Rock Band 4 بطور رسمی معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بالاخره شرکت هارمونیکس بر شایعات ساخت این بازی خاتمه داد و نسخه چهارم از سری بازی های راک بند را معرفی کرد. این بازی همچنین از تمامی 2,168 آهنگ نسخه های قبلی و آلات موسیقی نسل قبلی، بر روی PS4 و Xone پشتیبانی خواهد کرد.

67699479670012989532.jpg

این بازی امسال منتشر خواهد شد. هارمونیکس وارد جزئیات نشده اما گفته این بازی با یک موتور کاملا جدید ساخته خواهد شد. همچنین تمامی آلات نسل قبل که برای PS3 و X360 منتشر شده بودند، بطور کامل بر روی Xone و PS4 قابل اجرا خواهد بود. بعلاوه آلات جدیدی نیز برای کسانی که تازه به این سری قدم خواهند گذاشت منتشر خواهد شد. هنوز در مورد آهنگ های مورد استفاده در بازی سختی به میان نیامده است. عکس هایی از نسخه جدید آلات موسیقی نیز در داخل اسپویلر قرار دارند.

RB4-guitar_blk.jpg

RB4-drums-black_blk.jpg

منبع

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
چه عجب بالاخره تایید شد:bighug:
امیدوارم GH جدید هم تایید بشه هر چند که استودیو Neversoft تعطیل شده :(
نسل قبل که واقعا سری GH و RB جزو یکی از فان ترین سری هایی بود که بازی کردم و خیلی حال می داد :d
مخصوصا GH3 که تا همین چند ماه قبل هم بازی می کردمش. تو سری RB هم The Beatles: Rock Band خیلی جالب و فانتزی بود.
بدترین شماره هم Guitar Hero: Warriors of Rock بود که فقط بازی تخیلی کرده بودن :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کلا هیچ ربطی به هم ندارن. :|

اتفاقا منم همچین فکری رو دارم :d

بعد از Rocksmith دیگه امثال GH برام یه بازی مسخره بودن :d

چون آخه تو Rocksmith دیگه واقعی داری گیتار میزنی بیشتر از این نمیتونه پیشرفت کنه چون دیگه آخرت این کاره. اما تو این بازیا (GH و . . . ) مگه چی میخواد تغییر کنه؟ همش یکیه منم میگم بازیاش تغییری نداشته فقط تو یکی دوتا نسخه بودن که یکم هیجان انگیز تر شدن (مثل 5 به نظرم)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بدترین شماره هم Guitar Hero: Warriors of Rock بود که فقط بازی تخیلی کرده بودن :|
بهرام سلیقت کلا تو حلقم :D بعد از GH3، بهترین شماره از نظر آهنگ و هیجان همین شماره 5 بود به نظرم :D شماره های قبلی بیشتر آهنگ ها حول راک بودن اما شماره 5 رسما رفت روی متال و آهنگ های فوق مشهوری مثل Nemesis و اهنگ های استو وای و Deadfall و ... اضافه شد :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بهرام سلیقت کلا تو حلقم :D بعد از GH3، بهترین شماره از نظر آهنگ و هیجان همین شماره 5 بود به نظرم :D شماره های قبلی بیشتر آهنگ ها حول راک بودن اما شماره 5 رسما رفت روی متال و آهنگ های فوق مشهوری مثل Nemesis و اهنگ های استو وای و Deadfall و ... اضافه شد :D
البته شماره 5 با Warriors of Rock فرق داره ها. این WOR شماره ششم و آخرین شماره بازی بود. ولی در هر صورت منظور من کلا گیم پلی و استایل بازی بود. از نظر آهنگ که تمام شماره ها آهنگ‌های خوب زیاد داشتن (هر چند شماره سوم خیلی آهنگ خوب زیاد داشت).
این شماره ششم یک دفع وسط آهنگ یکی از شخصیت ها تبدیل به خوک می‌شد :|.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
البته شماره 5 با Warriors of Rock فرق داره ها. این WOR شماره ششم و آخرین شماره بازی بود. ولی در هر صورت منظور من کلا گیم پلی و استایل بازی بود. از نظر آهنگ که تمام شماره ها آهنگ‌های خوب زیاد داشتن (هر چند شماره سوم خیلی آهنگ خوب زیاد داشت).
این شماره ششم یک دفع وسط آهنگ یکی از شخصیت ها تبدیل به خوک می‌شد :|.

ای وایی شرمنده یه لحظه اشتباه نوشتم 5 :D منظورم همونWOR بود. اونم که تبدیل به خوک میشد تبدیل میشدن به حالت شیطانی و متالشون دیگه :D همشون عوض میشدن :D

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
بهترین گیتار هیرو GH:MetallicA بود و بس :D من همه ی GH ها رو با گیتار گرفتم ولی هی اون Stroke ـش خراب میشد بجا یه ضربه دو تا میزد فالش میشد :D RB هم متأسفانه بازی نکردم!
یه سوال، کسی با Rocksmith کار کرده؟ من میخواستم بگیرم، اون کابلش رو هم گیر اوردم ولی چنتا ویدیو دیدم به نظرم یکم ابتدایی بود برا کسی که نوازندست! البته نه اینکه همش ابتدایی باشه ولی احساس کردم بیشتر رو آموزش پایه ایه گیتار تمرکز داره. پیشنهاد میشه یا نه؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بهترین گیتار هیرو GH:MetallicA بود و بس :D من همه ی GH ها رو با گیتار گرفتم ولی هی اون Stroke ـش خراب میشد بجا یه ضربه دو تا میزد فالش میشد :D RB هم متأسفانه بازی نکردم!
یه سوال، کسی با Rocksmith کار کرده؟ من میخواستم بگیرم، اون کابلش رو هم گیر اوردم ولی چنتا ویدیو دیدم به نظرم یکم ابتدایی بود برا کسی که نوازندست! البته نه اینکه همش ابتدایی باشه ولی احساس کردم بیشتر رو آموزش پایه ایه گیتار تمرکز داره. پیشنهاد میشه یا نه؟

Rocksmith بخش آموزش هم داره. تکنیک هارو آموزش میده بعد از هر آهنگ میتونی یه تیکش رو انتخاب کنی که روش تمرین کنی

به نظرم یکم ویدئو بیشتر ببینی ازش بهتره :d کف و خون میقاطی :d

خود آهنگا با Tab های واقعیشونو میزاره میگه بزن

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اتفاقا منم همچین فکری رو دارم
:d

بعد از Rocksmith دیگه امثال GH برام یه بازی مسخره بودن
:d

چون آخه تو Rocksmith دیگه واقعی داری گیتار میزنی بیشتر از این نمیتونه پیشرفت کنه چون دیگه آخرت این کاره. اما تو این بازیا (GH و . . . ) مگه چی میخواد تغییر کنه؟ همش یکیه منم میگم بازیاش تغییری نداشته فقط تو یکی دوتا نسخه بودن که یکم هیجان انگیز تر شدن (مثل 5 به نظرم)
چه ربطی به هم دارن؟Rocksmith نیاز به گیتار واقعی داره و برای آموزش گیتار هست در صورتی بازی مثل GH برای تفریح هست،خیلی ها گیتار واقعی ندارن و اصلا قصد زدن گیتار واقعی هم ندارن،فقط می خوان تفریح کنن
بهترین گیتار هیرو GH:MetallicA بود و بس
:biggrin1:
من همه ی GH ها رو با گیتار گرفتم ولی هی اون Stroke ـش خراب میشد بجا یه ضربه دو تا میزد فالش میشد
:biggrin1:
RB هم متأسفانه بازی نکردم!
سخت ترین آهنگ هایی هم که توش وجود داره سخت نیست،برای آموزش ابتدایی چیز خوبیه خصوصا اینکه سازهای دیگه هم همزمان می زنن و زمان بندیت رو خیلی بهتره می کنه،ولی برای یک کسی که نوازنده خوبی هست چندان فایده ای نداره

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چه ربطی به هم دارن؟Rocksmith نیاز به گیتار واقعی داره و برای آموزش گیتار هست در صورتی بازی مثل GH برای تفریح هست،خیلی ها گیتار واقعی ندارن و اصلا قصد زدن گیتار واقعی هم ندارن،فقط می خوان تفریح کنن

سخت ترین آهنگ هایی هم که توش وجود داره سخت نیست،برای آموزش ابتدایی چیز خوبیه خصوصا اینکه سازهای دیگه هم همزمان می زنن و زمان بندیت رو خیلی بهتره می کنه،ولی برای یک کسی که نوازنده خوبی هست چندان فایده ای نداره

برا تفریح آره حق با شماست اما کسی باشه بخواد به گیتار واقعی نزدیک تر باشه خب معلومه آدم خود گیتار واقعی رو انتخاب میکنه :d

سخت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :d جدی میگی؟ :d آهنگایی داره که برا گیتاریستای خیلی خوبم سخته :d

این نمونه آهنگاش:

Metallica - Master of Puppets

Guns N Roses - Sweet Child Of Mine

System Of A Down - Chop Suey!

DragonForce - Through The Fire And Flames

اگرم یه چیز سخت میخوای بفرما:

Megadeth - Holy Wars Solo

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
گیتار هیرو و راک اسمیت هیچ ربطی به هم ندارن. الکی جو ندین لطفا. شما توی پارتی بادوستاتون میشینین راک اسمیت میزنید یا خیلی فان یکی پشت درام یکی لید گیتار و یکی بیس گیتار و خلاصه وکال ووو و حالش رو میبرید ؟؟؟؟ این دو بازی هیچ ربطی به هم ندارن. در مورد بهتر بودن گیتار هیرو و راک بند هم اگه به دنبال فان بیشتر و جذابیت بیشتر هستید مسلما گیتار هیرو با رنگ و لعابی که داره مجذوب کننده تر هست ولی اگه منظور فقط ماهیت خود آهنگ و فرت گذاری شدن آهنگا و تعامل سازها و غیره باشه گیتار هیرو به گرد پای راک بند هم نمیرسه. هیچ وقت لذت یه بند بودن رو تو گیتار هیرو مثل راک بند حس نمیکنید. ببخشید طولانی شد.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
برا تفریح آره حق با شماست اما کسی باشه بخواد به گیتار واقعی نزدیک تر باشه خب معلومه آدم خود گیتار واقعی رو انتخاب میکنه :d

سخت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :d جدی میگی؟ :d آهنگایی داره که برا گیتاریستای خیلی خوبم سخته :d

این نمونه آهنگاش:

Metallica - Master of Puppets

Guns N Roses - Sweet Child Of Mine

System Of A Down - Chop Suey!

DragonForce - Through The Fire And Flames

اگرم یه چیز سخت میخوای بفرما:

Megadeth - Holy Wars Solo
مگادث مسلما سخته ولی به طور کلی آهنگ های سختش خیلی کمتره،البته شاید من لیست آهنگ هاش رو درست ندیدم یا شاید هم لیست آهنگ هاش آپدیت شده،در مجموع rocksmith ماهیت و هدفش کلا متفاوت هست با گیتار هیرو و راک بند هست

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اینکه میگین Rocksmith سخت نیست و ابتداییه امیدوارم درمقایسه با GH , RB نگین چون خیلی مزحک میشه این حرف.
توی Rocksmith شما براساس مهارت خودت انتخاب میکنی که چطوری برنی. میتونی از یه آهنگ با لول راحت 10% mastery برای شروع انتخاب کنی که در هر ثانیه شاید 3 تا نت بزنی و هم میتونی بذاری روی Mastery 100% که میشه Tab واقعی اون اهنگ که یعنی تمام نت هایی که نوازنده ی اون آهنگ توی کنسرتش مثلا اجراش میکنه رو باید بزنی.
Rocksmith یه انقلاب بود بنظرم توی بازیهای موزیکال. من خودم کلاس گیتار الکتریک میرفتم 1سال ولی مهارتی که تو 2 ماه از Rocksmith یاد گرفتم قابل مقایسه نبود با اون کلاس.
ه سوال، کسی با Rocksmith کار کرده؟ من میخواستم بگیرم، اون کابلش رو هم گیر اوردم ولی چنتا ویدیو دیدم به نظرم یکم ابتدایی بود برا کسی که نوازندست! البته نه اینکه همش ابتدایی باشه ولی احساس کردم بیشتر رو آموزش پایه ایه گیتار تمرکز داره. پیشنهاد میشه یا نه؟
7-8 گیگ بازیه دیگه (البته 2نسخه اومده ازش تاحالا) اصلش اون کابله که داریش. امتحان کن مطمئن باش پشیمون نمیشی. اصلا هم سعی نمیکنه خودش بهت اموزش بده. ولی بهت یه سری امکانات میده که خودت بر اساس مهارتت انتخاب میکنی چجوری بزنی اهنگو. وقتی هم میزنی حس بازی کردن دیگه نداری و وقعا حس میکنی داری اهنگو میزنی مخصوصا اگه اهنگ رو با سرعت واقعی و Mastery 100% برنی

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,766
اتفاقا منم همچین فکری رو دارم :d

بعد از Rocksmith دیگه امثال GH برام یه بازی مسخره بودن :d

شما اگه میخوای گیتار واقعی بزنی خب برو یه گیتار بخر بشین گیتار بزن دیگه. به راک اسمیت و اینجور چیزا اجتیاجی نیست.
gh یا rb بازی ویدیویی هستند. هدفشون هم سرگرم کردنه. نه آموزش فوق تخصصی گیتار.
در مورد تغییر هم مثل این میمونه بگیم سبک fp shooter از اول تا الان هیچ تغییری نکرده. به خاظر اینکه تو همشون باید با تفنگ هدفگیری کنی و دشمن رو بکشی!!
با این دید اصولا هیچ بازی هیچوقت تغییر نکرده و هیچوقتم نخواهد کرد.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Rocksmith یه مدل بازی شبیه سازه و GH و RB بازی Arcade ـند. شما می تونید یه بازی Arcade رو با یه بازی شبیه ساز مقایسه کنید؟
به نظر من پیشرفت توی Rocksmith کاملاً مشخصه روندش و می دونیم توی نسخه های بعدی بازی پیچیده تر و سیستم تشخیص درست زدن یا نزدنش قوی تر میشه، ولی برای GH یا RB به نظر من گام بعدی جذاب کردن بازی برای مخاطب جدید، ایجاد یه سیستم خیلی قوی برای بخش آنلاین و برگزاری تورنمنت هایی درون بازی توسط خود بازیسازه. در واقع به نظر من بهتره GH یا RB بعدی MMO شن.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر