Divinity Original Sin: Enhanced Edition برای PS4,Xbox One,PC تایید شد.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

48694526228727752949.jpg

بدون شک یکی از بهترین بازی های سال 2014 و از بهترین بازی های RPG چندسال اخیر Divinity Original Sin بود که با کمک های مردمی (Kickstarter) ساخته و بصورت انحصاری بر روی PC منتشر شد.
Larian Studios امروز Divinity Original Sin: Enhanced Edition را برای انتشار بر روی پلتفرم های Xbox One,PS4 و PC معرفی کرد.
داستان بازنویسی شده و یک پایان جدید،صداگزاری برای تمامی کاراکتر ها،local co-op،ساپورت از کنترلر های مختلف،گرافیک و افکت های صوتی بهتر و شخصیت ها و ماموریت های حدید از جمله مواردی هستند که با Enhanced Edition به بازی اضافه میشوند.
همچنین Enhance Edition برای تمامی دارندگان بازی اصلی بر روی PC رایگان خواهد بود.
اطلاعات بیشتر در E3 2015.......

https://www.kickstarter.com/projects/larianstudios/divinity-original-sin/posts/1229909

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
مبارک کنسول بازها ، بازی اونقدر فوق العاده و خوش ساخته که حد نداره! پارسال بهترین بازی من روی PC بود! از شدت عمق RPG که بازی داره خفه می شید :dاز رو کاورش داد میزنه old School ـه :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این سازنده‌های divinity هم یه چیزی مثل cd projekt هستن :D از اولین روز عرضه بازی در درست کردن‌contentهای جدید و گوش دادن به community اصلا کم‌کاری نکردن،از عنوان‌هایی‌ بود کاملا ارزش نسخه اصلی‌ رو داشت. الان هم که با enhanced edition مجانی‌ ارزش خریدش رو دو برابر کردن :D

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
خیلی دوست دارم که بازی های استودیو های ناشناخته رو بازی کنم. توی بازی هاشون خلاقیت موج میزنه... بی حاشیه و بی ادعا میان و یه بازی فوق العاده تحویل میدن!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
فقط امیدوارم تا آخر امسال عرضه بشه که دیگه سال RPGباز ها تکمیل بشه
yahoo_4.gif
مطمئنا بعد ریلیز Divinity باید منتظر Pillars of Eternity باشیم که برا کنسولها هم بیاد. Obsidian دست بجنبون که بساط سود پهن می باشد.:d
خیلی دوست دارم که بازی های استودیو های ناشناخته رو بازی کنم.
این استودیو ناشناخته نیست.چون بازیهای اینها فقط رو PC ریلیز شده،کنسول بازها آشنائی کمتری باهاشون دارن.
مثلا همین Larian نسخه اول Divinity رو سال 2003-2002 ریلیز کرده.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
در مورد کیفیت نهایی بازی نمیشه الان نظری داد ولی امیدوارم توی استیم پرفروش باشه تا امیدی باشه برای ادامه کار سازنده هاش ...
برای من که از همین الان رفت توی Wish List .

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
در مورد کیفیت نهایی بازی نمیشه الان نظری داد ولی امیدوارم توی استیم پرفروش باشه تا امیدی باشه برای ادامه کار سازنده هاش ...
برای من که از همین الان رفت توی Wish List .
بازی خیلی وقته اومده، متای خوبی هم گرفته، فروش خوبی هم کرده، این Enhancedـه که برای کسایی که رو استیم خریدن مجانیه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر