Bloodborne میخواهد شما "ترس و وحشت" را حس کنید

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
7gnr2ouuxmi109q2bkms.png

درود

بازی انحصاری PS4 که همین هفته منتشر می شود بخاطر این طراحی شده که شما ترس و وحشت را حس کنید. این ها را هیدتاکا میازاکی طی مصاحبه ای گفته است و همچنین اشاره کرده که چرا این احساسات به بهتر شدن تجربه بازی کمک می کنند.

وی گفت:
دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما به وحشت در دنیا نیاز دارید. مخصوصا با Bloodborne که دنیایی به مراتب ترسناک تر از Souls دارد. وحشت چیزی نیست که ما به طور اختصاصی بخواهیم در بازی آن را پیاده کنیم، اما این خیلی مهم است که شما حس ترس و وحشت را داشته باشید چراکه این حس ها به بازیکن بخوبی منتقل شده و لذت بدست آوردن یک دست آورد را در بازی دوچندان می کند.

همچنین میازاکی که قبلا بازی های Demon's Souls و Dark Souls را ساخته توضیح می دهد که چرا بازی های او سیاه و همراه با مجازات های زیادی است
نظر شخصی من اینه که دنیایی که ما در اون زندگی می کنیم میتونه جای خشن و بی عاطفه ای باشد. چون که من دنیای اطزافم رو اینگوته نمی بینم پس هنگامی که می خواهم یک جامعه یا دنیا را در بازی بسازم این خشونت و نامهربانی را به دنیای مخلوق خودم تزریق می کنم

البته قبلا میازاکی گفته بود که دوست دارد بازی ای بچه گانه با دنیایی شاد بسازد.

همچنین میازاکی در این مصاحبه گفت که چرا این بازی نسبت به بازی های Souls اسلحه کمتری دارد:
اسلحه ها تبدیل می شوند. پس یک اسلحه تعداد زیادی فایده و استراتژی دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. شما همچنین با الماس های خون(Blood Gems) میتوانید اسلحه خود را شخصی سازی کنید که باعث می شود شما ترکیبات متنوعی داشته باشید.

پس در واقع تعداد اسلحه ها در Souls بوسیله عنصر شخصی سازی و اینکه چگونه ار آن اسلحه استفاده کنید جذب این بازی شده اند. به عبارت دیگر تنوع بسیار بسیار زیادی نسبت به Souls وجود دارد اما این تنوع در سطح شخصی سازی تقسیم شده است نه در تعداد اسلحه ها.

این بازی 3 روز دیگر بطور انحصاری برای PS4 منتشر می شود. سونی اوایل هفته قبل این بازی را "ارزشمند برای PS4" توصیف کرده بود

منبع

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ﻟﻂﻒ ﻣﻲ ﻛﻨﻨﺪ, اﻟﺒﺘﻪ ﻧﻴﺎﺯﻱ ﻧﺒﻮﺩ ﻫﻤﻴﻦ ﺟﻮﺭﻱ ﺗﺎ ﺑﺮﺳﻴﻢ ﺑﻪ bonfire ﺑﻌﺪﻱ ﻗﻠﺒﻤﻮﻥ ﺗﻮ ﺩﻫﻦ ﺑﻮﺩ

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نظر شخصی من اینه که دنیایی که ما در اون زندگی می کنیم میتونه جای خشن و بی عاطفه ای باشد. چون که من دنیای اطزافم رو اینگوته نمی بینم پس هنگامی که می خواهم یک جامعه یا دنیا را در بازی بسازم این خشونت و نامهربانی را به دنیای مخلوق خودم تزریق می کنم
این بابا دیونست:-s

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
:| نظر تو ... آره

البته سازنده های وریدنت اویل هم این اواخر هیمنو میگفتند ... باور نکنید

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من دیگه خیلی وقته ترس و وحشت رو تو بازیها احساس نمیکنم حتی The Evil Within هم اون ترسی که من منتظرش بودم رو نداشت. امیدوارم رزیدنت ایول 7 داشته باشه.

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
یه چیزی ته دلم دلم میگه که این بازی برای PC هم میاد ... :d واقعا حیفه که همچین بازیه با ارزشی مثل Demon Souls انحصاری بمونه :d

ولی به هر حال مجبورم چند ماه صبر کنم ارزون بشه بعد بگیرم :d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
البته سازنده های وریدنت اویل هم این اواخر هیمنو میگفتند ... باور نکنید

مقایسه میازاکی با اون دلقکای کپکام از اون چــیزاسا!
همچنین میازاکی در این مصاحبه گفت که چرا این بازی نسبت به بازی های Souls اسلحه کمتری دارد:
اسلحه ها تبدیل می شوند. پس یک اسلحه تعداد زیادی فایده و استراتژی دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. شما همچنین با الماس های خون(Blood Gems) میتوانید اسلحه خود را شخصی سازی کنید که باعث می شود شما ترکیبات متنوعی داشته باشید.

پس در واقع تعداد اسلحه ها در Souls بوسیله عنصر شخصی سازی و اینکه چگونه ار آن اسلحه استفاده کنید جذب این بازی شده اند. به عبارت دیگر تنوع بسیار بسیار زیادی نسبت به Souls وجود دارد اما این تنوع در سطح شخصی سازی تقسیم شده است نه در تعداد اسلحه ها.
این واقعا خوبه! توی souls اسمای شمشیرا فرق میکرد ولی کپی هم بودن.اینجوری بار RPG بازی زیادتر هم میشه

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
این بازی یکی از بهترین ها ی امساله بنظرم , با اختلافم فکر میکنم بازی سال بشه ...
گرافیکش چنگی به دلی نمیزد تو عکسها و تک و توک تریلرها (نه که نزنه ولیکلا اونقدر قوی نبود) ولی who cares
گیم پلی ای مثل این فقط از یه استدیو مثه فرام سافت ور بر میاد و بس!
بخاطر همین یکی من PS4 میگیرم به احتمال زیاد.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,534
نام
Mehrdad
دوستان عزيز ip كه مالكش سوني باشه هيچوقت رو سيستمي جز پلي استيشن ديده نخواهد شد
...
اي حال ميكنم روزهاي قبل از انتشار گردن كلفت هاي ps دوستان چه تكاپويي ميفتند:d
جدا مقايسه بازي japan studio & from software با بازي اون 600 نفري كه re6 ساختند نمونه كميابي بود:-j

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
یه چیزی ته دلم دلم میگه که این بازی برای PC هم میاد ... :d واقعا حیفه که همچین بازیه با ارزشی مثل Demon Souls انحصاری بمونه :d

ولی به هر حال مجبورم چند ماه صبر کنم ارزون بشه بعد بگیرم :d
امیدوارم واقعیت بشه , همچین چیزی !
من که دوست دارم تجربه اش کنم اما حیف که نمیتونم فعلا :(
هر چند با توجه به اینکه ip سونی هست (اگر اشتباه نکنم) خیلی بعید میدونم بشه همچین چیزی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر