خبرهایی در رابطه با عنوان DriveClub

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
syvsq1bcdg96h0icl27b.jpg

درود

یه جند خبری درباره این بازی که همشونو یه جا میزارم

اپدیت این بازی که به اسم لامبورگینی هستش طی این ماه 4 ماشین جدید را به این بازی اضافه می کند.

این ماشین ها که The Veneno, Aventador LP 720-4 50° Anniversario, Huracán LP 610-4 and Gallardo LP 570-4 Squadra Corse هستند همراه با یک تور جدید و 5 تروفی جدید خواهند بود. این آپدیت قسمتی از Season Pass است اما می توان آن را جداگانه هم دریافت کرد

طی چند روز آینده این بازی پچ ماه مارچ خود را منتشر میکند. این پچ ویژگی زیپلی را که خیلی ها این ویژگی رو درخواست کرده بودند دریافت میکند.

Evolution توسعه دهنده بازی گفته که پچ 1.12 علاوه بر ویژگی ریپلی ماشین جدیدی برای بازیکن های لول 50، بهتر کردن دریفت و موارد بیشاری را اضافه می کند

سونی اخراج تعدادی از کارمندان Evolution Studios را تایید کرد

سونی گفته:

Evolution Studios بر روی بازی بیشتر تمرکز خواهد داشت، بخصوص برای لانچ مهم ورژن PS Plus این بازی.

ما دوباره Evolution Studios را خواهیم ساخت تا مطمئن شویم که SCE WWS و بخصوص Evolution Studios در بهترین حالتشان برای رسیدن به هدف های از پیش تعیین شده باشند. استودیوهای First party ما کلید استراتژی های ما هستند و خیلی هیجان داریم درباره آینده پروژه هایی که در این استودیوها در حال انجام شدن هستند و نقشی که Evolution Studios بازی خواهد کرد.

سونی همچنین گفته که سمت بعضی از اعضای این استودیو را عوض خواهد کرد و به تمامی کارمندان به "هر روشی که بتواند" کمک خواهد کرد.

منبع 1
منبع 2
منبع 3

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
تاخیر انداختن بخش پلاس کثیف ترین کاری بود که میتونستن انجام بدن اونم تازه کلی روش مانور داده بودن که قراره برا پلاس بیاد پس برید پلاس بخرید:|
با اون همه تاخیر باز بازی نصفه نیمه تو پاچه ملت کردن یعنی این بازی مظهر تمام کارای کثیف بود
وقتی بهش میشه گفت کار کثیف و فلان و بیصار که اون بازی نصفه و نیمه همینجوری نصفه و نیمه بمونه . اما وقتی از زمان لانچ تا الان خداتا آپدیت جدید واسه بازی اومده و بازی و از هر لحاظ کامل کرده و تیم سازنده هم تعداد ماشینها هم تعداد پیستها ، هم امکاناتی مثل آب و هوای دینامیک و قابلیت ریپلای و فتومد حرفه ای و تورپکهای جدید و توی بازی گذاشته دیگه نمیشه بهش گفت کار کثیف و ...
اینم جهت شفاف سازی بود . هرچند قصد شما به وضوح تروله .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
تاخیر انداختن بخش پلاس کثیف ترین کاری بود که میتونستن انجام بدن اونم تازه کلی روش مانور داده بودن که قراره برا پلاس بیاد پس برید پلاس بخرید:|
با اون همه تاخیر باز بازی نصفه نیمه تو پاچه ملت کردن یعنی این بازی مظهر تمام کارای کثیف بود

اون نسخه پلاس با 4 تا مسیر همچین اش دهنسوزی هم نیست.
خیلی بازی ها تاخیر خوردن اینم روش)x

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
میشه روشنمون کنید منظور دقیقتون از این جمله چی بود؟! :-/
نور را ببین و دقت بنمای:
سرورهای آنلاین بودن که یه تنه باعث شدن لانچ بازی خراب بشه و متا
دو نمونه از نقدای بازی قبل از لانچ سرورا
Review: Driveclub - Destructoid
Driveclub review: The Stepford Drives
حالا اینکه بگیم پشت اون بازی یه شاهکار نهفتس واقعا عجیبه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نور را ببین و دقت بنمای:

دو نمونه از نقدای بازی قبل از لانچ سرورا
Review: Driveclub - Destructoid
Driveclub review: The Stepford Drives
حالا اینکه بگیم پشت اون بازی یه شاهکار نهفتس واقعا عجیبه
LOOOOL

اصلا خودت خوندی اینا رو؟ منقد Destructoid دو تا ایراد گرفته برای بازی. 1- گفته که AI بازی خوب نیست و میزنن بهت که دقیقا یکی از نکته هایی هست که من توی نقد خودم بهش اشاره کردم. AI بازی کار غیرمنطقی انجام نمیده. اتفاقا خیلی هم باهوش عمل میکنه. البته ایراداتی داشت که بعد از پچ اونا هم برطرف شدن. ملت یاد گرفتن با کله برن تو شکم AI و راهشون رو ادامه بدن در حالی که این بازی ازتون انتقام میگیره و به راحتی ولتون نمی کنه. اگر به ماشینی برخورد کنید و بخواید به سود خودتون تموم کنید برخورد رو مطمئن باشید که این ماشین برمیگرده و ازتون انتقام میگیره! AI بازی احمقی نیست که توی یه خط تعیین شده راهشو ادامه بده و با شما کاری نداشته باشه، و واقعا برای بازیکن چالش ایجاد میکنه! باید همین منتقد رو آورد و ازش پرسید آیا کلا بلدی ریسینگ بازی کنی؟ یا فقط دوست داری گازشو بگیری؟
2- ایراد بعدی که گرفته اینه که ماشین ها رو نمیشه تغییر داد! آیا واقعا تو هر بازی و رسینگی باید ماشین رو تغییر داد؟ بایدی در کاره؟ خیلی Racing ها داشتیم که نمیتونید توی ماشین تغییری ایجاد کنید و این سبک این بازی هست!

یعنی اگر یه ریسینگ باز حرفه ای بشینه این نقد رو بخونه هیچی از بازی نمیفهمه! منتقد توی نقد به هیچ یک از جرئیات ماشین ها و گیم پلی اشاره نکرده و با خوندنش کلا هیچ دیدگاهی از گیم پلی بدست نخواهی آورد! یه توضیحات کلی در مورد کلیت بازی داده و یکم از AI بد گفته و یه ذره از گرافیک گفته و نقد رو به پایان رسونده!!! جالبتر اینجاست که به هیچ یک از ایردات مهم بازی اشاره نکرده و این بیشتر میرسونه که این منتقد عزیز ما واقعا شوت تشریف دارن.

نقد بعدی رو هم نخوندم چون با خوندن همین مثالی که زدی گرفتم قضیه چیه :D آخرین پستم هم بود. خسته نباشید و متشکرم از وقتی که در اختیارم گذاشتید :D

آخرین ویرایش:

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
جان خودتون اگر بازی رو تهیه نکردید و حتی یه بار هم تجربش نکردید نیاید در مورد بازی نظر بدید
تمنا دارم ازتون
کسی مجبورتون نکرده بازی که کنسولشو حتی ندارید بیاید بخرید تا بره تو پاچتون:d
خواهش میکنم;)

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
شما چقدر پول پای بازی دادی که اینقدر ناراحتی و طلبکاری؟ حداقل یه چیزی رو تجربه کنید بعد بیاید نظرات گهربار بدید چون فقط خودتون رو دارید سوژه میکنید. در ضمن پلاس برای این تاخیر خورد چون سرورهای شرکت توان کشش نفراتی که بازی رو خدریده بودن رو نداشت چه رسد به این که کلی اعضای پلاس بصورت مجانی بریزن تو بخش آنلاین بازی. آره درست شنیدید، اعضای مجانی میتونن آنلاین بازی کنن. همین اخبار اخیر هم اگه بخونید سونی با شدت بیشتری داره روی سرور ها کار میکنه که جوابگوی ملت باشه.

همین بتلفید هاردلاین بتا روز چهارم عرضه سرورهاش داشت میخوابید. اونم شرکتی که سرورهاش توی دنیا و صنعت گیم زبانزد هست.
ناظم انجمن اینطوری ترول کنه وای به حال بقیه شما مطمعن باش هیچ جوره نمیتونی بفهمی من بازی ر انجام دادم یا نه پس فکت صادر نکن
بله اینجا هر وقت کسی مخالف سونی حرفی بزنه قطعا باید هم سوژه بشه
من نمیدونم چرا الکی میخواد توجیه کنید بازی روز لانچ نصفه بود و رو اعصاب کلی آدم رفت آیا با نصفه لانچ کردن بازی موافقید شما؟؟؟
خوب درست شد ولی بعد از چند وقت؟؟ آيا این کار درستی هست؟؟
در مورد bfh من هم بتا ر بازی کردم تا ثانیه ی آخر هم بازی کردم هیچ گونه مشکلی نداشت (تازه یادم هست که bfh بیشترین مراجعه کنندگان beta ر داشته حتی از دستنی هم بالاتر)
ببخشید ولی خیلی بی جا کردن گفتن برا پلاس میاد ولی سرور هاشون نمیکشه پس از اول باید فکر این ر میکردن
vivanred
خوب یه نفر حرف دل من ر زد بازی قرار بود f2p باشه ولی با تاخیری که خورد کلا زیره حرفشون زدن اگه یادتون باشه روی بعضی از قاب های ps4 عکس dc ر زدن که با پلاس قراره به همه بازی ر بدن که بعد کلا بیخیال حرفشون شد
(منظورم بازی کامل هست) والا من از دیدن عکس dc روی پلاس (توی اکانت ساختن هم دقیقا همین وضع بود وقتی میرسیدی به مرحله ی آخر ساخت اکانت بهت میگفت باید پلاس داشته باشی عکس dc هم کنارش بود کلا نماد پلاس بود تا چند وقت) اگه هم نمیخواست بازی ر به صورت کامل برا پلاس بدن یا اگه خبری بود که بازی به صورت کامل برا پلاس نمیاد( شاید من یادم نیست) ولی قرار دادن مکرر عکس بازی کنار پلاس یک کلک هست
beh1382
جهت اطلاع بگم که در حال حاضر ۴ دارم و قصد فروشش ر دارم

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
vivanred
خوب یه نفر حرف دل من ر زد بازی قرار بود f2p باشه ولی با تاخیری که خورد کلا زیره حرفشون زدن اگه یادتون باشه روی بعضی از قاب های ps4 عکس dc ر زدن که با پلاس قراره به همه بازی ر بدن که بعد کلا بیخیال حرفشون شد
(منظورم بازی کامل هست) والا من از دیدن عکس dc روی پلاس (توی اکانت ساختن هم دقیقا همین وضع بود وقتی میرسیدی به مرحله ی آخر ساخت اکانت بهت میگفت باید پلاس داشته باشی عکس dc هم کنارش بود کلا نماد پلاس بود تا چند وقت) اگه هم نمیخواست بازی ر به صورت کامل برا پلاس بدن یا اگه خبری بود که بازی به صورت کامل برا پلاس نمیاد( شاید من یادم نیست) ولی قرار دادن مکرر عکس بازی کنار پلاس یک کلک هست

یعنی چی بازی قرار بود Free to play باشه مثل اینکه شما Free to Play درست متوجه نشدین در اصل اینکه دمو بگیر بعد پول بده ماشین مپ بگیر دقیقا معنی free to play همینه در مورد جعبه بازی های که عکس DC زده باندل DC هستش نه اینکه با پلاس میده اینکه روش میزنه پلاس داره منظورش اینکه نیاز به پلاس داره برای بازیکردن یا اینکه همراه بازی پلاس یک ماه یا 12 ماهه هستش .
ولمون کن بابا مارو گرفتی نماد پلاس بود شما میشه شما نسل قبل نماد پلاس به ما نشون بدی این حرف ها فقد حرف ... هم ارزش نداره یه حرف های میزنین اینجا پیاز سبز میشه .
از اول هم قرار نبود بازی کامل به افرادی که پلاس دارن داده بشه کی یه همچین حرفی زده ؟ اگه اینجوری بود افرادی که بازی خریدن احمق بودن دیگه یا اینکه سونی خر بود که بیاد بازی که قراره به صورت مجانی عرضه کنه بیاد روی دیسک بده بعد کلی هم براش تبلیغات کنه بعد هم کسی دیسکی ها رو نمیخرید که وقتی قرار بود بازی کامل مجانی بگیره بازم میگم این تفکرات و اطلاعات ناقص شماست که داره اینجا بیخودی هم وقت ما رو میگیری هم در مورد چیزی که اطلاع نداری نظر میدی خیلی هم شیک پافشاری هم میکنی .

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یعنی چی بازی قرار بود Free to play باشه مثل اینکه شما Free to Play درست متوجه نشدین در اصل اینکه دمو بگیر بعد پول بده ماشین مپ بگیر دقیقا معنی free to play همینه در مورد جعبه بازی های که عکس DC زده باندل DC هستش نه اینکه با پلاس میده اینکه روش میزنه پلاس داره منظورش اینکه نیاز به پلاس داره برای بازیکردن یا اینکه همراه بازی پلاس یک ماه یا 12 ماهه هستش .
ولمون کن بابا مارو گرفتی نماد پلاس بود شما میشه شما نسل قبل نماد پلاس به ما نشون بدی این حرف ها فقد حرف ... هم ارزش نداره یه حرف های میزنین اینجا پیاز سبز میشه .
از اول هم قرار نبود بازی کامل به افرادی که پلاس دارن داده بشه کی یه همچین حرفی زده ؟ اگه اینجوری بود افرادی که بازی خریدن احمق بودن دیگه یا اینکه سونی خر بود که بیاد بازی که قراره به صورت مجانی عرضه کنه بیاد روی دیسک بده بعد کلی هم براش تبلیغات کنه بعد هم کسی دیسکی ها رو نمیخرید که وقتی قرار بود بازی کامل مجانی بگیره بازم میگم این تفکرات و اطلاعات ناقص شماست که داره اینجا بیخودی هم وقت ما رو میگیری هم در مورد چیزی که اطلاع نداری نظر میدی خیلی هم شیک پافشاری هم میکنی .
نه احمق نبود سونی انقدر تاخیر زد تا ملت برن بازی ر بخرن و یه زمان نامشخص هم برای پلاس که به فروش بازی لطمه نخوره تمام
اقا چی حرف من سخته بازی قرار بود نسخه ی پلاس داشته باشه الآن واقعا برای چی دوستان موضع گرفتن !!!!!
۲ تا حالت داره
۱- کلا نمیدونستن که قراره این همه کاربر پلاس حجوم بیارن که در این صورت بهتره استدیو ر تخته کنن
۲-میدونستن و نسخه ی پلاس ر تاخیر زدن که بازی به فروشش لطمه نخوره دوستان این ۲مورد من ر قبول ندارن؟؟؟؟ کلا از ۲ حالت که خارج نیست که

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
یکی از زیباترین ریسینگ هایی هستش که تجربه کردم.دوستی که PS4 نداری چرا اظهار نظر میکنی؟اول بازی رو تجربه کن بعد بگو بده یا خوبه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نه احمق نبود سونی انقدر تاخیر زد تا ملت برن بازی ر بخرن و یه زمان نامشخص هم برای پلاس که به فروش بازی لطمه نخوره تمام
اقا چی حرف من سخته بازی قرار بود نسخه ی پلاس داشته باشه الآن واقعا برای چی دوستان موضع گرفتن !!!!!
۲ تا حالت داره
۱- کلا نمیدونستن که قراره این همه کاربر پلاس حجوم بیارن که در این صورت بهتره استدیو ر تخته کنن
۲-میدونستن و نسخه ی پلاس ر تاخیر زدن که بازی به فروشش لطمه نخوره دوستان این ۲مورد من ر قبول ندارن؟؟؟؟ کلا از ۲ حالت که خارج نیست که

راست میگی، برای یه دمو که دارای حداکثر 10 تا ماشین با 2 تا جاده اونم فقط توی هندوستانه تاخیر زدن که به فروش بازی لطمه نخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر