Batman: Arkham Collection Remastered براي PS4 و Xbox One تاييد شد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
1384447406-batman-arkham-collection-logo.png

امروز Warner Bros. دو عنوان open- world مشهور خود يعني، Batman: Arkham Asylum و Arkham City با عنوان Batman: Arkham Collection براي كنسول هاي نسل بعدي تاييد كرد.

به نقل از IGN ايتاليا و سايت Videogamer عنوان Batman: Arkham Collection در فصل كريسمس براي كنسول هاي PS4 و Xbox One عرضه مي شود.

این در حالی است که به علت تایید این ریمستر عنوان Arkham Knight تا ماه ‍‍‍ژوئن یعنی 3 هفته بعد، از تاريخ عرضه قبلی خود تاخير خورده هست.

منبع

آخرین ویرایش:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
الان یه عده میان دوباره میگن عالیه و این شر و وراا!!!

جالبه سری به منبع بزنین ملت خارج هم همه نوشتن که دیگه باید این ریمستر بازی رو تموم کنن. 400 دلار پول ندادیم که بازی های که قبلا بازی کردیم رو دوباره بازی کنیم....

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
به نقل از IGN ايتاليا و سايت Videogamer عنوان Batman: Arkham Collection در فصل كريسمس براي كنسول هاي PS4 و Xbox One عرضه مي شود.

در فصل کریسمس؟ یعنی دقیقاً کی؟ :-" :d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
جالبه سری به منبع بزنین ملت خارج هم همه نوشتن که دیگه باید این ریمستر بازی رو تموم کنن. 400 دلار پول ندادیم که بازی های که قبلا بازی کردیم رو دوباره بازی کنیم....
به ملت خارج بگو نخرن، بازی نکنن، Arkham Knight بگیرن و لذتش رو ببرن. حتما هم بهشون بگو که اگه این collection رو نخرن هیچ اتفاقی برای هیچ کدومشون نمیافته و 4 تا چاقو کش forced to buyـشون نمی‌کنن!! :-"

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Are you enjoying the 48 million remastered titles for your Xbox One? If so, you may need to add another to the list
این عالی بود :)):))
ME & U هم که کالکشن ریمستر شدنشون تو E3 معرفی میشه ، 252% :D

پ.ن: منظور از فصل کریسمس احتمالا فصل تعطیلات و نوامبر و اونوراس :D
+
Since then, Videogamer has also learnt that the remastered compendium will release sometime after the June release of Arkham Knight for new-gen consoles, presented in 1080p resolution

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
به ملت خارج بگو نخرن، بازی نکنن، Arkham Knight بگیرن و لذتش رو ببرن. حتما هم بهشون بگو که اگه این collection رو نخرن هیچ اتفاقی برای هیچ کدومشون نمیافته و 4 تا چاقو کش forced to buyـشون نمی‌کنن!! :-"

بحث خریدن یا نخریدن نیست بحث این با همین وقت یا هزینه میتونن یه ایپی جدید استارت بزنن
یا حداقل کار روی بازی در حال ساختشون بیشتر کنن که حداقل برا بار دوم تاخیر نخوره
من خودم کامل مخالف نیستم با ریمستر و این حرفا ولی من به ازای پولی که واسه نسل جدید دادم بازی درخور نسل هشت میخوام

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
بحث خریدن یا نخریدن نیست بحث این با همین وقت یا هزینه میتونن یه ایپی جدید استارت بزنن
یا حداقل کار روی بازی در حال ساختشون بیشتر کنن که حداقل برا بار دوم تاخیر نخوره
من خودم کامل مخالف نیستم با ریمستر و این حرفا ولی من به ازای پولی که واسه نسل جدید دادم بازی درخور نسل هشت میخوام

فکر نکنم یه ریمستر ساده وقت و هزینه ی زیادی بخواد داداش :d

به نظرم تعداد ریمستر ها زیادی داره میره بالا :|

- - -ویرایش - - -

الان یه عده میان دوباره میگن عالیه و این شر و وراا!!!

مشکل نسل جدید نیست.. مشکل سازنده ها هستن :|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
به نظرم بهتره همه پست های تاپیک های قبلی رو اینجا copy paste کنیم! :D چون احتمالاً دوباره تا 10 صفحه این بحث ها ادامه داره و 2،3 هفته دیگه با معرفی Mass Effect Collection ادامه پیدا میکنه و بعدش هم Uncharted Collection و Gears of War Collection و ...
من که واقعاً مشکلی توی این جور چیزا نمی بینم، البته اگه سازنده ها و استودیوهای اصلی وقتشون رو صرف این کارا نکنن. یعنی Rocksteady برای خودش سرگرم کار روی Arkham Knight باشه و در کنارش یه استودیوی جانبی کالکشن رو آماده کنه. همچین چیزی هیچ آسیب فیزیکی و روحی به کسی وارد نمیکنه و چیزی از کسی کم نمیشه! :D طرف اگه دلش خواست میره پول میده کالکشن و ریمستر و ... رو میخره، اگه نخواست هم صبر میکنه برای نسخه های جدید اون بازی.
از طرفی هم متأسفانه توی دورانی هستیم که به خاطر هزینه های زیاد، فروش متوسط (نه حتی ضعیف) میتونه به کل سابقه و تاریخ استودیوها و ناشرها آسیب بزنه. اگه این کالکشن ها باعث بشن با یه هزینه کم، سود مناسبی نصیب این ها بشه و کمکی به ادامه کارشون باشه و از اون طرف افرادی که دلشون میخواد (دلشون میخواد، نه اینکه مجبور هستن و تهدید به مرگ شدن) هم بتونن تجربه ـشون کنن، نمیدونم مشکلشون چی میتونه باشه! چون هزینه تولید این نسخه ها هم اصلاً در حدی نیست که بشه با اون هزینه بازی جدید ساخت و نمیتونیم بگیم اگه فلان کالکشن یا ریمستر نیاد، به جاش یه بازی جدید میسازن.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
حتما اینا هم برای اشنایی کسانی هست که اون نسخه ها رو روی کنسول بازی نکردن و اولین کنسولشون نسل هشتمی بوده...:|یا pcشون ضعیف بوده:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر