God of War 3 Remastered برای PlayStation 4 معرفی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
شاید کلمه "بازسازی شده" دیگر در این نسل (هشت) تکراری شده باشد. عنوان God Of War 3 هم از قافله عقب نماند و پشت سر دیگر عناوین به لیست بازی های بازسازی شده پیوست. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.
سونی امروز در طی رویداد 10 سالگی فرنچایز God Of War از God of War 3 Remastered رونمایی کرد. بر اساس اطلاعات منتشر شده بازی در 14 جولای 2015 بر روی کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 منتشر خواهد شد. این بازی که در ابتدا به صورت انحصاری بر روی PlayStation 3 عرضه شد، حال قرار است با رزولیشن 1080p راه خود را به PS4 باز کند. قیمت بازی در خرده فروشی ها و Store سونی 39.99$ خواهد بود.
در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:
god_of_war__remastered-600x337.jpg

god_of_war__remastered-2-600x337.jpg

god_of_war__remastered-3-600x337.jpg

god_of_war__remastered-4-600x337.jpg

god_of_war__remastered-5-600x337.jpg

god_of_war__remastered-6-600x337.jpg

god_of_war__remastered-7-600x337.jpg

منبع

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
Remasteredهای این نسل:

The Last of Us
Tomb Raider
Sleeping Dogs
Resident Evil HD
Grim Fandango
Borderlands
FF Type-0
Saints Row 4
GTAV
Darksiders 2
DmC
DMC4
Metro Redux
Tearaway
God of War III

حالا چیزی حدود 250 بازی برای PS4 اومده که درصد بگیریم تقریبا می‌شه 6.5%. اصلا بگیریم 10%. :D 10% بازی‌های این نسل Remastered نسل قبل بوده. اوضاع اونقدر وخیم نیست که شما می‌گی. همچنین کسی رو هم با shotgun مجبور نکردن که این بازی‌ها رو بخره. همین GoW III رو نمی‌خواین بخرید؟ صبر کنید تا GoW بعدی بیاد. به شما صدمه‌ای وارد می‌شه که اینطوری شاکی هستی؟

در ضمن Amazon گفته بازی به صورت 60fps اجرا می‌شه.
موضوع اینه که نسل قبل هم n تا پورت HD داشتیم ! گویا دوستان یا یادشون رفته یا تازه در نسل 8 وارد دنیای گیم شدن !!

9Nine9

کاربر سایت
Oct 21, 2014
6
نام
Ali
Remasteredهای این نسل:

The Last of Us
Tomb Raider
Sleeping Dogs
Resident Evil HD
Grim Fandango
Borderlands
FF Type-0
Saints Row 4
GTAV
Darksiders 2
DmC
DMC4
Metro Redux
Tearaway
God of War III

حالا چیزی حدود 250 بازی برای PS4 اومده که درصد بگیریم تقریبا می‌شه 6.5%. اصلا بگیریم 10%. :D 10% بازی‌های این نسل Remastered نسل قبل بوده. اوضاع اونقدر وخیم نیست که شما می‌گی. همچنین کسی رو هم با shotgun مجبور نکردن که این بازی‌ها رو بخره. همین GoW III رو نمی‌خواین بخرید؟ صبر کنید تا GoW بعدی بیاد. به شما صدمه‌ای وارد می‌شه که اینطوری شاکی هستی؟

در ضمن Amazon گفته بازی به صورت 60fps اجرا می‌شه.
نه بابا عایا شوخی میکنی؟؟!! نکنه انتظار داشتی 30fps اجرا شه ها؟؟!!

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
ای بابا من هنوز هم GOW III اوریج رو برای PS3 دارم یعنی برم بفروشمش؟ :(

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من که کاملا از این حرکت سانتا خوشم اومد چون خودم رGow3رو درست بازی نکردم فقط 1 باز سریع تمامش کردم و تا اینجا روی نسل 8 بازی His جالب نیومده
و اون دوستانی که میگن این نسل همش شده بازسازی بازی های نسل پیش مجبورتون نکردن کنسول نسل 8 بخرید بازی هایی شبیه OrderوIn ssوسانست چی بودند این چند تا رو مثال زدم

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
دوستان گرامی
بنده متوجه نمیشم ایا این ریمستر ها به شما صدمه ای میزنه؟افراد کمی نیستن که نسل قبل ps3 نداشتن و یک تعداد بازی تموم نشده هم از نسل قبل ترش داشتن یا اصلاً اون نسل هم ps2 نداشتن،الان هم اشتیاق دارن که اون بازی ها رو انجام بدن.
من جز هیچ کدوم از این دو دسته نیستم اما از ریمستر های اینچنینی و احتمالا مواردی که در اینده عرضه میشه (uncharted,killzone) استقبال میکنم؛به این دلیل که دوست دارم بازی های مورد علاقم رو در کیفیت بالاتر مجدداً ببینم. خودم هم مدعی شدم که این ریمستر به خصوص مشکل کمبود متحوا داره ( حداقل از نظر من) اما این که بخوایم فلسفه کلیش رو زیر سئوال ببریم غیر منطقی هست.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
مشکلی تو remaster کردن عناوین شاخ نسل قبلی نمی بینم!
اولا که باعث میشه فعلا جای خالی بازی های باکیفیت تا حدودی پر بشه دوما برا منی که نسخه سوم رو نزدم خبر فوق العاده‌ی بود :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Easter Egg کریتوس توی اوردر ، انتشار گاو 3 ریمستر ... همگی میدهد حضور دوباره ی کریتوس توی گاو 4 را :D

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
با اینکه با نظر دوستان راجبه نبود شاتگان رو سر گیمرها برای نخریدن ریمستر موافقم ولی انتظاری که میره برای این نسل واقعا این نیست حالا منم ممکنه نصف بازیای سگا رو بازی نکرده باشم باید خیلی دلم خوش باشه اون بازیا میاد این نسل؟ بنظرم هر بازی برای همون نسله نه بیشتر گاد اف وار برای دو نسل قبل بوده باید بزارن تو همون تاریخ بمونه و ماندگار بشه حالا بیان دوتا افکت بدن و یه روتوش کنن بدن دست ملت این واقعا درست نیست فکر کنم دوستان بازی پلی 4 نخرید چون همگی ممکنه نسل دیگه بیان رو پلی 5. بازیای سگا رو همینجور مثال زدم کاشکی sunset rider رو اچ دی کنن خوب من اگه گاد اف وار میخوام میرم کنسول نسل قبل میخرم بنظرم اینکار فقط گیمرو بدبین میکنه درصد کمی رو خوشحال

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اولین HD Collection واسه PS3 تو سال 2009 منتشر شد. تعدادشون هم کلا 37 تا بوده.
حالا یه مقایسه کنید با همین نسل و آمار بدید و بگید طرف تازه نسل 8 با گیم آشنا شده.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
اینقدر سطح گرافیک این نسل پایین هست بازی های نسل قبل خیلی راحت رزولوشن و فریم رو میبرن بالا و عرضش میکنن هیچکی هم اعتراضی نداره

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نسل قبل هم n تا پورت داشتیم کسی هم چیزی نگفت چون دلیل اصلیش این بود به واسطه نسل هفتم کنسول ها کلی ip جدید خلق شدش کلی گیمپلی بازی های دنباله دار پیشرفت کرد عملا متحول شدش ولیکن این نسل تعداد ip های خلق شده در سطح بالا تو همین یک سال و نیم با ارفاق به 5 تا میرسه بازی های دنباله دار هم واقعا پیشرفت چشمگیری نکردن بیشتر ناراحتی از این چیزا هست.دیگه فورزا هوریزون 2 رو فاکتور بگیریم از سمت مایکروسافت بزرگترین بازیش تا الان ریمتسر هیلو 1 تا 4 بود که حالا واقعا از این رو به اون رو شده ولی بازم ریمستر هست سمت سونی هم که بزرگترین بازیش روی ps4 هم ریمستر تلو هست . بیشتر ناراحتی ها از این چیزا هست بیان ده تا بازی در حده عالی بسازن کنارش کل نسل قبل که چه عرض کنم کل سه نسل قبل هم ریمستر کنن ولی اینکاری که میکنن جای بازی های جدید رو با عنوان های قدیمی پر میکنن زور داره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر