معرفی Battletoads در جشن 30 سالگی Rare

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
jpg

بازی Battletoads اولین بار در سال 1991 برای NES توسط Rare عرضه شد. به تازگی نیز Battletoads به نسخه Xbox One بازی Shovel Knight اضافه شد.

Eurogamer در گفتگویی از مکان معرفی Battletoads در جشن 30 سالگی Rare و برنامه های دیگر این استدیو سوالتی کرد که Phil Spencer به آنان پاسخ داد.

Phil Spencer در جواب مکان معرفی Battletoads در جشن 30 سالگی Rare خندید و گفت:"
من فقط می توانم این را بگوییم که ما می دانیم که سالگرد 30 سالگی این استدیو امسال است Rare یک استدیو بسیار ویژه برای ما است و من بیاد دارم که چند ماه پیش به شما در مورد تست نسخه اولیه بازی جدید این استدیو خبر دادم.

Gregg Mayles ( یکی از طراحان با سابقه Rare کسی که وظیفه طراحی هنری و گرافیک و صداها را در نسخه اول Battletoads بر عهده داشته) کسی است که من به او بسیار احترام قائل هستم. ما می دانیم امسال این استدیو 30 ساله خواهد شد. این جشن مهمی است و نباید عجله به خرج داد. من فکر می کنم این جشن بخاطر میراث باقی مانده از Rare باشد."

به نظر این جشن بیشتر از معرفی Battletoads مهم باشد.
366d6ef626ee6160fb8443c30297a030cc82ca0c.jpg

منبع

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من مطمئنم مرحله های Battletoads سگا رو هر مرحله رو داده بودن به یه نفر متفاوت طراحی کنه:d
اصلا من اون زمان نفهمیدم سبک بازی چی بود!مرحله اول 2.5 بعدی بود.بعد باس مرحله بازی دوم شخص میشد!بعد از تو یه چاه میرفتن پایین.بعد جت سواری بود.بعد دو بعدی کامل میشد تو برف و یخ،یه مرحله رو مارها میپریدیم برسیم به یه سوراخی،مرحله بعدش از یه اسانسور میرفتیم بالا!اصلا قابل پیش بینی نبود.همینش خیلی فوق العاده بود.
چقدر هم سخت بود.رحم نداشت مخصوصاً مرحله مارها

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
امیدوارم حقیقت نداشته باشه تنها کسی که میتونه این بازی ها رو بسازه همون rare هست

دروغ چرا،خیلی خوشحالم نکردی!:D
من خوده rare رو می‌خوام :D

کاچی به از هیچی:d

از شوخی گذشته خود RARE هم داراه روی چنتا پروژه در حد اسم خودش کار میکنه و غیر از اون استفاده از استدیوهای دیگه مثل مورد KI میتونه با حفظ کیفیت سرعت رسیدن عناوین به دست مشتری رو افزایش بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر