WWE 2K15 بطور رسمی برای PC تایید شد

CS

کاربر سایت
Feb 24, 2008
81
نام
جان تراولتا
09449505828569150688.jpg

2K امروز تایید کرد WWE 2K15 بهار امسال برای پلتفروم PC عرضه خواهد شد. به همراه رایگان بودن تمامی DLC هایی که قبلا برای نسخه های کنسولی عرضه شده است.
کسانی که این عنوان در روز اول خریداری کنند به دو نسخه از شخصیت Sting و دو Hulk Hogan دسترسی پیدا خواهند کرد.
محتویات DLC ها شامل
36 شخصیت اضافه به همراه 4 مدیر جدید 26 مسابقه 46 داستان تک نفره و میان پرده برای بخش 2K Showcase

WWE 2K15 Officially Announced for the PC, Coming this Spring | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با این که نسخه واقعا ضعیف و تهی هست ولی اومدنش روی pc بعد اون یک نسخه که 14 سال میگذره ازش میتونه خبر خوبی باشه البته اگه بتونن فایل های بازی دستکاریش کنن و موارد زیادی اضافه کنن به گیم پلی خوب میشه فایلش برسه و باهاش کار کنن عین اون نسخه که تغییرات زیادی دادن خود pc بازها

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
زحمت کشیده ولی نوش دارو پس از مرگه سهرابه که ./:)
به هر حال خبر خوبی برای طرفداراست:p
این 2K و R* یهو بیان Red Dead Redemption Enhanced Edition برای PC معرفی کنن خیلی خوبه:cheesygri

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
زحمت کشیده ولی نوش دارو پس از مرگه سهرابه که ./:)
به هر حال خبر خوبی برای طرفداراست:p
این 2K و R* یهو بیان Red Dead Redemption Enhanced Edition برای PC معرفی کنن خیلی خوبه:cheesygri
فکر کنم اکثر pc بازا یک ارزو بیشتر ندارن اونم اومدن RDR روی pc :d
کلا راکستار بازی ساز کنسولی رابطه خوبی با pc نداره انگار ;)تا pc نسخه Gta V بعدا دادن کلا اونم که Df زده بوده از کنسول نسل جدید زدن روی pc . ولی به نظرم منتظر RDR 2 باشید بهتره

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
Oh My Gosh

یعنی یکی از بهترین خبرهایی بود که سال ها در انتظارش بودم ... از الان چه نقشه هایی که برای این بازی نخواهم کشید ... :bighug:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
از تصاویر پیداست که نسخه ی نسل قبلی ـه به هر حال دستشون درد نکنه :))

میدونم باور کردنش سخته ولی این عکسا مال نسخه PS4/X1/نسل هشت ـه. حالا فکر کن دیگه نسل قبل روی PS360 ما چی میکشیدیم :|

کلا تا زمانی که Yuke's سازنده بازی باشه نباید بهش امید داشت.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
میدونم باور کردنش سخته ولی این عکسا مال نسخه PS4/X1/نسل هشت ـه. حالا فکر کن دیگه نسل قبل روی PS360 ما چی میکشیدیم :|

دوست عزیز گرافیک بازی روی نسل هشت کلا متفاوت بود با نسل قبل و از لحاظ نورپردازی و تکسچر کلا یک سر و گردن بالاتر بود و حاصل کمک visual concept بود حالا اون بحث گیم پلی که چیز دیگس ولی گرافیک با توجه به سال اول حضور تو نسل جدید کاملا چشمگیر بود تفاوتش با نسل قبل

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دوست عزیز گرافیک بازی روی نسل هشت کلا متفاوت بود با نسل قبل و از لحاظ نورپردازی و تکسچر کلا یک سر و گردن بالاتر بود و حاصل کمک visual concept بود حالا اون بحث گیم پلی که چیز دیگس ولی گرافیک با توجه به سال اول حضور تو نسل جدید کاملا چشمگیر بود تفاوتش با نسل قبل
چه ربطی داشت به پست اون دوستمون؟ :D
تازه بیشتر تاییدشم کردی :D اگه این عکسا نسل هشتمیش باشه و خیلی هم با نسل قبلی فاصله داشته باشه معلوم نیست قبلیا چی بوده :D والا من که کشتی کج باز نیستم و بازی ـم نکردم ولی خوب جالب نیست گرافیکش.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چه ربطی داشت به پست اون دوستمون؟ :D
تازه بیشتر تاییدشم کردی :D اگه این عکسا نسل هشتمیش باشه و خیلی هم با نسل قبلی فاصله داشته باشه معلوم نیست قبلیا چی بوده :D والا من که کشتی کج باز نیستم و بازی ـم نکردم ولی خوب جالب نیست گرافیکش.
چرا متوجه منظورش شدم چی گفت ، منظورس این بود که گرافیکش مال نیست رو نسل هشت ،ولی چون کشتی کج باز نیستی متوجه منظورم نشدی ولی تستش کن ضرری نداره سیستم پایینی هم میخواد تا خودت متوجه بشی کلا با توجه به اولین نسخه بودن رو نسل جدید خیلی گرافیکش بهتر شده بود رو x1 و ps4 مدل سازی و نورپردازی و...

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر

سری بازی های UFC واقعا خوب بود:d من خودم الان هنوز دارم روی ps3 شماره۳ رو بازی میکنم:d

کار Yuke's تو این زمینه خوب بوده :d یا حداقل از نظر گیم پلی

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
من خودم از زمان RAW IS WAR تا حالا تمام کشتی کج ها رو بازی کردم ولی اصلا از این آخریه خوشم نیومد حتی پایرت هم نمی خرم:>

- - -ویرایش - - -

من خودم از زمان RAW IS WAR تا حالا تمام کشتی کج ها رو بازی کردم ولی اصلا از این آخریه خوشم نیومد حتی پایرت هم نمی خرم:>

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عکس های گذاشته شده مربوط به نسخه ی ps4 هست عکس ابتدایی که در اکثر سایت ها هست. بازی در 1080p 60fps اجرا می شه برای همین گرافیکش چندان جالب نیست. نسخه pc بازی هم نسل بعدی هست اصلا نسخه ی نسل قبلیش shader نداشت عملا عکس مقایسش اینه
0.jpg

WWE-2K15-PS4-Review-Screen-The-Rock.jpg

این نسل pc داره می ترکونه همه ی بازی هاش راهش باز شده برای pc

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر