بازگشت Jim Beglin به نسخه PES 2016

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
Jim Beglin ایرلندی و بازیکن سابق فوتبال و همین طور مفسر موفق ورزشی سال های نه چندان دور لیگ برتر انگلستان که در کنار گزارشگر معروف و باسابقه jon Champion زوج طلایی گزارشگری لیگ برتر انگلستان رو تشکیل میدادند بعد از چند سال دوری از سری بازی کامپیوتری PES به نسخه PES 2016 بازگشته و همچنین که در صفحه تویتر خود به صورت رسمی اعلام کرده که مشغول ضبط جدید صدای خود بر روی نسخه PES 2016 میباشد .

منبع : Jim Beglin To Return For PES 2016 - Winning Eleven Next-Gen BlogWinning Eleven Next-Gen Blog

dkfwzf1u12g8c7ye8yv0.jpg

پی نوشت : در نسخه PES 2016 شاهد همکاری دوباره jon Champion و Jim Beglin خواهیم بود و در حالت خوش بینانه شاهد تغییرات زیادی در نسخه PES 2016 در بخش گزارشگری بازی خواهیم بود آن هم بخشی که چندین سال هست از سوی طرفداران این بازی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته که نحوه گزارشگری و تفسیری بازی به شدت سرد ، کسل کننده ، بی روح و تکراری بوده و طرفداران این بازی هر سال در بخش گزارشگری بازی که یکی از نقاط ضعف سری PES در نسل هفتم و همین طور اولین نسخه نسل هشتم بود منتظر تغییر و تحول اساسی هستند به نظر شما آیا مقصر گزارشگر و مفسر این بازی هستند و یا سازندگان بازی ؟!

این هم یکی از گزارشگری های jon Champion و Jim Beglin در لیگ برتر انگلستان که مابین تیم های آرسنال و تاتنهام در سال 2007 صورت گرفته که مشاهده میکنید نحوه گزارش و جو و اتمسفر این دو همکار بسیار بهتر و پویاتر و پر هیجان تر از نحوه کارشون در بازی PES میباشد به هر حال منتقدین از این بخش گزارشگری به دو بخش تقسیم شدن یک بخشی که میگویند ایراد اصلی خود گزارشگر و مفسر بازی هستن و باید به کل عوض بشن و بخشی دیگر از منتقدین که میگویند مشکل اصلی که نه گزارشگر و مفسر بازی بلکه که ایراد به سازندگان بازی هستش که نحوه کارگردانی و ضبط صدا و تکراری بودن گزارش بازی و اسکریپت بودن بیش از حد نحوه گزارش گری بازی هستش که باعث و بانی این شده که بخش گزارش گری سری PES به یکی از ضعیف ترین قسمت های این سری نبدیل شود ! نظر شما در این رابطه چیست ؟!

https://www.youtube.com/watch?v=2f6G5Ub9Jvw

آخرین ویرایش:

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
772
فکر کنم تنها قسمت تغییراتش نسبت به 15 همین باشه. نقل و انتقالاتم که باید صبر کنیم هر موقع حال کنن با اپدیت انجام میدن -_-

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
کلا PES همیشه در بخش گزارشگری ضعف داشته و خیلی بی روح هست گزارش بازی ... ولی در عوض فیفا در این بخش بی نظیر عمل کرده

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
کلا PES همیشه در بخش گزارشگری ضعف داشته و خیلی بی روح هست گزارش بازی ... ولی در عوض فیفا در این بخش بی نظیر عمل کرده

شاید یه زمانی فیفا گزارشگری بی نظیری داشته ولی الان چند ساله که دیگه در برابر غولی مثل nba 2k حرفی برای گفتن نداره. البته nba چون به نسبت محدودتره شاید دستش باز باشه ولی به هر حال گزارشش به شدت پویا تر و زنده تر از هر بازی دیگه ای هست.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
شاید یه زمانی فیفا گزارشگری بی نظیری داشته ولی الان چند ساله که دیگه در برابر غولی مثل nba 2k حرفی برای گفتن نداره. البته nba چون به نسبت محدودتره شاید دستش باز باشه ولی به هر حال گزارشش به شدت پویا تر و زنده تر از هر بازی دیگه ای هست.

کلا من همیشه یک مشکلی که با بازیهای ورزشی داشتم توی تنوع خیلی خیلی کم صداهای ضبط شده برای بازی هستش.حتی توی همین nba هم بعد 10 تا بازی دیگه کل گزارش از A تا Z رو آدم حفظ میکنه.در حالی که فکر کنید چقدر دیالوگ برای یک بازی مثل Skyrim ضبط میشه.نمیدونم چرا این به خودشون زحمت نمیدن

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
کلا من همیشه یک مشکلی که با بازیهای ورزشی داشتم توی تنوع خیلی خیلی کم صداهای ضبط شده برای بازی هستش.حتی توی همین nba هم بعد 10 تا بازی دیگه کل گزارش از A تا Z رو آدم حفظ میکنه.در حالی که فکر کنید چقدر دیالوگ برای یک بازی مثل Skyrim ضبط میشه.نمیدونم چرا این به خودشون زحمت نمیدن

بنظرم تا یه حدیش برمیگرده به اینکه بالاخره تو بازیهای ورزشی اتفاقاتی بیان میشن که اتفاق میافتن و خود این اتفاقات هم در حالت کلی آنچنان تنوع ندارن. (پاس دادن، شوت زدن، پرتاب کردن) البته nba 2k و فیفا اومدن برای تنوع دادن از تاریخچه و حاشیه ها هم میگن که با اینکه تو این چند سال پیشرفت داشته ولی هنوز به حد ایده آل نرسیده. بنظرم بیشتر بجای اینکه بیان رو این چیزا کار کنن باید روی پویایی گزارش کار کنن تا این حس به آدم دست بده که یکی گزارش میکنه بازی رو و نه اینکه داره انشا میخونه :D در این مورد nba واقعا یه سر و گردن از بازیهای دیگه بالاتره.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد

هرچند من تا به حال nba بازی نکردم و هدفم از این کامنت فقط مقایسه PES و فیفا بود ولی خب به هر حال تو فیفا حقیقت من هر سال تفاوت گزارشگری رو احساس میکنم مثلا امسال بیشتر درباره عملکرد بازیکنا تو جام جهانی صحبت میشد یا قابلیت های بعضی از بازیکنا و همینطور خوندن ترکیب تیم ها که این موارد رو من تا چند سال پیش تو PES ندیده بودم (خوندن اسم تیم ها منظورمه که دو سه ساله به بازی اضافه شده)

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
همیشه برام سواله چرا اینا صدا انقدر کم ضبط میکنن برای بازی هاشون!:-/
الان تو همین فیفا دیگه حالم بهم خورد انقدر جمله های تکراری شنیدم.فضا که دارن روی دیسک ها حجم زیادی هم که نمیگیره دیالوگ هاشون یه کتاب بدن دستش بگن بخون بریزیم رو بازی دیگه دردشون چیه:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من یادمه واسه بازی Wwe 2k15 حدود 4000 خط مکالمه ظبط کرده بودن ولی باز تکراری میشد تو طول روند بازی نباید انتظار انچنانی داشت هر چقدرم بیشتر کنن دیالوگ ها رو بلاخره تا ی حدی واسه ی تیم میشه جملات گفت و همون کلمات معمولی مثل پاس و شوت و.. حالا واسه تنوع میان تاریخچه و.. میگن ولی همینه در کل

hadi 07

کاربر سایت
Jan 6, 2014
27
نام
هادی_کوروش
خداروشکر این گزارشگرعتیقه شون رو عوض کردن یه حرفه ای آوردن توکار.موندم این کونامی لایسنس لیگ انگلیس رو نمیخره!!قیافه بازیکنا هم تو نسخه15جالب نبود اصلارو گوتزه مانور دادن اما اصلا گوتزه دقیق کار نشده رو چهرش.این طوری که اینا دارن بازیرو ارتقا میدن بازی تا به حد فیفا برسه زمان زیادی خواهد برد.شاید تابایان نسل8!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر