Star Wars: Battlefront را بر روی Xbox One زودتر تجربه کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
star_wars_battlefront.jpg

به نظر می‌رسد Star Wars: Battlefront از طریق EA Access زودتر در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت.

این بازی که به عنوان یک جواهر در برنامه EA برای امسال است، پس عجیب نیست که بخواهد از طریق EA Access، زودتر در اختیار طرفداران قرار دهد. ما هنوز تاییدی رسمی از طرف EA را در دست نداریم اما Aaron Greenberg مدیر بخش بازاریابی Xbox در جواب طرفداران از جمله "در Xbox One اول بازی کنید" استفاده کرده است.
EA Access سرویسی است که با پرداخت مبلغی امکان دسترسی به یک سری بازی‌ها زودتر از عرضه جهانی و یا بتاهای عناوین مختلفی را فراهم می‌کند.

این هفته شاهد رونمایی از اولین تریلر گیمپلی بازی خواهیم بود که EA انتظار دارد با استقبال عمومی خوبی مواجه شود.

منبع

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
dice سوعد داره بازی ر میسازه یعنی میشه مثل bf3 بسازه :(( یعنی میشه دوباره من زندگی جدیدی ر با این بازی شروع کنم:((
جواب این سوال ها ر خودم میدونم مطمعنم بازی فوق العاده میشه:d
اصلا نمیتونم تا ۱۷ آپریل صبر کنم هر روز بلند میشم به امید روز موعود هستم:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
والا نمایش داشته... تریلری که سال پیش بمنظور نشون دادن مراحل ساخت بازی نمایش دادن، بخش هایی از خروجی این گیم بازی رو نشون میداد، که بشدت جالب توجه بود! ولی خب نمایش گیم پلی نه...

bve7ivl69qbwoxpc852a.jpg

cuzqmca3zp6ohwjwr8tt.jpg

یعنی اگه نسخه نهایی چیزی نزدیک به این (خود این رو نمیخوام اصلا :D ) باشه من همونجا سکته ناقص رو میزنم و نمیتونم بازی کنم دیگه :D

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
جدی؟
پس من اشتباه گرفتم
اخه تو E3 چندسال قبل فکر کنم 2012 یه تریلر از starwars نوشن دادن پسوندش یه عددی بود فکر کنم.من فکر کردم این همونه
راستی اون چی بود چی شد؟

Starwars 1331 بود که کنسول شد

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
از اونجا که دایس استاد بی همتایی در گزاشتن استر اگ هست یه حدسی میشه زد
۱- آیا این وسیله ر یادتون هست (dlc end game bf3)

۲-همین طور وسایل عجیب و غریب در bf4 که ربطی به زمان بازی (که حال هست) نداشتن
یعنی ممکنه همه ی این ها به این بازی اشاره کنه؟
dice قطعا و یقینا یه شوتر تو آینده میخواد ولی شاید نمیخواد bf ر موش آزمایشگاهی کنه(البته bf2142 هم هست ولی خیلی قدیمی )

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

dice قطعا و یقینا یه شوتر تو آینده میخواد ولی شاید نمیخواد bf ر موش آزمایشگاهی کنه(البته bf2142 هم هست ولی خیلی قدیمی )

خوب الان مشخصه که دایس داره استار وارز میسازه. منظورت از این که «یعنی ممکنه همه ی این ها به این بازی اشاره کنه؟» رو نفهمیدم! عنوان معرفی نشده نیست که بخوایم کشف رمز کنیم :D

در ضمن تا جایی که یادم میاد من توی سری استار وارز چنین چیزهایی ندیدم و اینا بیشتر به تم bf2142 میخورن.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

اينها به هيچ عنوان ربطي به استار وارز و پيشينه و بعدش ندارن اصلا" و ابدا"
اينها همه مربوط به اغاز جنگ هاي BF 2142 ميشه كه در اينجا نشون دادن استارت اكتشافات و اختراعات وسايل نظامي 2142 در سال هاي بتل4 رخ داده

در مورد SW بايد بگم خوب كلا" دنياي بزرگ و غني ايي داره كه ميشه ازش استفاده كرد ولي نحوه استفاده هم مهمه اگر قراره مثل بتل4 جوري بسازن كه پياده محور باشه به در خودشون ميخوره دست كم بايد اون قابليت مهمات ادوات نظامي بتل 3 رو برگردونن

ولي نكته عجيب تر براي من يكي اينه ادم وقتي بازي هاي الان رو مي كنه همه اسلحه از سرب و باروت و گلوله فلزي و انفجار و ... استفاده مي كنن !
بعد يعني بريم SW بزنيم كه عملا" با همون اسم BATTLEFRONT يه مشتقي از BF اصليه بايد با ليزر و صداي ويوووو ويوووو اسلحه هاي ليزري SW بازي كنيم :| براي من يكي كه خيلي عجيب و غريب ميشه :|

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خوب الان مشخصه که دایس داره استار وارز میسازه. منظورت از این که «یعنی ممکنه همه ی این ها به این بازی اشاره کنه؟» رو نفهمیدم! عنوان معرفی نشده نیست که بخوایم کشف رمز کنیم :D

در ضمن تا جایی که یادم میاد من توی سری استار وارز چنین چیزهایی ندیدم و اینا بیشتر به تم bf2142 میخورن.
من زمان جملم ر بد گفتم:d منظورم این بود که همه ی این ها به sw اشاره میکرد
واکر ها به sw نمیخوره؟ پست اول ر نگاه کن که عکس واکر ر نشون میده

- - -ویرایش - - -

اينها به هيچ عنوان ربطي به استار وارز و پيشينه و بعدش ندارن اصلا" و ابدا"
اينها همه مربوط به اغاز جنگ هاي BF 2142 ميشه كه در اينجا نشون دادن استارت اكتشافات و اختراعات وسايل نظامي 2142 در سال هاي بتل4 رخ داده

در مورد SW بايد بگم خوب كلا" دنياي بزرگ و غني ايي داره كه ميشه ازش استفاده كرد ولي نحوه استفاده هم مهمه اگر قراره مثل بتل4 جوري بسازن كه پياده محور باشه به در خودشون ميخوره دست كم بايد اون قابليت مهمات ادوات نظامي بتل 3 رو برگردونن

ولي نكته عجيب تر براي من يكي اينه ادم وقتي بازي هاي الان رو مي كنه همه اسلحه از سرب و باروت و گلوله فلزي و انفجار و ... استفاده مي كنن !
بعد يعني بريم SW بزنيم كه عملا" با همون اسم BATTLEFRONT يه مشتقي از BF اصليه بايد با ليزر و صداي ويوووو ويوووو اسلحه هاي ليزري SW بازي كنيم :| براي من يكي كه خيلي عجيب و غريب ميشه :|
کسی هم نمی تونه بگه بی ربط هست در حالی که وسایلی مثل واکر هم تو bf2142 و هم توی sw هستن
از طرفی هم دیگه شاید bf در زمان حال ایده ی جدیدی نداشته باشه و بخواد یه چیز مثل bf2142 بسازه
چرا یه بازی تو آینده نباید موفق باشه؟ مگه kz2 و halo و bf2142 نبود حالا ۲ تا اسلحه ی پلاسمایی هم بزارن
به نظر من مهم ترین چیز توی واقعی جلوه دادن حتی یه اسلحه ی پلاسمایی صداگزاری هست که شاید dice تو این زمینه بی رقیب باشه

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
کسی هم نمی تونه بگه بی ربط هست در حالی که وسایلی مثل واکر هم تو bf2142 و هم توی sw هستن
از طرفی هم دیگه شاید bf در زمان حال ایده ی جدیدی نداشته باشه و بخواد یه چیز مثل bf2142 بسازه
چرا یه بازی تو آینده نباید موفق باشه؟ مگه kz2 و halo و bf2142 نبود حالا ۲ تا اسلحه ی پلاسمایی هم بزارن
به نظر من مهم ترین چیز توی واقعی جلوه دادن حتی یه اسلحه ی پلاسمایی صداگزاری هست که شاید dice تو این زمینه بی رقیب باشه

چرا چيزهاي بي ربط رو به هم ربط ميدي ؟ اصلا" واكر هاي 2142 ربط شون به دنياي SW اون هم با اون اندازه هاشون چيه ؟
حتما" از تكنولوژي تايتان ها هم در ساخت اون سفينه كروي معروف امپراطور استفاده شده !!!

به جز اون چيزايي كه توي بتل 4 بود همه موارد بتل 3 EASTER EGG بود ! تو همون END GAME يه دايناسور هم بود بعدش حتما" بايد بيايم بگيم BF : 2142 BD ! و يا BF : JURASSIC LAND با حضور ادم هاي عصر حجر و نيزه و سنگ به عنوان AR و نارنجك حضور دارن
هر چند توي خود FS بتل 4 هم ارتباط با فرا زميني ها برقرار شد اما اين ارتباط دادن ها با SW از نظر من بي معنيه

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
چرا چيزهاي بي ربط رو به هم ربط ميدي ؟ اصلا" واكر هاي 2142 ربط شون به دنياي SW اون هم با اون اندازه هاشون چيه ؟
حتما" از تكنولوژي تايتان ها هم در ساخت اون سفينه كروي معروف امپراطور استفاده شده !!!

به جز اون چيزايي كه توي بتل 4 بود همه موارد بتل 3 EASTER EGG بود ! تو همون END GAME يه دايناسور هم بود بعدش حتما" بايد بيايم بگيم BF : 2142 BD ! و يا BF : JURASSIC LAND با حضور ادم هاي عصر حجر و نيزه و سنگ به عنوان AR و نارنجك حضور دارن
هر چند توي خود FS بتل 4 هم ارتباط با فرا زميني ها برقرار شد اما اين ارتباط دادن ها با SW از نظر من بي معنيه
واسه چی باید این همه تاکید به آینده بشه حالا easter egg به کنار ولی دیگه تو dlc اون تانکه ها یا اون اسنایپ که دیگه easter egg نیست رسما داره تایید میکنه حالا یا bf2142 ر یا sw
کلای dead space ر یادته که بعدش شماره ی ۳ تایید شد یا کفش mirror edge که بعدش بازیش تایید شد
کاملا معلوم هست با توجه به حرف هایی که زدم هر چی حتی استر اگگ هم بوده بی ربط نبوده پس فکت صادر نکن مهدی جان:d(البته اگه تاریخش درست یادم باشه)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واسه چی باید این همه تاکید به آینده بشه حالا easter egg به کنار ولی دیگه تو dlc اون تانکه ها یا اون اسنایپ که دیگه easter egg نیست رسما داره تایید میکنه حالا یا bf2142 ر یا sw
کلای dead space ر یادته که بعدش شماره ی ۳ تایید شد یا کفش mirror edge که بعدش بازیش تایید شد
کاملا معلوم هست با توجه به حرف هایی که زدم هر چی حتی استر اگگ هم بوده بی ربط نبوده پس فکت صادر نکن مهدی جان:d(البته اگه تاریخش درست یادم باشه)
الان چون کلاه ایزک یه ایستر اگ بود و یا ساخته خود دایس یعنی لبه آینه هم یه ایستر اگ دلیلی بر تایید این بازی هاست؟ :| خیلی بی ربطه بخدا.

الان توی بوردلر لندز، ایستر اگ Dark Souls بود، پس یعنی این تاییدی بر شماره 2 بازی بود که تایید شد :| یا مثلا توی همین بازی بخش Minecraft بد که نشانه ای از تایید بازی برای نسل جدید کنسول ها بود که در خلال همین امر، کنسول های نسل جدید هم تایید کرده بودن از قبل؟ :| :D

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
الان چون کلاه ایزک یه ایستر اگ بود و یا ساخته خود دایس یعنی لبه آینه هم یه ایستر اگ دلیلی بر تایید این بازی هاست؟ :| خیلی بی ربطه بخدا.

الان توی بوردلر لندز، ایستر اگ Dark Souls بود، پس یعنی این تاییدی بر شماره 2 بازی بود که تایید شد :| یا مثلا توی همین بازی بخش Minecraft بد که نشانه ای از تایید بازی برای نسل جدید کنسول ها بود که در خلال همین امر، کنسول های نسل جدید هم تایید کرده بودن از قبل؟ :| :D
چرا انقدر میخوایید بحث کنید:d کدومتون توی dice کار کردید که دارید این ر نقض میکنید من اولش از لفظ ممکنه استفاده کردم هیچکس نمیتونه بگه که استر اگگ ها همین طوری شانسی تو بازی قرار داده شده و me و ds هم همینطوری تایید شدن و همش یه اتفاق بوده چرا ۱۰۰ تا بازی دیگه ر استر اگش ر نزاشتن
حالا ۲ تا مورد هم پیدا کردی که البته باز شاید بتونیم بگیم که الکی یا شانسی بوده انگار بریم ی و ت ی و ب و بگریدم ببینیم یکی مقایسه ی bf ر با gt انجام داده و بعدش بگیم همه ی ویدعو ها مقایسه غلط هستن
در آخر من نمیدونم چه جوری شما انقدر مطمعن حرف میزنید که انگار کارمند های ea و dice هستید و همین طور هی الکی میخوایید بحث کنید هیچکسی نمیتونه نه بگه حرف های من غلط هست و نه درست پس فکت صادر نکنید
:d
سابقه ی دایس نشون داده که استر اگگ هایی که مربوط به یه بازی هستن و دایس اون ها ر تو بازی قرارداده میشه بهشون اعتماد کرد
تو ر و خدا بحث ر ادامه ندید خیلی بحث چرتی هست من یه حدس زدم حالا ممکنه درست باشه ممکنه نباشه کسی هم از صحت این ها هیچی نمیفهمه پس ادامش ندیم بحث ر چون نتیجه ای نداره:d
این مهدی هم که اگه یکی مخالفش حرف بزنه تا حرفش به کرسی نشینه بیخیال طرف نمیشه اقا من همین جا از جامعه ی ضد استر اگی معذرت میخوام :d
این عکس ر هم یه بنده خدایی در فضای مجازی قرار داده تایید اعتبارش هم با کارمند های dice و ea:d

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واسه چی سفسطه میکنی آخه؟ :| بحث که کلا مسخره است اون هیچ، اما شما هم داری روی هیچ و پوچ پافشاری میکنی. کجای سابقه دایس میگه ایستراگی که میذاریم برابر است با اشاره مستقیم به ادامه یه بازی؟!!! الکی یه چیزی رو به یه چیزی ربط دادی بعدش اومدی گرفتی از کفش های فیث توی بازی و دداسپیس و همینطور هم ادامه میدی و بعد به ما میگی شما تو دایس کار میکنی که فکت صادر میکنی!!! ما چیرو فکت صادر کردیم؟ ما گفتیم که نظریه های شما هیچ دلیل منطقی نداره. دیگه هم ادامه نمیدم چون شما قبول نخواهی کرد و بدنبال ایستراگ های بیشتر در مورد SW باش :|

آقا به این ایستر اگ از BF4 هم اعتماد کنید که قراره در آینده بازی گودزیلا رو دایس بسازه :|

bf4dinofinalsatnd.jpg

پ.ن: اون عکس هم بنده خدا نذاشته، صفحه تویتر خود EA استاروارز گذاشته که بصورت تیکه تیکه گذاشته بود که ملت سرهمش کردن و عکس کامل شده.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
من که انتظاراتم خیلی بالاست.
یعنی این آخرین باریه که میخوام انتظاراتم رو برای بازی دایس بالا ببرم. حالا یه گندی سر BF4 زدن و سعی می کنیم فراموشش کنیم. من اون دایس بتل های قبلی رو به یاد میارم و به این بازی فکر میکنم.
ببینم چیکار می کنن

پ.ن: نمایش بازی هم قراره Livestream بشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
در ادامه بحث های پرمحتوامون :D،

خبر اومده که نمایش بازی قراره گیم پلی باشه. :x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر