راهنمای قدم به قدم بازی call of duty4

aliz

کاربر سایت
Dec 7, 2007
10
نام
ali
ok فهميدم .

جناب manchesterunited در اين مرحله زماني كه از استخر خالي رد ميشويد و چند سگ را ميبينيد كه در حال خوردن لاشه يك انسان هستند ، بايا قبل از فرار كردن سگها اونها رو بكشيد . و اگر نه بعدا وسط درگيري مزاحمتون ميشن

aliz

کاربر سایت
Dec 7, 2007
10
نام
ali
دقيقا بعد از راهروي آخر كه به استخر رسيديد و سگها رو ديديد تك تير اندازي كه همراهتونه رو زمين بگذاريد و همه سگهارو بكشيد تا بعدا مزاحمتون نشن

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
این مشکل همچین جدی هم نیست..بیخیال سگ ها...از کناره ی استخر که رد بشی سگ ها نمیفهمن کاپیتان مک میلان رو که ببری سر جاش بزاری خودت هم برو سمت راستش که سمت چپ چرخ و فلک میشه کنار درخت جای خوبی برای سنگر گیری هست..بعدش که دشمنا گله ای حمله میکنن سگ ها هم میریزن روشون و کاپیتان هم همه رو له میکنه...جداً برای خودم پیش نیومد که در این مرحله اون سگ ها بریزن رو سرم ...:p نمیدونم چجوری این مشکلو داری.یکم حواستو جمع کنی و همه جارو زیر نظر بگیری مشکلی پیش نمیاد...در ضمن برای مدت طولانی یک جا نشین.سعی کن با یه کلاشنیکف افرادی که نزدیک میشن رو بکشی چون اونایی رو که سنگر گرفتن اکثراً کاپیتان میزنه;)

aliz

کاربر سایت
Dec 7, 2007
10
نام
ali
اگر مرحله رو رد كردي ديگه توضيح ندم ...
اما اگر رد نكردي ، وقتي كه كاپيتان رو روي زمين گذاشتي ... روبروتون نزديك ماشينها مقداري اسلحه هست .. اگر اشتباه نكنم 2 تا دراگنوف و 1 Rpk يا كلاشينكف ... اسلحه ات را پر كن ... مواطب باش از پشت چرخ و فلك بهت حمله ميشه ... از توي چرخ و فلك بهت حمله ميشه .... گاهي اوقات پشت درخت هم ميتوني بري ... مواظب نارنجكها باش .. سمت چپ پشت 3 تا ماشين نزديك منطقه آلوده به راديواكتيو هست .. كه كسايي كه هلي برن ميشن پشت اون سنگر ميگيرند ... سعي كن چندتا از اين كلايمور ها (تله انفجاري) رو اونجا كار بگذاري ...

MANCHESTERUNITED

کاربر سایت
Nov 7, 2007
12
دم همتون گرم.به هر بدبختي بود ردش كردم.از 4 كيلومتر مونده به رسيدن هلي كوپتر چپيدم تو يكي از اون آلونك ها.بعد از چند بار بالاخره هلي كوپتر رسيد و فلنگو بستم.

tsao tsao

کاربر سایت
Nov 15, 2007
6
..

سلام دوستان

در مرحله Hunted وقتی میرسی به انبار و استینگرو بر میداری نمیتونم هلیکوپترو بزنم
هر کاری میکنم Lock نمیشه روی هلی کوپتر!!
لطفا کمک کنید

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

سلام دوستان

در مرحله Hunted وقتی میرسی به انبار و استینگرو بر میداری نمیتونم هلیکوپترو بزنم
هر کاری میکنم Lock نمیشه روی هلی کوپتر!!
لطفا کمک کنید
دوست عزیز باید وقتی روی هلیکوپتر قفل کنی که نتونه بره پشت انبار برای این کار برو پشت تراکتوری که در سمت راست کنار کامیونه قرار بگیر وقتی اومد جلوت با موشک انداز روش قفل کن بعد بزنش در این صورت نمیتونه بره پشت انبار یا به موشک جا خالی بده.
موفق باشی:love:

tsao tsao

کاربر سایت
Nov 15, 2007
6
دوست عزیز باید وقتی روی هلیکوپتر قفل کنی که نتونه بره پشت انبار برای این کار برو پشت تراکتوری که در سمت راست کنار کامیونه قرار بگیر وقتی اومد جلوت با موشک انداز روش قفل کن بعد بزنش در این صورت نمیتونه بره پشت انبار یا به موشک جا خالی بده.

سلام ممنون از پاسخت

توی اون اصلا تراکتور نداره!! فقط 2 تا کامیون هست و یه وانت!
مشکل من اینه که اصلا استینگرم قفل نمیکنه که بخوام شلیک کنم!!

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

سلام ممنون از پاسخت

توی اون اصلا تراکتور نداره!! فقط 2 تا کامیون هست و یه وانت!
مشکل من اینه که اصلا استینگرم قفل نمیکنه که بخوام شلیک کنم!!
دوست عزیز ببخشید اشتباه از من بود این قسمتو با یه جای دیگه اشتباه گرفتم الان هم این مرحله رو ئاشتم بازی میکردم .اگه استینگر موشک رو پرتاب کنه مشکل از بازی نیست چون اگه به هلیکوپتر نزدیک نباشی هلیکوپتر سپر منحرف کننده خودش رو فعال میکنه و شما نمیتونی اون رو بزنی باید بهش نزدیک باشی ولی اگه استینگر رو هلیکوپتر قفل نشد دو تا علت داره 1 این که شما باید هلیکوپتر رو به مدت 3 ثانیه روی سایت اتشت نگر داری تا رو اون قفل بشه که ممکنه این کار رو نکرده باشی2این که مشکل از بازی میتونه باشه این مرحله رو رستارت کن از اول برو درست میشه.
من خودم هم از این مشکلا داشتم مثلا تو مرحله که تو پایگاه پرتاب موشک هستیم بازی سیو نمیشه و وقتی رو وری هارد میرم نمیشه مرحله رو رد کرد:(

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
سلام.من یه بار بازی رو روی regular تموم کردم اما الآن هر مرحله ای رو که روی hard تموم میکنم بازم توی mission select مینویسه که مرحله رو روی regular تموم کردی.مشکل چیه؟
در ضمن در مورد اون سگا هم فکر نکنم این طور باشه که میگین.من وقتی از کنارشون رد میشم اصلآ بهم کاری ندارن.وقتی هم که نزدیک چرخ و فلک دشمنا میان طرفت فقط به اونا حمله میکنن. طوی نقشه هم اونا رو با فلش سبز نشونشون میده.
یه چیز دیگه هم هست میشه بگین چطور اون تله های انفجاری رو کار میزارین؟
:love::love::love::love:

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

سلام.من یه بار بازی رو روی regular تموم کردم اما الآن هر مرحله ای رو که روی hard تموم میکنم بازم توی mission select مینویسه که مرحله رو روی regular تموم کردی.مشکل چیه؟
در ضمن در مورد اون سگا هم فکر نکنم این طور باشه که میگین.من وقتی از کنارشون رد میشم اصلآ بهم کاری ندارن.وقتی هم که نزدیک چرخ و فلک دشمنا میان طرفت فقط به اونا حمله میکنن. طوی نقشه هم اونا رو با فلش سبز نشونشون میده.
یه چیز دیگه هم هست میشه بگین چطور اون تله های انفجاری رو کار میزارین؟
:love::love::love::love:
مشکل اول شما اینه که باید کل act1رو با هارد بری تا بنویسه هارد ولی اگه مثلا میخوای بدونی که مرحله 1 رو با هارد رفتی برو تو act1ومرحله 1حتما مینویسهcompleted hardined.
سگا هم وقتی رو هارد و وری هارد بری باهات کار دارن اونم اساسی پس ازشون بترس مشکل سگا رو من گفتم باید قبل از این که از استخر خارج بشن بکشیشون تا دیگه مزاحمت نشن;).
مین های انفجاری رو باید طوری کار بزاری که لیزر مین به سمت دشمن باشه تا وقتی پاشون لیزر رو لمس کرد منفجر بشه(اگه دقت کنی میبینی که وقتی رو زمین میکاریشون ازشون نور قرمز رنگی در میاد که به شکل 7 هست.
تو این قسمت cd4ها رو هم روی ماشینا کار بذار تا قدرت انفجاریشون زیاد بشه.

hadib65

کاربر سایت
Jan 7, 2008
2
با سلام .من تویه اون مرحله موشکها گیر کردم .ما سه نفری وارد مخفی گاه موشکا میشیم بعد 9-10 دقیقه زمان میده که من هفت دقیقه مونده به پایان زمان میرسم به اون اتاقی که یه در گرد داره من واون سربازه دگه داخل میشیم ولی کاپیتان دم در وایستاده و حی به یکی که نمیدونم کیه اشاره میکنه بیا . من هرکاری کردم نفهمیدم باید چکار کنم >بعدم زمان تموم میشه دوباره باید بازی کنم... منو راهنمایی کنید

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
با سلام .من تویه اون مرحله موشکها گیر کردم .ما سه نفری وارد مخفی گاه موشکا میشیم بعد 9-10 دقیقه زمان میده که من هفت دقیقه مونده به پایان زمان میرسم به اون اتاقی که یه در گرد داره من واون سربازه دگه داخل میشیم ولی کاپیتان دم در وایستاده و حی به یکی که نمیدونم کیه اشاره میکنه بیا . من هرکاری کردم نفهمیدم باید چکار کنم >بعدم زمان تموم میشه دوباره باید بازی کنم... منو راهنمایی کنید
سلام
درست نفهمیدم کجا گیر کردی ولی روی میزا رو نگاه کن یه کیبورد هست که باید با دکمه shift یه چیزیو غیر فعال کنی؟
اگه من اشتباه کردم یه عکس از اونجایی که گیر کردی بذار شاید کارت راه افتاد!:p

hadib65

کاربر سایت
Jan 7, 2008
2
سلام
درست نفهمیدم کجا گیر کردی ولی روی میزا رو نگاه کن یه کیبورد هست که باید با دکمه shift یه چیزیو غیر فعال کنی؟
اگه من اشتباه کردم یه عکس از اونجایی که گیر کردی بذار شاید کارت راه افتاد!:p

مشکل من قبل از ورود به اتاق کنترل بود که اشکال از بازی بود دوباره از سیو قبل بازیرو شرو کردم مشکل حل شد.حیف که بازی زود تموم شد ;):(
دست شا هم درد نکنه که جواب منو دادید :love::love:

alirezay

کاربر سایت
Aug 28, 2006
8
سلام دوستان لطفا کمک کنید بدجوری حالم گرفته شده....

من تو یه مرحله ای هستم که باید پسر زاکیف رو بگیرم....

ولی نمی دونم چه جوری ...الان دقیقا جایی هستم که پسر زاکیف میره تو حلقه یاراش..اگه بکشمش بازی تموم میشه...اگه دور وبری هاش رو بزنم می نویسه پسر زاکیف فرار کرد باز بازی تموم میشه....

هر جوری خودم رو اگه بخوام نزدیکش کنم منو میزنن...خلاصه تو بد بلبشویی گیر کنم لطفا بگید باید چه کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر