کاراکتر بعدی Super Smash Bros را شما از هر بازی که میخواهید انتخاب کنید

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
درود:bighug:
===========
super_smash_bros_ballot.jpg

نینتندو در حرکت جالبی اعلام کرده که DLC بعدی عنوان Super Smash Bros به انتخاب گیمرها خواهد بود.به این صورت که شما وارد سایت نینتندو می شوید و به هر کاراکتری از هر بازی که مایلید رای می دهید.
البته نینتندو قولی در مورد حضور 100% کاراکتر های Third Party نداده و حضور این کاراکترها را بسته به تمایل استودیوهای مربوطه آنها می داند.
از میان شرکت های third party ، فیل اسپنسر اعلام کرده حاضریم برای حضور کاراکتر Banjo در این بازی با نینتندو همکاری کنیم و طرفداران می توانند به این کاراکتر رای بدهند.
هم اکنون موج جالبی در اینترنت به راه افتاده و هزاران نفر در حال جمع آوری رای برای کاراکتر های محبوب خود هستند., Crash bandicoot , Banjo , Goku , Bomberman , Batman و ... تنها بخشی از این کاراکترها هستند.
برای رای دادن به کاراکتر مورد علاقه خود به این ادرس بروید و نام کاراکتر،بازی مربوطه و دلیل خود را برای حضور وی در بازی اعلام کنید.
پایان رای گیری تا حدود 6 ماه بعد می باشد. (10/3/2015)
https://cp.nintendo.co.jp/us/
====================
برید به Crash رای بدید:d
ماریو هست،سونیک هست،مگامن هست،کرش هم بیاد دیگه تکمیل میشه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
برید به کرش رای بدین ببینیم نینتدو برای آوردنش توی بازی با کی مذاکره میکنه :D حداقل معلوم میشه بالاخره IP دست کیه :D ایرانیا هم که ید طولایی توی این حرکات اینترنتی دارن :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من به فامیل دور و جیگر رای میدم :d

بهترین کاراکترای تلوزیون ایران :d

بازی ندارن اما به هر حال میدم :d

Jigar Hell Punch

Famil Door Legendary Attack

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
یعنی کراش توی ASBR نبود ولی اینجا باشه! :|
رسما خاک دو عالم رو باید بر سر سونی ریخت! :|

به کراش رای میدهیم...:-" :D

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
به کراش رای دادیم :d
البته بتمن هم می تونست با اون شخصیت بامزش که تو فیلم های لگو هست وارد بشه ولی اصلاً به این کلاس کاراکترها نمی خورد :d

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
Crash که مال سونیه به نظرم. هیچی. رأی دادم به Rayman. توی توضیحات هم اضافه کردم میتونین از بقیه شخصیت هاش مثل Rabbids, Globox, Barbara, Teensies و اینا هم استفاده کنید.
به نظرم کاملا به دنیای SSB میخورن. حرکاتشون، طراحیشون، دیوونه بازیاشون همه به این دنیا میخوره :bighug:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
شاید عجیب باشه اما من به Max Thunder از سری streets of rage رای دادم :d (هر چند خیلی بعید خیلی خیلی که رای بیاره که هیچ ! 100 تا هم نشه شاید !)

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
عشق فقط ویرجیل و بس

ویرایش: ببخشید بچه ها اینو داداش کوچیکم نوشته :| من خودم به بایونتا رای دادم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر