شایعه Final Fantasy X|X-2 HD Remaster برای PC لیست شد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
a82dc278f8f89ed8f8446d9771e10618643edff0.jpg

نسخه PC بازی Final Fantasy X|X-2 HD Remaster توسط Amazon فرانسه لیست شده است. به نظر طبق این لیست این بازی 25 مارس برای PC منتشر می شود جزئیات دیگر این لیست حاکی از این است که بازی از Windows 7 و Windows 8 پشتیبانی می کند و Koch Media نیز در عرضه بازی همکاری خواهد داشت.
Koch Media قبل از این با Square Enix در مورد عرضه بازی های این شرکت به مانند Lara Croft And The Temple of Osiris, Murdered: Soul Suspect و Kingdom Hearts remix collections در اروپا نیز همکاری داشته است.

Square Enix هنوز این بازی را برای PC به صورت رسمی تایید نکرده است. Final Fantasy X|X-2 HD Remaster در 18 مارس سال گذشته برای PlayStation 3 و PlayStation Vita عرضه شد و نسخه PS4 بازی با گرافیکی بهتر و قابلیت سوئیچ بین مزویک های جدید و قدیمی 12 می عرضه می گردد.

محتویات بازی:"
Final Fantasy X|X-2 HD Remaster شامل Final Fantasy X International و Final Fantasy X-2 International به انضمام Last Mission است.
قبل از این نیز Final Fantasy های متعددی توسط Square Enix برروی PC عرضه شده اند. از جمله آنان نسخه بهینه شده Final Fantasy VII و Final Fantasy VIII به همراه Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2 و Lightning Returns: Final Fantasy XIII که قرار است بزودی عرضه شود.
منبع

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
FF12-Remaster_08-01-15.jpg

من Finalباز نیستم و اصلا نمیدونم جریان چیه:d اما طرفداراش برای این خبر کفو خون ریختن:

Distant Worlds composer says a Final Fantasy XII “remake” is coming

اصلا هم کف و خون قاطی کردن نداره :d چون SE تا الان کارایی کرده که دیگه Hype Level به حداکثر خودش رسیده و انقدر زیاد شده که همه خنثی شدن :d

اگه فردا در خونمونو بزنن بگن کل برو بچ SE اومدن و بهت نسخه کالکتور بازیاشونو بدن من تعجب نمیکنم :d

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
من Finalباز نیستم و اصلا نمیدونم جریان چیه:d اما طرفداراش برای این خبر کفو خون ریختن:

این اگه درست باشه، یکی از 2تا سکته ای که از خبرایه این صنعت بهم دست میده، دست میده!!! بعدیشم که Resident Evil 3 Remake هست که دیه اون تیره خلاصیه!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
FF X بهترین بازی تو کل سری بوده برام و بهترین بازی PS2 بود بنظرم.
خیر خوبیه که PC گیمرها هم میتونن این شاهکار رو بازی کنن.

البته X-2 نصف خوده X هم ارزش بازی نداره و کلن نباید حسابش کرد.

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
ایول. PC بازها از دستش ندن. بازی خیلی خوبیه.

بایدم کف و خون بریزن. خیلی ها (از جمله من) معتقدن که بهترین گیم پلی رو توی سری داره :d اگر Vaan و Penelo رو کلا از توی بازی حذف کنن میشه بهترین بازی سری :d من از Tidus هم اصلا خوشم نمی اومد ولی Vaan کلا توی یه سطحه دیگه ای از رو مخ بودنه که کمتر کسی تونسته بهش برسه :d

البته X-2 نصف خوده X هم ارزش بازی نداره و کلن نباید حسابش کرد.

داستانش رو قبول دارم که .... بهش. ولی گیم پلی جالبی داشت. البته هیچوقت تمومش نکردم الان هم که فعلا دارم X رو میرم رو PS4.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
ایول. PC بازها از دستش ندن. بازی خیلی خوبیه.

بایدم کف و خون بریزن. خیلی ها (از جمله من) معتقدن که بهترین گیم پلی رو توی سری داره :d اگر Vaan و Penelo رو کلا از توی بازی حذف کنن میشه بهترین بازی سری :d من از Tidus هم اصلا خوشم نمی اومد ولی Vaan کلا توی یه سطحه دیگه ای از رو مخ بودنه که کمتر کسی تونسته بهش برسه :d

داستانش رو قبول دارم که .... بهش. ولی گیم پلی جالبی داشت. البته هیچوقت تمومش نکردم الان هم که فعلا دارم X رو میرم رو PS4.

Vaan رو به جایی اینکه حذف کنن طراحیش رو بهتر کنن :| اون قیافه به شدت Bishie کجا و اون Six Pack چیشون دقیقا همخونی دارن؟ :|

یه خورده هم زحمت بدن به خودشون یه لباس بهتر براش طراحی کنن

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
من از Tidus هم اصلا خوشم نمی اومد ولی Vaan کلا توی یه سطحه دیگه ای از رو مخ بودنه که کمتر کسی تونسته بهش برسه :d

.

Tidus به اون خوبی :-/ اولین نفری هستی که میبینم باهاش مشکل داشته :d

کلن با مزه و دوست داشتنی بود :x

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
چه احساس جالبی توی این تاپیک هست انگار که فنای فینال دارن پست میدن ولی وقتی میخونی انگار هیچی از فینال نمیدونن .
تیداس که مالیدست و فینال 12 بهترین سریه و هتمن لایتینگم در حد سفیروس و گور بابای پلی1 اینا بزار یه ترولم بکونم اگه رمیک اول 2 دادن بیرون کور بابای اویل 3>:)

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
من رو ویتا بازی کردم چه گرافیکی داشت خیلی حال داد. واقعا 12 ریمیک میاد؟ اااااااااااااااااا من XII میخوام

I’m Captain Basch!
I’m Captain Basch fon Rosenburg of Dalmasca!
Don’t Listen to Ondore’s Lies!
Basch Lives!

:))

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
چه احساس جالبی توی این تاپیک هست انگار که فنای فینال دارن پست میدن ولی وقتی میخونی انگار هیچی از فینال نمیدونن .
تیداس که مالیدست و فینال 12 بهترین سریه و هتمن لایتینگم در حد سفیروس و گور بابای پلی1 اینا بزار یه ترولم بکونم اگه رمیک اول 2 دادن بیرون کور بابای اویل 3>:)

بد نیست یه نمه حس خود خفن بودنو کم کنی و بیای نظرتو بگی!

ما هیچی نمیدونیم شما که میدونی بنویس.

راستی هتمن! نه حتمن.
بکونم! نه بکنم.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اگه خبر بیشتر از یه شایعه بشه برای PC بازا خیلی خوبه , واقعا حیفه تجربه نکنن این شاهکارو

چقدم تصویر خوبی گذاشتی با اینکه بی خبری :d

شخص سمت چپی جیگر منه :d استایل شاخ , صدای شاخ , قیافه شاخ , فداکارم که هست :bighug: Balthier برای من یکی از بهترین شخصیت های کل FFهاس!

ولی خب Remake؟؟ :d عمرا :d همون HD کنن ما ذوق میکنیم :x

Before anyone gets excited for something on the scale of Final Fantasy VII Remake, it’s quite possible (and likely) he meant “remaster.”

یادمه یکی (که یادم نمیاد کی بود) از SE مصاحبه کرده بود که اگه FFX Remaster خوب بفروشه ما FFXII هم Remaster میکنیم پس به احتمال زیاد همون Remaster که خود منبع هم اشاره کرده.

اتفاقا Vaan و Penelo هیچ مشکلی نداشتن از نظر من :d نقششون همین بود و بایدم اینجوری میبودن :d ولی با Ashe به کل مشکل داشتم , عین پیر زنا بود :d

آخرین ویرایش:

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت

از این به بعد نظراتم رو اول با شما در میون میزارم که یه وقت اشتباهی چیزی نگم.
کلا داشتیم در مورد دوتا بازی PS2 حرف میزدیم نمیدونم PS1 رو از کجا اوردی. ولی اگر میگفتی SNES یا NES هاردکورتر بنظر میرسیدی. حیف شد.

FF12 واقعا هم بهترین گیم پلی رو داره حداقل توی اونایی که بازی کردم که میشن از 6 به بعد. من نمیدونم چیه Random Encounter یا مثلا Materia System یا Junction System بهتر از FF12 ـه.

پ.ن. من نه فن FF ام نه هیچوقت ادعا کردم که هستم. هرکی FF بازی کنه یا نظر بده که فن سری حساب نمیشه.
Tidus به اون خوبی :-/ اولین نفری هستی که میبینم باهاش مشکل داشته :d

کلن با مزه و دوست داشتنی بود :x

خیلی بچه بازی در میاره مخصوصا اوایل بازی. یه خورده هم احمقه :d کلا بیشتر از همه Auron و Yuna رو دوست دارم توی FFX.
میدونم کلا فازشون این بوده که اول اونطوری باشه که بعدا شخصیتش بزرگ بشه ولی دیگه نه انقدر.

اتفاقا Vaan و Penelo هیچ مشکلی نداشتن از نظر من :d نقششون همین بود و بایدم اینجوری میبودن :d ولی با Ashe به کل مشکل داشتم , عین پیر زنا بود :d

نقششون این بود که بیان رو مخ مردم ؟ :d Ashe رو اصلا چیزه زیادی ازش یادم نمیاد. زیاد بهش توجه نمیکردم. main party من Basch و Balthier بودن و خودمم با Fran بازی می کردم که از زیبایی های خدادادیش لذت ببرم :d نه ولی جدی چون دورزن نگه اش داشته بودم آسون تر بود و دیدم بهتر میشد.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
نقششون این بود که بیان رو مخ مردم ؟ :d Ashe رو اصلا چیزه زیادی ازش یادم نمیاد. زیاد بهش توجه نمیکردم. main party من Basch و Balthier بودن و خودمم با Fran بازی می کردم که از زیبایی های خدادادیش لذت ببرم :d نه ولی جدی چون دورزن نگه اش داشته بودم آسون تر بود و دیدم بهتر میشد.

روو مخ برای چی؟ :d دقیقا منظورتو نمیگیرم چون خیلی وقت پیش بازی کردم هرچی ام فکر میکنم به نظرم باشون مشکلی نداشتم :d فقط یه چیزی یادم میاد اونم موقعی که Vaan از Penelo جدا شده بود هی میگفت میخوام ببینمش میخوام ببینمش :d مرتیکه عاشق :d

Basch و ‌Balthier که فک کنم فیکسه همه باشن :d ولی Fran من میزاشتم (به دلیل نا مشخصی) دیدم خیلی کم میشد همش میباختم :d

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
فینال 12 بازی بود که خیلی روی اتک زدن مانور داده بودن ومجیک خیلی تو بازی کم بود اونی هم که بود عصر انچنانی نداشت وکلا نمیزدی سنگینتر بودی سامون ها هم که کلا بی خیال و مواردی دیگه برای همین میگم بهترین نبوده حالا شما چون اسون بوده تاکتیک خاصی هم نداشته بهت چسبیده میگی بهترین شمارست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر