Square Enix و رونمایی دیگر

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درود
8kuqq5x9265fng3cvdk0.png

همونطوری که از اسم تاپیک مشخصه بخش ژاپنیه SE یه سایت تیزر دیگه (اینبار تحت عنوان Secret -راز- ) راه انداخته و ظاهرا میخواد بازی جدیدی رو معرفی کنه. هنوز اطلاعات خاصی در مورد این سایت/معرفی منتشر نشده اما با توجه به پس زمینه ای که داره اکثرا حدس میزنند مربوط به نسخه جدید از سری Star Ocean باشه.

لینک سایت

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این دیگه اسکوئره ژاپنه احتمال ترول داره :d شایدم میخوان من رو ضایع کنن و جدی جدی Star Ocean باشه که دمشون گرم اگه باشه ^_^

ولی خیلی به Star Ocean میخوره

البته چند وقت پیشم یه همچین چیزی بود اما عوضش یه بازی موبایل درومد ازش فکر کنم یادم نیست

به هر حال علی من تورو به عنوان Shinobi سایتمون میپزیرم بگو چیه؟ :d

- - -ویرایش - - -

Star Ocean همینی نیست که نسل قبل انحصار X360 بود ؟

نه :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این دیگه اسکوئره ژاپنه احتمال ترول داره :d شایدم میخوان من رو ضایع کنن و جدی جدی Star Ocean باشه که دمشون گرم اگه باشه ^_^

ولی خیلی به Star Ocean میخوره

البته چند وقت پیشم یه همچین چیزی بود اما عوضش یه بازی موبایل درومد ازش فکر کنم یادم نیست

به هر حال علی من تورو به عنوان Shinobi سایتمون میپزیرم بگو چیه؟ :d
لول :))

دوست دارم بگم Star Ocean ولی سابقه بخش ژاپنیه Square Enix خیلی خرابه :| فعلا به قول اونوری ها Casually Optimistic میمونیم تا ببینیم بعدا چی میشه :-":D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
Star Ocean همینی نیست که نسل قبل انحصار X360 بود ؟

اره خودشه. اولش انحصاری 360 بود اما بعد تقریبا یک سال و خورده ای برای ps3 هم امد. الانم یهو دیدی باز انحصاری مایکرو درامد!! کلا tri-Ace و se با مایکرو رابطه خوبی دارن و زیاد براش انحصاری میسازن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
اره خودشه. اولش انحصاری 360 بود اما بعد تقریبا یک سال و خورده ای برای ps3 هم امد. الانم یهو دیدی باز انحصاری مایکرو درامد!! کلا tri-Ace و se با مایکرو رابطه خوبی دارن و زیاد براش انحصاری میسازن.
به نظرم هر چی باشه انحصاری کنسول خاصی نیست، اگه انحصاری بود با توجه به فاصله نسبتا کم تا E3 میزاشتن همون جا معرفی می کردن :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
به نظرم هر چی باشه انحصاری کنسول خاصی نیست، اگه انحصاری بود با توجه به فاصله نسبتا کم تا E3 میزاشتن همون جا معرفی می کردن :D

استودیوی غربیشون به کنار اما فکر کنم استودیوی خود ژاپن پشت دستشونو داغ کردن که دیگه چیزی انحصار مایکرو ندن دلیل هم فروش به شدت معرکه بازیاش رو کنسولای مایکروسافته همین جدیدشم FF Type-0 که خجالت آورده تفاوت فروششون رو PS4 و XONE :d

باشد که انحصاری نباشد اگرم بود برا PS4 باشد

و اینکه بازی موبایلم نباشه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر