Nosgoth | PC

Legacy-of-Kain-Nosgoth-Title-2.png

Humans VS Vampires
سلام به همه

چند وقتی هست که بازی Nosgoth از سری بازیهای Legacy of Kain توسط Square Enix بصورت آنلاین عرضه شده و رایگان روی استیم قرار گرفته ولی همچنان در مراحل بتا به سر میبره.
سبک بازی شوتر سوم شخص ــه و نبرد بین خون آشام ها و انساهاست بازی در مجموع شامل 10 کلاس متفاوت میشه که بین این دو جناح تقسیم شدن. گیم پلی بازی بسیار سریع و عالی طراحی شده و به شدت اعتیاد آوره.

کلاس های بازی نیازی به توضیح خاضی ندارن و میشه از روی اسمشون فهمید کارشون چیه !!!

Humans

Hunter

hunter-00e1d947619701cbee2ee9f92156d32f.png

Alchemist

alchemist-b0a7b21a1006f5f1c54c22bcd2626ec7.png

"
b-) Scout AKA "THE BOSS

scout-6e7d6fbd76e51d9bd98cb45e1b79a7ab.png

Prophet

prophet-ad8d2397cc5dc6acaf9d4e1e0e744210.png

Vanguard

i16q_55.jpg

Vampires

Reaver

reaver-bb3e1686bb82f0225c12b90fdc23872f.png

Tyrant

tyrant-5f48e9684badf5d17a9cf3f2166f690e.png

Sentinel

sentinel-508b2fd4b9ac122c1cd00d4587a1db24.png

Deceiver

deceiver-c1f8d7ec53fb63fcd1e2c2dd1a163823.png

Summoner

anxk_555.jpg

بازی فعلا دو مد TDM و Flashpoint که همون capture the objectiveــه رو داره . ولی گفته شده که قرار مد و کلاسهای بیشتری اضافه بشه .
اوایلی که بازی عرضه شد فکر میکردم که اینهم مثل بقیه ی Arena Shooterهای دیگه P2W هستش ولی بازی کاملا F2P هست و اکثر آیتمهای تاثیر گذار روی گیم پلی رو میشه راحت با پولی که تو بازی داده میشه بدست اورد.
تنها آیتمهای پولی Skin ها و یک سری انیمیشنExecute مربوط به Vampireهاست که تاثیری روی گیم پلی نداره.

برای بازی کردن هم فقط کافیه که یک اکانت استیم داشته باشید.

سیستم مورد نیاز بازی

RECOMMENDED

Processor: 2.5+ GHz Quad core

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia 260 series or ATI 5850

DirectX: Version 9.0

Network: Broadband Internet connection

Hard Drive: 10 GB available space
ویدیو از گیم پلی بازی PewDiePie

[video=aparat;1fmsI]http://www.aparat.com/v/1fmsI[/video]

Screenshots

آخرین ویرایش:

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
بازی که خیلی خوبه، منتهی من مشکل صدا دارم، صداش برفک داره واسم :|
من اینو همون اول که اومد دان کردم اما فقط سرور آمریکا داشت
اگه سرور اروپا براش گذاشتن بگئ تا دان کنیم
تو خود بازی وقتی دنبال match می گردی می تونی سرور رو اروپا انتخاب کنی!

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
سلام ممنون برای معرفی :d
سیستم مورد نیازش چیه؟
چند گیگ هست ؟
و ایا بینگش خوبه؟ :d

بازی از لحاظ پینگ مشکلی نداره و با یه پینگ 180-200 راحت میتونید بازی کنید . حجم بازی هم 4.08 گیگ هست.
سیستم مورد نیازش هم :
RECOMMENDED

Processor: 2.5+ GHz Quad core

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia 260 series or ATI 5850

DirectX: Version 9.0

Network: Broadband Internet connection

Hard Drive: 10 GB available space

من اینو همون اول که اومد دان کردم اما فقط سرور آمریکا داشت
اگه سرور اروپا براش گذاشتن بگئ تا دان کنیم
همونطور که دوستمون گفت بازی سرور EU داره و وقتی میخواید دنبال Match بگردید میتونید Region بازی رو عوض کنید.

بازی که خیلی خوبه، منتهی من مشکل صدا دارم، صداش برفک داره واسم :|

والا من با همچین مشکلی مواجه نشدم . خیلیا تو فروم بازی مثل اینکه این مشکل رو داشتن.

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
!....Upcoming Updates

screenshot-2015-03-24-18-32-56-10.jpg

قراره که یه آپدیت بزرگ تو این هفته برای بازی بیاد , و علاوه بر اون شرکت سازنده برای ماه های آینده هم برنامه هایی داره از جمله بهبود گرافیک و حل مشکلات بازی .

این آپدیت اول از همه قراره که آنتی چیت بازی رو تقویت کنه هرچند که تا الان چیتری نبوده ولی به گفته ی خودشون تا بازی محیطی امن تر و عادلانه تر باشه.

یک مپ جدید به بازی اضافه میشه به اسم The Crucible که طراحیش و سبک سیاق یک Arena بزرگ هست ،با اومدن این مپ به مدت دو هفته یک "Inferno Event" که سری آیتم Rare که افکتهای جالبی به اسلحه ها و اتک های Human و Vimpire ها اضافه میکنه.

مورد بعدی که با این آپدیت قرار هست که بیاد اضافه شدن پنالتی برای Quitter ها و کسایی که وسط بازی ، بازی رو ول میکنن.

مد Capture the Body یا همون Capture the Flag هم در ماه آینده April به بازی برمیگرده. همچنین قابلیت Crafting و Trading هم به بازی اضافه میشن که میشه اسکین و اسلحه های جدید ساخت

منبع

دوستان اگه به این سبک بازیها علاقه دارید به هیچ عنوان تو دانلود کردن این بازی شک نکنید چرا که واقعا بازی بزرگ و زیبایی هست و روز به روز داره بزرگتر و زیباتر میشه ...! :bighug:

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
درود

منم دو هفته ست این بازی رو دانلود کردم و دارم بازی میکنم ، گیم پلی جذابی داره ، کاراکتر های جذابی داره ، مپ هاش عالی ساخته شدن

بر خلاف دوسمون که توی پست اول گفته "کاملا F2P" هست ، باید بگم این طور نیست ، اگه بخواید با پولی که تو بازی میده پیش برید حالا حالا ها به جایی نمیرسید

پک ها ، اسکین ها ، بنر ها و.. هم که باید با runestones بخرید که runestones به جز اون 300 تا که اول بازی بهتون میده دیگه خبری نیست و باید خودتون پول بدید و بخرید

مد های بازی به جز TDM و Flashpoint الان New Recruit اضافه شده و Capture The Body هم قراره اضافه بشه

جالب ترین نکتش اینه که بالا بودن پینگ توی بازی تاثیر نداره و هیچ لگ ، تاخییر و.. احساس نمیکنید ، فقط اگه تایم اوت بشید از بازی کیک میشید

نکته بعدی اینه که نوب توی این بازی زیاد هست ، از اونجایی هم که این بازی تیمی هست راحت 1 نفر میتونه گند بزنه به زحماتتون
من الان خودمم نوب هستم ولی این نوب هایی که من میگم درجه 1 هستن :d مثلا طرف به جای کمک و ساپورت فرار میکنه ، یا Ability رو به موقع و درست استفاده نمیکنه ، یا به جای اینکه کنار تیم باشه میره واسه خودش تو مپ چرخ میزنه

خلاصه اینکه حتما این بازی رو امتحان کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر