ناگفته هایی از رزیدنت اویل 6 - مرگ رئیس جمهور ادام بنفورد

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
درود

[FONT=&amp] مطمئنا خیلی ها دوست دارن بدونند رئیس جمهور در رزیدنت اویل 6 چجوری مرد،اصلا چی شد که مرد؟ سربازا و گارد کجا بودن؟ اصلا چرا تو دانشگاه مرد؟ اینا سوالاتی هست که باید بهش جواب داده بشه و تمامی جواب ها در فایل های رزیدنت اویل 6 نهفته هست.حالا من بعضی هاشون رو خوندم و خلاصه شون رو براتون میگم[/FONT].
[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]اول از همه شما باید با ((خانواده)) در بازی آشنا بشوید[/FONT].

[FONT=&amp]خانواده در این بازی سازمان یا نهادی هست که رهبر آن درک سیمنز حساب میشود، قدمت این سازمان تا زمان قبل از تاسیس ایالات متحده یعنی سال های 1780 بر میگردد. و با استفاده از شبکه های جهانی قدرت مالی و نفوذی فوق العاده بالایی دارد[/FONT].
[FONT=&amp]
هدف آن ها حفظ ثبات جهانی و اداره جهان به نفع خانواده است (یه چیزی شبیه تمپلار ها و عقیده های فراماسونری ) و در این راه سعی دارند آمریکا را به اوج قدرت برسانند. و درک سیمنز هم با استفاده از قدرت مالی و همینطور پست او یعنی مشاور امنیت ملی آمریکا و نزدیک ترین دوست بودن به آدام بنفورد این کار ها را انجام میداد[/FONT].

[FONT=&amp]حال رئیس جمهور یهو تصمیم میگره که تمامی وقایع راکون سیتی رو آشکار کنه.خوب این به ضرر خانواده هست و ثبات و امنیتی که اونا میخواستن رو به هم میریزه، درک سیمنز خیلی سعی میکنه که آدام رو از این کار منصرف کنه اما رئیس جمهور کاملا مصمم بود که حقایق رو آشکار کنه[/FONT].

[FONT=&amp]در این مورد سیمنز یادداشتی هم نوشته که به شرح زیر است[/FONT]:

([FONT=&amp]من بارها و بارها به آدام گفتم که برنامه اعلام جریان راکون رو لغو کنه ولی اون با کله شقی تمام نمیخواهد نظرش را عوض کند. من با خانواده اون رو تحت فشار قرار دادم ولی ظاهرا اون علاقه ای به اطاعت از این مورد هم ندارد[/FONT].
[FONT=&amp]این اشتباه آدام است که من رو به عنوان راز دار خودش نگه داشته، بدون اینکه متوجه بشه من در راس خانواده قرار دارم. من حدس میزدم که این اتفاق بیفته چون همیشه در کنارش بودم و اقداماتش را زیر نظر داشتم[/FONT].
[FONT=&amp]باخره اون خانواده رو دشمن خودش کرده. دیگه به تاخیر نمیندازم. من از تمام قدرت خانواده و موقعیتم به عنوان مشاور امنیتی استفاده کرده و برای نگه داشتن ثبات جهانی استفاده میکنم)[/FONT]
[FONT=&amp]
رئیس جمهور اقدام میکند تا در طی کنفراسی در دانشگاه[/FONT] Ivy [FONT=&amp]تمامی حقایق رو آشکار کنه[/FONT]...

[FONT=&amp]رئیس جمهور با وجود فشار های خانواده باز تصمیم گرفت که وقایع راکون رو در دانشگاه[/FONT] Ivy [FONT=&amp]طی کنفرانسی آشکار کنه و سیمنز نقشه قتل اون رو میکشه[/FONT].
[FONT=&amp]
سیمنز برای این راه از هلنا استفاده میکنه، هلنا پدر و مادرش رو به هر دلیلی از دست داده و تنها عضوی که از خانواده اون مونده خواهرش دبرا هارپر است، دبرا برخلاف هلنا خیلی سرخوش و بیخیال هست که این اخلاقش بین اون و هلنا یکم مشکل ایجاد کرده چون هلنا خیلی مسئولیت پذیر و جدی هست ولی احساساتش گاهی اوقات تو کارش اخلال ایجاد میکنه به هر حال با همه این موارد هلنا و دبرا خیلی برای هم مهم بودن و همدیگه رو دوست داشتند[/FONT].

[FONT=&amp]سیمنز هم برای عملی کردن نقشه ـش نیاز داشت تا گارد و محافظین رئیس جمهور رو ازش دور کنه و هلنا هم دقیقا به عنوان یکی از محافظین رئیس جمهور فرستاده شده بود پس سیمنز هم دبرا رو میدزده و با دستگیری هلنا و تحت فشار قرار دادن او مجبورش میکنه تا یه پیام از طریق یه سازمان مخفی برای دانشگاه فرستاده بشه و هشدار بده که رئیس جمهور در خطره و عده ای طرح ترور اون رو دارن برای همین سرباز ها دستور میگیرن که دانشگاه رو بگردن تا تمام خطرات احتمالی دفع بشه، خوب این حرکت اونا رو از رئیس جمهور دور کرد و این چیزی بود که سیمنز میخواست[/FONT].

[FONT=&amp]البته هلنا هم بیکار ننشست و بعد از اینکه سیمنز آزادش کرد سریع خودش رو به دانشگاه رسوند و برای سرباز ها و محافظین تمامی ماجرا رو تعریف کرد ولی هیچ کدوم از اون ها حرفش رو باور نکردن و با بی اعتنایی به اون به کار خودشون ادامه دادن. برای بهتر فهمیدن این مسئله توجه شما رو به نوشته زیر که توسط یکی از ماموران[/FONT] USSS [FONT=&amp]نوشته شده جلب میکنم[/FONT]:

[FONT=&amp](به تعدادی از ما پس از دریافت گزارشی که احتمال قتل رئیس جمهور وجود دارد، دستور داده شد تا دانشکده را بگردیم. امیدوارم اون فقط در حد یک شوخی باشه. من که تا به حال چیز مشکوکی ندیدم. به جز هارپر که همش میگه درک سیمونز کسی هست که سعی داره رئیس جمهور رو بکشه و ما باید به پست های خودمون برگردیم. سیمونز یکی از دوستان رئیس جمهوره ! اون همچنین گفت اون کسی بود که مجبور بود گزارش و اطلاعات غلط به خاطر خواهرش که گروگان گرفته شده بود، بده. چه طور میتونه از ما انتظار داشته باشه که حرفاشو باور کنیم وقتی هر چیزی که اون داره میگه احمقانه اس؟ چرا باید این مامور سی آی ای که همش ایراد میگیره پیش ما میومد؟اگه ما بهش گوش بدیم یعنی بذاریم یه قاتل احتمالی فرار کنه، اوضاع یک مرتبه قمر در عقرب میشه. فکر میکنم باید یه ذره بهش وقت بدم تا تو یه اتاق و یه جایی آروم بشه و استراحت کنه و ما هم به جست و جو هامون ادامه بدیم. امیدوارم این سرفه زودتر قطع بشه، فکر کنم دارم سرما میخورم[/FONT])

[FONT=&amp]
خوب با توجه به موارد بالا هنگام حمله به دانشگاه محافظین پیش رئیس جمهور نبودن و آدام بنفورد توسط ویروس تبدیل به زامبی شد و لیان هیچ چاره ای جز کشتن اون نداشت[/FONT]

[FONT=&amp]
سیمنز هم بعد از مطمئن شدن از مرگ رئیس جمهور سوار بر هواپیما به چین رفت و دستور داد تا تال اوکس رو پاک سازی کنند.

[/FONT]
[FONT=&amp]
پایان[/FONT]

[FONT=&amp]

[/FONT]

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
خسته نباشید ناگفتنیها! مگه این بازی چیز(داستانی) هم برا گفتن داشت اصلا (ناراحت نشیا منظورم به بازیست)

اره داشت!:d سبک روایت داستان این نسخه بی نظیر بود. داستان هم اگه کمپین کریس و جیک را حذف میکردند عالی بود.:d

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
اره داشت!:d سبک روایت داستان این نسخه بی نظیر بود. داستان هم اگه کمپین کریس و جیک را حذف میکردند عالی بود.:d

اره اون کمپین ها اضافی بود :d
ممنون ................
یه سوال : پس لیون اونجا چی کار میکرد ؟ بعدش چرا رئیس جمهور رو به طور عادی نکشتن ؟ حتما باید زامبی میشد ؟
بعدشم کل شهر چرا زامبی شده بود ؟ مگه قرار نبود فقط رئیس جمهور کشته شه ؟

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
ممنون ................
یه سوال : پس لیون اونجا چی کار میکرد ؟ بعدش چرا رئیس جمهور رو به طور عادی نکشتن ؟ حتما باید زامبی میشد ؟

تو متن اشاره شد که رئیس جمهور الوده به ویروس شده بود!:d

کل شهر هم تبدیل به ویروس شده حتما خبر ندارم چرا!:d

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
ممنون ................
لیون اونجا بوده تا با رعیس جمهور وقایع راکون سیتی را افشا کنند:-o

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
اویل 6 ازلحاظ داستانی اونقدرا هم که میگن بدنبود
البته سناریو جیک کمی عجیب وغریب بود
ولی سناریوکریس کاملا مشخص بود که چه جوی داره
لیون هم که عالی....

dante h3

کاربر سایت
Jul 19, 2013
35
توضیحات خیلی مفیدی بود.
تو گیم پلی به نظرم بخش جیک و کریس خیلی بهتر از بخش لیون بود. تنوع بالاتری هم داشت.
بخش لیون فقط از نظر ترس و داستان میتونست قوی تر باشه که خیلی خوب روی اون بخشا کار نشد.
در مورد داستان بازی هنوزم متوجه نشدم چرا سیمونز به خاطر افشا نشدن وقایع راکون سیتی نیویورک و چین رو آلوده کرده! :d
اینطوری یه مدت بعد یکی دیگه میاد وقایع نیویورک و چین رو افشا میکنه! دوباره همون آش و همون کاسس :d
همینطور لیون و هلنا چطوری آلوده نشدن با اینکه اونجا بودن؟
یا اصلا سیمونز که حاضر بود یه شهر رو به خاطر افشا نشدن یه سری اطلاعات خاکستر کنه چرا هلنا رو ول کرد و همونجا نکشت؟
خواهر هلنا رو چرا ویروسی کرد بعد ولش کرد رفت؟
میخواست واسه لیون و هلنا غول بزاره؟

واقعا ابهامات و سوتی های زیادی توی داستان شش وجود داره. :-?

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
توضیحات خیلی مفیدی بود.
تو گیم پلی به نظرم بخش جیک و کریس خیلی بهتر از بخش لیون بود. تنوع بالاتری هم داشت.
بخش لیون فقط از نظر ترس و داستان میتونست قوی تر باشه که خیلی خوب روی اون بخشا کار نشد.
در مورد داستان بازی هنوزم متوجه نشدم چرا سیمونز به خاطر افشا نشدن وقایع راکون سیتی نیویورک و چین رو آلوده کرده! :d
اینطوری یه مدت بعد یکی دیگه میاد وقایع نیویورک و چین رو افشا میکنه! دوباره همون آش و همون کاسس :d
همینطور لیون و هلنا چطوری آلوده نشدن با اینکه اونجا بودن؟
یا اصلا سیمونز که حاضر بود یه شهر رو به خاطر افشا نشدن یه سری اطلاعات خاکستر کنه چرا هلنا رو ول کرد و همونجا نکشت؟
خواهر هلنا رو چرا ویروسی کرد بعد ولش کرد رفت؟
میخواست واسه لیون و هلنا غول بزاره؟

واقعا ابهامات و سوتی های زیادی توی داستان شش وجود داره. :-?

خرفای عجیب غریب میزمیا! تو متن که پاسخ سوالاتت بود! ;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر