Rock Band 4 بطور رسمی معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بالاخره شرکت هارمونیکس بر شایعات ساخت این بازی خاتمه داد و نسخه چهارم از سری بازی های راک بند را معرفی کرد. این بازی همچنین از تمامی 2,168 آهنگ نسخه های قبلی و آلات موسیقی نسل قبلی، بر روی PS4 و Xone پشتیبانی خواهد کرد.

67699479670012989532.jpg

این بازی امسال منتشر خواهد شد. هارمونیکس وارد جزئیات نشده اما گفته این بازی با یک موتور کاملا جدید ساخته خواهد شد. همچنین تمامی آلات نسل قبل که برای PS3 و X360 منتشر شده بودند، بطور کامل بر روی Xone و PS4 قابل اجرا خواهد بود. بعلاوه آلات جدیدی نیز برای کسانی که تازه به این سری قدم خواهند گذاشت منتشر خواهد شد. هنوز در مورد آهنگ های مورد استفاده در بازی سختی به میان نیامده است. عکس هایی از نسخه جدید آلات موسیقی نیز در داخل اسپویلر قرار دارند.

RB4-guitar_blk.jpg

RB4-drums-black_blk.jpg

منبع

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
بازی برای هیچ پلتفرم دیگری نیز عرضه نمی شود حتی PC آن هم به علت تغییر اولیت های استدیو و توانایی استدیو و همچنین مخاطبان بیشتر کنسول های نسل بعدی.
Due to shifting production priorities and capabilities of the studio, we don’t currently have plans to release RB4 on the Wii / Wii U / PC simultaneously with Xbox One and PS4. While we genuinely appreciate the support of Wii Rock band users over the years, and the increased interest from PC gamers, the truth is that we had to prioritize opportunities on other platforms with historically larger RB audiences.
Daniel: The Wii U is a really hard call for us, but from our initial research the audience is not there yet, and I would be really psyched for there to be this public outcry of “Where is the Wii U? I will absolutely throw money at you and I wanna buy it and preorder it!” and all that. And then we start working on it.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
البته گفته برنامه ای برای عرضه "همزمان" بازی روی PC / Wii / Wii U نداریم. یعنی اینکه احتمال اومدنش هست.
شایعه شده که توی E3 شماره بعدی Guitar Hero هم معرفی میشه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
اِی جان :x

تمام آلات موسیقی مربوط به سری راک بند نسل قبل رو ساپورت میکنه یا مثلاً گیتار من که واسه گیتار هــِرو ورلد تــور بود رو هم ساپورت می کنه ؟

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
guitar hero >>>>>> rock band
نمیدونم چرا هیچوقت نتونستم با rb ارتباط برقرار کنم. بازیهاش هیچ هیچان یا لذتی برام نداره.
منتظر gh میمونم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
همون موقع که اکتیویژن افتاد رو دور گیتار هیرو زدن بدون هیچ تغییری و مثل CoD هر روز یه نسخه داد از چشمم افتاد. بعدشم که زد neversoft رو ترکوند و اعضاش رو قاطی شرکتهای CoD ساز کرد. الان اگه بیاد یه نسخه جدید معرفی کنه شک نکنید به خاطر همین راک بند بوده و الا اگه هارمونیکس حرکتی در این قبال نمیزد، خبری از گیتار هیرو هم نمیشد. دیده بازار این سبک بازی میخواد و اکتیویژن هم نمیخواد از قافله عقب بمونه.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
همون موقع که اکتیویژن افتاد رو دور گیتار هیرو زدن بدون هیچ تغییری و مثل CoD هر روز یه نسخه داد از چشمم افتاد.

ببخشید ولی همچین چیزی درست نیست.
من به جز دو نسخه از گیتار هیرو بقیشونو دارم. واقعا هر نسخش باهم تفاوت داره. شما گیتار هیرو 5 رو نیم ساعت بازی کن بعد چینج کن مثلا تو گیتارهیرو 3. کلن 10 دقیقه هم نمیتونید بازی کنید.
هم گیم پلی و هم گرافیک باهم فرق کردند. و کاملا محسوس هر نسخه از قبلیش بهتر شده.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ببخشید ولی همچین چیزی درست نیست.
من به جز دو نسخه از گیتار هیرو بقیشونو دارم. واقعا هر نسخش باهم تفاوت داره. شما گیتار هیرو 5 رو نیم ساعت بازی کن بعد چینج کن مثلا تو گیتارهیرو 3. کلن 10 دقیقه هم نمیتونید بازی کنید.
هم گیم پلی و هم گرافیک باهم فرق کردند. و کاملا محسوس هر نسخه از قبلیش بهتر شده.
ببخشید :D به غیر از GH1 من بقیشو تقریبا جویدم با گیتار :D مخصوصا 5. بهترین شماره هم همون شماره 3ـه. اما مسئله ای که هست اینه که هربار فقط رنگ و لعاب بازی تغییر میکرد و بیس گیم پلی همون بود و تغییری نداشت.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
ببخشید :D به غیر از GH1 من بقیشو تقریبا جویدم با گیتار :D مخصوصا 5. بهترین شماره هم همون شماره 3ـه. اما مسئله ای که هست اینه که هربار فقط رنگ و لعاب بازی تغییر میکرد و بیس گیم پلی همون بود و تغییری نداشت.

منظورتون رو از تغییر در بیس گیم پلی متوجه نمیشم. اصولا گیم پلی این بازی ها نمیتونن تغییر کنن. اینکه به بازی درام اضافه شد. حساسیت و دقت سینگر بهتر شد. چلنج ها به بازی اضافی شدن و....
گرافیک و طراحی هیرو هم که تو هرنسخه نسبت به قبل پیشرفت کردن. حتی اون حس نت زدن ها هم تو هر نسخه بهتر شد. یعنی به جای قرض گرفتن از درام. بیشتر از خود نت های گیتار استفاده میکردن
فکر میکنم این تغییرات بیشتر از رنگ و لعاب باشه.
از اون طرف راک بند نصف همین تغییرات به قول شما رنگ و لعابی روهم تو سه نسخش نداشت.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
با اومدن Rocksmith که ترکیبی از بازی و گیتار زدن واقعیه تمام این "الات موسیقی" اسباب بازی بیش نیستن. دیگه عمر گیتار هیرو و راک بند تموم شده بنظرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر