نسل بی‌پایان

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
آیا PC Gaming مرده؟ آیا بازی کردن بر روی رایانه های شخصی امری اشتباه است؟
شما چطور فکر می کنید؟
با بازیسنتر همراه باشید.
images

نسل پایان ناپذیر

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
LBJ4Ever @
اولا مترو کاملا با آخرین تنظیمات نسخه PC برابره تقریبا (من نمیگم حرف DF هست)
دوما چرا ریمستر ها رو میندازی گردن کنسول؟ این مورد کاملا تقصیر سازندهاست البته بعضی ریمسترها ضروری بود کاملا مثل TLOU یا Gta V..
اگر ویدیو های مقایسه رو دیده باشی متوجه میشی بازیهای مولتی پلتفرم اصلا تفاوت چندانی ندارن..
اگر تفاوت به اونصورت بخوای باید تا اخرای نسل صبر کنی :D
بعضی پست ها رو همینجوری باید خوند رد شد! ارزش جواب دادنم ندارن!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
LBJ4Ever @
دوما چرا ریمستر ها رو میندازی گردن کنسول؟ این مورد کاملا تقصیر سازندهاست البته بعضی ریمسترها ضروری بود کاملا مثل TLOU یا Gta V..
اگر ویدیو های مقایسه رو دیده باشی متوجه میشی بازیهای مولتی پلتفرم اصلا تفاوت چندانی ندارن..

خب منم دارم میگم نسخه PC بازی 3 سال پیش با همین کیفیت موجود بود. شما نمیتونی منکر این قضیه بشی که با این تفاوت گرافیکی زیاد تجربه بازی کاملا تغییر میکنه. باور کن چندسال با فریم ریت مناسب و ایمیج کوالیتی خوب بازی کنی کاملا متوجه تغییرات میشی :d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
خب منم دارم میگم نسخه PC بازی 3 سال پیش با همین کیفیت موجود بود. شما نمیتونی منکر این قضیه بشی که با این تفاوت گرافیکی زیاد تجربه بازی کاملا تغییر میکنه. باور کن چندسال با فریم ریت مناسب و ایمیج کوالیتی خوب بازی کنی کاملا متوجه تغییرات میشی :d

میدونم افشین :D ولی قضیه ریمستر کلا تقصیر سازندهاست ننداز گردن کنسول :-"

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
با افشین موافقم:d اینکه میگه وقتی زیاد به فریم بالا عادت کنی، یه افت فریم محسوس بیاد، سریعا چشمت میفهمه این قضیه رو. یعنی چشمت عادت میکنه به فریم و تغییرات اون. و ای کاش اینجوری نمیشد/نمیشدیم چون در اون صورت میتونستیم بدون توجه به نکات فنی، مثل آدم بازی کنیم و کاری به فریم نداشته باشیم ولی مثل نفرین همه گیر شده و به زودی گریبان گیر شما هم میشه:d

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
LBJ4Ever @

نهایت تنظیمات!!:-bخداییش متن DF تا حالا کامل خوندی!
شما احیانا میدونی SSAA ،TES ، PHYSX چیه!!
یا VOLUMETRIC LIGHTING که با یه اپدیت به نسخه PC اضافه شد!
حالا چه جور این اسمش نهایت تنطیماته خدا میدونه!!
قبلا هم یکی از کاربرها جواب شما رو که تقریبا همه جا این حرفو تکرار میکنی داده ها:-"
http://forum.bazicenter.com/thread86656/page163/#post3485253

من متوجه نشدم، منظورت پست منه!!
اگه منظورت پست منه،، که ارزش جواب دادن ندارن ،یا جوابی برا دادن نیست!!

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
منتظر یه همچین تاپیکی بودم:D
خوب بیاید سال 2014 رو یه بررسی کنیم.
xbmltcvr2ygsrayaax6q.jpg

از چپ شروع می کنیم. ردیف اول که تعداد بازی هاست.
PS4: 146
X1: 98
PC: 338
اینجا فکر نکنم زیاد نیاز به توضیح خاصی داشته باشه، غیر از اینکه: PS4 + X1 < PC

ردیف دوم نمودار دایره ای کیفیت بازی هاست. توی نگاه اول بازی های خوب PS4 بیشتر هستن، ولی خوب باید تعداد بیشتر بازی های PC رو حساب کنیم. اگه بگیم PS4 نصف بازی هایش خوب هستن و PC هم حدود 40 درصد، تعداد اینجوری در میاد(X1 چون هم بازی هاش از PS4 کمتره هم درصدش، حساب نمی کنم:D):
PS4: 73
PC: 135
پس یعنی PC تعداد بازی های سبزش 62 تا بیشتره:D

ردیف سوم هم میانگین امتیازات هست. بین X1 و PS4 و PC، میانگین امتیازات X1 از همه بالاتره، بعدش با اختلاف کم PS4 و بعدش PC.

ردیف بعدی تعداد بازی هایی هستش که متاشون از 90 بیشتره. اینجا PS4 اختلافش زیاده، بعدش X1 و PC برابر هستند. نکته ای که اینجا هست، اینه:
twgxcsf0xl6m8qx9lbbp.png

از این 5 تا بازی، 4 تاشون روی PC قابل اجراست، پس فکر کنم عادلانه باشه که بگین آمارشون برابره اینجا، نه؟

ردیف بعدی هم انحصاری هایی که متای سبز دارند هستش، آمار به این صورته:
PS4: 4
X1: 6
PC: 45
من که دیگه حرفی در این مورد ندارم:-"

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
میدونم افشین :D ولی قضیه ریمستر کلا تقصیر سازندهاست ننداز گردن کنسول :-"
اتفاقا این نقص کنسول بعد ایراد سازنده ها.......اگه برای کنسولهاbackward compatibility میذاشتن هر شرکتی فرت و فرت ریمستر نمیداد

چیزی که تو pc شما یبار بازی رو بخری ده سال بعد هم تو library بازیهات داری ولی الان برای کنسول چطور ؟ من برای بازی کردن مثلا uncharted 2 با همون رزولوشن و فریم باید بازم پول بدم و خواهش سونی رو بکنم

باید قبول کرد در کل به جز دو مورد "قیمت مناسب و جمع و جوری کنسول" و "برخی انحصاریهای قوی" تو بقیه زمینه ها کلا pc بهتر

.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
pc چه انحصاری گنده ای در حد halo و کیلزون داره
چه ریسینگی بزرگ تر از gt و فورزا داره
چه بازی در حد lbp و ps داره
چه tps یا aa بهتر از گرز و uc و tlou داره
فقط میتونم بگم اگه یه شبکه ای مفت میتونستی عضو شی و کلی هم بازی گوگولی و ایندی بریزن به پات وکلی f2p والا کی هست که عضو نشه ولی چند صد تا از این بازی ها در حده انگشت کوچیکه ی uc و گرز و... هستن؟
بعد میگن دوتا روزی چند میلیون نفر دارن بازیش میکنن چیزه عجیبی نیست شما فکر کن یه بازی بزرگ در حد bf رو f2p بکنن اونوقت ببین چه قدر بازیش میکنن والا بتای هاردلاین که اصلا bf خوبی نبود ر کلی دانلود کردن چه برسه کل بازی ر مفت کنه
بعضی ها میگن کنسول داره میمیره پس شرکت های مثل *R مریضن بازیهاشون ر برای PC خیلی دیر عرضه میکنن یا اصلا عرضه نمیکنن

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اخه چرا یه عده از pc حمایت میکنن!!!مگه چیداره!!چیش از کنسول ها بهتره.؟؟خدا تومن پول باید بدی تا یک pc بخری که بعدش بری یه بازی که برای کنسول هم هست رو بازی کنی.
باور کنید این افرادی که ازش حمایت میکنن هیچ دلیل منطقی ندارن.N میلیون پول کارت گرافیک میدن بعدش میان اینجا عکس میزارن که ببین تا 100 سال دیکه کنسول به این نمیرسه.
به نظر من شرکت های کنسول ساز باید با اراعه یک موس و کیبورد مخصوص برای بازی کردن بازی های استراتژیک برای همیشه pc gaming رو از بین ببرند تا حال شرکت های کلاهبردار سخت افزاری جا بیاد
بازی کپی قبله هارو عوض میکنه من به عینه دیدم طرف بخاطر اینکه پول بازی ارجینال (اونم اگه فیزیکیش باشه 80%ش برگشت پذیراست)رفته 3 4 تومن پول پی سی داده همین الانشم خیلیا توی همین بی سی خودمون دست به اینکار زدن و میزدن توی ایران بحث در مورد اینچیزا بیهوده ست چون همیشه بازی کپی خدا میباشد و الویت با اونه:d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اتفاقا این نقص کنسول بعد ایراد سازنده ها.......اگه برای کنسولهاbackward compatibility میذاشتن هر شرکتی فرت و فرت ریمستر نمیداد

چیزی که تو pc شما یبار بازی رو بخری ده سال بعد هم تو library بازیهات داری ولی الان برای کنسول چطور ؟ من برای بازی کردن مثلا uncharted 2 با همون رزولوشن و فریم باید بازم پول بدم و خواهش سونی رو بکنم

باید قبول کرد در کل به جز دو مورد "قیمت مناسب و جمع و جوری کنسول" و "برخی انحصاریهای قوی" تو بقیه زمینه ها کلا pc بهتر

.

Ps now :-"

خیر اینطور نیست :-"

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
pc که همیشه هست و خواهد بود :x
ps4 و xone و pc که دارم برای من یک پلتفرم واحد حساب میشن! پلتفرمی برا بازی کردن!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
چه بازی در حد lbp و ps داره
شما نگران نباش، خود Project Spark رو میشه با PC بازی کرد;)
حواسم نبود
yahoo_4.gif

شما همون LBP ر در نظر بگیر
yahoo_4.gif
خوب پس شما نگران نباش، Project Sparks هست جای خالیش احساس نمیشه;)

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
xbmltcvr2ygsrayaax6q.jpg

ردیف دوم نمودار دایره ای کیفیت بازی هاست. توی نگاه اول بازی های خوب PS4 بیشتر هستن، ولی خوب باید تعداد بیشتر بازی های PC رو حساب کنیم. اگه بگیم PS4 نصف بازی هایش خوب هستن و PC هم حدود 40 درصد، تعداد اینجوری در میاد(X1 چون هم بازی هاش از PS4 کمتره هم درصدش، حساب نمی کنم:D):

ردیف سوم هم میانگین امتیازات هست. بین X1 و PS4 و PC، میانگین امتیازات X1 از همه بالاتره، بعدش با اختلاف کم PS4 و بعدش PC.

ردیف بعدی تعداد بازی هایی هستش که متاشون از 90 بیشتره. اینجا PS4 اختلافش زیاده، بعدش X1 و PC برابر هستند. نکته ای که اینجا هست، اینه:
twgxcsf0xl6m8qx9lbbp.png

از این 5 تا بازی، 4 تاشون روی PC قابل اجراست، پس فکر کنم عادلانه باشه که بگین آمارشون برابره اینجا، نه؟

چه ربطی داره پس بازی فلاور تا اونجا که یادمه از تمام بازی ها تا الآن به جز BB متاش بیشتر پس یعنی بازی بهتری هست؟؟؟!!!
مگه میانگین متا ها برای ۴ و X1 بالا نیست و متای بالای ۹۰ هم که PS4 عالی هست + X1 هم که مساوی PC هست

- - -ویرایش - - -

شما نگران نباش، خود Project Spark رو میشه با PC بازی کرد;)
حواسم نبود:d
شما همون LBP ر در نظر بگیر:d

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
Ps now :-"

خیر اینطور نیست :-"
چه ربطی داره
اولا اینی که شما میگی استریم می کنه و خیلی با اینی که من گفتم فرق داره تو pc شما بازی رو 10 سال قبل بگیر و 10 سال بعد تو هاردت اجرا کن......استریم نمیخواد

دوما تو مرحله بتا هست و تا رسمی در کل دنیا قابل استفاده بشه این نسلم تموم شده

سوما پولم از شما میخواد برای استریمش که دیگه نوبر

.

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
xbmltcvr2ygsrayaax6q.jpg

twgxcsf0xl6m8qx9lbbp.png

یعنی آدم دچار فلج مغزی میشه با وجود این آمار کسانی رو میبینه که میگن pc کجا بازی خوب و در حد فلان بازی کنسول داره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر