Star Wars: Battlefront را بر روی Xbox One زودتر تجربه کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
star_wars_battlefront.jpg

به نظر می‌رسد Star Wars: Battlefront از طریق EA Access زودتر در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت.

این بازی که به عنوان یک جواهر در برنامه EA برای امسال است، پس عجیب نیست که بخواهد از طریق EA Access، زودتر در اختیار طرفداران قرار دهد. ما هنوز تاییدی رسمی از طرف EA را در دست نداریم اما Aaron Greenberg مدیر بخش بازاریابی Xbox در جواب طرفداران از جمله "در Xbox One اول بازی کنید" استفاده کرده است.
EA Access سرویسی است که با پرداخت مبلغی امکان دسترسی به یک سری بازی‌ها زودتر از عرضه جهانی و یا بتاهای عناوین مختلفی را فراهم می‌کند.

این هفته شاهد رونمایی از اولین تریلر گیمپلی بازی خواهیم بود که EA انتظار دارد با استقبال عمومی خوبی مواجه شود.

منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
امیدوارم هر چی هست یه بخش تک نفره آفلاین خفن داشته باشه تا ما هم ازش لذت ببریم :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Star Wars : Battlefront is not exclusively a FPS shooter
it will feature both FPS and third-person perspectives
third person will be the default one

:d NeoGaf user yohan12

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
امیدوارم هر چی هست یه بخش تک نفره آفلاین خفن داشته باشه تا ما هم ازش لذت ببریم :D
نسخه های قبلی که کمپینش اصلا مالی نبود(البته به دلیل Star wars بودنش که به من حال میداد. مخصوصا نبردهای خارج از جو نسخه دوم.:x) این یکی هم من اصلا بعید میدونم کمپین بزارن براش! یا باید یه کمپین ابکی مثله نسخه های قبل بزارن که به نظرم تو این دوره زمونه که دیگه همه چیز انلاین شده، دیگه نمیان زحمت ساخت یه همچون کمپینی رو به خودشون بدن. کمپین درست حسابی رو هم که بعید میدونم، چون مشخصه عنوانی نیست که سه چهار سال روش وقت گذاشته باشن تا هم مولتیش عالی بشه و هم کمپین خوبی داشته باشه.:d

Star Wars : Battlefront is not exclusively a FPS shooter
it will feature both FPS and third-person perspectives
third person will be the default one

:d NeoGaf user yohan12

دوربین سوم شخصه نسخه های قبلی واقعا بیخود بود! این رو امیدوارم یه چیز شبیه گرز در بیارن و دوربین بره رو شونه ی شخصیت، با اون گرافیکی از استورم ها دیدم واقعا چیز خوفی میشه.:x

فروششم که تضمین شدست. فن Star wars جماعت اصلا متا و اینا حالیش نیست.:d2 star wars the force unleashed یا متای 60 فکر کنم بالای 7 میلیون فروخت. اینم اگه خوب بفروشه EA بیاد star wars republic commando رو معرفی کنه که توسط Visceral Games ساخته میشه! یعنی میشه.:( kotor3 هم که...

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
واسه چی سفسطه میکنی آخه؟ :| بحث که کلا مسخره است اون هیچ، اما شما هم داری روی هیچ و پوچ پافشاری میکنی. کجای سابقه دایس میگه ایستراگی که میذاریم برابر است با اشاره مستقیم به ادامه یه بازی؟!!! الکی یه چیزی رو به یه چیزی ربط دادی بعدش اومدی گرفتی از کفش های فیث توی بازی و دداسپیس و همینطور هم ادامه میدی و بعد به ما میگی شما تو دایس کار میکنی که فکت صادر میکنی!!! ما چیرو فکت صادر کردیم؟ ما گفتیم که نظریه های شما هیچ دلیل منطقی نداره. دیگه هم ادامه نمیدم چون شما قبول نخواهی کرد و بدنبال ایستراگ های بیشتر در مورد SW باش :|

آقا به این ایستر اگ از BF4 هم اعتماد کنید که قراره در آینده بازی گودزیلا رو دایس بسازه :|

bf4dinofinalsatnd.jpg

پ.ن: اون عکس هم بنده خدا نذاشته، صفحه تویتر خود EA استاروارز گذاشته که بصورت تیکه تیکه گذاشته بود که ملت سرهمش کردن و عکس کامل شده.
شما خیلی خوشت میاد همین طوری بحث کنیم؟؟؟!! بعد میگی دیگه ادامه ندیم!!!
تا حالا استر اگی مربوط به بازی های ea توی بتل بوده که معرفی نشه؟؟ من یادم نمیاد پس نمیشه گفت ۱۰۰٪ غلط هست!! افتاد:d
با این حال که حتی یه مثال نقض هم نیست بنده انقدر مطمعن حرف نمیزنم(منظورم تایید نشدن نسخه ی بعدی بازی های ea که استراگش توی بتل بوده)

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
نمایش دقیقا کی هست؟ خیلی هایپم. هر چند اصلا فن star wars نیستم ولی خیلی فن این بازیم. یک پتانسیل خیلی بالایی براش حس می کنم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فوق العادست تصاویر!! دایس خوب چیزی پخته مثل اینکه! MEش هم عالی در بیاد که دیگه میترکونه دایس!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اینا دارن شوخی میکنن :D اگه همینی که تو عکس هست باشه من دیگه هیچی نمیخوام از دایس :bighug:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر