PlayStation برای کریسمس چه برنامه ای دارد ؟

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
PS4 تاکنون شرایط بسیار خوبی داشته است، و اخیر با انتشار Bloodborne به این وضعیت خوبِ خود ادامه داده است. اما مسئله جای دیگری است، باتوجه به تاخیر عنوان بزرگ Naughty dog یعنی Uncharted 4 تا سال 2016، سونی در حال حاضر هیچ معرفی رسمی از عناوین استدیو های First-party خود برای تعطیلات اخر سال میلادی که دوره بسیار مهمی به شمار می اید نداشته است.

gois89q3z8ino6g0vp1n.jpg

سونی میتواند در E3 یک بازی بزرگ از طرف استدیو های First-party خود برای تعطیلات کریسمس معرفی کند، در واقع چه عنوانی میتواند برای این زمان حاضر باشد؟ Guerrilla Games در حال کار بر روی یک IP جدید است، Santa monica مشغول ساخت God of war جدید است، Polyphony digital نیز در حال ساخت عنوان Gran Turismo 7 می باشد همچنین دو استدیو Media molecule و Quantic Dream نیز در حال کار بر روی پروژه های معرفی نشده خود هستند. به نظر نمی رسد هیچ یک از این بازی ها بتوانند به طور ناگهانی در E3 معرفی شوند و به سرعت برای انتشار در 2015 اماده باشند.

شاید سونی در نظر داشته باشد تا با یک استدیو Third-party برای انتشار یک انحصاری زمانی به توافق برسد، همچنین عنوان No man's sky نیز وجود دارد اما تاکنون تاریخ انتشار دقیقی برای آن در 2015 مشخص نشده است و این امکان وجود دارد که سونی برنامه ای برای انتشار این عنوان در تعطیلات پایان سال داشته باشد.

قطعا سونی باید برای PS4 برنامه هایی برای روز های پایان سال داشته چرا که جدی ترین رقیب سونی یعنی ماکروسافت، دارای عناوین بزرگی مانند Halo 5 برای این زمان است.

ممکن است سونی بخواهد The last Guardian را به عنوان ناجی خود در این روز ها انتخاب کند!

Source
Source 2

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سونی واسه امسال بازی کم نداره، Persona 5 و NMS و Wild و به احتمال زیاد R&C و UD و RIME و يه سری بازی دیگه اما بحث اینه که هیچ کدوم برای مقابله با Halo 5 و F6‌ و RotTR کافی نیستن! شاید برای یک عده از گیمرها (خودم و علی دانته و اینا) P5 به تنهایی بهترین و مورد انتظار ترین بازی سالمون باشه اما خوب خیلی ها اصلا نمیدونن ایشون چی هست!:D

اگه بحث ساپورت بازی هست PS4 بازی های خیلی بزرگی برای آخر سال و کلا از این به بعد داره اما اگه صحبت رقابت با مایکرو انم تو کریسمس هست تقریبا هیچ کدوم اینا توانایی رقابت با بازی هایی که بالا نوشتم رو ندارن! باید یه چیز خیلی خفنی رو کنن که بتونه Halo 5 رو جمع کنه! وگرنه پیش بینی دو به یک کردن X1 تو آخر سال دور از انتظار نیست.
اون بازی هایی که اول نام بردی که به درد خودت و عمه کاز هیرای میخوره:D
ضمن اینکه خودت هم میدونی سونی FPSـی نداره که بتونه Halo5 رو جمع کنه! بازی دیگه ای هم باشه که بتونه جمعش کنه، از زمان مناسب معرفیش خیلی گذشته. یعنی احتمال اینکه سونی بیاد E3 مثلا GoW IV یا ادامه TLoU رو معرفی کنه و کریسمس عرضه کنه از اینکه من یهو بشینم Persona 5 بازی کنم هم کمتره!:D میمونه یدونه GT7 که شخصا بعید میدونم PD دو ساله بتونه بازی نسل جدید تحویل بده:D IP جدید هم که کلا در حد جمع کردن و اینا نیست:D

فلذا لاین اپ سونی [حداقل برا من] فوق العاده داغونه:D

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
سونی واسه امسال بازی کم نداره، Persona 5 و NMS و Wild و به احتمال زیاد R&C و UD و RIME و يه سری بازی دیگه اما بحث اینه که هیچ کدوم برای مقابله با Halo 5 و F6‌ و RotTR کافی نیستن! شاید برای یک عده از گیمرها (خودم و علی دانته و اینا) P5 به تنهایی بهترین و مورد انتظار ترین بازی سالمون باشه اما خوب خیلی ها اصلا نمیدونن ایشون چی هست!:D

اگه بحث ساپورت بازی هست PS4 بازی های خیلی بزرگی برای آخر سال و کلا از این به بعد داره اما اگه صحبت رقابت با مایکرو انم تو کریسمس هست تقریبا هیچ کدوم اینا توانایی رقابت با بازی هایی که بالا نوشتم رو ندارن! باید یه چیز خیلی خفنی رو کنن که بتونه Halo 5 رو جمع کنه! وگرنه پیش بینی دو به یک کردن X1 تو آخر سال دور از انتظار نیست.

- - -ویرایش - - -

Wild رسمی معرفی شد که 2015 میاد؟؟؟
والا تا جایی که یادمه Rime قرار بود امسال بیاد نه Wild...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
اون بازی هایی که اول نام بردی که به درد خودت و عمه کاز هیرای میخوره:D
ضمن اینکه خودت هم میدونی سونی FPSـی نداره که بتونه Halo5 رو جمع کنه! بازی دیگه ای هم باشه که بتونه جمعش کنه، از زمان مناسب معرفیش خیلی گذشته. یعنی احتمال اینکه سونی بیاد E3 مثلا GoW IV یا ادامه TLoU رو معرفی کنه و کریسمس عرضه کنه از اینکه من یهو بشینم Persona 5 بازی کنم هم کمتره!:D میمونه یدونه GT7 که شخصا بعید میدونم PD دو ساله بتونه بازی نسل جدید تحویل بده:D IP جدید هم که کلا در حد جمع کردن و اینا نیست:D

فلذا لاین اپ سونی [حداقل برا من] فوق العاده داغونه:D

اینکه لاین آپ سونی برای امسال داغون هست که اصلا منطقی نیست. سونی تا همین الان دو تا بازی انحصاری بزرگ منتشر کرده. اوردر گند زد اما در عوض بلاد بورن کامل جبران کرد. در ادامه هم سونی باز از نظر تنوع و تعداد لاین آپ فوقالعاده ای داره. توی مولتی ها هم باز عنوان های بزرگ کانتنت های انحصاری دارن براش به همراه باندل و این داستانا. اما مایکرو متمرکز همه بازی هاش رو آخر سال میده بیرون.

اینکه لاین آپ سونی داغونه با اینکه آخر سال برای رقابت چی داره دو موضوع متفاوت هستن. با روندی که سونی داره باید با یکی دو تا عنوان بزرگ بیاد تا بتونه با ابر غول هایی عین Halo 5 و F6 و TR و اینا رقابت کنه. و همونطور که خودمم از پست اولم گفتم به هیچ عنوان چنین قدرتی رو نداره و یحتمل سه ماه پایانی رو خصوصا تو آمریکا و بریتانیا تمام و کمال تقدیم مایکرو میکنه. کالکشن UC و GoW هم زیاد بدرد نمیخورن. تهش واسه باندل شدن رو کنسول خوبه. باید دید سونی تو E3 چی میخواد رو کنه. هنوز خیلی بازی معرفی نشده داره که پتانسیل ییهو امدن رو دارن. بازی بعدی سونی بند، مدیا مولوکول، سانتا (که البته عمرا به امسال نمیرسه!)، دیوید کیج و GG و سونی ژاپن و ....

به نظر من برای رقابت با مایکرو باید حداقل R&C و GT7 و یه بازی انحصاری فرست پارتی دیگه داشته باشه. یا حداقل یه ترد پارتی انحصاری بزرگ. GT7 اگه بیاد و امتیازهای خوبی داشته باشه کامل جوز PS4 رو میکشه و میتونه کنسول سلر توپی از آب در بیاد (البته اما و اگر های زیاد دارن ایشون!!). باز میگم، به نظر من سونی یه بازی خفن پرفروش عین GT7 رو به همراه حداقل یه انحصاری توپ دیگه (معرفی نشده) نیاز داره تا آخر سال بازار رو دو دستی تقدیم مایکرو نکنه!

راستی SFV کی میاد؟ از ان اصلا خبر ندارم!

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اینکه لاین آپ سونی برای امسال داغون هست که اصلا منطقی نیست. سونی تا همین الان دو تا بازی انحصاری بزرگ منتشر کرده. اوردر گند زد اما در عوض بلاد بورن کامل جبران کرد. در ادامه هم سونی باز از نظر تنوع و تعداد لاین آپ فوقالعاده ای داره. توی مولتی ها هم باز عنوان های بزرگ کانتنت های انحصاری دارن براش به همراه باندل و این داستانا. اما مایکرو متمرکز همه بازی هاش رو آخر سال میده بیرون.

اینکه لاین آپ سونی داغونه با اینکه آخر سال برای رقابت چی داره دو موضوع متفاوت هستن. با روندی که سونی داره باید با یکی دو تا عنوان بزرگ بیاد تا بتونه با ابر غول هایی عین Halo 5 و F6 و TR و اینا رقابت کنه. و همونطور که خودمم از پست اولم گفتم به هیچ عنوان چنین قدرتی رو نداره و یحتمل سه ماه پایانی رو خصوصا تو آمریکا و بریتانیا تمام و کمال تقدیم مایکرو میکنه. کالکشن UC و GoW هم زیاد بدرد نمیخورن. تهش واسه باندل شدن رو کنسول خوبه. باید دید سونی تو E3 چی میخواد رو کنه. هنوز خیلی بازی معرفی نشده داره که پتانسیل ییهو امدن رو دارن. بازی بعدی سونی بند، مدیا مولوکول، سانتا (که البته عمرا به امسال نمیرسه!)، دیوید کیج و GG و سونی ژاپن و ....

به نظر من برای رقابت با مایکرو باید حداقل R&C و GT7 و یه بازی انحصاری فرست پارتی دیگه داشته باشه. یا حداقل یه ترد پارتی انحصاری بزرگ. GT7 اگه بیاد و امتیازهای خوبی داشته باشه کامل جوز PS4 رو میکشه و میتونه کنسول سلر توپی از آب در بیاد (البته اما و اگر های زیاد دارن ایشون!!). باز میگم، به نظر من سونی یه بازی خفن پرفروش عین GT7 رو به همراه حداقل یه انحصاری توپ دیگه (معرفی نشده) نیاز داره تا آخر سال بازار رو دو دستی تقدیم مایکرو نکنه!

راستی SFV کی میاد؟ از ان اصلا خبر ندارم!

Street Fighter 5 will be released spring 2016 on PC and PS4 | VG247

سه ماه اول 2016 میاد.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان

سونی همیشه سه ماه اول سال رو با بازی های خوبی شروع میکنه!:D

+ GOW IV (احتمالا) به March 2016 هم احتمالا نمیرسه! دیگه چه برسه امسال!

دقیقا! چون انحصاری بزرگ سونی برای مارچ UC4 هست. سال دیگه GoW بخواد بیاد میره برای آخر سال. البته اگه نره برای مارچ 2017! چون هنوز بازی های زیادی تو صف معرفی و انتشار هستن!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این Hellblade امسال نمیاد؟ کلا امسال سونی از نظر انحصاری دهن پر کن بدجور وضعش خرابه. BB که ریلیز شد و دیگه هیچی نموند. من فقط چشم امیدم به E3 ـه. :D اینکه میگین سانتا نمیرسه بازیش رو منتشر کنه هم یکم به نظرم عجولانه است. الان چندین ساله سانتا داره کار میکنه روی این عنوان معرفی نشده. با یک حرکت خفن دیدی هم معرفی شد هم گفتن تو تعطیلات منتشر میشه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@TCSCELL

سینا اینکه فرضا Persona 5 به سلیقه تو نمیخوره و نمیشنی بازیش کنی درست ولی خب این دلیل نمیشه بازی بدی باشه یا نتونه خوب بفروشه. Persona الان خیلی بزرگتر از قبل شده و خودش به تنهایی میتونه یکی دو میلیون نسخه بفروشه و یه تکون کوچولویی به وضعیت PS4 توی ژاپن هم بده. Wild هم بجز اون تریلر منتشر شده هنوز چیز دیگه ای ازش ندیدیم. با توجه به ایده بازی ممکنه بعد از انتشار اطلاعات بیشتر بتونه در حد NMS برای خودش هایپ ایجاد کنه و یکم بیشتر سر زبونا بیوفته :D حداقل ایده کلی و تریلر بازی که خیلی جالب بودن، حالا باید ببینیم بعدا چی پیش میاد و نسخه نهایی چی میشه. از اون طرف UD هم باز وضعیت بهتری پیدا کرده :D بعد از تریلر و اطلاعات اولیه خیلیا میگفتن بازی چیز جالبی از آب در نمیاد ولی نمایش PSX تقریبا توجه اکثر گیمرا رو جلب کرد. اگر بتونند تمام بازی رو به این خوبی در بیارن و توی نمایش های بعدیشون هم موفق باشن امیدی هست که UD هم بتونه یه بخشی از جای خالیه لاین آپ سونی رو پر کنه.

البته مطمئنا مطمئنا، از لحاظ فروش اون چندتا بازیی که اسم بردم روی همدیگه حتی نمیتونند به نصف فروش Halo نزدیک بشن ولی خب این چیزیه که مسئولا و سهام دارای سونی باید نگرانش باشن نه من :D برای من گیمر امسال لاین آپ سونی نه تنها داغون نیست بلکه خیلی هم خوبه و چندتا بازی خیلی رویایی توش هست که میدونم نه تنها توی فصل پاییز بلکه تا مدتها سرگرمم میکنند :D حالا اینکه فروش این بازی ها خوب باشن یا بد دیگه به من مربوط نمیشه :D

پ.ن: Sony Bend قرار نبود پارسال یه بازی توی سبک Horror معرفی کنه؟ اگه پروسه ساخت بازی خوب پیش رفته باشه ممکنه امسال این هم عرضه بشه.

این Hellblade امسال نمیاد؟ کلا امسال سونی از نظر انحصاری دهن پر کن بدجور وضعش خرابه. BB که ریلیز شد و دیگه هیچی نموند. من فقط چشم امیدم به E3 ـه. :D اینکه میگین سانتا نمیرسه بازیش رو منتشر کنه هم یکم به نظرم عجولانه است. الان چندین ساله سانتا داره کار میکنه روی این عنوان معرفی نشده. با یک حرکت خفن دیدی هم معرفی شد هم گفتن تو تعطیلات منتشر میشه :D

فردین تا اونجایی که میدونم سانتا در کنار GoW جدید فقط یه عنوان دیگه داشت که چند وقت پیش کنسل شد. در مورد GoW هم قبلتر گفته بودن که به E3 نمیرسه و قرار نیست اونجا ببینیمش.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اینکه میگین سانتا نمیرسه بازیش رو منتشر کنه هم یکم به نظرم عجولانه است. الان چندین ساله سانتا داره کار میکنه روی این عنوان معرفی نشده. با یک حرکت خفن دیدی هم معرفی شد هم گفتن تو تعطیلات منتشر میشه :D
Sony Santa Monica***8217;s Canceled PS4 Game: More Information Surfaces | DualShockers
این پروژه سانتا مونیکا که همین چند وقت پیش خبرش امد کنسلش کردن صحت خبرش درسته ؟
داشتم سرچ میکردم از ow بودن بازیش خبر بوده تا شوتر بودنش :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Sony Santa Monica***8217;s Canceled PS4 Game: More Information Surfaces | DualShockers
این پروژه سانتا مونیکا که همین چند وقت پیش خبرش امد کنسلش کردن صحت خبرش درسته ؟
داشتم سرچ میکردم از ow بودن بازیش خبر بوده تا شوتر بودنش :D
این که آره کنسل شد. هر چی هم سرمایه گذاری کرده بودن سونی بیخیالش شد و اگه اشتباه نکنم همه کسانی که روی بازی کار میکردن هم اخراج شدن :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
@TCSCELL

سینا اینکه فرضا Persona 5 به سلیقه تو نمیخوره و نمیشنی بازیش کنی درست ولی خب این دلیل نمیشه بازی بدی باشه یا نتونه خوب بفروشه. Persona الان خیلی بزرگتر از قبل شده و خودش به تنهایی میتونه یکی دو میلیون نسخه بفروشه و یه تکون کوچولویی به وضعیت PS4 توی ژاپن هم بده. Wild هم بجز اون تریلر منتشر شده هنوز چیز دیگه ای ازش ندیدیم. با توجه به ایده بازی ممکنه بعد از انتشار اطلاعات بیشتر بتونه در حد NMS برای خودش هایپ ایجاد کنه و یکم بیشتر سر زبونا بیوفته :D حداقل ایده کلی و تریلر بازی که خیلی جالب بودن، حالا باید ببینیم بعدا چی پیش میاد و نسخه نهایی چی میشه. از اون طرف UD هم باز وضعیت بهتری پیدا کرده :D بعد از تریلر و اطلاعات اولیه خیلیا میگفتن بازی چیز جالبی از آب در نمیاد ولی نمایش PSX تقریبا توجه اکثر گیمرا رو جلب کرد. اگر بتونند تمام بازی رو به این خوبی در بیارن و توی نمایش های بعدیشون هم موفق باشن امیدی هست که UD هم بتونه یه بخشی از جای خالیه لاین آپ سونی رو پر کنه.

البته مطمئنا مطمئنا، از لحاظ فروش اون چندتا بازیی که اسم بردم روی همدیگه حتی نمیتونند به نصف فروش Halo نزدیک بشن ولی خب این چیزیه که مسئولا و سهام دارای سونی باید نگرانش باشن نه من :D برای من گیمر امسال لاین آپ سونی نه تنها داغون نیست بلکه خیلی هم خوبه و چندتا بازی خیلی رویایی توش هست که میدونم نه تنها توی فصل پاییز بلکه تا مدتها سرگرمم میکنند :D حالا اینکه فروش این بازی ها خوب باشن یا بد دیگه به من مربوط نمیشه :D

پ.ن: Sony Bend قرار نبود پارسال یه بازی توی سبک Horror معرفی کنه؟ اگه پروسه ساخت بازی خوب پیش رفته باشه ممکنه امسال این هم عرضه بشه.
خب من کلا از نقطه نظر شخصی گفتم:D
امسال حتی بلادبورنش هم برا من اهمیتی نداره:D دیگه بقیه بازی هایی که گفتی جای خودشون رو دارن.
البته این هم خودش ضعفی حساب میشه که امسال سونی نمیتونه تمام سلیقه ها رو پوشش بده:D محض رضای خدا یدونه شوتر درست حسابی نداره دیگه!:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در مورد SF V بعد از منتشر شدن خبر عرضه ی بازی توی بهار 2016 ، کپکام یه بیانیه داد و تکذیب کرد که این تاریخ 100% قطعی نیست و ممکنه تغییر کنه :D همینجوری گفتم که گفته باشم :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب من کلا از نقطه نظر شخصی گفتم:D
امسال حتی بلادبورنش هم برا من اهمیتی نداره:D دیگه بقیه بازی هایی که گفتی جای خودشون رو دارن.
البته این هم خودش ضعفی حساب میشه که امسال سونی نمیتونه تمام سلیقه ها رو پوشش بده:D محض رضای خدا یدونه شوتر درست حسابی نداره دیگه!:D
میدونم چی میگی سینا ولی خب برای پوشش همه سلیقه ها که فقط نباید به بازیایی سونی نگاه کرد و بازیای انحصاری رو دید :D مثلا سونی شاید شوتر نداشته باشه (Order چی بود پس؟ :D TPS شوتر نیست؟) ولی قربونش برم Third Party ها خفه مون کردن از بس که توی این سبک بازی دادن بیرون :D همین چند وقت پیش Hardline اومد، یه مدت دیگه هم Wolf رو داریم، یحتمل Rainbow Six هم امسال میاد، Call هم که رفیق همیشگیه و ول بکن نیست... :D تازه بازیای دیگه مثل همین DE MD که امروز معرفی شد(و احتمالا Fallout 4 که توی E3 معرفی میشه) هم باز برای هر دو کنسول میان و میتونند یه تجربه کاملا شوتر هم باشن. خلاصه شاید انحصاری نباشن ولی اینقدر شوتر برای PS4 میاد که دارنده های پلی استیشن بدون شوتر نمونند :D تازه مگه بازی جدید GG (همون OW/RPG روبات و این جریانا) قرار نیست شوتر باشه؟ پس سونی همچین بیخیال شوتر بازا هم نشده، فقط با توجه به اینکه تازه یه سال و خورده ای از عرضه KZ:SF گذشته، یکم زمان میبره تا بازی جدیدشون آماده بشه. (مایکرو چند سال بدون شوتر بوده؟ :D از بعد Halo 4 یادم نمیاد شوتر انحصاریی داده باشن بیرون، مگر اینکه GeoW:J رو حساب کنی :D )

اگه بحث تنوع باشه که اون سمت وضعیت بدتره :D الان چندتا JRPG (یا اصلا بازی ژاپنی) خفن روی X1 هست که باعث بشه فرضا من ژاپنی باز طرفش برم؟ :D تنوع اون سمت یکم کمتره چون ژاپنیا به صورت دیفالت نادیده میگیرنش و اگرم بخوان بازی منتشر کنند خود به خود میان طرف سونی و نینتندو. Persona, Tales of, Yakuza یا حتی بازیهای کوچیکتر و گم نام تر مثل Pirate Warriors 3، Dragon Quest Heroes, DD, DDO بازی های یونیکی هستن که فقط روی کنسولای سونی میتونی پیداشون کنی.

در کل میگم، توی بحث تنوع و اینکه کدوم کنسول لاین آپش تنوع بیشتری داره، PS4 بهتر از X1 عمل کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر