Assassin's Creed: Syndicate معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
04528060582565474882.jpg

آپدیت:

بازی بطور رسمی معرفی شد و دارای نمایش گیم پلی بود. اطلاعاتی که منتشر شده و توسط تریلر ها برداشت شده بدین صورت هست:

• بازی دارای یک کاراکتر اصلی مونث خواهد بود که در حقیقت خواهر کاراکتر مرد بازی است و بخش تک نفره بین این دو نفره روایت خواهد شد. بدین ترتیب که در جریان بازی، داستان بین این 2 نفر سویچ خواهد شد.
  • برای انتقال در شهر بازی المان های جدیدی را نشان میدهد. قطار بخار و کالسکه ها بخشی از این وسایل نقلیه خواهند بود که شما را به جای جای لندن ویکتوریایی منتقل خواهند کرد.
  • بازی در زمان لندن ویکتوریایی و در سال 1868 مصادف با انقلاب صنعتی در جریان خواهد بود.
  • تمپلارها هفت منطقه اصلی شهر لندن را در دست دارند و این وظیفه Jacob Frye و خواهرش Evie است که با آن ها مقابله کنند. این یک جنگ بین سرمایه داران و کارگران خواهند بود.
  • شما قادر خواهید بود کالسکه ها را به مانند بازی GTA بدزدید و در شهر جولان داده و حتی مردم را لت و پار کنید!
  • میتوانید در داخل یک کالکسه پنهان شوید و برای کشتن هدف مورد نظر از آن استفاده کنید.
  • حرکات ترکیبی و جالب با کالسکه به واسطه پارکور امکان پذیر است.
  • میتوانید در یک تعقیب و گزیر هیجان انگیز با کالسکه، مستقیم به شکم یک کالسکه دیگر بروید.
  • مبارزات تا حدودی دارای تغییراتی بوده و سریع تر شده اند و به لطف سابقه «جیکوب» او می تواند از حرکات مختلفی مثل کوبیدن زانویش در صورت طرف مقابل استفاده کند. در کنار این ها سلاح های جدیدی مثل خنجرهای کوچک و پنجه بکس به در اختیار او قرار خواهد گرفت.
  • دستکش مخصوص اساسین دارای سیستم جدیدی خواهد بود. این دستکش قادر از تیرهای کوچک پرتاب و همچنین طناب هایی پرتاب کند و از آن به عنوان zip line استفاده شود. همچنین کاراکتر قادر است این طناب را به پشت بام یه ساختمان بفرستد تا زحمت بالا رفتن از آن را به خود ندهد و با استفاده از طناب جابجا شود.
  • قابلیت جدیدی که اضافه شده، استفاده از محیط برای بهتر کردن موقعیت است. برای مثال کاراکتر قادر است بشکه هایی که در محیط وجود دارند را بر سر دشمنان بخت برگشته بریزد و موقعیت را به نفع خود بکند.
  • بازی در تاریخ 23 اکتبر بر روی پلتفرم های PC, PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

عکس های بازی:

نسخه های کالکتور:

کانسبت آرت ها:

باکس شات بازی:

پوسترهای بازی با سایز بالا:

3500x4000

4000x2249

تریلر های بازی:
65360975347812982406.jpg

Assassin’s Creed Syndicate Debut Trailer | 720

15943786954609210784.jpg

Assassin’s Creed Syndicate Gameplay Walkthrough | 720

60147468032445488585.jpg

Assassin's Creed World Premiere Event | 720

88697162399236059650.jpg

Assassin’s Creed Syndicate Jacob Frye Trailer | 1080

اخبار اولیه:

عنوانی که پیشتر با نام Assassin's Creed: Victory شناخته می شد بطور رسمی در تاریخ 23 اردیبهشت 94 از طریق یک استریم، رونمایی خواهد شد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

گفته می شود نام این بازی دیگر با پسوند Victory نیست و تغییر یافته است. این خبر توسط سایت رسمی یوبی سافت تایید شده است. جزئیاتی از این بازی سال قبل توسط کوتاکو لو رفت که بعدها یوبی سافت آن را تایید کرد. ظاهرا جریانات بازی در دوره ویکتوریای لندن به وقوع خواهد پیوست. کوتاکو همچنین حدود 2 هفته قبل اعلام کرد از یک منبع آگاه شنیده است که نمایش بصورت از پیش آماده خواهد بود و نام بازی از Victory به Assassin's Creed: Syndicate تغییر یافته است.

پلتفرم های بازی هنوز مشخص نشده اند اما انتشار آن ها بر روی پلتفرم های Xbox One و PS4 قابل حدس است. همچنین مثل همیشه باید در زمانی در فصل پاییز منتظر انتشار آن باشیم.

با آمدن اطلاعات جدید، این تاپیک بروز خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چند وقتی هست AC برام Meh شده (حتی یونیتی رو هم هنوز بازی نکردم) ولی خب با توجه به تصویرا این یکی ممکنه دوباره علاقه ام رو به سری AC برگردونه. میدونم با این روندی که یوبی در پیش گرفته غیرممکنه، ولی کاشکی بتونند یه بار دیگه یه AC مثل ACII بسازن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من فقط امیدوارم شخصیت اصلی بازی یه آدم بدبخت نباشه که کم کم تبدیل میشه به یه قهرمان، از همون اولش یه آدم گولاخ (!) بزارن که همه ازش حساب ببرن :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
این تصویر منتشر شد :

qwia_acsalbertteaserknucklesig1000x1000042715gif-a6e9c0.gif

Strength Trough Loyalty
آدم حسابییم ؟ :-" [MENTION=8883]Frobary[/MENTION]

God Save the Queen
We Forge th Chains We Wear in Life
Rooks
عقاب نیستیم و کلاغیم؟ :-"

حالا یک دست یا دو دست، به هر حال جفتشون اساسین هستن( با توجه به علامت رو پنجه بکس )

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
هیدن بلید رو دیدم کف کردم!
درسته سری بازی ی مورایی لوس شده اما نمیدونم چرا هرکاری میکنم ازش خسته نمیشم و هنوزم میشینم ac 2 میرم
ن فقط نسخه۲ !کلا اساسینی نبوده ک باهاش حال نکنم
این دوره ویکتوریایی هم خوراک مخفی کاریه
حدس میزنم ک محیط بازی خیلی تاریکتر شده (برخلاف بلک فلگ) عکساهم همینو میگن
لندن لایقش رو داره ک عنوان v رو حمل کنه.اون swing هم خیلی جالب ب نظر میرسه

ب یاد پدر شخصیت بازیهای کامپیوتری
Requescat in pache

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستان من از این بازی دیگه زده شدم یعنی کلا از بازی هایی که هر سال میان زده شدم طوری که نه ac unity و نه cod های چند سال گذشته رو بازی کردم به نظرتون ارزش داره برم unity رو بازی کنم؟
نظرم هم درباره ی این بازی اینه که اگه بازی هر چی شبیه تر به نسخه ی دوم باشه بیشتر موفق میشه یکی از جذاب ترین مراحل نسخه ی دوم اون کالسکه سواری با داوینچی بود

gst0191

کاربر سایت
Aug 1, 2012
59
نام
Amir Hossein
حالا از حواشی بگذریم واقعاََ دوست دارم همچین سلاحی تو بازی ببینم .

تو یونیتی هم مشتاق همچین چیزی بودم اما نشد:(

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سر این Unity هم اومدن نماد سری رو شکوندن و خودش یه بحثی راه انداخت اخرشم اتفاق خاصی نیفتاد سر این علامته!الانم فکر نکنم خبر خاصی باشه برای این عکسه و حتما یه رد گم کنییه یا همینجوری ملت به شک افتادن!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
تو فروم یوبیسافت بر اساس همون تعداد محدود تصاویر و اطلاعات که قبلا لیک شد، یه سری حدسیات در مورد جزئیات بازی زده شده که جالبه (البته همون زمان انتظار تصاویر این اتفاق افتاد)، به هر حال اینجا عنوان کردنش خالی از لطف نیست ....

Isambard Kingdom Brunel: A civil engineer of the Victorian Era. He also built the Great Western Railway from Bristol to London. Known to have developed powerful steam ships.

Sir Titus Salt: A successful businessman that unlike other buisnessman, felt a general concern for the workforce.

John Stuart Mill: An utilitarian philosopher and supporter of radical / liberal politics and the emancipation of women.

Benjamin Disraeli: British prime minister and personal friend of Queen Victoria herself.

Charles Darwin: English naturalist; His published theory of Evolution was one of the greatest changes of the Victorian period.

George Stephenson: Father of the railways; He was known for making the first railways that changed the Victorian society and their means of travel.

Michael Faraday: A scientist who helped electricity become more practical in the Victorian Era.
بجز این در مورد بازه زمانی هم گفته شده، همینطور مکان ها و .... خودتون سر بزنید : AC Victory Speculation Thread | Forums

همون 2 مورد قرمز رنگ بسیار آدم رو به یه داستان فوق العاده گگیرا و جذاب ترغیب میکنه ، امیدوارم اینطور باشه و از اون دوره یه سناریو فوق العاده بسازن .

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
ما که همیشه از اسسین ها لذت بردیم...از این نسحه هم لذت خواهیم برد...هرکسی هم که ناراحته میتونه نخره ...به همین سادگی!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ما که همیشه از اسسین ها لذت بردیم...از این نسحه هم لذت خواهیم برد...هرکسی هم که ناراحته میتونه نخره ...به همین سادگی!
البته خدایی همیشه هم لذت نبردیم :D چون جمع بستی دارم میگم. واسه اینکه من خودم همه نسخه هاشو بازی میکنم دوست داریم این بازی رو. سر AC BH و AC III رسما حالم از هرچی اساسین بود داشت بهم میخورد. از بس آشغال بودن. این شماره 4 و Unity بودن که امیدوار کردن :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کلا از بلک فلگ به اینور دوباره دوست داشتنی شد این سری امیدوارم این سیندیکیت هم ادامه بده این روند رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر