Grand Theft Auto Online | PC

تریلر معرفی hiest

HIST پنج نوع ماموریت کلی را دارد که توضیح مختصری هر هیست بزودی براتون میگذارم

خب اولین ماموریت hiest به اسم The Fleeca Job می باشد.در این ماموریت شما باید ابتدا یک ماشین ضد گلوله بدزدید سپس دوربین های بانک هک میکنید و نهایتا به بانک دستبرد میزنید و جعبه را میدزدید .
نکات بازی:
ماموریت 2 نفره خواهد بود .
پاداش ماموریت
• *$57,500 (Easy)
• *$115,000 (Normal)
• *$143,750 (Hard)

[/SPOILER]

ماموریت دوم the person break می باشد ، شما باید در این ماموریت نهایتا پرفسور ریشسکی از زندان فراری بدید .

نکات بازی

• ماموریت 4 نفره می باشد
  • پاداش ماموریت
$200,000 (Easy)
$400,000 (Normal)
$500,000 (Hard)

شما قبل از فراری دادن پرفسور باید 4 ماموریت فرعی برید که هر کی شرح میدهم
The Prison Break: Plane

ابتدا یک هواپیما سرقت کنید

The Prison Break: Bus

در ماموریت دوم یک اتوبوس حمل زندانی هم سرقت کنید

The Prison Break: Station

ماموریت سوم شما 2 دسته میشودید

گروه اول پلیس میشوند و باید یک ماشین پلیس بدزد که سپس باید بروند ایستگاه پلیس وساعت خروج ماشین حمل زندانی ببینند و نهایتا ماشین پلیس دزدیده شده را نابود کنند

گروه دوم باید یک ماشین کلاسیک از یک کشتی بدزدند

The Prison Break: Wet Work

ماموریت چهارم شما باید یک کیف بدزدید

The Prison Break Finale

ماموریت نهایی هر نفر یک وظیفه داره

Prison Officer

شما در نقش یک پلیس باید اتوبوس حمل زندانی به کنترل بگیرید و با زندانی به زندان نفوذ کنید و پرفسور فراری بدید

Prisoner

شما در نقش زندانی همراه زندان بان وارد زندان میشید و دو نفری پرفسور را فراری میدهید و با همدیگر به سمت فرودگاه میروید

Demolition

شما باید اتوبوس حمل زندانی واقعی را دوباره سرقت کنید و ان را نابود کنید سپس یک هلیکوپتر جنگی بدزدید سپس باید هواپیمای خودی را از دست جت های ارتش نجات بدید تا تیم به فرودگاه برسند

Pilot

خبلان که باید برود فرودگاه و هواپیمایی که قبلا دزدیده شده پرواز کنه تا تیمی که رفتند پرفسور فراری بدند بیان فرودگاه و ان ها را از دست پلیس ها فراری بدهد

در ماموریت The Humane Labs Raid شما ابتدا باید 5 ماموریت فرعی انجام دهید( که هر یک شرح میدهم) تا بتونید ماموریت اصلی انجام بدید.

در ماموریت اول باید کی کدی بدزدید

;
Humane Raid: Insurgents
در ماموریت دوم باید 2 ماشین بدزدید
;

Humane Raid: EMP
در ماموریت سوم باید 4 جت جنگی بدزدید

Humane Raid: Valkyrie
در ماموریت چهارم باید یک هلی کپتر بدزدید

Humane Raid: Deliver EMP
در ماموریت پنجم باید با یکی از ماشین هایی که دزدیدیم مخفیانه وارد ازمایشگاه بشیم و ماشین حاوی emp را در ازمایشگاه قرار دهیم

Humane Raid: Finale
در ماموریت اخر شما سوار هلیکپتر دزدیده شده میشوید 2 نفرتون با چتر نجات به یک ازمایشگاه میروید و اطلاعات انجا را هک میکنید سپس از راه دریایی به سمت ساحل فرار میکنید و دوباره سوار هلیکوپتر میشوید و نهایتا فرار میکنید
در حین فرود تا رسیدن ان دو نفر به ساحل افراد هلی کپتر باید دشمنان را نابود کنند

پاداش ماموریت

$270,000 (Easy)
$540,000 (Normal)
$675,000 (Hard)

در این ماموریت باید 4 تا ماموریت فرعی انجام دهید

Series A Funding: Coke

اولین ماموریت 2 دسته میشین دسته اول سوار هلیکپتر و دسته دوم سوار قایق میشین تا به کشتی حاوی مواد مخدر مورد نظر دستبرد بزنید

Series A Funding: Trash Truck
در این ماموریت شما در نقش سوپور میشوید و موادی را که در کیسه زباله هست بر میدارید در حین عملیات با گانگستر ها میجنگید

Series A Funding: Bikers
شما باید مخفیانه 2 ماشین ون که در داخل ان حاوی قرص ازنوع مواد مخدر هست سرقت کنید.

Series A Funding: Weed
شما در این ماموریت ماموریت 2 کامیون و ماشین فوق سرقت کنید

Series A Funding: Steal Meth
شما باید کانتینر حاوی شیشه را با تریلی بدزدید

Series A Funding: Finale
در ماموریت اخر شما باید مواد دزدیده شده را با 2 کامیون دزدیده شده در ماموریت( Weed ) به محل فروش مواد برید و در حین انتقال باید از ان در مقابل گانگستر ها حفاظت کنید

The Pacific Standard Job: Van
شما باید 4 تا ون از طریق رادار پیدا کنید سپس از پلاک امها عکس گرفته و یکی از انها را بدزدید

THE Pacific standard job: signal
شما باید قایق موتوری به جزیره رفته و از انجا یک نفر را باید بدزدید

The Pacific Standard Job: Hack
شما باید یک ون ببرید به یک محل ببرید و در انجا ون دیگری که سرور داخل ان هست بدزدید
و سپس ون حاوی سرور را نابود کنید

The Pacific Standard Job: Convoy
شما باید یک کامیون حاوی مواد انجار زا که برای شکستن قفل ها می باشد را بدزدید

The Pacific Standard Job: Bikes
شما باید 4 موتور بدزدید

The Pacific Standard Job: Finale
شما باید از بانک سرقت کنید که بعد از بعد از سرقت از بانک با موتور دزدیده شده فرار کنید

ابدیت Lowriders
این ابدیت تغییرات زیادی به بازی اضافه کرد اولین تغییر میشن های لامر هست و تغییر دوم میکانیکی یا گاراژ خود لامر هست که جدیدا اضافه شده و بعضی از ماشین های کلاسیک را فوق اسپرت میشه کرد که براتون در پایان پست گذاشتم تغییر سوم اضافه کرد ماچاته و ماشین پیستول هست تغیرات چهارم مربوط به هالوین هست که ماشین و ماسک و لباس اضافه شده

گروهی که جدیدا ساختم هر کی دوست داشت بیاد
Rockstar Games Social Club - Crew : What do you think---

Last edited by a moderator:

Mt_acm

کاربر سایت
Feb 14, 2012
52
البته اکثر مشکلا از راکستاره اما منم روز اول یکم بازی کردم تا یکی دو روز نشد خوب بازی کنم تا اینکه به مساله Port ّForwading برخوردم و از وقتی توی مودم تنظیماتشو انجام دادم تقریبا 60-70 مواقع راحت جوین میشم
تو این صفحه یه سری اطلاعات گذاشته راکستار

یکم بیشتر توضیح میدین کدوم قسمت بازش کردین ؟ تنظیمات مودم کدوم قسمت ؟

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
دوستان اگر ترفندی بلد هستن بگن لطفا ..
خودم برای اینکه strengh را سریعا کامل کنم رفتم توی قسمت نزدیک ساحل طرفای شهر بازی و افتادم به جون ملت
با مشت و لگد .... پلیس هم که میومد کشته میشدم و دوباره شروع میکردم به زدن مردم خیلی سریع تر از چیزی که فکر میکردم strengh را تا ته کامل کردم
البته از روی جایی ندیدم این روش را .... ولی به من جواب داد

ardj75

کاربر سایت
Oct 22, 2010
176
نام
آریانا
دوستان کسی این سرویسا کاهش پینگ رو تست کرده؟ خوبن؟ من پینگم رو 300 میچرخه! کسی تست کرده لطفا خبر بده حتماااا! جاییم که سرویس خریده معرفی کنه! ممنون

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
البته اکثر مشکلا از راکستاره اما منم روز اول یکم بازی کردم تا یکی دو روز نشد خوب بازی کنم تا اینکه به مساله Port ّForwading برخوردم و از وقتی توی مودم تنظیماتشو انجام دادم تقریبا 60-70 مواقع راحت جوین میشم
تو این صفحه یه سری اطلاعات گذاشته راکستار

داداش میتونی به زبان ساده بگی چی کار باید بکنیم؟
من زبانم خیلی خوب نیست متوجه نشدم راستش چی به چیه

جهان

کاربر سایت
Dec 18, 2013
78
داداش میتونی به زبان ساده بگی چی کار باید بکنیم؟
من زبانم خیلی خوب نیست متوجه نشدم راستش چی به چیه
یکم بیشتر توضیح میدین کدوم قسمت بازش کردین ؟ تنظیمات مودم کدوم قسمت ؟

یکم طولانیه ولی کامل همه مراحل رو مینویسم تا حتی مبتدیا هم بتونن استفاده کنن چون اینجور که معلومه هستن کسایی که این مشکل رو دارن

اصل تنظیمات در مودمتون باید انجام بشه، اما قبلش برای اینکه مطمئن بشید که پورتها بستس باید تست کنید و اگه دیدید پورت ها باز هست لازم نیست که تنظیمات مودم رو انجام بدید و دیگه مشکل از خود بازی یا اینترنته، اما اگه بسته بود تنظیمات مودم رو انجام بدید

برای چک کردن:

اول این برنامه رو دانلود کنید:
Download Portforward Network Utilities
بعد از نصب trial رو بزنید و بعد Port Checker رو انتخاب کنید (حواستون باشه اگه آنتی ویروس یا فایروال دارید کلا غیر فعالش کنید یا اجازه دسترسی به اینترنت رو برای این برنامه بدید)

بعد تو قسمت Port Number to check به نوبت این پورت هارو وارد کنید و دکمه Check Me رو بزنید (تیک UDP و TCP مناسب هرکدوم رو هم بزنید)

UDP:
6672
61455 تا 61458

TCP:
443
80

(این پورت ها برای GTA Online در PC هست و پورت های کنسول و راهنمایی های دیگه رو توی این صفحه میتونید ببینید)

بعد از چند لحظه تو قسمت Port Check Result نتیجه رو میزنه، اگه به رنگ قرمز نوشت Your Port is NOT OPEN or not rechable یعنی پورتتون بستس، اما اگه به رنگ سبز نوشت Your Port is OPEN on this Computer یعنی پورت باز هست و نیازی نیست این پورت Forward بشه.

تنظیم مودم:

اگه پورت یا پورت ها بسته بودن باید وارد تنظیمات یا همون Config مودم بشید که با زدن آی پی 192.168.1.1 در مرورگر و بعد زدن یوزر پسورد admin وارد میشه (اگه آی پی یا یوزر پسورد چیز دیگه باشه باید از شرکتی که خریدید یا کسی که تنظمیاتشو انجام داده بپرسید)

(یه روشی توی سایتها دیدم اما به دلیل اینکه مودم من وایمکسه نمیتونم این رو انجام بدم و تست کنم، اما واسه اونایی که روشش رو بلدن اینه که در همین تنظیمات، مودم رو بذارید روی حالت Bridge Mode که باعث میشه پورت باز بشه و اگه این کار رو انجام دادید و پورت باز شد ادامه آموزش رو بیخیال بشید)

در غیر اینصورت این تنظیمات رو انجام بدید:

وقتی وارد مودم شدید باید دنبال گزینه Port Forwarding (یا در بعضی مودما Virtual Server یا NAT یا شبیه اینا) بگردید، فقط چندتا تصویر میزارم از مودمای مختلف، چون حالت کلی شبیه همه و فقط شکل و شمایل و بعضی اسمها فرق داره:

همونجور که از این عکسا پیداس برای هر پورت باید یه خط جدید insert کنید و در قسمت Begin یا Start شروع پورت و در قسمت End پورت پایانی رو وارد میکنید و اگه فقط یکی هست همونو توی هردو قسمت وارد کنید و Protocol مناسب رو هم انتخاب کنید
این عکس مودم خودم از این تنظیماته برای GTA Online و همون پورت هایی که تو سایت راکستار بود (در جایی خوندم که در مودم های وایمکس به جای پورت 80 باید 8080 رو وارد کرد، من هردو رو وارد کردم):

62ottm8b4ts7wla5spgo.jpg

تنها چیزی که میمونه و مهمه اون قسمت IP هست که باید Local IP سیستم خودتون رو وارد کنید، اگه نمیدونید Local IP تون چیه در Run بزنید: cmd و بعد تایپ کنید ipconfig اون عدد جلوی IPv4 Address آپی پی هست که باید در مودم وارد کنید (البته اگه مودم روی DHCP باشه ممکنه با خاموش روشن شدن مودم این آی پی عوض بشه و این تنظیمات به هم بریزه، راه حلش اینه که به صورت دستی باید آی پی ثابت توی تنظیمات کارت شبکه وارد کنید)

بعد از اینکه این تنظیمات رو انجام دادید Save/Apply کنید و اگه لازم بود مودم رو ریست کنید. با اون برنامه پورت هارو دوباره تست کنید و دیگه باید پورت باز شده باشه و وصل شدن به GTA Online راحت تر.
البته این آموزش مخصوص GTA Online نیست و برای خیلی از بازی ها مناسبه فقط باید با جستجو در اینترنت پورت یا پورت های هر بازی رو پیدا کنید و وارد کنید.

امیدوارم مطلب مفید بوده باشه

Cpt.$epehr

کاربر سایت
Jul 20, 2012
67
آقا درست شد یک دنیا ممنون.
1- رفتم جوین شدم به ایرانیا :| یکی هست هرچی ایرانی میبینه میکشه :|
2- این Crew هم ، چتش چطوری باز میشه ؟ :D

Cpt.$epehr

کاربر سایت
Jul 20, 2012
67
ممنون بابت اموزش و این که وقت گزاشتین..

من هرکاری میکنم باز نمیشه فک کنم به قول دوستمون ISP کلا بستتش. :(

برا منم از ISP بسته بود زنگ زدم گفتن باید ip static بگیری ماهی 10 ت تا برات این پورتا رو درست کنیم ، گفتم اک ! خریدم پورتا رو گفتم به خودشون درست کرد :> الان رفتیم با یه خارجیه پلیس افتاد دنبالمون ، زدیم 20 دقیقه کشتیمشون ! آخرش گلوله تموم کریدم دیگه وایسادیم تا کشتنمون :D

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان راهی هست بشه پینگ رو چک کرد ؟ در ضمن اگه یک ایرانی هاست باشه پینگ کمتری داریم یا همچنان به همان سرور های خود بازی وصلیم؟

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
دستت درد نکنه یکی دوبار ازمایشی رفتم تو اومدم بیرون مشکلی نبود ، فقط این پورت 80 forward نشد ، خیلی ضروریه به isp بگم ؟

siavash077

کاربر سایت
Jun 21, 2013
191
نام
Siavash
دوستان راهی هست بشه پینگ رو چک کرد ؟ در ضمن اگه یک ایرانی هاست باشه پینگ کمتری داریم یا همچنان به همان سرور های خود بازی وصلیم؟
ping 4.2.2.4 -t اگه پینگت دور و بر 150 هست خوبه اگه نه سرور های کاهش پینگ هستن... که پینگ همین شخص حقیر رو از 200 250 300 اوردن 150 130 120 البته من کسایی رو میشناسم که پینگشون 90 هم شده

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
ping 4.2.2.4 -t اگه پینگت دور و بر 150 هست خوبه اگه نه سرور های کاهش پینگ هستن... که پینگ همین شخص حقیر رو از 200 250 300 اوردن 150 130 120 البته من کسایی رو میشناسم که پینگشون 90 هم شده

کاری به 4.2.2.4 ندارم پینگ خود سرور های بازی رو میخوام ... .

ardj75

کاربر سایت
Oct 22, 2010
176
نام
آریانا

آقا شما از کجا سرویس میگیرین؟ میشه پخ کنی؟ بعد برای GTA V تست کردی جواب میده؟

جهان

کاربر سایت
Dec 18, 2013
78
کاری به 4.2.2.4 ندارم پینگ خود سرور های بازی رو میخوام ... .

فرقی نداره 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 پینگش زیاد با بازیا تفاوتی نداره

دوستان کلا این بازی نیاز به پینگ پایین نداره فقط نت نباید timeout داشته باشه یا خیلی کم باشه، من شده حتی با پینگ 500-600 بازی کردم اما چون timeout نداشتم مشکلی پیش نیومده

دستت درد نکنه یکی دوبار ازمایشی رفتم تو اومدم بیرون مشکلی نبود ، فقط این پورت 80 forward نشد ، خیلی ضروریه به isp بگم ؟

نه اون واسه منم باز نشده ضروری نیست اینجور که معلومه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر