نسخه جدید سری Dirt تحت عنوان Dirt Rally منتشر شد

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
Codemasters بعد از معرفی Overlord جدید ، امروز نسخه جدید Dirt تحت عنوان Dirt Rally را معرفی کرد. نسخه Early Access بازی در شبکه Steam درحال حاضر با قیمت 31.49$
موجود می باشد. سازندگان در صفحه رسمی بازی می گویند : "می خواهیم شما احساس حضور در تیم توسعه را داشته باشید و به ما در ساخت بازی بهتر کمک کنید."
اگرچه ممکن است Dirt Rally هنوز کامل نباشد، اما به لحاظ عناصر و ویژگی ها مشکلی ندارد. درحال حاضر بیش از 36 پیست رالی و 17 خودرو از کلاسیک های دهه 60 تا مدل های مدرن
موجود می باشد. همچنین در آینده نیز Codemasters محیط ها و خودروهای جدیدی از جمله برخی پیست های مسابقات فرموله یک 2015 را اضافه خواهد کرد.

استدیو سازنده می گوید : "ما برای محتوای جدید هزینه ای دریافت نمی کنیم. هر زمانی که بازی را خریداری کنید ، به تمام بازی دسترسی خواهید داشت. در ماه های آینده
ماشین ها و پیست های جدید و ویژگی هایی را اضافه می کنیم که هنوز به آنها فکر نکرده ایم. قابلیت هایی که شما در ساخت آنها به ما کمک خواهید کرد."
به گفته سازندگان فیزیک جدید در Dirt Rally همه چیز را از سطح جاده تا تمام قطعات خودرو شبیه سازی می کند.

همچنین در بازی قابلیت Team Management وجود دارد که به بازیکنان اجازه عضو گیری می دهد. لیگ های آنلاین نیز در Dirt Rally وجود دارد که بازیکنان می توانند در 6 لیگ عضو شوند.
با خرید بازی در Early Access نیز طرح بازی را برای خودرو Subaru Imprezza 1995 دریافت می کنید.

Codemasters در مورد وضعیت Early Access بازی ضمن امیدواری به حمایت طرفداران از بازی گفت : " می دانیم که خیلی از شما ممکن است بخاطر عدم امکان تجربه نسخه کامل ناراضی
باشید اما هدف ما این است که در ساخت بازی با ما مشارکت داشته باشید. ویدیو های You*ube دیگر بازیکنان را تماشا کنید. با دیگر بازیکنان گفت و گو کنید و ایده های خود را با ما به
اشتراک بگذارید. "

Dirt Rally تا پایان سال 2015 بصورت Early Access باقی خواهد ماند. اگرچه تاریخ عرضه نسخه نهایی اعلام نشده است اما درصورت وجود تقاضا برای کنسول ها نیز منتشر خواهد شد.

سیستم مورد نیاز و پیشنهادی :

تصاویر بازی :

[URL="http://8pic.ir/viewer.php?file=3xeqtqu7rfn6lt7yq7c5.jpg"]

منبع[/URL]

آخرین ویرایش:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
یه مقایسه کوچولو با RBR می کنی؟:biggrin1:

ببین من اون زمان که RBR رو بازی می کردم خیلی سخت بود برام. یعنی یه چیزای کوفتی داشت که درسته که بازی رو خیلی واقعی می کرد ولی خیلی هم اذیت می کرد. Dirt الان امکانات خوبی گذاشته که به رانند هایی که تازه شروع کردن کمک میک نه راه بیفتن. بازی خیلی سخته ولی با این حال به راحتی میشه ازش لذت برد. البته میگم من اون موقع تجربه رانندگیم اندازه الان نبود حتی گواهینامه هم نداشتم شاید اگر الان دوباره بازی کنم اونقدر بهم فشار نیاد :d

نکته دوم در مورد Dirt اینه که بعد از این همه پیشتر گرافیکی خوب بازی واقعا زیباست نسبت به RBR که خوب طبیعیه ولی هست دیگه باید میگفتم :|

تو هر دو بازی با یک ترک که مثلا 6 تا 8 دقیقه طول میکشه فقط کافیه یکی صدات کنه، سرت بخاره، گوشت بخاره ! یا به هر دلیل تمرکزت بهم بخوره ! باید از ته دره جمعت کنن !

من یک ویدئو دیدم که یه بنده خدایی یه راننده رالی آورد نشوند پایه Dirt و اون طرف بازی رو ترکوند ! این نشون میده که چقدر بازی واقعی طراحی شده .

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
Dirt2 واقعا یکی از بهترین بازی هایی هست که تو عمرم بازی کردم.نمیدونم لعنتی چرا انقدر فاز میداد :d مخصوصا تو آنلاینش یکسری مسابقات بودن که واقعا هیجان انگیز بودن و خیلی رقابت ها هم تنگاتنگ که نفر های اول و دوم و سوم و حتی چهارم تو یه ثانیه از خط رد میشدن و فقط صدم ثانیه هاشون فرق میکرد.
بعد از نسخه 2 وقتی نسخه 3 اومد سریع گرفتمش ولی دیگه حس اون قبلی رو نداد.احساس کردم اون بهتر بود.شاید من اشتباه میکنم ولی من با 2 بیشتر حال کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر