PlayStation برای کریسمس چه برنامه ای دارد ؟

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
PS4 تاکنون شرایط بسیار خوبی داشته است، و اخیر با انتشار Bloodborne به این وضعیت خوبِ خود ادامه داده است. اما مسئله جای دیگری است، باتوجه به تاخیر عنوان بزرگ Naughty dog یعنی Uncharted 4 تا سال 2016، سونی در حال حاضر هیچ معرفی رسمی از عناوین استدیو های First-party خود برای تعطیلات اخر سال میلادی که دوره بسیار مهمی به شمار می اید نداشته است.

gois89q3z8ino6g0vp1n.jpg

سونی میتواند در E3 یک بازی بزرگ از طرف استدیو های First-party خود برای تعطیلات کریسمس معرفی کند، در واقع چه عنوانی میتواند برای این زمان حاضر باشد؟ Guerrilla Games در حال کار بر روی یک IP جدید است، Santa monica مشغول ساخت God of war جدید است، Polyphony digital نیز در حال ساخت عنوان Gran Turismo 7 می باشد همچنین دو استدیو Media molecule و Quantic Dream نیز در حال کار بر روی پروژه های معرفی نشده خود هستند. به نظر نمی رسد هیچ یک از این بازی ها بتوانند به طور ناگهانی در E3 معرفی شوند و به سرعت برای انتشار در 2015 اماده باشند.

شاید سونی در نظر داشته باشد تا با یک استدیو Third-party برای انتشار یک انحصاری زمانی به توافق برسد، همچنین عنوان No man's sky نیز وجود دارد اما تاکنون تاریخ انتشار دقیقی برای آن در 2015 مشخص نشده است و این امکان وجود دارد که سونی برنامه ای برای انتشار این عنوان در تعطیلات پایان سال داشته باشد.

قطعا سونی باید برای PS4 برنامه هایی برای روز های پایان سال داشته چرا که جدی ترین رقیب سونی یعنی ماکروسافت، دارای عناوین بزرگی مانند Halo 5 برای این زمان است.

ممکن است سونی بخواهد The last Guardian را به عنوان ناجی خود در این روز ها انتخاب کند!

Source
Source 2

آخرین ویرایش:

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
به نظر من یا بازی گوریلا ویا با درصد بالایی بازی sony bend هست که از سال گذشته میگفتن گرافیکش فوق العادس.البته گوریلا کمبریج هم هست که خب احتمالش کمه چون استودیوشون خیلی بزرگ نیس بتونن به این سرعت بازی بدن احتمال زیاد همون bend هست

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
با اینکه سونی بعضی وقت ها بازی هایی رو معرفی میکنه که عرضه اون ها میره برای چند سال بعد، ولی سابقه معرفی بازی و عرضه چند ماه بعدش رو هم داشته. :D
Gran Turismo 6 اواسط 2013 معرفی شد و همون سال منتشر شد. یا LittleBigPlanet 3 هم پارسال این طوری بود. چیزهای دیگه مثل R&C: Into the Nexus هم همچین وضعیتی داشتن. همین طور PS All-Stars Battle Royale که هرچند در نهایت خرابکاری کرد، ولی به هر حال دور هم جمع شدن کاراکترهای PS اتفاق کوچیکی نبود و بازی همون سال عرضه معرفی شد. یعنی بعید نیست توی E3 (یا قبلش) بازی ای برای PS4 معرفی بشه که پاییز امسال بیاد، ولی به نظر خودم بازی خیلی بزرگی نخواهد بود.

The Last Guardian هم پتانسیلش رو داره! شوخی!! :D

من یه نیمچه احتمالی میدم که GT7: Prologue رو برای پاییز منتشر کنن. اگه اشتباه نکنم گفته بودن که این دفعه هم مثل GT6 خبری از نسخه Prologue نیست، ولی از اونجایی که GT7 امسال نمیاد و دست سونی هم خالی هست (مگر با چیزهایی مثل R&C و کالکشن احتمالی Uncharted) بعید نیست از PD بخوان که یه نسخه Prologue برای پاییز آماده کنه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خوشم میاد کلا همه Until Dawn رو فراموش کردن :D نمایش PSX بازی که عالی بود، اگر کل بازی بتونند این هیجان رو حفظ کنند میتونه عنوان خیلی جالبی بشه. :D

علاوه بر اون، بازی انحصاری لازم نیست حتما First Party باشه. Wild رو که یادتون نرفته؟ همون بازی فوق خفنه که توی GC نشون دادن :D اون میتونه پاییز عرضه بشه. یا نمیدونم یه بازی ژاپنی، بازیی که طرفدار زیاد داشته باشه و موفقیتش تضمین شده باشه، بازیی که هوادارا سالهاس انتظارش رو میکشن...... هممممم..... آها!
1l1pp5b2ele1e9m2ijpx.jpg

:biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
از اتاق فرمان اشاره می کنن کرش برای کریسمس آمادس
evil-smile-onion-head-emoticon.gif
برو خودت رو ترول کن :p
---
برای آخر سال...رچت که 90% هست! (بیان باز تاخیرش بزنند تا ... :| ) ، کالکشن و ریمستر و ... هم شاید داشته باشیم همچنان! احتمالا آنچارتد و یا حتی Beyond که تروفی های PS4ـش گویا رو سرورهای سونی یافت شده بوده :|
ممکنه بازی جدید دیوید کیج هم باشه:-" گرچه احتمالش کمه :d کلا احساس نمیکنم بازی AAA خاصی داشته باشه سونی...:-" مگر اینکه از ژاپن کمک بیاد که اونا هم توی غرب زیاد... :-" ...یا پروژه ی مرده ای مثل TLG دوباره زنده بشه :d
Gravity Rush نمیاد؟ :-" همین تابستون هم ریمستر شماره اول برای PS4 :-" یا کلا ریبوت بشه بازی مثلا :-"
اگر ادامه ی یکی از ریسینگ هایی که من دوست دارم هم بیاد(کاملا منظورم با ModNation Racers میباشد:-" ) هم حمایت میشه :d زیادم هایپ و تبلیغات و این چیزا،مثل IPـهای جدید و AAA نمیخواد:-"

ولی خوب...هر اتفاق یکهویی هم ممکنه بیفته! مثل LBP3 که آریا هم مثال زد :d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
همون طور که آریا گفت احتمال قوی اگه سونی چیزی برای کریسمس داشته باشه ؛:
۱- بازیای معرفی شدشه مثل until dawn یا tearaway unfolded هست یا wild . هر چند دو عنوان اول گفتن تابستون ولی پاییز هم متحملن که بیان.
۲- بازی های ریمستر شده که بنظرم تنها عنوانی که محتمله و میتونه واقعا جزو بازی های top و بزرگ پاییز سونی باشه (انصافا ۹۰٪ ریمستر ها سریع فراموش میشن. عناوینی مثل gta- tlou یا هیلو از دسته دیگرن که انصافا فرق داذن با بقیه. ارزششون بیشتره) قطعا uncharted collection هست. این مورد میتونه واقعا برای سونی عالی باشه‌ همون طور که master chief collection برای ماکرو عالی بود
۳- عناوین معرفی نشده که قطعا اگه عنوان بزرگی باشه حد اقل تو e3 معرفی میشه. حالا میتونه یک بازی کارتینگ از شخصیت های سونی باشه (یجورایی مثل mario kart. خیلی بنظرم باحال میشه) یا ریچت جدید که خیلی محتمله و یا عنوان دیگه ای. فقط اصلا فکر ip جدید گوریلا و gow4 و نکنین‌ حتی اون اطلاعات منتشر شده ip گوریلا گفت تا ۲۰۱۷ منتظرش نباشین. یک ip به اون بزرگی امکان نداره فقط با چند ماه تبلیغ منتشر شه

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
فک میکنم شایعه بود که بازی جدید sony bend امسال معرفی و عرضه میشه با این حال مطمین نیستم!
بدون شک سوپرایزهایی هست توی E3 با توجه به لاین آپ قدرتمند رقیب فکر نمی کنم بدون بازی به تعطیلات بره PS

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
سونی نباید دست روی دست بزاره و اون قسمت از سالش رو کچل بزاره!
حتما یه چیز خوبی داره برای اخر سال که تو e3 معرفیش میکنه ! حالا حتما نباید یه AAA خفن و پر هزینه باشه که ! یه چیزی در حد خوب و exclusive باشه عالیه:d

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
حس می کنم کماکان Line-up سونی در تعطیلات به سر خواهد برد.:D

مدام به این امیر آکیبا میگم. اما گوش نمیده:D

الآن مایکروسافت کلی بازی برای امسال داره (که البته هیچ کدومش باب طبع من نیست). اما کچلی در برنامه ی سونی بیداد می کنه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
سونی واسه امسال بازی کم نداره، Persona 5 و NMS و Wild و به احتمال زیاد R&C و UD و RIME و يه سری بازی دیگه اما بحث اینه که هیچ کدوم برای مقابله با Halo 5 و F6‌ و RotTR کافی نیستن! شاید برای یک عده از گیمرها (خودم و علی دانته و اینا) P5 به تنهایی بهترین و مورد انتظار ترین بازی سالمون باشه اما خوب خیلی ها اصلا نمیدونن ایشون چی هست!:D

اگه بحث ساپورت بازی هست PS4 بازی های خیلی بزرگی برای آخر سال و کلا از این به بعد داره اما اگه صحبت رقابت با مایکرو انم تو کریسمس هست تقریبا هیچ کدوم اینا توانایی رقابت با بازی هایی که بالا نوشتم رو ندارن! باید یه چیز خیلی خفنی رو کنن که بتونه Halo 5 رو جمع کنه! وگرنه پیش بینی دو به یک کردن X1 تو آخر سال دور از انتظار نیست.

- - -ویرایش - - -

سونی واسه امسال بازی کم نداره، Persona 5 و NMS و Wild و به احتمال زیاد R&C و UD و RIME و يه سری بازی دیگه اما بحث اینه که هیچ کدوم برای مقابله با Halo 5 و F6‌ و RotTR کافی نیستن! شاید برای یک عده از گیمرها (خودم و علی دانته و اینا) P5 به تنهایی بهترین و مورد انتظار ترین بازی سالمون باشه اما خوب خیلی ها اصلا نمیدونن ایشون چی هست!:D

اگه بحث ساپورت بازی هست PS4 بازی های خیلی بزرگی برای آخر سال و کلا از این به بعد داره اما اگه صحبت رقابت با مایکرو انم تو کریسمس هست تقریبا هیچ کدوم اینا توانایی رقابت با بازی هایی که بالا نوشتم رو ندارن! باید یه چیز خیلی خفنی رو کنن که بتونه Halo 5 رو جمع کنه! وگرنه پیش بینی دو به یک کردن X1 تو آخر سال دور از انتظار نیست.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,549
UNCHARTED & KILLZONE هر دو کالکشن
یه بازی انحصاری از راکستار
GT7
دیگه واقعآ هیچی به ذهنم نمیرسه
فقط میدونم اول کنفرانس طبق معمول از کنسول PS1 و عناوینش تا PS4 و تو یه نمایش نشون میدن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر