DeNA و Nintendo امروز کنفرانس مشترک برگزار می کنند

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
DeNA.png

طبق خبری که در سایت نئوگف درج شده دو شرکت DeNA و Nintendo ساعت 5 عصر امروز به وقت ژاپن کنفرانس مشترکی برگزار می کنند که هر دو مدیر اصلی این دو شرکت در آن شرکت دارند.
شرکت DeNA یک ارائه دهنده خدمات تلفن همراه در ژاپن است. مراسم فوق در سایت یو*توب پخش خواهد شد؛ مراسم اصلی به زبان ژاپنی بوده اما ترجمه انگلیس همزمان مراسم وجود خواهد داشت.

منبع:Serkantoto: DeNA and Nintendo join press conference at 5PM JST - NeoGAF

اطلاعاتی از شرکت Dena:
این شرکت تامین کننده خدمات تلفن همراه و وب سایتهای تجارت الکترونیک در ژاپن است. این شرکت پلتفرم Mobage که یکی از محبوبترین پلتفرمهای گیمینگ تلفن همراه است را در اختیار دارد.

DeNA Co., Ltd. (株式会社ディー・エヌ・エー Kabushikigaisha Dī-Enu-Ē[SUP]?[/SUP]) (pronounced "DNA") is a provider of mobile portal and e-commerce websites based in Japan. It owns the Mobage platform, which is one of the most popular cell phone gaming platforms in Japan. It also operates many other services, including a popular e-commerce website DeNA Shopping (formerly: Bidders).

منبع:http://en.wikipedia.org/wiki/DeNA

آپدیت:

طبق خبر theverge نینتندو و دینا بخشی از سهام خود را مبادله کرده اند.
http://www.theverge.com/2015/3/17/8230477/nintendo-dena-mobile-games-announcement

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
قطعا فقط برای چین نیست اما فکر می کنم این پلتفرمی هست که به جای 3DS و Wii U برای بازار های نو ظهور در نظر گرفتن.
من حدسم اینه که نینتندو داره یه تغییرات اساسی تو تولید سخت افزارش میده شاید قراره هندهلد بعدیشون یه جور گوشی با OS اختصاصی باشه که بازیهای نینتندو رو انحصاری داره و App های اندروید رو هم اجرا میکنه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
nintendo-membership-service-dena.jpg

Nintendo, together with DeNA, will jointly develop a new membership service which encompasses the existing Nintendo 3DS and Wii U systems, the new hardware system with a brand-new concept, NX, and smart devices and PCs, and Nintendo will be the primary party to operate this new membership service. Unlike the Club Nintendo membership service that Nintendo has been operating, the new membership service will include multiple devices and create a connection between Nintendo and each individual consumer regardless of the device the consumer uses. This membership will form one of the core elements of the new Nintendo platform that I just mentioned.

nintendoeverything.com

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
من حدسم اینه که نینتندو داره یه تغییرات اساسی تو تولید سخت افزارش میده شاید قراره هندهلد بعدیشون یه جور گوشی با OS اختصاصی باشه که بازیهای نینتندو رو انحصاری داره و App های اندروید رو هم اجرا میکنه.

اصن فکر اینکه نینتندو بخواد بازی بده برای OS های همگانی عجیبه
تا حالا نینتندو کلا بازی مولتی پلتفرم نداده فکر کنم
به احتمال زیاد همینه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,534
نام
Mehrdad
تنها شرکتی که میتونه جلوی غبضه شدن بازار توسط بازی های ios android بگیره همین نینتندو خودمونه. یه جور تعامل میان کنسول خانگی و هندهلد بسیار قویتر از wiiu و vita remote play امیدوارم این اتفاق بیفته. جالبه در نهایت به نفع سونی و مایکروسافت هم میشه:d

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
فکر اینکه یک کنسول بیاد که هم بازیهای خودش رو داشته باشه و هم بازیهای موبایل روش بیان خیلی هیجان انگیزه، فکر کنم اگر اینجوری بشه من که دیگه با کله برم بخرمش :d

فعلا که WII U ندارم ولی دوست داشتم بخرمش ولی فعلا صبر میکنم تا ببینم این کنسوله چی میشه، مخصوصا اینکه بازیهای WII U رو هم میخواد ساپورت کنه :x

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
به شخصه موافق مشابه شدن سیستم عامل و سخت افزار کنسول دستی با خانگی هستم .
اینجوری از یه لحاظ هایی به نفع توسعه دهنده ها هم هست و هم به نفع گیمر ها

مثلا من تا 20 درصد یک بازی رو روی کنسول خانگی پیشروی داشتم و در خارج خانه از ادامه با کنسول دستی میرم ! یا اینکه مثلا بشه با خرید یک بازی هم بازی رو در کنسول خانگی داشت و هم کنسول دستی ! و یا مثلا بشه دو نفره بازی کرد به صورت لوکال , یک شخص کنسول خانگی و دیگری کنسول دستی و ...
(اگر اینا بشه به نظرم خوب میشه)

ممنون

منم کاملا موافقم :d

و باید بگم خوشبختانه طبق خبر هایی که حدود 6 ماه پیش (دقیق یادم نیست کی...) درز کرد به بیرون قراره همینطوری بشه :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر