15 سالگیت مبارک کنسول دوست داشتنی!

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد

pjz75j54nbfdgbt9ulcf.jpg

درود

PS2 پانزده ساله شد. این کنسول تاریخی 4 مارچ 2000 در ژاپن لانچ شد و در همان پاییز در آمریکا منتشر شد و کمتر از 6 سال بعد توانست 100 میلیون کنسول شیپ کند.

PS2پرفروش ترین کنسول تمام تاریخ شده با فروشی بیش از 155 میلیون دستگاه تا مارچ 2012. این کنسول 48 میلیون در اروپا، 50 میلیون در آمریکا و 21.5 میلیون در ژاپن فروخته است.

تا 2012 بیش از 1.52 میلیارد نرم افزار برای این کنسول شیپ شده و باعث شده که 10.828نوع بازی متولد شود.

شیپ این کنسول در ژآپن در دسامبر 2012 تمام شد

تولد مبارک PS2 و ممنون بخاطر لحظات زیبایی که برایمان به ارمغان آورد

منبع

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
بهترین بازی ها بهترین خاطره ها با PS2 خلق شد یادش بخیر RE و GOW II چقد با بچه ها GTA:San Andreas بازی کردیم...God Hand
کسی به گرافیک اهمیت نمیداد چه بازی هایی با کیفیتی اومدن....چقد از مدرسه فرار کردم و رفتم کلوپ مورتال کمبت بازی کردم..
Prince Of Persia صبح های جمعه...شب تا صبح Burnout 3: Takedown میزدیم چه ذوقی داشت رکورد زدن تو این بازی.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
البته بهترین خاطرها مال 1 هست 2 بیشتر گلدن ایج پلی استیشن بود که احتمال زیاد با 4 دوباره تکرار میشه

سونی که هیچ بابای سونی هم دیگه نمیتونه اون دورانه PS2 رو تکرار کنه :) PS2 یه دونه بود یه دونه هم باقی میمونه تمام

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
یادش بخیر این کنسول مصادف با شیرین ترین و بهترین لحظاتیه که داشتم ...
البته این کنسول برا ماها که با اون بزرگ شدیم این همه خاطره و ابهت داره وگرنه برایه کسانی که با 360 و PS3 شروع کردند چیزه خاصی نداره ...
ولی از حق نگذریم دوران طلایی مربوط به همین کنسول بوده ...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
باشكوه ترين نسل كنسول هارو با PS2 تجربه كرديم ، البته تا به اين لحظه
تولدش مبارك

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر