PlayStation برای کریسمس چه برنامه ای دارد ؟

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
PS4 تاکنون شرایط بسیار خوبی داشته است، و اخیر با انتشار Bloodborne به این وضعیت خوبِ خود ادامه داده است. اما مسئله جای دیگری است، باتوجه به تاخیر عنوان بزرگ Naughty dog یعنی Uncharted 4 تا سال 2016، سونی در حال حاضر هیچ معرفی رسمی از عناوین استدیو های First-party خود برای تعطیلات اخر سال میلادی که دوره بسیار مهمی به شمار می اید نداشته است.

gois89q3z8ino6g0vp1n.jpg

سونی میتواند در E3 یک بازی بزرگ از طرف استدیو های First-party خود برای تعطیلات کریسمس معرفی کند، در واقع چه عنوانی میتواند برای این زمان حاضر باشد؟ Guerrilla Games در حال کار بر روی یک IP جدید است، Santa monica مشغول ساخت God of war جدید است، Polyphony digital نیز در حال ساخت عنوان Gran Turismo 7 می باشد همچنین دو استدیو Media molecule و Quantic Dream نیز در حال کار بر روی پروژه های معرفی نشده خود هستند. به نظر نمی رسد هیچ یک از این بازی ها بتوانند به طور ناگهانی در E3 معرفی شوند و به سرعت برای انتشار در 2015 اماده باشند.

شاید سونی در نظر داشته باشد تا با یک استدیو Third-party برای انتشار یک انحصاری زمانی به توافق برسد، همچنین عنوان No man's sky نیز وجود دارد اما تاکنون تاریخ انتشار دقیقی برای آن در 2015 مشخص نشده است و این امکان وجود دارد که سونی برنامه ای برای انتشار این عنوان در تعطیلات پایان سال داشته باشد.

قطعا سونی باید برای PS4 برنامه هایی برای روز های پایان سال داشته چرا که جدی ترین رقیب سونی یعنی ماکروسافت، دارای عناوین بزرگی مانند Halo 5 برای این زمان است.

ممکن است سونی بخواهد The last Guardian را به عنوان ناجی خود در این روز ها انتخاب کند!

Source
Source 2

آخرین ویرایش:

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
GG خودش Shadow Fall رو نساخت که. یه تیم دیگه ساخته. خودش خیلی وقته بعد از KZ3 داره روی این پروژه به ظاهر RPG کار میکنه. حالا اگه بخوایم بگیم بعد از KZ3 شروع به ساختش کردن (که بعید میدونم و معمولا زودتر استارت میزنن) الان دقیقا 5 ساله در دست ساخته.

Polyphony هم سر GT5 به خاطر حساسیت زیادی روی موتور بازی و محتویات تنبل عمل کرد اما بعد از اون دیدیم که GT6 چقدر سریع آماده شد چون موتورشون آماده بازدهی شده. قبلا هم یامائوچی گفته بود که مثل نسل قبل زیادی منتظر GT7 نمیمونین چون همه چی آماده برای ساخته.

خب اگه اینجوری باشه پس برای ۲۰۱۶ میشه روش حساب باز کرد. E3 هم معرفی بشه برا تبلیغاتش حداقل یه سال وقت نیازه!

طبق گفته شما و نبود بازی در اواخر سال و همچنین رقابت با فورزا ۶ بنظرم Polyphony، گرن توریزمو ۷ رو برای اواخر سال آماده کنه

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
پس بهتره بگید بازی ای متناسب سلیقه ی من هنوز نیومده نه اینکه چون شما bb رو دوست ندارید پس سونی ضعیف عمل کرده!
این وسط هم infamous:ss و ایضا lbp3 نقش شلغم رو بازی می کنه ( این رو کلی گفتم)
--------------
اصلا نیازی نیست نگران عرضه نشدن عنوان aaa در پاییز باشید!
همین bb ‌که تا حالا بهترین بازی نسل ۸ بوده در کمتر از یک سال معرفی و عرضه شد!
تابستون و پاییز می تونیم منتظر حداقل دو عنوان باشیم ( به غیر از until down و هر چی که معرفی شده)
نظر خودم:
gt7
new ip from gg
شما اگه چشات ر وا میکردی نوشتم
برای من

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
کنسول از این Slim تر مگه میشه؟ PS4 اندازه PS3 Super Slim هست. از این کوچیکتر دیگه باید تو جیب جا بشه حتما!
این کنسول های اولیه معمولا بعد از 2 سال خراب میشن.وگرنه در اصل اندازش برام مهم نیست.میخوام اسلیم بگیرم که خراب نشه پولم هدر بره

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
احتمال داره که سری اسلیم کنسول معرفی بشه یا هنوزم باید صبر کنم؟؟

برای تولید PS4 اسلیم باید تا زمان ارائه تکنولوژی 20 نانومتری برای پردازنده ها صبر کرد. با توجه به تاریخ مشابه رلیز سری اسلیم نسلهای قبل بعید میدونم به این زودیا خبری بشه
ولی در هر صورت همیشه پلی استیشن فت یه ابهت دیگه ای داشته:d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این کنسول های اولیه معمولا بعد از 2 سال خراب میشن.

از اون حرفها بود دیگه!!!

وسیله برقی همه چیز و همه چیزش بستگی به نگه دارنده اش داره و نحوه استفاده اش.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,354
نام
مــاکــان
برای تولید PS4 اسلیم باید تا زمان ارائه تکنولوژی 20 نانومتری برای پردازنده ها صبر کرد. با توجه به تاریخ مشابه رلیز سری اسلیم نسلهای قبل بعید میدونم به این زودیا خبری بشه
البته تکنولوژیش که موجوده.امسال اینتل 14 نانومتریهاشو میفرسته بازار.
سامسونگ هم که گفته: تکنولوزیش رو داره که تا 7 نانومتر همین الان تولید کنه.
اما کلا منم با نظرت موافقم،فکر میکنم این منطقی نیست که زودتر از 2016 بخوان اسلیم بدن بیرون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر