World of Warships

!!!!بازی Open Beta شد!!!!

سلام دوستان بازی world of warships در دسترس پلیر ها قرار گرفت

میتونید نسخه کامل بازی رو از لینک های زیر دانلود کنید

سرور آمریکا

سرور اروپا

به زود اطلاعات بیشتری از بازی براتون تو پست میزارم....

پشنهاد میکنم حتما دانلود کنید وافعا بازیش جالبه

خودم تازه دانلود کردم بازی رو اطلاعات زیادی ندارم از بازی

فقط یه مختصر درباره مدل کشتی ها توضیح بدم

i8jeh897ozatvt7kaz9r.jpg
: این مدل ناو بدنه و توپ قدرتمند ولی سرعت و قدرت مانور پایینی دارن و یک ویژگی این ناو قابلیت تعمیر ناو طوری که یک مقدار از hp از دست رفته شما تو مدت زمان خاصی برمگرده

0f8bwk85wtxa5tgnnj3d.jpg
: این مدل ناو بدنه و توپ ضعیف ولی سرعت و قدرت مانور بالای دارن و از مهم ترین ویژگی این کشتی داشتن torpedo(اژدر) هستش که واقعا خطر ناک هستن در صورتی که به کشتی دشمن برخورد کنه درجا اونو از بین میبرن و یکی دیگه از مزایا این مدل کشتی داشتن smoke که برای مخفی شدن عالیه
bvk3tm85ge4qmd1ea7s0.jpg
: این مدل ناو یا همون رزمناو شیبه به medium tank هستش یعنی از نظر بدنه و نوپ و سرعت بین battle ship و destroyer میشه قرارش داد که بعضی از مدل هاش torpedo هم دارن

52r73i7upgo978b1atwy.jpg
: این کشتی مثل یک فرودگاه شناور هستش که مدل های مختلف هواپیما روی اون قرار داره
aircraft رو هنوز تو بازی نگرفتم و اطلاعاتی ازش ندرام

ولی در کل بخام یه توضیح تجربی از ناو های این بازی نسبت به تانک های بازی world of tanks بدم
battle ship شبه heavy tank هتسش کند ولی محکم و توپ قوی
destroyer شبیه light tank یا medium tank باید از سرعتش استفاده کرد و نزدیک دشمن بشی و torpedo هارو بزنی
cruiser شبه medium tank باید از سرعت و سرعت ریلودش استفاده کرد و کشتی دشمن رو نابود کرد
aircraft هم شبه spg باید بری گوشه مپ و با هواپیما هایی که داری بری سراغ دشمن

اینم یه عکس از محیط منو بازی با یه سری توضیحات

m162zyxpsgod2ref7mpr.jpg

1- تنظیمات بازی مثل تنظیم صدا گرافیک و ...
2- اکانت شما و لول اون توی بازی
3-سروری که توی اون هستید و تعداد پلیرهایی انلاین
4- این گزیه برای تشکیل یک گروه هستش که باهم برید تو بتل و حداکثر 3 نفر میتونید باشید ( همون platoon توی wot)
5-این قسمت برای انتخاب نوع بتل که فعلا 2 مد random battle و CO-OP battle در دسترس قرار گرفته ( co-op battle یک تیم پلیر هستن و تیم دپیگه bot یا همون هوش مصنوعی اینم بگم که تو این مد زیاد credit و xp نمیده )
6- این قسمت میزان gold ,credit ,free xp شما رو نمایش میده
7-port یا همون بندر جایی هستش که شما ناو های خودتون رو توی اوی میتونید ببینید
8- از این قسمت می تونید ماژول های ناو خودتون که شامل توپ, رادار , بدنه , موتور , اژدر , هواپیما میشه رو تقویت کنید
9- tech tree برای دیدن تمامی ناو های بازی و مسیر هایی که برای بدست اوردن اونها باید برید ( هر لاین 10 tier داره )
10-این قسمت مشخصات اکانت شما توی بازی مثل تعداد بتل , میزان دمیج و .... رو نمایش میده
11- این قسمت ماموریت هایی هستن که اگر اونارو انجام بدید جایزه دریافت میکنید
12-این قسمت هم مشخصات ناو شما و مقدار تجربه xp که با اون بدست اوردید رو نشون میده که با او xp میتونید ناو های سطح بالاتر رو ازاد کنید

اینم یه تصویر از داخل بازی

9y0wmq20h28v92rs021h.jpg

1- این قسمت وضعیت پینگ و fps شما رو نمایش میده
2- این قسمت وضعیت بتل رو نشون میده
3- این قسمت مدت زمان باقیمانده بتل که تو این بازی زمان در نظر گرفته شده برای هر بتل 20 دقیقه هستش
4- این قسمت میزان hp ناو شما رو نشون میده
5- این قسمت توپ هایی که اماده شلیک در جهتی که شما هدف گرفتید هستن رو نشون میده ( توپی که اماده شلیک باشه به رنگ سبز در میاد)
6- این قسمت میزان قدرت موتوری که برای حرکت کردن استفاده میکنید نشون میده
7- این قسمت برای کنترول اتوماتیک به بازی اضافه شده جوری که شما یک منطقه رو توی مپ انتخاب میکنید و ناو از کوتاه ترین مسیر به اون نقطه میره
8- این قسمت توپ هایی که اماده شلیک هستن و مدت زمان ریلود رو نشون میده
9- این قسمت نوع تیر هایی که برای شلیک استفاده میکنید که 2 نوع HE(انفجاری) و AP(نفوذ کننده) ( برای فاصله های زیاد 100% از He استفاده کنید و برای فاصله نزدیک بهترین گزینه AP چون بیشترین دمیج ممکن رو میزنه)
10- این قسمت برای تعمیر ناو استفاده میشه سمت راست برای ریکاوری مقداری از hp از دست رفته ( این ویژگی مخصوص battle ship می باشد) و سمت چپ هم برای زمانی که ماژول ها از کار میوفتن یا زمانی که ناو اتش بگیره یا سوراخ بشه استفاده میشه
11- این قسمت هم نقشه رو نمایش میده
اینم اضافه کنم که گرافیک سیستم من نفتیه و تو این تصاویر بازی رو پایین ترین تنظیمات گرافیکه

یه سیستم جالب تو این بازی لول(level) اکانت شما توی بازی هستش که با بالا اومدن او توی بازی از امکانات بیشتری میتونید استفاده کنید یا جایزه دریافت کنید
level1- توی این لول که باشید فقط میتونید به CO-OP battle برید
level2- زمانی که اکانت شما لول 2 بشه random battle + 25000 credit به اکانت شما اضافه میشه
level3- لول 3 که شدید یک سری ماموریت به اکانت اضافه میشه که با انجام دادنشون جایزه دریافت میکنید
level4- این لول قابلیت تبدیل xp رو به free xp (البته با گلد ) + free xp 3000 و 5% xp بیشتر بعد از هر بتل به اکانت اضافه میشه
level5- تو این لول فرمانده کشتی با بتل رفتن سطح مهارتش بالاتر میره و یک سری مهارت هایی مثل دقیقتر شدن ضدهوایی ها و .... (یه زودی درباره همشون توضیح میدم) به فرمانده میشه به دلخواه اضافه کرد و یکی دیگه از امکاناتی که توی این لول اضافه میشه قابلیت جا به جای فرمانده به ناو های دیگه هستش + 5000 credit
level6- تو این لول میشه یه سری تقویت کننده به ناو اضافه کرد مثل 20% تعمیر سریعتر توپ های اصلی و ....
level 7 و level 8 هم هستن که فعلا توی این ورژن فعال نشدن و چیزی دربارشون ننوشته

31h8naf64p8mapwyks59.jpg

یه ویدو هم از داخل بازی البته یکم ناجور شد برنامه ای که باهاش فیلو رو گرفتم حجم نهایی بالایی داشت مجبور شدم تا این حد بی کیفیت کنم تا بشه اپلود کرد

[video=aparat;OjLWm]http://www.aparat.com/v/OjLWm[/video]

با تشکر

آخرین ویرایش:

berserk

کاربر سایت
Oct 24, 2013
158
سیستم مورد نیاز بازی
ParameterMinimum RequirementsRecommended
Operating System:Windows XP/Vista /7/8 - 64 bitWindows 7 64 bit
Processor (CPU): Core2 Duo E6750 Core2 Quad Q8200
Active Memory (RAM): 4GB DDR2 4GB DDR2
Graphics Card (GPU): GeForce 9600GT (512 Mb) GeForce GTX 550 Ti 1024 Mb
Audio Card: Compatible with DirectX 9.0c Compatible with DirectX 9.0c
Free Space on Hard Drive: 30GB 30GB
Internet Connection Speed: 1024 Kbps or higher (for voice chat) 1024 Kbps or higher (for voice chat)

حجمش هم 4400 مگابابت

خودم رو گرافیک intel Hd 3000 که onboard هستش با 20 fps بازی میکنم

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
خیلی خوب بود با گرافیکش حال کردم پرمیوم تانک هم که توش حساب میشه پینگشم خیلی بهتره شاید بخاطر تعداد کم پلیر هاست

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

Leo1

کاربر سایت
Jul 13, 2015
9
نام
سواله خوبیه!
جالبش اینجاست که اگه تو اکانت تانکت پرمیوم داشته باشی اینجا هم پرمیوم داری ( چون اکانتاش یکی هستن)
یه توضیحاتی هم در مورد بازی بدم با رزمناوها همیشه از فاصله بالای ۶ کیلومتر از تیر he استفاده کنید ولی فاصله ی زیر ۶ از ap ، میزان اسیبتون به دشمن زیاد میشه
قسمت های سالم کشتی مقابلتون رو هدف بگیرید تا باز هم اسیبی که به دشمن وارد میشه بیشتر بشه
اما یه نکته که شاید بهش توجه نکردید ! اگه درحال بازی با battleship هستین فقط بهتره که از تیر ap استفاده کنید و قسمت پایینی کشتی دشمنو هدف بگیرید ! بعد تاثیرشو خودتون میبینید !

berserk

کاربر سایت
Oct 24, 2013
158
عجب تا الان 12 گیگ دانلود کردم برای 1 اپدیت 3.2 گیگ
اول که بازی رو دانلود کردم وقتی میخاست نصب کنه ارور داد رفت از 2 گیگ به بعد دانلود کنه
یه بار 2.8 گیگ اپدیت کردم موقع نصب گفت یه فایل مشکل داره رفت از اول دانلود کرد 2.8 گیگ دیگه دانلود شد رفت تو بازی فرداش خاستم برم تو بازی گفت 3.2 گیگ باز باید دانلود کنی اونم دانلود کردم دوباره هنگام نصب ارور داد که فایل ناقص باز رفت از اول دانلود کنه :)
کسی راه حلی نداره ؟ الان 2 هفتس میخام بازی کنم سر این ارور مسخره نمیشه

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
اول که بازی رو دانلود کردم وقتی میخاست نصب کنه ارور داد رفت از 2 گیگ به بعد دانلود کنه
یه بار 2.8 گیگ اپدیت کردم موقع نصب گفت یه فایل مشکل داره رفت از اول دانلود کرد 2.8 گیگ دیگه دانلود شد رفت تو بازی فرداش خاستم برم تو بازی گفت 3.2 گیگ باز باید دانلود کنی اونم دانلود کردم دوباره هنگام نصب ارور داد که فایل ناقص باز رفت از اول دانلود کنه :)
یه پیشنهاد بهت میکنم که تو این شرایط که تو دانلود مشکل داری صبر کن بازی آپدیت شه بعد برو سراغش معمولا کارت راه میفته

Leo1

کاربر سایت
Jul 13, 2015
9
نام
سواله خوبیه!
میتونی کلک رشتی بزنی :d لانچر رو باز کن از قسمت تنظیمات لانچر allow torrent تیکشو بردار بعد بزار ریستارت شه بعد ریستارت یکی دو مگ که دانلود کرد pause رو بزن برو تو پوشه بازی یک فایل تکستی هست به اسم لانچر اونو که باز کنی آخرای متن یدونه یا دوتا لینک هست اونارو با idm میتونی دانلود کنی بعد کپی شون کنی تو پوشه updates بعدش کارت راه میوفته من اینطوری نصبیدمش :bighug:

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
میتونی کلک رشتی بزنی :d لانچر رو باز کن از قسمت تنظیمات لانچر allow torrent تیکشو بردار بعد بزار ریستارت شه بعد ریستارت یکی دو مگ که دانلود کرد pause رو بزن برو تو پوشه بازی یک فایل تکستی هست به اسم لانچر اونو که باز کنی آخرای متن یدونه یا دوتا لینک هست اونارو با idm میتونی دانلود کنی بعد کپی شون کنی تو پوشه updates بعدش کارت راه میوفته من اینطوری نصبیدمش :bighug:

یدونه هست 3 گیگه - نکنه کامل نباشه ؟ بی خود دانلود کنم ؟ :d

Leo1

کاربر سایت
Jul 13, 2015
9
نام
سواله خوبیه!
یدونه هست 3 گیگه - نکنه کامل نباشه ؟ بی خود دانلود کنم ؟ :d
تا اونجا که یادمه یکیش کمتر از ۳ گیگ هست اونیکی کمتر از دو گیگ چند روز پیش لپتاپ رو فروختم الان با گوشی نمیتونم لینکارو در بیارم اگه پیدا کردمشون براتون میزارم البته اگه براتون مشکله خوب با لانچر دانلود کنید :) والله میخند؟:)

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
سرور های بازی دیشب اوکی بود ولی امروز وصل نمیشه ... کسی میدنه دلیلش چیه ؟

ویرایش :

Update Launch May 10

MAINTENANCE BEGINS: Thu. May 10 3:00 AM PT / your local time: Thu. May 10 2:30 PM
MAINTENANCE ENDS: Thu. May 10 4:30 AM PT / your local time: Thu. May 10 4:00 PM

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر