نقد و بررسی Super Smash Bros. Brawl

mansoor21

کاربر سایت
Apr 4, 2015
31
بازی از کمپانی بزرگ نینتندو که یکی از بهترین گیم پلی ها رو داره :x

اقا احسان ممنون از معرفی نقد ویاداوری تاریخچه نینتندو 130سال برای بازیهای ویدیویی تاریخ کمی نیست اصلا بازیهای نینتندو یه چیزی داره که بقیه کنسولا ندارن واون اصالته :bighug:وما به این اصالت احترام میزاریم این بازی برای wiiuهم اومده که در نوع خودش بینظیره با نوع مبارزه وشخصیتهای بامزه وحرکات کاراکترهای قدیمی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اقا احسان ممنون از معرفی نقد ویاداوری تاریخچه نینتندو 130سال برای بازیهای ویدیویی تاریخ کمی نیست اصلا بازیهای نینتندو یه چیزی داره که بقیه کنسولا ندارن واون اصالته :bighug:وما به این اصالت احترام میزاریم این بازی برای wiiuهم اومده که در نوع خودش بینظیره با نوع مبارزه وشخصیتهای بامزه وحرکات کاراکترهای قدیمی

مرسی منصور جان

ممنون از حمایتت و وقاتی که گذاشتی و این نقد و بررسی خوندی - درسته 130 سال قدمت یعنی امپراطوری یه کمپانی

این سری بازی از نینتندو 64 شروع شد تا به الان روی کنسول ها خونگی نینتندو اومد و تنها کنسول دستی نینتندو که این بازی رو داره NINTENDO 3DS هست

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
630x.jpg

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
به نظر من دوره نینتندو تموم شده و اون نسل هم گذشته
بجای زندگی با نوستالوژی گذشته خوبه در حال زندگی کنید
اقا احسان که تجربه و استعداد داره بهتره بازیهای زیبای ps4 رو نقد بکنه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
تشکر بابت نقد احسان
این بازی یکی از برترین بازی ها در سری فایتینگ هست به نظرم
در نقد و بررسی بازی به نظرم مهم نیست زیاد که کی امومده اون بازی

نمیدونم چرا هیچی مثل نوستالژیدر گیمینگ نمیتونه بشه یکسری موقع ها برام

حالا من کوچک بودم کنسولی از نینتندو نداشتم اما با sega megadrive چه خاطراطی داشتم
یادش بخیر
sonic hedgehog
battletoads
streets of rage
نمیدونم اگر بگم اون دوران دوران طلایی و یکسی از بهترین ها بوده اغراق کردم یا نه !

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تاریخ زنده صنعت گیم ، احسان جان ، خوشحالم باز میبینمت و بین ما هستی با مقالات قابل توجه خودت. :)

مرسی رضا جان
ممنون بهم لطف داری

به نظر من دوره نینتندو تموم شده و اون نسل هم گذشته
بجای زندگی با نوستالوژی گذشته خوبه در حال زندگی کنید
اقا احسان که تجربه و استعداد داره بهتره بازیهای زیبای ps4 رو نقد بکنه

شما همونی نیستی که گفتی nack بهتره از crash اسطوره ای هست؟؟؟

فقط یه عده نوستالوژی دارند باهاش وگرنه اول همین نسل nack رو معرفی کرد که خدای از کرش قشنگتر بود ولی جماعت گیمر نوستالوژ باهاش حال نکرد.

شمایی که مثلا فن ps و sony هستی این حرف بزنی دیگه خوب معلومه خط فکریتون چیه -- البته به سن و سال هست خوب کسی که مثلا 14 یا 15 سالشه تازه گیم شروع کرده اصلا به چشم crash ندیده

بعد نینتندو یک نسل که نیومده - قدمت کمپانی نینتندو 129 ساله هستش - از نسل اول تا الان که نسل هشته کنسول بازی تولید کرده
تمام کنسول ها دستیش از نسل اول تا الان بدون چون و چرا تمامیشون برنده هر نسل بودن
تو ضمینه کنسول خانگی هم نینتندو 3 نسل برنده کنسول خانگی بوده
تو نسل هفت تنها بازی new super mario هر دو کنسول wii و ds روی هم 86 میلیون نسخه بازی فروخته و همینطور فروش نجومی بازی ها دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر