Silent Hills کنسل شده است

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
2iom2uk36np0b0pukx7p.jpg

Guillermo del Toro کارگردان فیلم های مشهور Hellboy و Pan's Labyrinth دیروز طی صحبتی در مورد جزئیات بازی Silent Hills بیان کرد.

Guillermo del Toro در همایش فیمل های اجتماعی در سان فرانسیسکو می گوید:
« این اتفاق نباید می افتاد، قلب من شکسته است."

صحبت های او مشخص نمی کند که منظور وی کوجیما است یا بازی Silent Hills.

در همین حین Norman Reedus بازیگر این عنوان در توییتر خود در مورد وضعیت عنوان جدید Silent Hills و گفتگو Guillermo del Toro بیان کرد:«
اتفاق فوق العاده ای است من در این مورد به آینده امیدوارم، امیدوارم و شاید روزی این مورد بازگردد، از همه عذرخواهی می کنم."
این در حالی هست که دمو قابل بازی P.T روز چهارشنبه توسط Konami از PlayStation Store حذف خواهد شد.

*آپدیت:

Konami تایید کرده است که Norman Reedus دیگر در این عنوان نقشی ندارد و قرار دادی هم ندارد. آنان همچنان به ساخت Silent Hill ادامه می دهند. یک نکته که Konami به جای s آخر این عنوان رو بکار نبرده.

*آپدیت 2:
به نظر Konami به صورت غیر رسمی کنسل شدن Silent Hills رو تایید کرده ولی چندتا نکته وجود داره؟

-چرا عکس Norman Reedus از وب سایت رسمی بازی حذف شده؟
جواب این هست که قرار داد وی تمام شده.( مگر ممکن است قرار داد ساخت یک بازی آن هم به یک هنرپیشه به این زودی تمام شود)
-چرا P.T دیگر در Playstation Network دردسترس نیست؟
خوب چون که تاریخ و مدت عرضه بازی که در نظر گرفته بودند به اتمام رسیده است.
- چرا Konami در متن خود از واژه SILENT HILL استفاده کرده است؟
آنان گفته اند سری SILENT HILL را ادامه خواهند داد نه SILENT HILLs را.
- P.T. چه خواهد شد؟
P.T. فقط یک دمو قابل بازی بوده است.
- چه چیزهایی در دمو قابل بازی P.T. بوده؟
در این دمو ایده اولیه SILENT HILLS و به گیمر بفهمانند که این دمو یک ایده است.

منبع

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کونامی دیگه بخواید نخواید رفتنیه سمت موبایل ایندش رو اونجا میبینه به نظرم این کارا و امضا و.. فایده نداره اینده سایلت هیل باید تو ی کمپانی دیگه جستجو کرد

m.moien

کاربر سایت
Feb 17, 2015
4
وای خدا استاد کوجیما در بازی پیامی رو آورده که اشاره به رییس شرکت کونامی می‎کنه یعنی این مرد ....!
(بابا خیلی حوصله سر بر بود، هر روز همون نوع غذا رو می خورد، همون لباس رو می پوشید، مقابل همون نوع بازی ها می نشست… آره اون از اینجور آدما بود. اما یه روز اون میره و همه مون رو می کشه! اون حتی نتونست تو شیوه ای که انجامش میده ابتکار به خرج بده. شکایت نمی کنم… در هر صورت داشتم از خستگی می مردم، اما حدس بزن چی شد؟ من برمی گردم و اسباب بازی های جدیدم رو هم با خودم میارم.)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
کونامی دیگه بخواید نخواید رفتنیه سمت موبایل ایندش رو اونجا میبینه به نظرم این کارا و امضا و.. فایده نداره اینده سایلت هیل باید تو ی کمپانی دیگه جستجو کرد

دقیقا موافقم با حرفت منصور جان...

ولی مشکل همینجاست...
خودش ادامه نمیده این فرنچایز هاش رو ولی برای خودش نگهمیداره که از شخصیت ها و نماد هاش بتونه استفاده کنه...

-ـــــــــ-

بنظرم اگر میفروختشون بهتر بود ولی هیچوقت این کار رو نمیکنه...

jupiter@drop

کاربر سایت
Sep 29, 2014
95
نام
حمید

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,298
نام
shahab
من که همچنان به این بازی امیدوارم . قبول دارم اصلا به پای شماره های کلاسیکش نمی رسه چند شماره اخر این سری ولی افت کردنش هم انچنان سرپایینی نیست این رو در مقایسه با رقیب های این بازی با این سبک می گم که اکثرشون افتادن تو یه افتی با سراشیبی خیلی تند .حداقل افت سایلنت هیل کم تر از اون ها بوده.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
خود سازنده گفته بود به موشن کپچر نرسیدیم حالا 80 درصد بازی ساخته شده؟:))
بازیی که دموش انحصار ps4 بوده قبل کنسل شدنش احتمال انحصاری شدنش رو همین کنسول بوده یهو بنا به معجزات الهی بشه انحصار x1 و 80 درصد ساختش تموم بشه؟:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر