اسپنسر : ما همچنان نسبت به پشتیبانی از کینکت پایبند هستیم

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
40761143211115236648_phil_spencer_xbox_one0_cinema_9600.jpg

شرکت مایکروسافت کینکت را از باندل استاندارد Xbox One حذف کرده است اما با این وجود آنها متعهد به پشتیبانی و ارائه فن آوری های جدید برای محصول خود هستند . به گزارش Gamespot آقای "فیل اسپنسر" مدیر بخش Xbox شرکت مایکروسافت در تازه ترین مصاحبه خود که در GamesRadar منتشر گردیده است گفت آنها همچنان نسبت به کینکت متعهد هستند و این محصول بخش بزرگی از اکوسیستم کلی Xbox را تشکیل می دهد .

ایشان همچنین فلش بکی را به سال گذشته و حذف کینکت از باندل استاندارد کنسول زد و پیرامون دلایل این موضوع گفت :

" قیمت نکته بسیار مهمی برای یک کنسول است ؛ ما در فصل تعطیلات تاثیر فوق العاده این کاهش قیمت را توانستیم در بازارهای امریکا و بریتانیا مشاهده کنیم . اگر شما می خواهید یک باندل کینکت Xbox One را بخرید هنوز این محصول موجود است و اگر شما تنها می خواهید خود کنسول را داشته باشید می توانید آنرا به تنهایی خریداری کنید . سپس در آینده می توانید کینکت را به طور جدا خریداری کنید و یا اگر این محصول مورد علاقه شما نبود می توانید این تصمیم را نگیرید . ما ازادی عمل و قدرت انتخاب را به شما داده ایم "

آقای اسپنسر در ادامه صحبت های خود گفت که تیم های ساخت بازی تلاش می کنند بخوبی از کینکت برای بهبود تجربه کلی بازی و یا کار با کنسول بهره بگیرند اما آنها انتظار ندارند که در عناوینی نظیر Halo نیز کنترل بازی با کینکت باشد :

" سبک هایی وجود دارد که کینکت در آنها بسیار خوب کار می کند اما اگر شما در حال تجربه Call Of Duty و یا Halo باشید هیچ سناریویی وجود ندارد که به شما بگوید من برای تجربه بهتر این بازی نیاز به کینکت دارم ! "

در نهایت اسپنسر تاکید کرد که بزودی یک اطلاعیه در مورد قابلیت های جدید کینکت منتشر خواهد شد اما تاریخ دقیق اعلام این قابلیت ها را ارائه نداد و می توان انتظار داشت که بخشی از کنفرانس شرکت مایکروسافت در E3 2015 صرف این موضوع شود . کنفرانس E3 شرکت مایکروسافت در تاریخ 25 خرداد و در ساعت 21 به وقت تهران برگزار خواهد شد .

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
ساپورت اولیه کینکت رو 360 عالی بود . به واقع تجربیاتی مثل Dance Central , Rise Of Nightmares , Gunstringer , Kinect Sports , Kinect Animals , Kinect adventures , Puss In Boots , Michael Jackson ,Fable Journey , Forza Motorsport 4 و ... بینظیر بود . از اون زمان به بعد دیگه چیز خوبی نصیب صاحبان کینکت نشد . همین عناوین نامبرده رو شماره های جدیدشونو بدن فوق العاده میشه .

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
خسته نشدن ؟! من خودم اول نسل کنسول رو خریدم با کینکتی که هیچوقت ازش استفاده نکردم ... !
اگرمی دونستم کمتر از یک سال بعد از عرضه کنسول بدون کینکتش هم میاد مطمینا" صبر می کردم و بدون کینکت می خریدم.واقعیت اینکه کینکت برای یک گیمر که بازی های AAA رو می خواد و هاردکور هستش به هیچ دردی نمی خوره.

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
یه نمایش داشته باشن از یه بازی که هم زمان با کینکت و هلولنز کار کنه خیلی جالب میشه! اون وقت دیگه واقعا مرز بین واقعیت و خیال شکسته میشه! ولی چیزی که از الان از کینکت مونده بیشتر شبه یه جنازه هست که داره نفس های آخرش رو می کشه و با ادامه ی این روند و عدم پشتیبانی شرکت های مطرح از کینکت ، در نهایت هم کاملا کنار گذاشته میشه!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
برای فروش بیشتر مجبور به قربانی کردن کینکت بودن حالا هم گذاشتن آب از آسیاب بی افته و فروش XO یک روال خوبی رو بگیره تا دوباره کینکت رو احیا کنن..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر