نام تجاری The Last Guardian دوباره ثبت شد

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
the_last_guardian.jpg

قبل از شروع باید این جمله را متذکر شویم "The Last Guardian هنوز در حال ساخت است".
اگر به یاد داشته باشید مدتی قبل خبری مبنی بر رها شدن نام تجاری The Last Guardian توسط سونی منتشر شد که گمانه زنی ها را درباره با کنسل شدن ساخت بازی بر روی PS3 بیشتر کرد.
اما امروز دوباره سونی نمک بر روی زخم طرفداران پاشید و نام تجاری The Last Guardian را دوباره ثبت کرد تا فصل دیگری را بر این داستان درامی که از سال 2009 آغاز شد، اضافه کند!
شما می توانید این نام تجاری را در اینجا مشاهده کنید.
این می‌تواند به این معنا باشد که سونی هنوز این بازی را رها نکرده است و هنوز مشغول ساخت آن است. شایعه ها در رابطه با عرضه بازی زیاد است و اگر بخواهیم تا اینجا بر اساس شایعات و اخبار منتشر شده نتیجه گیری کنیم تیم سازنده بازی با سرعتی بسیار کُند در حال ساخت بازی می‌باشد. آن طور که سونی ادعا می کند هنوز بازی مراحل ساخت را به خوبی پشت سر میگذارد و تیم سازنده با تعهد کامل در حال ساخت بازی است، اما آن طور که شواهد نشان می دهند به نظر می رسد این بازی تنها یک شوخی بوده و وجود خارجی نداشته است!
نظر شما چیست؟ آیا بالاخره این بازی منتشر خواهد شد؟
منبع

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
الان و در این دوره و زمونه که هیچی ، حتی در همون زمان (زمان ICO و shadow of the colossus ) بازی تو این سبک و سیاق نداشتیم و پرونده ی این سبک بازی ، سوا و یونیک بود.
حالا تو این زمونه که بازی های رنگ COD گرفتم و کلیشه ای شدن ، همچین بازی به نظرم چیز عجیبی خواهد شد.
یکی از دوستان پست جالبی داده بود و گفت الان (نسل 8) دیگه ایده ی نابی باقی نمونده و نمیشه انتظار چیز عجیبی از بازی ها داشت.
این بازی TLG همون چیز عجیبه
در unique بودن بازیهای این توسعه دهنده شکی ندارم , و اما در مورد کلیشه ای شدن , اگر aaa ها منظورتون هست , بله قبول دارم که اکثرا کلیشه ای شدند و تقریبا تکراری اما در indie های سطح بالا , همچین چیزی نیست به نظرم . ori and blind forest که به تازگی اومده , بازی جالب و زیبایی هست به نظرم و یکسری بازی های مستقل دیگه .
در aaa ها حق با شماست . متسفانه اکثرا تقریبا تکراری شده اند به نظرم
ممنون از توضیحاتتون

آخرین ویرایش:

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
حالا تو این زمونه که بازی های رنگ COD گرفتم و کلیشه ای شدن ، همچین بازی به نظرم چیز عجیبی خواهد شد.

اگه با این منطق بریم جلو پس می‌تونیم بگیم این بازی چون در رابطه با یک آدم و یک موجود بزرگ هست پس شبیه به SoC هست. فعلاً هیچ چیزی از این بازی نمایش داده نشده پس نمی‌شه نظر داد. اما از تریلرهای اولیه معلوم بود که شبیه به عناوین قبلی همین استودیو هست.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
اگه با این منطق بریم جلو پس می‌تونیم بگیم این بازی چون در رابطه با یک آدم و یک موجود بزرگ هست پس شبیه به SoC هست. فعلاً هیچ چیزی از این بازی نمایش داده نشده پس نمی‌شه نظر داد. اما از تریلرهای اولیه معلوم بود که شبیه به عناوین قبلی همین استودیو هست.

پوریا همچین برداشتی نکن. تو SoTC با غول میجنگیدی اما تو TLG یه غول همدمته. این دو موضوع خیلی فرق میکنه. توی غول های SoTC احساس تنهایی و غربت به حدی بالاست که یه اسب برات بقدری ارزشمند میشه که وقتی از بلندی میوفته انگار دنیا رو سرت خراب شده. غول هاشم به حدی بزرگ و خشک بودن که این احساس چند برابر میشد. خدایی کی با Avion مثلا همذات پنداری میکنه اخه:d هدف یودا اینه که همون حسی که با یوردا و ارگو داشتی ایندفعه با یه غول پیدا کنی.

البته فکر کنم یودا احساس کرده این رابطه میتونه کلیشه ای باشه به همین دلیل بازی اینقدرطول کشیده. شبیه همینTLG رو ما داشتیم تو نسل قبل. Majin and the forsaken landکه بازی خوبی هم بود.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
پوریا همچین برداشتی نکن. تو SoTC با غول میجنگیدی اما تو TLG یه غول همدمته. این دو موضوع خیلی فرق میکنه. توی غول های SoTC احساس تنهایی و غربت به حدی بالاست که یه اسب برات بقدری ارزشمند میشه که وقتی از بلندی میوفته انگار دنیا رو سرت خراب شده. غول هاشم به حدی بزرگ و خشک بودن که این احساس چند برابر میشد. خدایی کی با Avion مثلا همذات پنداری میکنه اخه:d هدف یودا اینه که همون حسی که با یوردا و ارگو داشتی ایندفعه با یه غول پیدا کنی.

البته فکر کنم یودا احساس کرده این رابطه میتونه کلیشه ای باشه به همین دلیل بازی اینقدرطول کشیده. شبیه همینTLG رو ما داشتیم تو نسل قبل. Majin and the forsaken landکه بازی خوبی هم بود.

گفتم اگه با منطق ایشون بریم جلو، خودم همچین حرفی نزدم. ولی حالا که دقت می‌کنم می‌بینم بد هم نگفتم. :d جدا از اون احساسی که درباره‌اش گفتی اگه به طور کلی نگاه کنی ترکیبی از «ICO» و «SoC» هست. خلاصه این که با توجه به چیزهایی که دیدیم اونقدرها هم خلاقانه نبوده. نظرم اینه که صبر کنیم بازی اصلی بیاد بعد درباره‌اش نظر بدیم.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
اوایلی که حرفش شده بود واسه ساخت بازی میگفتند ممکنه روی PS2 هم ارائه بشه الان هم امکانش هست واسه PS2 بیاد یا فقط واسه PS3 میاد؟
----------------------------------------------------------
سال 2001 بازی Duke Nukem Forever معرفی شد و سال 2012 ارائه شد فکر کنم رکورد دست این بازی هستش.
یادش بخیر من آخرای دبیرستان بودم اون موقع وقتی معرفی شد طبق روال اون سالها گفتم سال دیگه کنکور دارم چه جور بشینم اینو بازی کنم؟
(هوادار بازی بودم چون دهه هفتاد شمسی ، روی PC 486 با داس یه نسخشو رو دیسکت بازی میکردم.)
ما کنکور قبول نشدیم
یه سال پشت کنکور بودم
کنکور قبول شدم
دانشگاه رفتم
درسم هم تموم شد
خدمت هم رفتم
سرکار میرفتم که این بازی اومد
جالبه بازیش یادم هم نمیرفت چندین بار همین سایت سراغشو میگرفتم و دوستان میگفتند خبری نیست ازش...
یکم دیگه صبر میکردن با پسرم بازیش میکردم :))
حالا اینم شده قضیه اون.هفت سال چیزی نیست دوستان صبور باشید.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
خیلی وقته این بازی برا من فقط شده در حده امید به انتشار نه بیشتر ، چه زمان و کدوم نسل رو دیگه فراموش کردم :crying1:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
ryngibgd60vamid36sdu.jpg

E3 2015 اگر نمایش نداشته باشه، خیلی دوست دارم ببینم باز این یوشیدا چه bullshitـها و بهانه هایی رو میخواد سرهم کنه برا این عنوان، این مردک سادیسمی ! دیگه واقعا خسته شدیم..

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
ryngibgd60vamid36sdu.jpg

E3 2015 اگر نمایش نداشته باشه، خیلی دوست دارم ببینم باز این یوشیدا چه bullshitـها و بهانه هایی رو میخواد سرهم کنه برا این عنوان، این مردک سادیسمی ! دیگه واقعا خسته شدیم..
دوباره یه همچین قیافه ای میگیره:

5ux9d8f2104qpevrglxk.jpg

و میگه بازی همچنان در دست ساخت هست و منتظر زمان خوبی برای نمایش اون هستیم! :D بعد از اون باز چرخه تکراری هر سال شروع میشه (انتظار برای TGS و Game Awards و PSX) و بعدش میریم برای E3 2016 و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر