Batman: Arkham Collection Remastered براي PS4 و Xbox One تاييد شد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
1384447406-batman-arkham-collection-logo.png

امروز Warner Bros. دو عنوان open- world مشهور خود يعني، Batman: Arkham Asylum و Arkham City با عنوان Batman: Arkham Collection براي كنسول هاي نسل بعدي تاييد كرد.

به نقل از IGN ايتاليا و سايت Videogamer عنوان Batman: Arkham Collection در فصل كريسمس براي كنسول هاي PS4 و Xbox One عرضه مي شود.

این در حالی است که به علت تایید این ریمستر عنوان Arkham Knight تا ماه ‍‍‍ژوئن یعنی 3 هفته بعد، از تاريخ عرضه قبلی خود تاخير خورده هست.

منبع

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
بازی انحصاری هم نیست که بگیم حالا چون یه عده بازیش نکردن حالا میتونن بازیش کنن... این بازی هم که مولتی پلتفرومه فکر هم نکنم کسی پیدا شه بازیش نکرده باشه

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
یک Backward Compatibility روی کنسول ها بود کلا کار و کاسبی اینا تخته می شد :|

دقیقا. قبلترها چون این قابلیت وجود داشت این اتفاق نمیفتاد.
----
الان هم به نظرم اگه انقدر روشون مانور داده نمیشد صدای کسی در نمیومد. یعنی خیلی راحت میشه صرفا این بازیها رو روی شبکه PSN و Live گذاشت و بشه جزئی از آرشیو کنسول اما فکر کنم یکم هم تبلیغات روی این کار داره زیاد میشه.
اما خب در هر حال من خوشبینم. هیچ وقت بازیهای ایندی به اندازه الان پر سر و صدا و پرطرفدار نبودن. خیلی هاشون کلی ایده جالب برای ارائه دارن. دیگه کسی که دوس داره یه بازی رو تحت عنوان ریمسترد و HD و اینا برای باز هزارم بازی کنه با خودشه. اونی هم که دوس داره اهمیت زیادی به این بالا بردن رزولوشن نمیده و میره پولش رو خرج همون خلاقیت و ایده های نو میکنه. اونی هم که هزینه کردن براش مهم نیست خب پولش رو خرج هر دو میکنه. چی بهتر ازین

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
الان این collection مخاطباش کدوم قشر هستن؟ وقتی روی pc/360/ps3 منتشر شده و همه فرصت انجامش رو داشتن انتشار این کالشکن چه لزومی داره؟ :|
اگر هم بحث بهتر شدن کیفیت باشه بازهم روی PC منتشر شده. Epic Fail این کالکشن ها فعلا به from software و 4agames برای عرضه Dark souls و metro روی نسل 8 و بدتر از اون PC تعلق داره درحالیکه میشد با یه آپدیت کیفیت بازی رو بهتر کنن(pc).

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
آخه بدبختی اینه که معماری کنسول ها هم پشمک ترین معماری کنسول تو تاریخه، نمیشه گفت دارن تجربه کسب میکنن، یعنی دگه هرکی دو تا واحد تو دانشگاهش پاس کرده باشه با این معماری آشنا هستش...
البته خب دیدن وقتی میتونن بسازن و خوب سود بکنند گفتن چرا که نه.
باز صد رحمت به 4agames که دوتا یکی کرد، بهبود داد، مراحل رو تغییر داد، از لحاظ فنی یک ثرژن بزرگ اومد بالا تو OpenGL و ده ها بهبود دیگه...

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
دوستان هرکی ناراحت هست میتونه بازی رو نخره تا شرکت سازنده ضرر بده و دیگه از این غلطا نکنه!:|
طرف میاد یجوری شاکی میشه و ابراز ناراحتی میکنه انگار مثلا مخابرات قیمت کلیه اینترنت های کشور رو دو برابر کرده و سرعت رو نصف!! و از اونجایی که طرف مجبوره استفاده کنه میاد میگه گندش بزنه! برید جمع کنید این نسلو
انگار کمپانی سازنده بازی با شاتگان گذاشته رو سرش و میگه یا تا فردا بازیو پیش خرید میکنی یا مغزتو میپاشم رو دیوار!!!!!!!!!!:|

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
نه مثل اینکه قضیه واقعا داره جدی میشه:d
بعید میدونم تا 1 سال اینده بازی خوبی از نسل 7 باقی مونده باشه که ریمستر نشه
من با اینکار مخالف نیستم
اما این نسل واقعا از نظر خلق ای پی های جدید و خوب داره فاجعه عمل میکنه
هنوز هیچ بازی ای عرضه نشده که یه تحولی ایجاد کرده باشه.کم کم نگرانم

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
نوپ ، چون ارزش مجموع رو میاورده پایین نگذاشتنش :-" :D
فکر کنم دلیلش اینه که میخواستن 3 گانه ی بتمن RS رو روی نسل 8 بدن :D
خوب یه سری شخصیت های اوریجین هم توی این قسمت هستن
توی تریلرهای قبلی فایرفلای رو دیدم بودش

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
حداقل ریمستر میکنن مثل halo master chief یاGTAV کنن که واقعا ارزش داشته باشه نه اینکه یک رزولیشن رو میبرن بالاتر همین دیگه تموم

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
من با remaster کردن بازی های نسل قبل موافق نیستم ولی تو مواردی مثل این به نظرم کار خوبیه. Arkham Asylum و Arkham City از بهترین بازی های نسل قبل بودن و از هر نظر همین الان هم تجربه لذت بخشی ارائه میدن و در دسترس بودن کل سه‌گانه Arkham روی یه نسل/ پلتفرم ممکنه برای خیلی‌ها مهم باشه. من فقط منتظر Uncharted Collection و ریمستر RDR هستم، اولی خیلی محتمله ولی دومی زیاد نه:(

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
انگار کمپانی سازنده بازی با شاتگان گذاشته رو سرش و میگه یا تا فردا بازیو پیش خرید میکنی یا مغزتو میپاشم رو دیوار!!!!!!!!!!:|

مثل این میمونه که یکی دستش رو به سمتت دراز کنه و تو هم دستت رو میبری سمتش تا باهاش دست بدی ، بعد میبینی که اون انگشت وسط رو رو کرده:d
اینم همینطوره.کنسول خریدیم و انتظار یازی خوب داریم اونوقت کنسول (انگشت که نداره ) ولی ریمستر نشونمون میده:|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر