God of War 3 Remastered برای PlayStation 4 معرفی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
شاید کلمه "بازسازی شده" دیگر در این نسل (هشت) تکراری شده باشد. عنوان God Of War 3 هم از قافله عقب نماند و پشت سر دیگر عناوین به لیست بازی های بازسازی شده پیوست. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.
سونی امروز در طی رویداد 10 سالگی فرنچایز God Of War از God of War 3 Remastered رونمایی کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده بازی در 14 جولای 2015 بر روی کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 منتشر خواهد شد. این بازی که در ابتدا به صورت انحصاری بر روی PlayStation 3 عرضه شد، حال قرار است با رزولیشن 1080p راه خود را به PS4 باز کند. قیمت بازی در خرده فروشی ها و Store سونی 39.99$ خواهد بود.
در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:
god_of_war__remastered-600x337.jpg

god_of_war__remastered-2-600x337.jpg

god_of_war__remastered-3-600x337.jpg

god_of_war__remastered-4-600x337.jpg

god_of_war__remastered-5-600x337.jpg

god_of_war__remastered-6-600x337.jpg

god_of_war__remastered-7-600x337.jpg

منبع

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
حالا جدا از فن بازی و باد کردن رگ غیرتتون برا کمپانیی که اندازه ی چندر غازم براتون سود نداره اینجوری حرص خوردنو داغ کردن بیاید فکر کنید اخر همین نمیخوای نخر به کجا ختم میشه اخرش این میشه که تا اخر سال ۲۰۱۵ رسما غیر بلادبورن که اونم بازی به شدت خاصیه و‌مخاطباش خیلی گسترده نیسن چیز خاصی به عنوان انحصاری وجود نداره تا بازی کنید ینی حتی از همون زردا و شصتیام ندارید نمیخوای نخر اخرش به این ختم میشه که به جا ایپی جدید سانتا باید بشینید ریمستر بازی پنج سال پیششونه یه دور دیگه بازی کنید چون جرات ریسک کردن و ساخت ایپی جدید میاد پایین نمیخوای نخر اخرش اینکه شاید تا ۲۰۱۶ بازی انحصاری درس حسابی نداشته باشید. و کلا خلاقیتو ریسکو میکشه تو این صنعت یکم کمتر حرص بخورید اروم باشید میدونم اقتضای سنه:d این حرص خوردنا اما خو سال جدید شده سعی کنید ارامش خودتونو بیشتر حفظ کنید قبل باد کردن رگ گردنتون و قرمز شدن یکم فکر کنید ایشالله سال بعد همین موقه بلاخره یه انحصاری درس حسابی که ریمسترم نیس و بلاخره سبز شده دارید که بازی کنید :d
کلن دوست داریم برای هم غصه بخوریم.
کلن ملتی هستیم که دوست داریم برای دنیا غصه بخوریم.
کلن ملتی هستیم که برای اخرت هم هم غصه میخوریم.
در پایان از دلسوزی و نگاه معنوی شما تشکر کرده و خوشحالیم که شما با ما ابراز همدردی میکنید تو این سال شوم و پر مصیبت و زردی که در پیشه :((:((:(( :bighug:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
حالا جدا از فن بازی و باد کردن رگ غیرتتون برا کمپانیی که اندازه ی چندر غازم براتون سود نداره اینجوری حرص خوردنو داغ کردن بیاید فکر کنید اخر همین نمیخوای نخر به کجا ختم میشه اخرش این میشه که تا اخر سال ۲۰۱۵ رسما غیر بلادبورن که اونم بازی به شدت خاصیه و‌مخاطباش خیلی گسترده نیسن چیز خاصی به عنوان انحصاری وجود نداره تا بازی کنید ینی حتی از همون زردا و شصتیام ندارید نمیخوای نخر اخرش به این ختم میشه که به جا ایپی جدید سانتا باید بشینید ریمستر بازی پنج سال پیششونه یه دور دیگه بازی کنید چون جرات ریسک کردن و ساخت ایپی جدید میاد پایین نمیخوای نخر اخرش اینکه شاید تا ۲۰۱۶ بازی انحصاری درس حسابی نداشته باشید. و کلا خلاقیتو ریسکو میکشه تو این صنعت یکم کمتر حرص بخورید اروم باشید میدونم اقتضای سنه:d این حرص خوردنا اما خو سال جدید شده سعی کنید ارامش خودتونو بیشتر حفظ کنید قبل باد کردن رگ گردنتون و قرمز شدن یکم فکر کنید ایشالله سال بعد همین موقه بلاخره یه انحصاری درس حسابی که ریمسترم نیس و بلاخره سبز شده دارید که بازی کنید :d
نگران ما نباش شما دلتو به رنگ خوش کن ! فعلا که اول 2015 2 تا AAA اومده برا PS4 که همون بلادبورن خودش برا هر بازی بسه , بقیه سال هم نمیدونستم نستراداموس هنوزم زندس چون تا جایی که میدونم بازی های تایید شده دیگه ای هم در راهه و تایید نشده ها هم قطعا مثل هر سال اضافه میشن (E3) , راجب ریمستر هم حداقل سونی نسل قبل 4 تا بازی شاهکار داشت که بخواد ریمسترش کنه و ارزش داشته باشه ...
خدا رحم کرد واقعا رحم کرد که xbone هم تا الان چه از نظره کیفیت چه از نظره کمیت انحصاری دهن پر کنی نداشته وگرنه نمیدونم چه اتفاقی میوفتاد #:-s

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,484
سونی جون مادرت KILLZONE 2 رو بده با یه بخش آنلاین خفن دیگه
با کله PS4 میخرم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,824
نام
نـــــــویـــــــــد
كلا بهتر ازين نميشد !
به معناي واقعي كلمه هيچ بازي مثل GOW نداريم توي اين سبك كه به اين خوبي خشونت رو به تصوير بكشه و حس سنگيني و قدرت ضربات رو القا كنه !
تو اين مدت خيلي دوس داشتم كه نسخه ٣ رو بدن واسه پلي ٤ كه خدارو شكر محقق شد :d
Poseiden آماده باش كه داريم ميايم :>
مبارزه ي فوق Epic با Hades :x

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
با اجازتون در کنار جمله پرکاربرد "در بازیسنتر باید یه باشه گفت و رد شد"جمله "در بازیسنتر باید یه نخر گفت و رد شد" رو هم اضافه میکنم.مطمئنم از این به بعد در جواب بعضی از نقل قولا به درد خواهد خورد.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
حالا جدا از فن بازی و باد کردن رگ غیرتتون برا کمپانیی که اندازه ی چندر غازم براتون سود نداره اینجوری حرص خوردنو داغ کردن بیاید فکر کنید اخر همین نمیخوای نخر به کجا ختم میشه اخرش این میشه که تا اخر سال ۲۰۱۵ رسما غیر بلادبورن که اونم بازی به شدت خاصیه و‌مخاطباش خیلی گسترده نیسن چیز خاصی به عنوان انحصاری وجود نداره تا بازی کنید ینی حتی از همون زردا و شصتیام ندارید نمیخوای نخر اخرش به این ختم میشه که به جا ایپی جدید سانتا باید بشینید ریمستر بازی پنج سال پیششونه یه دور دیگه بازی کنید چون جرات ریسک کردن و ساخت ایپی جدید میاد پایین نمیخوای نخر اخرش این میشه که بیشتر از خبرای ساخت ایپی جدید تو نسل هشت دارید خبرای ریمستر بازیای نسل قبلو‌میخونید و‌میشنوید نمیخوای نخر اخرش اینکه شاید تا ۲۰۱۶ بازی انحصاری درس حسابی نداشته باشید. و کلا خلاقیتو ریسکو میکشه تو این صنعت یکم کمتر حرص بخورید اروم باشید میدونم اقتضای سنه:d این حرص خوردنا اما خو سال جدید شده سعی کنید ارامش خودتونو بیشتر حفظ کنید قبل باد کردن رگ گردنتون و قرمز شدن یکم فکر کنید ایشالله سال بعد همین موقه بلاخره یه انحصاری درس حسابی که ریمسترم نیس و بلاخره سبز شده دارید که بازی کنید :d

يك ليوان اب يخ، چند نفس عميق، دعا براي اتمام ناراحتي هاى اخير، بهترين كاري كه ميتونى انجام بدى، افرين عزيزم
من واقعا ممنونم از سونی که داره به همه ی دوستدارانش من جمله خود من یک فرصت بزرگ میده و اونم اینه که بازی رو که یک بار خریدم یه بار دیگه هم بخرم و اصلا هم حالیم نشه که داره میره تو پاچم.
مرسی که اینقد به فکر هواداراشه که اگه خواست شماره چهار رو بده شماره 3 رو بازی کرده باشن ولی خب به درک که 1 و 2 رو بازی نکردن , مهم شماره 3 ئه که خوب فروش میره گور بابای بقیه ی فرنچایز
واقعا تشکر میکنم ازش که بهم فهموند یه بازی رو 100 بار دیگه ام یه کم رزلوشنش رو ببره بالا و فریم ریتش رو لاک نکنه بازم ملت میخرنش که ثابت کنن اینقد دوسش دارن که میگن ما 100 دلار میدیم که به بازیای بعدیت کمک کنیم , 40 دلار کمته , اصلا هم مهم نیست که میتونسته بازی رو منتشر نکنه و بذاره وقتی نسل جدید شروع شد با همون کیفیت بهتر و فریم ریت بالاتر منتشرش کنه که کلا لازم به ریمستر نباشه و اونقدر صبر نداره که بزاره کاور آرت نسخه ی اصلیه بازیه خشک بشه (!) (رجوع شود به تاریخ انتشار The Last Of Us برای PS3 و نسخه ی ریمستر شده برای PS4)

از بقیه دوستان هم ممنون که اشاره به درک کم من از زبان فارسی کردن که من بفهمم اگه کلا یه کمپانی بازی کم داشت , نداشت یا اصن هر چیز دیگه ای حق داره هی دریمستر بده , همینجوری چپ و راست ریمستر بده , کاش THQ برشکست نمیشد الان کلی از پسمونده های Saint Row فروخته بود , آتاریم نسخه ی سوپر HD کالکشن سونیک رو داشت منتشر میکرد

در آخر هم سپاسگذارم از اینکه کمک کردید درک کنم که بازی رو که یک بار خریدم اصن معنی نداره بتونم رو کنسول جدید از همون شرکت بازی کنم ع حتما باید صبر کنم لطف کنن ریمسترش کنن واسم منم برم باز بخرم تا بازی کنم.

نمیدونم چطوری تشکر کنم از سونی و مابقیه دوستان!!!
بنده هم از شما تشكر ميكنم كه ياداوري كرديد تو كوچه هاي خلوت حواسمون باشه چون ظاهرا خفتگير هاي سوني شب عيديم بيخيالمون نميشن و تا بهمون gow III:re نچپونن ول نميكنن، پيشنهاد ميكنم تا اطلاع ثانوي از خونه امن بيرون نيايد چون نمونه به زور چپوندن ps4 camera هم ديده شده!!!

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من واقعا ممنونم از سونی که داره به همه ی دوستدارانش من جمله خود من یک فرصت بزرگ میده و اونم اینه که بازی رو که یک بار خریدم یه بار دیگه هم بخرم و اصلا هم حالیم نشه که داره میره تو پاچم.
مرسی که اینقد به فکر هواداراشه که اگه خواست شماره چهار رو بده شماره 3 رو بازی کرده باشن ولی خب به درک که 1 و 2 رو بازی نکردن , مهم شماره 3 ئه که خوب فروش میره گور بابای بقیه ی فرنچایز
واقعا تشکر میکنم ازش که بهم فهموند یه بازی رو 100 بار دیگه ام یه کم رزلوشنش رو ببره بالا و فریم ریتش رو لاک نکنه بازم ملت میخرنش که ثابت کنن اینقد دوسش دارن که میگن ما 100 دلار میدیم که به بازیای بعدیت کمک کنیم , 40 دلار کمته , اصلا هم مهم نیست که میتونسته بازی رو منتشر نکنه و بذاره وقتی نسل جدید شروع شد با همون کیفیت بهتر و فریم ریت بالاتر منتشرش کنه که کلا لازم به ریمستر نباشه و اونقدر صبر نداره که بزاره کاور آرت نسخه ی اصلیه بازیه خشک بشه (!) (رجوع شود به تاریخ انتشار The Last Of Us برای PS3 و نسخه ی ریمستر شده برای PS4)

از بقیه دوستان هم ممنون که اشاره به درک کم من از زبان فارسی کردن که من بفهمم اگه کلا یه کمپانی بازی کم داشت , نداشت یا اصن هر چیز دیگه ای حق داره هی دریمستر بده , همینجوری چپ و راست ریمستر بده , کاش THQ برشکست نمیشد الان کلی از پسمونده های Saint Row فروخته بود , آتاریم نسخه ی سوپر HD کالکشن سونیک رو داشت منتشر میکرد

در آخر هم سپاسگذارم از اینکه کمک کردید درک کنم که بازی رو که یک بار خریدم اصن معنی نداره بتونم رو کنسول جدید از همون شرکت بازی کنم ع حتما باید صبر کنم لطف کنن ریمسترش کنن واسم منم برم باز بخرم تا بازی کنم.

نمیدونم چطوری تشکر کنم از سونی و مابقیه دوستان!!!

آخرین ویرایش:

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
دوستان خیلی ساده هست به خدا خیلی ساده هست:
1- اگر دوست دارید => بخرید
2-اگر دوست ندارید => نخرید

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
دوستان خیلی ساده هست به خدا خیلی ساده هست:
1- اگر دوست دارید => بخرید
2-اگر دوست ندارید => نخرید

Genius #2

خداییش این حرفی که می زنید خیلی مسخره و خنده داره
هروفت PS4 رو با عنوان retro hd console فروختن اون موقع تازه می رسیم سره دوست داشتن نداشتنش

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
Genius #2

خداییش این حرفی که می زنید خیلی مسخره و خنده داره
هروفت PS4 رو با عنوان retro hd console فروختن اون موقع تازه می رسیم سره دوست داشتن نداشتنش

والا ما که یادمون نمیاد هیچ کدوم از کنسولا موقع معرفیشون (چه سونی چه ماکروسافت) بیان بگن قراره هر هفته بازی جدید بیاد و اصلا ریمستر نداریم...
نسل قبل هم بود این داستانا...
البته منم منکر این نیستم که این نسل خیلی بی مزه شده اما مقصر هم خودمونیم تا یک بازی میاد که می خواد مسیر گیمیگن رو عوض بکنه انقدر میکوبیمش که کلا سازنده در شرکتو تخته میکنه...
الان خود شما رئیس استدیو های فرست پارتی بودی (اونم یکی از بهتریناش) جرات داشتی تو این وضع بازی جدید بدی؟

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
Saint.Frantic

از بازی تعریف کردم. گفتم چه شود این بازی بر روی ps4 با نرخ فریم 60! بعد تو اشتباه برداشت کردی! عوض اینکه تشکر کنید ازم .... واقعا که!:-":-":-"
شاید به خاطر شکلک برداشت بد کردید! امان از این شکلک ها:d

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
والا ما که یادمون نمیاد هیچ کدوم از کنسولا موقع معرفیشون (چه سونی چه ماکروسافت) بیان بگن قراره هر هفته بازی جدید بیاد و اصلا ریمستر نداریم...
نسل قبل هم بود این داستانا...
البته منم منکر این نیستم که این نسل خیلی بی مزه شده اما مقصر هم خودمونیم تا یک بازی میاد که می خواد مسیر گیمیگن رو عوض بکنه انقدر میکوبیمش که کلا سازنده در شرکتو تخته میکنه...
الان خود شما رئیس استدیو های فرست پارتی بودی (اونم یکی از بهتریناش) جرات داشتی تو این وضع بازی جدید بدی؟

مشکل از ساخته هاشونه نه من و شما و منتقدین و ...
از شروع نسل عناوینی اومدن که هم متا خوبی گرفتن هم فروش خوبی کردن ، اینی که چند ساخته اومدن و هایپ الکی راه انداختن و از آخر با نمره کم و فروش پایین مواجه شدن به من و شما ربط نداره
سازنده ای که ادعایی داره و برای بازی اش الکی هایپ راه می ندازه بدیهیه که بازخورد خوبی بعد از عرضه بازیش نمی گیره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر