قیمت Steam Machine مشخص شد

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
steam_machines_alienware-600x271.jpg

بالاخره قیمت Steam Machine که توسط چند کمپانی مختلف ساخته شده است، معلوم شد.

قیمت‌ها از چیزی نزدیک به 500$ تا 10 برابر آن یعنی 5000$ متغیر است و بنا به سازنده و تجهیزات درون آن تغییر می‌کند. از اسامی سازندگان می‌توان به Asus ،Alienware ،Digital Powers ،Zoatc و ... اشاره کرد.

اما سوال اصلی این است که آیا هدف این ماشین‌ها قشر طرفدار کنسول است و آیا آن‌ها با توجه به این قیمت‌ها راضی به خرید آن خواهند شد؟

• Alienware Steam Machine, starting at $479.99
  • Alternate Steam Machine, from $1,099.99 to $1,999.99
  • Asus ROG GR8S, starting at $699.99
  • Digital Storm Eclipse Steam Machine, $699.99
  • Falcon Northwest Tiki Steam Machine, from $1,999.99 to $4,999.99
  • Gigabyte BRIX Pro, $599.99
  • iBuyPower SBX, starting at $459.99
  • Maingear DRIFT, starting at $849.99
  • Materiel.net Steam Machine, $899.99
  • NextBox, from $799.99 to $1,299.99
  • ORIGIN OMEGA Steam Machine, from $899.99 to $4,999.99
  • Scan 3XS ST Steam Machine, from $999.99 to $1,299.99
  • Syber Steam Machine, from $499.99 to $1,399.99
  • Webhallen S15-01, $949.99
  • ZOTAC Steam Machine SN970, $999.99

جزئیات بیشتر
منبع

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
فکر کنم هدفشون کلا برای افرادیه که خیلی وضع مالی توپی دارن :| و گرنه بالای 2000 دلار رسما مفهومی نداره :) طرف میره یه ps4 میخره 400 دلار مدت ها باهاش حال میکنه اون وقت اگه یکی از اینا میخره یکم مشکل پیدا کنه چون صد در صد تعمیرکار متخصصش هم پیدا نمیشه بدبخته :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فکر کنم هدفشون کلا برای افرادیه که خیلی وضع مالی توپی دارن :| و گرنه بالای 2000 دلار رسما مفهومی نداره :) طرف میره یه ps4 میخره 400 دلار مدت ها باهاش حال میکنه اون وقت اگه یکی از اینا میخره یکم مشکل پیدا کنه چون صد در صد تعمیرکار متخصصش هم پیدا نمیشه بدبخته :D
هدف اصلی‌ هم از همون اول ارایه هر چیزی که استیم و community داره به کسایی‌ که Living room gaming رو ترجیح میدن بود.حالا اینکه می‌خواد با کنسول رقابت کنه یا نه رو نمیدونم ولی‌ گسترش دادن PC Gaming بین خانواده‌ها و دوستان و ارایه کردن یه جعبه portable با قدرت PC اصلی‌‌ترین هدف هست.برا همین هست که شرکت‌های مختلف دارن‌machine های قابل آپگرید خودشون رو ارایه میدن جا انتشار یه machine ثابت. steam machine در واقع بخشی از PC gaming هست،از هم جدا نیستن :D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این همه رنج قیمت داره شما سریع چسبیدی به یکی از گرون ترین هاش نه؟

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
از اول هم Valve گفته بود هدفش رقابت با کنسولها نیست. اینکه یه عده دوستان فکر میکنن کنسولها با PC درحال رقابت هستند خیلی جالبه :d

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
Steam Machine از اول هم هدفش همون PC گیــمرها بوده نه رقابت و به دست آوردن بازار کنسول.
اصلی‌ترین هدفش هم تغییر کاربری PCهای خونگی از اتاق خواب‌ها به سالن اصلی خونه هاست. یعنی مثلاً همیشه یک PC مثل کنسول کنار تلویزیون اصلی خونه باشه!
البته این یکی از اهدافشه که در واقع مهمترینشون هم هست.

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
به نظر بهتر بود در کنار اینکه Steam OS میده با اینتل و انودیا همکاری میکرد و یک کنسول با چیپ ست متفاوت عرضه میکرد با بهترین قیمت و سخت افزار
الان خودمون بریم یک سیستم جمع کنیم چه فرقی با این به اصطلاح شبه کنسول داره ؟!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
به نظر بهتر بود در کنار اینکه Steam OS میده با اینتل و انودیا همکاری میکرد و یک کنسول با چیپ ست متفاوت عرضه میکرد با بهترین قیمت و سخت افزار
الان خودمون بریم یک سیستم جمع کنیم چه فرقی با این به اصطلاح شبه کنسول داره ؟!
به درد دوست من می خوره که کنسول بازه، بدش میاد PC ببنده درد سر داره و اینکه یه چیز جمع و جوری می خواد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پست شما مشکلی نداره و بیشتر به خاطر درک نادرست مطلب همچین حرفی زدی ولی اونی که لایک کرده پستت رو، کاملا به این موضوع واقف بوده اما ترجیح داد که ...:d در نوع خودش جالبه و من تاییدش میکنم:d

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
پست شما مشکلی نداره و بیشتر به خاطر درک نادرست مطلب همچین حرفی زدی ولی اونی که لایک کرده پستت رو، کاملا به این موضوع واقف بوده اما ترجیح داد که ...:d در نوع خودش جالبه و من تاییدش میکنم:d
الان من باید این طوری بشم : :D:D:D ؟؟؟؟ :|
درک نادرست مطلب چیه عزیز !! میگه که از 500 تا 5000 هست و بنا به سازنده و تجهیزات درون آن تغییر می‌کند :| خب به چه درد میخوره دقیقا این الان ؟! یه چیز بدن ازش یه دونه مدل باشه نه ده تا :| الان اون طرفی که میره 500$ رو میخره و یکی دیگه هم 5000$ رو قاعدتا فرق گذاشته شده دیگه که مسخرس :)

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
الان من باید این طوری بشم : :D:D:D ؟؟؟؟ :|
درک نادرست مطلب چیه عزیز !! میگه که از 500 تا 5000 هست و بنا به سازنده و تجهیزات درون آن تغییر می‌کند :| خب به چه درد میخوره دقیقا این الان ؟! یه چیز بدن ازش یه دونه مدل باشه نه ده تا :| الان اون طرفی که میره 500$ رو میخره و یکی دیگه هم 5000$ رو قاعدتا فرق گذاشته شده دیگه که مسخرس :)

شما مثل اینکه هنوز متوجه نشدی این کنسول نیست!
خیلی ساده و مبتدیانه بخواهیم بگیم این همون PC هست با شکل شمایل و کاربری جدید و بهینه تر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر