Batman: Arkham Collection Remastered براي PS4 و Xbox One تاييد شد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
1384447406-batman-arkham-collection-logo.png

امروز Warner Bros. دو عنوان open- world مشهور خود يعني، Batman: Arkham Asylum و Arkham City با عنوان Batman: Arkham Collection براي كنسول هاي نسل بعدي تاييد كرد.

به نقل از IGN ايتاليا و سايت Videogamer عنوان Batman: Arkham Collection در فصل كريسمس براي كنسول هاي PS4 و Xbox One عرضه مي شود.

این در حالی است که به علت تایید این ریمستر عنوان Arkham Knight تا ماه ‍‍‍ژوئن یعنی 3 هفته بعد، از تاريخ عرضه قبلی خود تاخير خورده هست.

منبع

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
نمیدونم این ریمسترهای بدبخت چه هیزم تری به بعضیا فروختن:d
آخه داداش من تا الان هیچ شرکتی نیومده از وقت بازیهای اصلی که میخواد بسازه بزنه و ریمستر بسازه.ریمستر رو میدن یه گروه کوچیکی میسازه هم کمک خرج پروژهای تازه ای که در حال ساختشونن میشه و هم واسه کسایی که در نسل 7 بازیشون نکردن یه فرصت دوباره میشه.مطمئن باشید ریمسترها هیچ ضربه ای به صنعت گیم نمیزنن،و وقت استودیوهایی که در حال ساخت پروژه های اصلیشون هستن رو نمیگیرن.

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
نمیدونم این ریمسترهای بدبخت چه هیزم تری به بعضیا فروختن:d
آخه داداش من تا الان هیچ شرکتی نیومده از وقت بازیهای اصلی که میخواد بسازه بزنه و ریمستر بسازه.ریمستر رو میدن یه گروه کوچیکی میسازه هم کمک خرج پروژهای تازه ای که در حال ساختشونن میشه و هم واسه کسایی که در نسل 7 بازیشون نکردن یه فرصت دوباره میشه.مطمئن باشید ریمسترها هیچ ضربه ای به صنعت گیم نمیزنن،و وقت استودیوهایی که در حال ساخت پروژه های اصلیشون هستن رو نمیگیرن.
چقدر شما مهربونید :">:|
به جیب ماها که ضربه میزنه ؟ وقتی میاد مجبوری بخری
چون سازنده وقتشو گذاشته رو این و فقط فعلا همین هست . الان نصف ایرانی ها با TLOU سرگرم هستند
درسته بهتر از اون دیگه نیست اما اگر یک چیز بهتر بیاد میرن سراغش بلاخره

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,561
نام
Mehrdad
الان یه عده میان دوباره میگن عالیه و این ****ورااا!!!

جالبه سری به منبع بزنین ملت خارج هم همه نوشتن که دیگه باید این ریمستر بازی رو تموم کنن. 400 دلار پول ندادیم که بازی های که قبلا بازی کردیم رو دوباره بازی کنیم....
اخترام خودت نگه دار، لفظ زشتي كه به كار بردى فرهنگ شماست كه راجع به حرف مردم همچين نظرى ميدى
٠٠٠
هر كي مشكلي داره، بره ببينه 2005 2006 كه سال هاي اول نسل 7 محسوب ميشده چند تا بازى گردن كلفت داشتيم بعد بياد از اين نسل ايراد بگيره، حالا كه يك استوديو بازي سازي فرصت داره با ريمستر كردن بازي هاي قوي گذشتش هم قدرت مالي به دست بياره هم line up كنسول ها را يه جوني بده همه صداشون در اومد؟ بعد ناراحت ميشيم كه فلان استوديو درش تخته شد نميدونم فلاني به دليل كمبود بودجه بازيش كنسل شد.. خب اقا جون اين ريمستر ها يك فرصت عالى براى ذخيره مالي(كه عمدتا خرج بازي بعدى استوديو ميشه نه خرج ماشين و ويلا بورلي هيلز)
هم باعث اشنايى بدون ريسك با سخت افزار ميشه و هم يك بازاريابى براي اينده ip مورد نظر، هزينه و وقتشم در حدي نيست كه رو پروژه هاى اتي استوديو تاثير منفي بذاره،
لطفا كمي فكر كنيد، تا جايي كه به فكر من ميرسه نه لول ديزاينر نيازه نه نويسنده نه تيم طراح گيم پلي كلا مشخصه remaster كردن يك عنوان خيلي سطح پايين تر(راحت تر) از ساخت شماره جديد يك بازيه، فقط تيم گرافيكى رو عنوان كار ميكنند كه به نفع استوديو هم هست ميشه گفت يك تمرين براي انجين سازيو مدل گرافيك اين حرف هاست... فكر كرديد تمام اين ريمستر ها مثل gta v ميان بازي دگرگون كنند؟ ٩٠٪ فقط شاهد پيشرفت گرافيكيم

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
چقدر شما مهربونید :">:|
به جیب ماها که ضربه میزنه ؟ وقتی میاد مجبوری بخری
چون سازنده وقتشو گذاشته رو این و فقط فعلا همین هست . الان نصف ایرانی ها با TLOU سرگرم هستند
درسته بهتر از اون دیگه نیست اما اگر یک چیز بهتر بیاد میرن سراغش بلاخره

الان ریمسترِ بازیهای آرخامِ نسلِ قبل اومده، راکستدی بیکار نشسته و بتمنِ بعدی رو نساخته؟

من خودم به شخصه این کالکشن رو نمیخرم، چون قبلاً دوتارو روی PC بازی کردم و احتمالاً نسخه ریمستر شبیه همون نسخه های PC باشه :D
ولی کسی که به هر دلیلی نسل قبل نتونسته بازی کنه، یا کنسول نسل هشتم اولین کنسولی هست که خریده و یا دوست داره بازیهای مورد علاقش رو روی یک کنسول داشته باشه، میتونه برای اون شخص ارزش خریداری داشته باشه.

در آخر اینو بدونید که این بازیها رو در اکثر موارد استودیوهای کوچیک میسازن، و هدف اصلی این ریمسترها بدست اوردن یه سود مناسب با هزینه پایینه که در ساخت بازیهای جدیدشون بهشون کمک میکنه.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خب یک کم به بقیه بازی سازها هم حق بدین وقتی یک سری شرکت ها بازی های نسل قبل را دارن برای این نسل ریمستر می کنن و فروش هم دارن شما هم بودین ریمستر می کردین :d این تازه اولشه
حالا فقط من ی خواهش دارم Shadow of the Colossus را هم یک ریمستر کنند رو ps4

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
الان ریمسترِ بازیهای آرخامِ نسلِ قبل اومده، راکستدی بیکار نشسته و بتمنِ بعدی رو نساخته؟

من خودم به شخصه این کالکشن رو نمیخرم، چون قبلاً دوتارو روی PC بازی کردم و احتمالاً نسخه ریمستر شبیه همون نسخه های PC باشه :D
ولی کسی که به هر دلیلی نسل قبل نتونسته بازی کنه، یا کنسول نسل هشتم اولین کنسولی هست که خریده و یا دوست داره بازیهای مورد علاقش رو روی یک کنسول داشته باشه، میتونه برای اون شخص ارزش خریداری داشته باشه.

در آخر اینو بدونید که این بازیها رو در اکثر موارد استودیوهای کوچیک میسازن، و هدف اصلی این ریمسترها بدست اوردن یه سود مناسب با هزینه پایینه که در ساخت بازیهای جدیدشون بهشون کمک میکنه.
اصلا بهتر نیست یک سایت بزنند هرکس هر ریمستری میخواد درخواست بده ؟
اینطوری همه به آرزو ها میرسن
خصوصا من برای فال اوت

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
مشکلی نداره که همه بچه های بازیسنتر میخرن ارشیوشون کامل شه , خوبم هست تازه , کمک میشه به راک استدی واسه بازیهای آینده اشون
دیده شده در برخی از نقاط گفتن ما 70 دلار میدیم کمکت کنیم 60 تا کمه :))
البته راکستدی بیچاره فنای اونجوری نداره , پایرتش میکنن میره

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
برای من که خیلی خوب میشه :D
سالی پر از ارکهام :| arkham underworld ، arkham collection ، arkham knight :D این ارکهام کالکشن خوبیش اینه رو ps4 گرافیکش رو 1080p و 60 فریم صد در صد ثابته و کیف میکنیم :| وای خدا فرض کن رو pc و ps3 و wii u بازی کردم حالا رو Ps4 :x

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
نه مثل اینکه قضیه واقعا داره جدی میشه:d
بعید میدونم تا 1 سال اینده بازی خوبی از نسل 7 باقی مونده باشه که ریمستر نشه
من با اینکار مخالف نیستم
اما این نسل واقعا از نظر خلق ای پی های جدید و خوب داره فاجعه عمل میکنه
هنوز هیچ بازی ای عرضه نشده که یه تحولی ایجاد کرده باشه.کم کم نگرانم

نترس:d
سال بعد ریمسترهای ps3 رو برای ps4 ریمستر میکنند :d

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
امروز بعد از چند وقتی یه مجالی پیدا شد و به سایت درست و حسابی سر زدم و این خبر رو خوندم و ....

واقعا از خوندن این خبر خوشحال شدم. نسل قبل به دلیل مشکلاتی که داشتم خیلی خیلی کم بازی کردم و خیلی بازیها رو از دست دادم و کم کم دارم اونا رو تجربه میکنم. عنوان بتمن هم از همون دست بازیها بود که فقط تونستم کمی از گیم پلی زیبای آرکام سیتی رو تجربه کنم. تصمیم گرفته بودم این عنوان رو بعد از عید شروع کنم که خب با خوندن این خبر تجربه این بازی به نسل 8 موکول شد و دیدم چه بهتر که این بازی رو به صورت ریمستر شده روی کنسول جدید تجربه کنم. برای کسی مثل من که نتونستم نسل قبل این دو عنوان رو تجربه کنم این خبر خیلی خوشحال کننده بود.

این چند مورد کالکش و ریمستری که این اواخر چه به صورت قطعی و چه شایعه خبرشون درج شد باعث شد که درباره کوچ کردنم به نسل جدید یه تجدید نظر بکنم و کمی زودتر به نسل 8 مهاجرت کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر