Gravity Rush در راه PS4 ؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
درود
965gcmqrw9fxejxwlh4y.jpg

عنوان تحسین شده Gravity Rush که در سال 2012 برای Playstation Vita عرضه شده بود اکنون در پایگاه رده بندی سنی کره جنوبی با عنوان Gravity Rush Remaster برای پلتفرم PS4 و رده سنی +12 سال ثبت شده است.

n30iww2ht3q1c2d0cpxb.png

Gravity Rush در سال 2012 توسط استدیو ژاپنی سونی و با همکاری Project Siren به کارگردانی Keiichiro Toyama ساخته شد. ساخت نسخه دوم نیز پیشتر برای Playstation Vita تایید شده است.

آیا سونی زمینه را برای عرضه Gravity Rush 2 بر روی PS4 فراهم می کند؟

3월 19~20일자 심의통과목록 | Daum 루리웹

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
اینطور نیست که کنسول دستی بازی جمع و جور و ... بخواد

شما الان 3ds رو نگاه کنید
عناوین بسیار بزرگی روش هست ، حتی سری اصلی Pokemon الان انحصاری کنسول های دستی نینتندو هست و فن بیس عظیمی داره ، مسابقاتش هر ساله برگزار می شه
الان 3ds بازی هایی از جمله Monster Hunter 4 که عنوان شماره دار و اصلی این سری هست رو داره ، بازی هایی مثل Bravely Default داره که گیم پلی بسیار بسیار طولانی ای دارن
عنوان فاینیتگ بزرگ نینتندو یعنی Super Smash Bros براش ریلیز شد و فروش بسیار خوبی داشت ، SMT IV روی اون ریلیز شد ، عنوان Persona Q رو داشت و ...
حالا عناوینی مثل Fire Emblem,Mario,Zelda,Animal Crossing,.... بماند
سیاست های سونی در مقابل ویتا کلا از بیخ مشکل داره ، نینتندو کاری کرده که نه تنها عنوانین اصلی Monster Hunter از دست سونی در اومده ، بلکه اون رو از کنسول خانگی به کنسول دستی آورده

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کاملاً با شما موافقم... ولی مسئله همینجاست: GR هم یه بازی جمع و جور و مفرح بود :d البته شاید حالا نشه بهش گفت جمع و جور :-" ولی به شدت که مفرح بود! البته من بازم تاکید میکنم که اصلاً از این ناراحت نیستم که GAMERـهای بیشتری میتونند این عنوان رو تجربه کنند اما از این ناراحتم که Vita رسماً مظلوم واقع شده و بازی های به شدت خوبش هم داره برای PS4 پورت میشه. ویتا الانشم اگه اندک طرفداری هم داره فقط بخاطر بازی های Indie هستش!
در کل شاید این ناراحتی من از این باشه که من خودم ویتا رو خیلی دوست دارم و شاید انتظار داشتم که مثل PSP کلی براش بازی های جدید یا Sequel و یا Prequel ببینم. مثلاً همین Silent Hill: Originsـی که اولین بار برای PSP اومد و بعدش برای PS2 هم پورت شد. من نه تنها ناراحت نشدم بلکه به داشتن PSP میبالیدم که کنسول دستی هستش که بازی های فوق العاده ای داره که توان پورت شدن به کنسول هم نسل خودش رو داره و از طرفی، خیالمم راحت بود که اونقدر بازی خوب دیگه براش میاد که میشه از داشتن PSP راضی بود... مثل همین Patapon و Locoroco... و خیلی بازی های دیگه... خیلی خیلی (تاکید بود الان :d )
به هر حال... من از داشتن ویتا خوشحالم ولی راضی نیستم، چون انوطوری که باید طرفداراش رو ساپورت میکرد، از عهده اینکار بر نیومد!

این گرویتی راش مفرج بودنش به کنار از اون دسته بازیای خفنیه که بدجور پتانسیل محبوب شدن روی کنسول خونگی رو داره :D از یه طرف خالق سایلنت هیل یعنی تویاما سنسه پشتشه ، از یه طرف به شدت خلاقانه ـس ، کسی ناراحت نشه ولی این لقمه به شدت برای دهن ویتا گندس :D ویتا برای جذب مخاطب اول یه سری بازیای جمع و جور و خونوادگی مثل لوکوروکو یا پاتاپون یا یه چیزی تو مایه های این بازیای اعتیاد آور موبایلی لازم داره بعد که جاپاش محکم شد باید میرفتن سراغ این تیپ بازیا :D

البته احسان جفتش لازمه! :d
یعنی هم بازی های شاد و شنگول! هم این تیپ بازیا برای جذب امثال ما! :d
ولی خوب،سر ویتا هیچکدومش رو درست انجام نداده سونی :| همون چندتا بازی کوچیکی رو هم که برای ویتا داد،روی PS3/PS4 هم عرضه کرده! :|
یا یه سری چیزا رو برای موبایل ها هم ساخته! و حتی زودتر از ویتا عرضه کرده:| ( Run! Sackboy Run ! و Piece of Cake مثلا! )

و البته در مورد GR ، این حق مسلم ما PS3دارها بوده:-" ویتا حقمون رو خورد :| بازی داشته روی PS3 ساخته میشده،که بعد نظرشون عوض شده و انتقال دادن رو ویتا :-" ما داریم حقمون رو پس میگیریم=)) :d
ولی خوب..در کل سونی هیچکاری برای ویتا نکرد،بقیه ی ناشرها هم دیوونه نیستند و پس کاری نکردن برای کنسولی که سازندش هم ازش پشتیبانی نمیکنه :d
در نتیجه کنسول رفته رفته داره میمیره(غیر از ژاپن که بحثش جداست:-" ) پس بازی هاش بیاد روی کنسول های خانگی مشکلی ایجاد نمیشه:-" :d همینطور که مرحوم PSP هم بعد از تموم شدن دوره ـش بالاخره GOWـها برای PS3 اومدن! :d

آره خب :D همونطور که بالاتر گفتم اول باید از جنبه ی بازیای سبک ساپورت بشه بعد بازیای خفن تر :D و گرنه اگه تمام داراییش چند تا بازی خفن باشه ، طبیعیه سیل دارندگان کنسول خونگی تقاضای داشتن اونا رو میکنن ، به ویژه که اون بازیا موفق باشن یا توسط سازنده ی موفقی ساخته شده باشن :D

@ 8mm

در مورد هندهلد حرف نزدم ، گفتم ویــتا :) پست ها رو دقیق تر بخونید زحمت تایپ بیخود هم گردنتون نمی افته :)

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
به جای این همه ریمستر یه دفعه بیاد بگه که یه کنسول ساختیم که بازی همه کنسول هارو اجرا یکنه اینطوری هم مردم راحت میشدن و هم خودشون
PSX Remastering till 2 yers later

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
این گرویتی راش مفرج بودنش به کنار از اون دسته بازیای خفنیه که بدجور پتانسیل محبوب شدن روی کنسول خونگی رو داره :D از یه طرف خالق سایلنت هیل یعنی تویاما سنسه پشتشه ، از یه طرف به شدت خلاقانه ـس ، کسی ناراحت نشه ولی این لقمه به شدت برای دهن ویتا گندس :D ویتا برای جذب مخاطب اول یه سری بازیای جمع و جور و خونوادگی مثل لوکوروکو یا پاتاپون یا یه چیزی تو مایه های این بازیای اعتیاد آور موبایلی لازم داره بعد که جاپاش محکم شد باید میرفتن سراغ این تیپ بازیا :D

آره خب :D همونطور که بالاتر گفتم اول باید از جنبه ی بازیای سبک ساپورت بشه بعد بازیای خفن تر :D و گرنه اگه تمام داراییش چند تا بازی خفن باشه ، طبیعیه سیل دارندگان کنسول خونگی تقاضای داشتن اونا رو میکنن ، به ویژه که اون بازیا موفق باشن یا توسط سازنده ی موفقی ساخته شده باشن :D

@ 8mm

در مورد هندهلد حرف نزدم ، گفتم ویــتا :) پست ها رو دقیق تر بخونید زحمت تایپ بیخود هم گردنتون نمی افته :)

من همیشه فکر می کردم ویتا کنسول دستیه ، ممنون از این که یادآوری کردی ویتا کلا کنسول دستی نیست ، یحتمل یا موبایل اه یا تبلت اه شایدم کنسول خانگی بلکه ساخته ای که کلا دومی توی دنیا نداره و از عجایب صنعت الکترونیک اه

fan? nuff said

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من همیشه فکر می کردم ویتا کنسول دستیه ، ممنون از این که یادآوری کردی ویتا کلا کنسول دستی نیست ، یحتمل یا موبایل اه یا تبلت اه شایدم کنسول خانگی بلکه ساخته ای که کلا دومی توی دنیا نداره و از عجایب صنعت الکترونیک اه

fan? nuff said

فان بودنت روده های مارو در هم تنید !
وقتی میگم دارم در مود ویتا صحبت می کنم طرف مقابل باید انقدر اطلاعات داشته باشه تا متوجه بشه ویتا تا الان و بعد از گذشت چند سال از عرضه ـش تقریباً یه کنسول شکست خوردس نه یه کنسول تازه عرضه شده ، ویتا در حال حاضر 3DS نیست که همه رقم بازی براش بیاد (تا روحیه ی طنزت دوباره فعال نشده اشاره کنم که منظور از گفتن واژه ی "کنسول تازه عرضه شده" این نیست که 3DS تازه عرضه شده است ، بلکه منظور این است که ویتا تازه عرضه نشده که به فراخور آن به تازگی نیازمند سیاست گذاری برای عرضه ی بازی باشد ، نقطه). وقتی دارم میگم باید بازیهای جمع و جور به تعداد زیاد براش عرضه بشه یعنی ویتا توی این بخش به شدت مشکل داره. به زبان ساده تر دارم مشکلات و معایب ویتا رو میگم نه هر چی هندهلد توی بازار هست ، نه 3DS ، نه موبایل ها ، نه تبلت ها و ... افتاد عزیزم ؟
من فکر میکردم مشکل سر عجولانه خوندن پست بوده نگو قضیه از جای دیگس ... بخش اخبار به شدت غیر قابل تحمل شده !!!

@ 8mm

برای شما تا فردا صبح هم روضه بخونم بازم حرف خودتو میزنی ! همونی که شما میگی ...

آخرین ویرایش:

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
فان بودنت روده های مارو در هم تنید !
وقتی میگم دارم در مود ویتا صحبت می کنم طرف مقابل باید انقدر اطلاعات داشته باشه تا متوجه بشه ویتا تا الان و بعد از گذشت چند سال از عرضه ـش تقریباً یه کنسول شکست خوردس نه یه کنسول تازه عرضه شده ، ویتا در حال حاضر 3DS نیست که همه رقم بازی براش بیاد (تا روحیه ی طنزت دوباره فعال نشده اشاره کنم که منظور از گفتن واژه ی "کنسول تازه عرضه شده" این نیست که 3DS تازه عرضه شده است ، بلکه منظور این است که ویتا تازه عرضه نشده که به فراخور آن به تازگی نیازمند سیاست گذاری برای عرضه ی بازی باشد ، نقطه). وقتی دارم میگم باید بازیهای جمع و جور به تعداد زیاد براش عرضه بشه یعنی ویتا توی این بخش به شدت مشکل داره. به زبان ساده تر دارم مشکلات و معایب ویتا رو میگم نه هر چی هندهلد توی بازار هست ، نه 3DS ، نه موبایل ها ، نه تبلت ها و ... افتاد عزیزم ؟
من فکر میکردم مشکل سر عجولانه خوندن پست بوده نگو قضیه از جای دیگس ... بخش اخبار به شدت غیر قابل تحمل شده !!!

ویتا الان تنها مشکلی که داره نبود بازی AAA اه ، حالا اینی که جمع و جور رو پیش خودت چی تفسیر می کنی اهمیتی نداره اما وقتی کنسول تو مشکل سخت افزاری نداره و رقیب تو چه از طرف First Party چه از طرف 3rd Party عناونی AAA براش ریلیز می شه ، یا اونقدر باید عرضه داشته باشی که براش بازی AAA ریلیز کنی و سازنده های 3rd party هم به این راه بکشونی ، یا باید دلت به همین فروش فاجعه و چند بازی indie ای که روی N تا پلتفرم دیگه هم ریلیز می شن و نهایتا بازار ژاپن خوش باشه
3ds هم زمان عرضه مشکل داشت تقریبا یکی دو سال اول اصلا اوضاع خوبی نداشت اما نینتندو جمعش کرد
ویتا = 3ds = کنسول دستی ، خیال پردازی رو بزارید کنار ، ویتا کنسول شکست خرده ایه که به خاطر سیاست های غلط سونی به این روز افتاد و تنها چیزی هم که نداره بازی AAA اه ، چه مثل New Super Mario Bros عنوان پلتفرمر خطی جمع و جور!!!! باشه چه مثل Monster Hunter یک دنیای JRPG

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر