Grand Theft Auto Online | PC

تریلر معرفی hiest

HIST پنج نوع ماموریت کلی را دارد که توضیح مختصری هر هیست بزودی براتون میگذارم

خب اولین ماموریت hiest به اسم The Fleeca Job می باشد.در این ماموریت شما باید ابتدا یک ماشین ضد گلوله بدزدید سپس دوربین های بانک هک میکنید و نهایتا به بانک دستبرد میزنید و جعبه را میدزدید .
نکات بازی:
ماموریت 2 نفره خواهد بود .
پاداش ماموریت
• *$57,500 (Easy)
• *$115,000 (Normal)
• *$143,750 (Hard)

[/SPOILER]

ماموریت دوم the person break می باشد ، شما باید در این ماموریت نهایتا پرفسور ریشسکی از زندان فراری بدید .

نکات بازی

• ماموریت 4 نفره می باشد
  • پاداش ماموریت
$200,000 (Easy)
$400,000 (Normal)
$500,000 (Hard)

شما قبل از فراری دادن پرفسور باید 4 ماموریت فرعی برید که هر کی شرح میدهم
The Prison Break: Plane

ابتدا یک هواپیما سرقت کنید

The Prison Break: Bus

در ماموریت دوم یک اتوبوس حمل زندانی هم سرقت کنید

The Prison Break: Station

ماموریت سوم شما 2 دسته میشودید

گروه اول پلیس میشوند و باید یک ماشین پلیس بدزد که سپس باید بروند ایستگاه پلیس وساعت خروج ماشین حمل زندانی ببینند و نهایتا ماشین پلیس دزدیده شده را نابود کنند

گروه دوم باید یک ماشین کلاسیک از یک کشتی بدزدند

The Prison Break: Wet Work

ماموریت چهارم شما باید یک کیف بدزدید

The Prison Break Finale

ماموریت نهایی هر نفر یک وظیفه داره

Prison Officer

شما در نقش یک پلیس باید اتوبوس حمل زندانی به کنترل بگیرید و با زندانی به زندان نفوذ کنید و پرفسور فراری بدید

Prisoner

شما در نقش زندانی همراه زندان بان وارد زندان میشید و دو نفری پرفسور را فراری میدهید و با همدیگر به سمت فرودگاه میروید

Demolition

شما باید اتوبوس حمل زندانی واقعی را دوباره سرقت کنید و ان را نابود کنید سپس یک هلیکوپتر جنگی بدزدید سپس باید هواپیمای خودی را از دست جت های ارتش نجات بدید تا تیم به فرودگاه برسند

Pilot

خبلان که باید برود فرودگاه و هواپیمایی که قبلا دزدیده شده پرواز کنه تا تیمی که رفتند پرفسور فراری بدند بیان فرودگاه و ان ها را از دست پلیس ها فراری بدهد

در ماموریت The Humane Labs Raid شما ابتدا باید 5 ماموریت فرعی انجام دهید( که هر یک شرح میدهم) تا بتونید ماموریت اصلی انجام بدید.

در ماموریت اول باید کی کدی بدزدید

;
Humane Raid: Insurgents
در ماموریت دوم باید 2 ماشین بدزدید
;

Humane Raid: EMP
در ماموریت سوم باید 4 جت جنگی بدزدید

Humane Raid: Valkyrie
در ماموریت چهارم باید یک هلی کپتر بدزدید

Humane Raid: Deliver EMP
در ماموریت پنجم باید با یکی از ماشین هایی که دزدیدیم مخفیانه وارد ازمایشگاه بشیم و ماشین حاوی emp را در ازمایشگاه قرار دهیم

Humane Raid: Finale
در ماموریت اخر شما سوار هلیکپتر دزدیده شده میشوید 2 نفرتون با چتر نجات به یک ازمایشگاه میروید و اطلاعات انجا را هک میکنید سپس از راه دریایی به سمت ساحل فرار میکنید و دوباره سوار هلیکوپتر میشوید و نهایتا فرار میکنید
در حین فرود تا رسیدن ان دو نفر به ساحل افراد هلی کپتر باید دشمنان را نابود کنند

پاداش ماموریت

$270,000 (Easy)
$540,000 (Normal)
$675,000 (Hard)

در این ماموریت باید 4 تا ماموریت فرعی انجام دهید

Series A Funding: Coke

اولین ماموریت 2 دسته میشین دسته اول سوار هلیکپتر و دسته دوم سوار قایق میشین تا به کشتی حاوی مواد مخدر مورد نظر دستبرد بزنید

Series A Funding: Trash Truck
در این ماموریت شما در نقش سوپور میشوید و موادی را که در کیسه زباله هست بر میدارید در حین عملیات با گانگستر ها میجنگید

Series A Funding: Bikers
شما باید مخفیانه 2 ماشین ون که در داخل ان حاوی قرص ازنوع مواد مخدر هست سرقت کنید.

Series A Funding: Weed
شما در این ماموریت ماموریت 2 کامیون و ماشین فوق سرقت کنید

Series A Funding: Steal Meth
شما باید کانتینر حاوی شیشه را با تریلی بدزدید

Series A Funding: Finale
در ماموریت اخر شما باید مواد دزدیده شده را با 2 کامیون دزدیده شده در ماموریت( Weed ) به محل فروش مواد برید و در حین انتقال باید از ان در مقابل گانگستر ها حفاظت کنید

The Pacific Standard Job: Van
شما باید 4 تا ون از طریق رادار پیدا کنید سپس از پلاک امها عکس گرفته و یکی از انها را بدزدید

THE Pacific standard job: signal
شما باید قایق موتوری به جزیره رفته و از انجا یک نفر را باید بدزدید

The Pacific Standard Job: Hack
شما باید یک ون ببرید به یک محل ببرید و در انجا ون دیگری که سرور داخل ان هست بدزدید
و سپس ون حاوی سرور را نابود کنید

The Pacific Standard Job: Convoy
شما باید یک کامیون حاوی مواد انجار زا که برای شکستن قفل ها می باشد را بدزدید

The Pacific Standard Job: Bikes
شما باید 4 موتور بدزدید

The Pacific Standard Job: Finale
شما باید از بانک سرقت کنید که بعد از بعد از سرقت از بانک با موتور دزدیده شده فرار کنید

ابدیت Lowriders
این ابدیت تغییرات زیادی به بازی اضافه کرد اولین تغییر میشن های لامر هست و تغییر دوم میکانیکی یا گاراژ خود لامر هست که جدیدا اضافه شده و بعضی از ماشین های کلاسیک را فوق اسپرت میشه کرد که براتون در پایان پست گذاشتم تغییر سوم اضافه کرد ماچاته و ماشین پیستول هست تغیرات چهارم مربوط به هالوین هست که ماشین و ماسک و لباس اضافه شده

گروهی که جدیدا ساختم هر کی دوست داشت بیاد
Rockstar Games Social Club - Crew : What do you think---

Last edited by a moderator:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان لطفا کاهش دهنده یا چیز پی ان برای بخش آنلاین هر چی سراغ دارید معرفی کنید من 4 تا چیزو تست کردم فقط یکیش به زووووور واسه آنلاین جواب داد اونم نوسان زیاد و قطعی داره .

آخرین ویرایش:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان لطفا کاهش دهنده یا چیز پی ان برای بخش آنلاین هر چی سراغ دارید معرفی کنید من 4 تا چیزو تست کردم فقط یکیش به زووووور واسه آنلاین جواب داد اونم نوسان زیاد و قطعی داره .
به نظرم بهترین راه اینه یک سرویس کاهش پینگ بگیری
نتت چیه؟

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
اقا منم میخوام برم بگیرم فیلم هاش تو یتیوب که میبینیم خیلی حال میکنم خیلی باحاله حالا میخوام بخرم ولی چندتا ترس دارم این اینترنت بره رو اعصاب خوب جواب نده

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

اقا پسته اولو ابدیت کن از همین الان تمام ایدی بچه ها رو تو استیم بنویس که راحت بچه ها بتونن ادد کنن برای انلاین و بقیه چیزا منم تا 10 دقیقه دیگه برای اولین بار میرم تو بازی خدا کنه مشکل نداشته باشه ..............

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
یکی یه فیلم از بخش heist میزاره ؟

بفرما : ;)
https://www.youtube.com/watch?v=W9NHf3WQLqg

فقط این ویدیو کل heistهه ، شاید جذابیتش رو از بین ببره.
------------------------------------------------------------

من نمیدونم پول میدم به پست بسته بیاره یا ایران رو بگردونه براش :| الان 3 تا شهر شمال رو گشته از چهارشنبه :|

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
به نظرم بهترین راه اینه یک سرویس کاهش پینگ بگیری
نتت چیه؟
داداش خب من گرفتم ولی جواب نداده میخوام دوستانی که گرفتن و جواب داده و راضی هستن من رو راهنمایی کنن که از کجا بگیرم شرکت هم خصوصی هست ولی بابت پینگ مشکلی ندارم اما ظاهرا پورت ها بسته هست آخه با یه چیز پی ان هلند رفتم واسه چند دقیقه تونستم بازی کنم ولی نوسان پینگش زیاد بود مثلا 200 بود یه دفعه میرفت رو 350 و بعضی وقتا چیز پی ان واسه چند ثانیه تایم اوت میداد و بعد دوباره برمیگشت بعدشم یه دفعه پکید لول .

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
steam : sepehrak
social club: sepehrak
اد کنید بازی کنیم
حمید : برای منم اینطوریه...اینقدر حرص نخور....بازی توی این مدت پر آپدیت برای قسمت آنلاین میشه و درست میشه
تاحالا سرور آنلاین بازی رو اصلا عوض کردی؟ من یبار عوض کردم با 2 تا از بچه ها افتادم که کشتنم....یه آریایی وطن پرست منو کشت :|
سوای team death match مسابقات رالیش برای پینگ ما به نسبت خوبه !

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
آقا من تو شبکش خیلی نوبم ... :d کلا GTA باز نیستم ولی حس کردم خیلی آنلاینش حال میده ....انقدر سوال دارم که نمیدونم اصلا چه خبره ...
اینم آیدی من ehsan_62 لدفا ّ اکسپت کنید ....
وقتی اکسپتم کردید باید کار خاصی کنم ؟ آنلاینشا یکم بازی کردم ولی یکم کمک کنید تا راه بیوفتم :bighug:
پیشا پیش .....دست و پنجتون درد نکنه

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
steam : sepehrak
social club: sepehrak
اد کنید بازی کنیم
حمید : برای منم اینطوریه...اینقدر حرص نخور....بازی توی این مدت پر آپدیت برای قسمت آنلاین میشه و درست میشه
تاحالا سرور آنلاین بازی رو اصلا عوض کردی؟ من یبار عوض کردم با 2 تا از بچه ها افتادم که کشتنم....یه آریایی وطن پرست منو کشت :|
سوای team death match مسابقات رالیش برای پینگ ما به نسبت خوبه !

سپهر جان داداش مشکل اینه که اصلا بدون چیز پی ان وصل نمیشه به بخش آنلاین بعدشم که با چیز پی ان وصل میشم غیر قابل بازی هست ! :d ولی بازی برای بخش سینگل پلیر هم ارزش پول رو داشت اگرچه چیزی از بازی های آنلاین در دسترس هم که براشون پول دادیم نماسید به ما .

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
یکی در مورد انلاینش توضیح میده چطوریه؟
یعنی همه کسانی که بازیو خریدن میتونن همزمان با هم تو شهر انلاین شن؟ همه با هم دشمن هستن جز کسایی که تو یه crew هستن؟

ardj75

کاربر سایت
Oct 22, 2010
176
نام
آریانا
آقا من به کرو دعوت شدم اوکی هم کردم الان تو کرو هستم! ولی تو بازی هنوز قسمت آموزشی آنلاین هستم!آخرین قسمتی که رفتم بازی 4به4 بود Last Standing که اموزش بود تازه! میشه یکی از اول توضیح بده که فعلا باید چیکار کنیم؟ میشه مثلا به پست اول اضافه کنید که آره شروع که میکنید اینطوریه و باید فلان کار کنین تا...

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
آقا من به کرو دعوت شدم اوکی هم کردم الان تو کرو هستم! ولی تو بازی هنوز قسمت آموزشی آنلاین هستم!آخرین قسمتی که رفتم بازی 4به4 بود Last Standing که اموزش بود تازه! میشه یکی از اول توضیح بده که فعلا باید چیکار کنیم؟ میشه مثلا به پست اول اضافه کنید که آره شروع که میکنید اینطوریه و باید فلان کار کنین تا...
اون موبایل رو باز کن
بهت هی ماموریت میده اولش که هموشن آموزشین
بعدش میشه وارد قضایا شی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر