Remedy و نمایش 13 دقیقه از گیم پلی نسخه اولیه Alan Wake 2

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
htpgyqx5y4lvpvuxvhov.jpg

امروز Remedy و Polygon ویدیویی را منتشر کردند که مربوط به نسخه پروتوتایپ Alan Wake 2 است. بر اساس ادعای سم لیک، تست های بسیاری بر روی گیم پلی و المان های این نسخه انجام و نمونه های اولیه بسیاری در این ضمینه ساخته شد اما چیزی که در این تریلر می بینید، بی نقص ترین آنهاست.
از آنجایی که Remedy مالک فرنچایز Alan Wake است، تصمیم می گیرد نسخه دوم را تعدادی ناشر نشان دهد اما در نهایت آنها بار دیگر به سراغ مایکروسافت می روند.
طبق گقته سم لیک، بازی مورد حمایت مایکروسافت و فیل اسپنسر قرار می گیرد اما با این حال وی تشخیص می دهد که در آن زمان نیاز مایکروسافت چیز دیگری بوده به همین دلیل Quantum Break خلق می شود.
لازم به ذکر است که تیم سازنده ادعا کرده که Alan Wake 2 نمرده است.

ویدیو: 720 | 360

تشکر از @KiLL3R/4/Ev3r بابت قرار دادن ویدیو.

Here Are 13 Minutes of Gameplay Footage from the Prototype Version of Alan Wake 2 | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

آخرین ویرایش:

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
عجب چیزی بود این...من همش میگفتم خوبه که رمدی IP جدیدی ساخته و دنیای جدیدی خلق کرده ولی الان حسابی دلم تنگ شد واسه اون جو خاص Alan wake

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
والا اینکه تمام سؤالات رو تو همون ویدیو با نوشته هایی که میومد پاسخ داد:D
اینطور که میگفت بازی فقط یه کانسپت و نمونه اولیه بوده و تو همون سال ۲۰۱۰ ساخته شده. حالا اینکه ادامه ندادن احتمالا به خاطر فروش اولیه نه چندان خوبش بوده که مایکروسافت فعلا متوقفش کرده بود. بعدا هم که AN رو ساختن و تقریبا ۵۰٪ اش از همین ایده ها استفاده کرد. از محیطش که تقریباهمین بود تا دشمنای جدید و ویلین بازی (mr. Scratch). فقط اون ایده واقعی شدن تخیلات و دست نوشته ها تقریبا بلااستفاده موند.

الان هم مشخصه چرا این ویدیو رو دادن. اول اینکه به طرفدارا بگن هنوز ادامه داره و IP رو ول نکردن. دوم هم اینکه ببینن چقدر استقبال میکنن و کلا یه تخمین تقریبی بزنن از پتانسیل فروش بازی. چون آخرش به وضوح گفت که هنوز پروژه روی میزه و فراموش نشده.

من خودم فکر میکنم در آینده AW remastered همراه با کانتنت های اضافه و AN در قالب یه پک معرفی میشه و در ادامه اش AW2 دوباره استارت میخوره.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
چقد خوب بود انگار نه انگار مال ۵ سال پیشه :| این ۱۰۰٪ ادامه داره, امیدوارم ۲ رو بسازن و ریمستر ۱ رو هم توی دیسکش بذارن :d

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
خیلی خوش حالم که بازی رو واسه 360 نزدن و گذاشتنش واسه وان حتما دلیل ادامه ندادنش هم همین بوده که دیدن نثل جدید تو راه و حیفه که همچین بازی رو با 360 به هدر بدن . جالب اینکه همین پروتوتایپ 2010 خیلی از بازی اویل ویتن قشنگتر بود اونجاش که یهو دشمنا زیاد میشن خیلی آلی بود یدفه این مور ملخ ریختن سرش حس ترسشو فوقلاده درورده بود میکامی باید بره جلو این بوق بزنه >:)

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
این چی بود؟؟؟ ها خدایا این چی بود؟؟؟ دمت فشفشه مایکرو خدایی دیگه اگه الن ویک 2 اگه یک دهم این تریلر باشه مصصم شدم ایکس وان بخرم هر چند عنوان بعدی این استدیو کفایت میکنه.

Stuart

کاربر سایت
Apr 21, 2015
15
AW دنباله معنوی بر MP بود همینطورکه QM دنباله ی جفتشون حساب میشه و کلا بازیهای remedy یه استایل خاصی دارن حالا اگه به شماره 2 و 3 و 4 هم نرسن زیاد مهم نیست فقط باشن!... :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر