منتظر رونمایی جدید از Activision باشید

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
guitar-hero.jpg

یک گیتار، جوانانی هیپی که ساز به دست دارند و در نهایت جیغ و فریاد طرفداران و یک کنسرت بزرگ.

Activision امروز با انتشار یک تیزر کوتاه خبر از رونمایی از بازی جدید خود می‌دهد.

فردا تاریخی است که برای برملا شدن نام و جزئیات بازی انتخاب شده است.

به محض انتشار خبری جدید، این پست آپدیت می‌شود

-----

بازی معرفی شد:Guitar Hero Live
بازیی که از ویدیو‌های زنده بهره می‌بره همچنین قراره یک بخش آنلاین در بازی قرار داده بشه به اسم Guitar Hero TV که به نقل از سازنده یک فضای مولتی‌پلیر عظیم رو خلق خواهد کرد. قیمت بازی و گیتار آن 99$ در نظر گرفته شده و نمی‌توان از کنترلر و ساز‌های قدیمی نسخه‌های قبل استفاده کرد.

منبع

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
طبق چیزایی که من خوندم ظاهرا گیتار بازی کلا عوض شده، و الان به جای 5 دکمه کنار هم، 6 دکمه تو دوتا ردیف سه تایی داره. یه جورایی بیشتر شبیه گیتار واقعیه، در عین حال سخت تر هم می کنه قضیه رو.
تغییر ظاهر و سبک بازی هم به نظر من خیلی خوبه.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
من بعد از دیدن این تریلر -_____________-
من بعد از دیدن لیست بند های تایید شده -___________________________-
خودشون رو مسخره کردن یا ما رو؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به جان خودم اینا رو توی همین 1 ماه ساختن =)) شاید رو هوا دارم میگم اما ظاهرا دقیقا همون قضیه ایه که تو صفحه قبل گفتم :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
به جان خودم اینا رو توی همین 1 ماه ساختن =)) شاید رو هوا دارم میگم اما ظاهرا دقیقا همون قضیه ایه که تو صفحه قبل گفتم :D
Two years ago, DJ Hero developer FreeStyleGames began work on reviving the Guitar Hero series for the post-Spotify world, and the result is Guitar Hero Live
Guitar Hero Live skips backwards compatibility as it reboots series • Eurogamer.net

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
بازی آتاری رو هم نمیشه 1 ماهه ساخت چه برسه به این بازی که سری قبلش یکی از سودآورترین بازی های اکتی بوده. هنوز چیز زیادی از بازی نیومده انقدر ناامیدین، اتفاقا خوبه یه تغییر اساسی تو بازی دادن وگرنه میشد همون که قبلا دیدیم با یه گرافیک بالاتر. لابد یه حساب کتابی کردن که این تغییرات و دادن اتفاقا دمشون گرم که کلا ظاهر بازی رو عوض کردن. تنها نکته اینه که فیلم های ضبط شده تنوع زیادی داشته باشه وگرنه یه چیز فراتر از افتضاح میشه.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
Skirlex؟؟؟؟؟ جدا؟ مگه قرار dubstep hero بسازن؟ يدونه بند هوي متال تاييد نكردن، براشون متاسفم اگر با همين روند پيش بره

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دستشون درد نکنه نشستن فکر کردن چیکار کنن گند بزنن به طرفدارا بعد همه ایده هاشونو عملی کردن :d

تا الان یه چیز خوب دربارش ندیدم :|

بریم همون GH 3مون رو بازی کنیم بهتره :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بازی آتاری رو هم نمیشه 1 ماهه ساخت چه برسه به این بازی که سری قبلش یکی از سودآورترین بازی های اکتی بوده. هنوز چیز زیادی از بازی نیومده انقدر ناامیدین، اتفاقا خوبه یه تغییر اساسی تو بازی دادن وگرنه میشد همون که قبلا دیدیم با یه گرافیک بالاتر. لابد یه حساب کتابی کردن که این تغییرات و دادن اتفاقا دمشون گرم که کلا ظاهر بازی رو عوض کردن. تنها نکته اینه که فیلم های ضبط شده تنوع زیادی داشته باشه وگرنه یه چیز فراتر از افتضاح میشه.

واسه همین کشید neversoft رو کلا تعطیل کرد و سری بازی های گیتارهیرو رو توی حالت معلق در آورد؟! اینا اگه یه ذره احترام به مشتری حالیشون بود، میفهمیدن که کلی مشتری هستن که رفتن یه خاطر این بازی گیتار خریدن و باید ساپورتشون کرد. نه که بزنی شرکت رو ببندی و قاطی تیم COD کنی و مشتری ها هم همشون به درک.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
اين چيه ديگه؟ :|
من دلمو خوش كرده بودم يك چيزي در حد GH3 با گرافيك نسل بعدي بسازن نه اين كه بردارن از ملت فيلم برداري كنن.
واقعا نااميد كنندست :(

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
واسه همین کشید neversoft رو کلا تعطیل کرد و سری بازی های گیتارهیرو رو توی حالت معلق در آورد؟! اینا اگه یه ذره احترام به مشتری حالیشون بود، میفهمیدن که کلی مشتری هستن که رفتن یه خاطر این بازی گیتار خریدن و باید ساپورتشون کرد. نه که بزنی شرکت رو ببندی و قاطی تیم COD کنی و مشتری ها هم همشون به درک.
احترام به مشتری که در مورد شرکت اکتی یعنی کشک:| اینو قبول دارم منظورم اینه حالا که تغییرات دادن صبر کنیم ببینیم نسخه ی نهایی شاید خوب باشه و با چهارتا تصویر بازی رو نکوبیم.
این بار هم احتمالا واسه این شماره دار نکردن که بازتاب نظر گیمرها و منتقدها رو ببینن که اگه بد باشه بدون شک مجبورن برگردن به همون سبک GH2&3 دوست داشتنی.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
امیدوارم این بازی طوری زمین بخوره که اکتی دیگه نیاد همچین غلطی بکنه. قشنگ بازی به شعور ادم توهین میکنه. یه مشت اهنگ بندری ریختن تو بازی برای جلب مشتری; از نظر بصری هم که اوت تشریف داره بازی. اصن تو کتم نمیره یه مشت ویدیو ببینم موقع گیتار زدن. همچین کارایی رو دوران PS1 و سگا میکردن برای افزایش واقع گرایی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر