آیا نام Hitman جدید World of Assassination هست؟

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
w8bjjtgmw5sb0l738wy6.jpg

Square Enix دیروز نام تجاری World of Assassination را در قسمت بازی های رایانه ای ثبت کرده است. این نام تجاری توسط شعبه لندن این کمپانی، ثبت شده است.

طبق معمول این نام تجاری برای بازی های رایانه ای ثبت شده است، و اطلاعات بیشتری در مورد این نام تجاری دردسترس نیست. به نظر assassination یک spin-off برای بازی موبایل Hitman Go باشد. همچنین این نام می تواند عنوانی مناسب برای ششمین قسمت سری Hitman باشد که قرار است امسال رونمایی شود. طبق شایعات بازی جدید open-world خواهد بود و ممکن هست که World of Assassination عنوانی باشد که ما با آن روبرو شویم.

در ماه ژانویه IO Interactive اعلام کرده بود، از نسخه جدید Hitman برای PS4 و Xbox One در سال 2015 پرده برداری خواهد کرد. Hitman: Absolution چندی پیش عرضه شد و Hitman GO نیز سال گذشته برای گوشی های هوشمند معرفی شد.

منبع

Last edited by a moderator:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
فقط خدا کنه هرچی عست بین نسلی نباشه
اگه با همون کیفیت و جزئیات نسخه ی قبل یه مپ بزرگ و باز بخوایم باید حتما نسل ۸ـی بشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اصولا از بازی های مخفی کاری خوشم میاد(MGS, SC و...) ولی نمیدونم چرا این Absolution اینقدر برام خسته کننده بود :| حدودا 4-5 ماه(!!!) طول کشید تا خودم رو راضی کنم تا آخرش برم(یه مرحله میرفتم جلو، بعد تا 2 هفته طرفش نمیرفتم و به همین صورت) و حتی بعد از تموم کردنش هم باز حس خوبی نسبت بهش نداشتم.

یحتمل امیدی بهم نیست و کلا هیتمن باهام نمیسازه ولی خب امیدوارم نسخه بعدی یکم برام کمتر خسته کننده باشه :D

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من تنها هیتمنی که بازی کردم همین نسخه قبل بود ولی همین بازی خیلی خیلی برام عالی بود. بازی خیلی آزادی عمل داشت و مخفی کاری خیلی عالی و جذابی داشت. اکشن و شوتینگ بازی بشدت نرم و فوق العاده بود به طوری که دوست داشتی بازیو بغیر از راه stealth بازی کنی. هرچند میدونم این فرنچایز باید با stealth باشه ولی خوب بازی به خودی خود عالی بود.

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
هیتمن درسته که نسخه آخر بخش اکشنش قوی تر شده بود ولی لطمه ای به بخش مخفی کاری نزده بود (خیلی راحت میشد رو درجه سختی یکی مونده به آخر رفت تا چک پوینت نداشته باشه و سیستم رنک هم دیگه تو هیتمن معرف حضور همه هست) در حالی که شماره آخر اسپلینتر سل برعکس بود، هیتمن همه قسمت هاش رو میشد مخفی کاری رفت ولی اون اینجوری نبود، بعضی جاها بازی مارو مجبور به اکشن میکرد مثل تیکه های اول شخصش ( هرچند خودم میگم این شمارش برگشت مناسبی به Chaos Theory بود و راضیم ازش!) این مثالت هم ربطی نداره، بحث این نیست که چیکار کنن تا بازی واسه همه جذاب باشه چون کسی که دنبال اکشنه نمیره فوتبال بازی کنه اما خیلی از اکشن بازها به مخفی کاری هم علاقه دارن و اکشن بازی کردن جز همه بازی های مخفی کاری بوده و هست، (یکی یشتر استفاده می کنه ازش یکی کمتر و یکی هم اصلا استفاده نمی کنه ازش!)طبق این حرفت شخص اول یه بازی مخفی کاری هیچوقت نباید بتونه یه تیر هم شلیک کنه در حالی که تو اکثر بازی های موفق مخفی کاری اینجوری نیست، اونجا هم گفتم کار کردن روی بخش اکشن تا وقتی که چیزی از مخفی کاری کم نکنه نه تنها بد نیست بلکه بازی رو موفق تر میکنه!

دوست عزیز من با نظرت موافقم هم مخالفم
(من کاری به هیتمن ندارم)
فقط تیکه دوم حرفاتون
من خودم طرفدار شدید مخفی کاریم تا جاییم که بشه یه بازی اگه قابلیتش باشه مخفیانه میرم
شما میگی خیلی از اکشن پسندها به مخفی کاریم علاقه دارن ، ولی کسی که مثال میره بازیه hitman یا Thife میخره
صد در صد بخاطر اکشن بودنش که نمیگیره بخاطر مخفی کاری علا و بیشتری که نسبت به بازی های دیگه داره میگیره
چیزی که پر شده تو بازار بازی های اکشن حداقل 2 3 تا ایپی میتونن فقط سبک مخفی کاری باشن چطوری بازی مثل cod یا BF میتونن
اکشن خالی باشن ولی بطور مثال هیتمن نمیتونه مخفی کاری خالی باشن
و مهم تر از همه یه بازی مهم چقدر بین بخش اکشن و مخفی کاری توازن ایجاد کنن مثال: splinter 3 با وجود سلاح های مختلف ولی
سازنده کاری کرده بود که شما بدون مخفی کاری بیشتر از 3.4 نفر نتونین از پا در بیارین مجبورتون میکرد خود به خود سبک بازیتونو عوض
کنین یا با مردن پی در پی رو به رو شین به این میگن یه مخفی کاری اصیل
ببخشید اگه پر حرفی کردم

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
شماره قبلی اتفاقا قشنگ بود ولی ضعیف تر از Blood Money بود
راستی یه بار شایعه شد میخوان مو بذارن براش. اینجوری باشه خو ارزشی نداره. مامور 47 فقط کچل خوبه:p

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift

در ماه ژانویه IO Interactive اعلام کرده بود، از نسخه جدید Hitman برای PS4 و Xbox One در سال 2015 پرده برداری خواهد کرد. Hitman: Absolution چندی پیش عرضه شد و Hitman GO نیز سال گذشته برای گوشی های هوشمند معرفی شد.

یعنی برای PC نمیاد کلا ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :|

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خداییش این هیتمن آخریه که خیلی خوب بود مخصوصا رو درجه سختی آخریش اشکت در میومد از بس سخت بود ،گرافیکش هم عالی بود ،داستانش هم خوب بود و خلاصه بازی خیلی خوبی بود و به اصول و ربشه گذشتش وفادار بود .............

من که خیلی خوشم اومد .

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
Hitman Go خیلی بازی خوبی بود :D دیدم تمام مرحله هایی که قبلاً رفتی از یه زاویه جدید و حالت بُرد گیم خیلی برام جالب بود. تموم کردن بازی بدون کشتن یا با کشتن تمام افراد رو نقشه واقعاً چالش های جالبی داشت.
حتی اگه یه نسخه جدید از همین رو هم معرفی کنن من خوشحال میشم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظره منم این نسخه اخریه واقعا خیلی خوب بود کلا اهل این نیستم یک بازی رو دوبار انجام بدم ولی این بازی بعضی از مراحلش رو دوبار رفتم واقعا جذاب بود.Hitman Goهم واقعا عالی بودش امیدورام روند ساخت Hitman Go سریع تر و بیشتر بشه واقعا جذاب بود

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
شماره قبل هیتمن نبود ؟
آها پس سنگ کاغذ شاتگان بوده :|
بعد شما با PC همه Contract هارو رفتید ؟
من همه هیتمن هارو بازی کردم و به نظرم پول خون و شماره اخری بهترین بودند .
پول خون :|
------------------------
به نظر من پول خون! واقعی تر بود ولی گیم پلی خشکی داشت absolution گیم پلی بهتری داشت ولی داستانش به هیتمن های قبلی اصلا نمیخورد در هرصورت منتظر نسخه ی بعدی هستیم

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
پول خون :|
------------------------
به نظر من پول خون! واقعی تر بود ولی گیم پلی خشکی داشت absolution گیم پلی بهتری داشت ولی داستانش به هیتمن های قبلی اصلا نمیخورد در هرصورت منتظر نسخه ی بعدی هستیم
Blood Money :)
بله . absolution بهتره بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر