Playstation 4 در برزیل هک شد !!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,074
نام
M o h A M a d

piracy.jpg

بازیبازانی مقیم برزیل راهی برای هک کردن کنسول PS4 پیدا کرده اند که به آن ها اجازه می دهد، نرم افزار ها را بر روی آخرین کنسول های ساخته شده توسط Sony کلون سازی نمایند.

این روش بدان معنا می باشد که هکر ها قادر خواهند بود بازی ها را از یک کنسول PS4 فعال شده، دریافت کنند و آن ها را بر روی یک کنسول دیگر بالا آورده و اجرا کنند. گزارش های منتشر شده این ادعا را دارند که توانسته اند یک Raspberry Pi را بر روی NAND کنسول PS4 میزبان کلون سازی کنند، و بهره برداری متفاوتی از اکانت های شناخته شده و به اشتراک گذاشته شده بنمایند.

نتایج کل این فرایند ها در یک PS4، وجود دو حساب اولیه فعال با قابلیت اجرا نمودن بازی های کپی شده نرم افزاری ( در اصل بازی های سرقت شده ) می باشد.

به عنوان یک نتیجه واحد، در حال حاضر طی بی پروایی های مغازه داران و فروشندگان برزیلی، آنان برای تماشای این بازی های کپی شده، مشتری جذب می کنند، با وجود شرط های فوق العاده ای چون نصب ده بازی کپی تنها با ۳۰۰$ الی ۴۰۰$ (!) که تقریبا به مراتب ۱۰۰$ الی ۱۵۰$ USD، ارزان تر از ۶۰۰$ می باشد. ( کم ترین بهایی که شما باید به طور معمول برای خرید نسخه اورجینال آن ها بپردازید! )

این خبر خشم مدیران سونی را بر افروخته است و بلافاصله بعد از انتشار این فایل ها بر روی اینترنت , مدیران سونی واکنش نشان داده و با تهدید هکران به تعقیب و پیگرد قانونی از او خواستند تا فایل های مورد نظر را بلافاصله حذف کند.

در حال حاضر در وبسایت این هکران تمامی فایل های مورد نظر حذف گردیده است اما مطمعنا ساعاتی که این فایل ها در دسترس افراد دیگر قرار داشته است خود باعث انتشار آن می گردد.

بیانیه سونی مبنی بر تهدید به پیگرد قانونی این هکران :

sony_legal_brazil.jpg

منبع 1

منبع 2

آخرین ویرایش:

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
با وضعیتی که این غارنشینا واسه نت درست کردن و نمیشه آنلاین زد ، هک کردن گزینه بهتریه :|

ای بابا اینا نت و که درست نمیکنن هیچ دارن بازی ها رو هم جمع میکنن
با این سرعت پیش بریم سال بعد از کره شمالی جلو زدیم

- - -ویرایش - - -

بیشتر می تونی به این فکر کنی که من این مدل هکر ها رو رابین هود می دونم:D

sent from mobile

با طرز فکرت خیلی حال کردم:d

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
پس با این اوصاف بهتره فغلا یه PS4 گرفت بعدا بریم کپی خورش کنیم :D

نظر شما چیه؟

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
از نظر من هک و پایرسی = اعتراض به فرهنگ سرمایه داری حال حاضر. پس به نظرم کاری کاملا منطقی هست.
من همونقدر که موقع بسته شدن piratebay ناراحت شدم همونقدر موقعی که این هک به نتیجه نرسه ناراحت میشم.

sent from mobile
piratebay چی بود؟

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
پس با این اوصاف بهتره فغلا یه PS4 گرفت بعدا بریم کپی خورش کنیم :D

نظر شما چیه؟

الان بگیر بهتره ،
ولی کی گفته کپی بهشه قیمت میره بالا ، الان هزارن فروشگاه پیدا شده ، که رقابت بینشون هست مجبور هستند ارزون بدن

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
piratebay چی بود؟

یه سایت گولاخ برای تورنت بود که با حکم دادگاه پرپر شد.

الان بگیر بهتره ،
ولی کی گفته کپی بهشه قیمت میره بالا ، الان هزارن فروشگاه پیدا شده ، که رقابت بینشون هست مجبور هستند ارزون بدن

من مرده شما زنده...هک بشه زیر 2.5 میلیون نمیتونی پیدا بکنید کنسول رو.
البته تا اون موقع احتمالا ورژنها دیگه هم عرضه میشوند.

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
اتفاقا بنظرم روش هک PS3 یکی از بهترین هک های کنسول هاست، الان خیلی راحت تمام آپدیت ها و پچ ها و DLC ها و حتی سیو بازی ها رو هم میشه دانلود کرد و نصبید
هارد اکسترنال هم که ساپورت میکنه، چی میخواید دیگه،؟! :d
اگه PS4 هم اینجوری هک بشه که عالیه
دادا از کجا دانلود میکنین

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
یه سایت گولاخ برای تورنت بود که با حکم دادگاه پرپر شد.

من مرده شما زنده...هک بشه زیر 2.5 میلیون نمیتونی پیدا بکنید کنسول رو.
البته تا اون موقع احتمالا ورژنها دیگه هم عرضه میشوند.

آخرش که هک میشه ، این شتری هست که در کنسولی میخوابه

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اگه درست یادم باشه اون اوایل ps4 با قیمت بیشتر از 400 دلار تو برزیل فروخته میشد
که میشه گفت انتقامشون رو دارن میگیرن مردم برزیل

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
اگه قراره اینترنت اینجا درست نشه با هکش کاملآ موافقم تمام کیف خرید اورج به باز کزدن پلم بازی و کتاب توش بود بعدش هم آنلاین زدنش که با این اتفاقات چند وقت اخیر آدم حاضر بازی بریزه رو هاردش به صورت کپی بازی کنه تا این که 170-200 بدی پای بازی که نتونی از تملم امکاناتش استفاده کنیم مثه آنلاین این همه پول بدی واسه چی؟

در صورت اینکه نمیخوای آنلاین بزنی شما همین الان میتونی یک اکانت ظرفیت یک بخری 30 هزار تومن و تا آخرش بدون اتصال به اینترنت و به صورت آفلان بازی کنی چون در صورت اتصال به اینترنت بازی قفل میشه .

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
امیدوارم زودتر هک بشه . اصلا انلاین مهم نیست . چون با این نت داغون الانشم نمیشه انلاین زد و همش دیسکانکت میشیم از سرورها ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
فعلا تاپیک قفل میشه تا خبرهای جدیدتر بیاد. این تقابل کپی و اورجینال دیگه خیلی نخ نما شده!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر