Wasteland 2 و Shovel Knight برای Xbox One هم منتشر خواهند شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
مایکروسافت امروز اعلام کرد، دو بازی «Wasteland 2» و «Shovel Knight» برای کنسول «Xbox One» منتشر خواهند شد.

kj3cq7cs3ftos6yifvkw.jpg

به عنوان بخشی از کنفرانس «GDC» که از امروز در شهر سانفرانسیسکو آغاز شد، شرکت مایکروسافت لیستی از بازی‌هایی که به عنوان بخشی از ID@Xbox برای کنسول «Xbox One» منتشر خواهند شد را معرفی کرد. در کنار بعضی از بازی‌ها مثل «Goat Simulator» و «Smite» که قبلا برای کنسول Xbox One معرفی شده بودند، این شرکت دو بازی جدید «Wasteland 2» و «Shovel Knight» را هم برای کنسول «Xbox One» معرفی کرد.

ID@Xbox برنامه‌ای است که به سازندگان مستقل اجازه می‌دهد، خودشان بازی خود را برای کنسول Xbox One منتشر کنند.
لیست بازی‌هایی که امروز به عنوان بخشی از ID@Xbox در «GDC» معرفی شدند:

Wasteland 2
Shadow Blade: Reload
Goat Simulator
Bedlam
Beyond Eyes
ClusterPuck 99
Cuphead
Earthlock: Festival of Magic
The Flame in the Flood
Fortified
Game 4
LA Cops
Magic the Gathering: F2P
Mighty No. 9
Pixel Galaxy
R.B.I. Baseball
Rivals of Aether
Shovel Knight
SMITE
Submerged
Super Dungeon Bros
SWORDY
The Sun and Moon
ZHEROS

منبع

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
در مورد Wasteland 2 فقط میشه گفت که شاهکار بود.بازی با کنترلر زیاد جالب نمیشه به نظرم ولی در کل این + Divinity Original sin از سورپرایز های پارسال بودن برای من :d
یه CRPG کامل و فوق العاده :) برای طرفدار های بازیهای RPG از واحبات هست :|

آخرین ویرایش:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
در مورد Wasteland 2 فقط میشه گفت که شاهکار بود.بازی با کنترلر زیاد جالب نمیشه به نظرم ولی در کل این + Divinity Original sin از سورپرایز های پارسال بودن برای من :d
یه CRPG کامل و فوق العاده :) برای طرفدار های بازیهای RPG از واحبات هست :|
الان رو نمیدونم بازی چقدر کامل شده (البته قراره گرافیک بازی هم پیشرفت کنه). ولی زمان لانچ گرافیک محیط و شخصیت ها به لطف Unity رسما تو در و دیوار بود. داستان خوبی هم اصلا نداشت ولی Combat system بازی خیلی خوب بود. از اون طرف هرچقدر از Divinity : OS تعریف کنم ، کم هست.:d واقعا بهترین نقش آفرینی چند سال اخیر بود :-"

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
الان رو نمیدونم بازی چقدر کامل شده (البته قراره گرافیک بازی هم پیشرفت کنه). ولی زمان لانچ گرافیک محیط و شخصیت ها به لطف Unity رسما تو در و دیوار بود. داستان خوبی هم اصلا نداشت ولی Combat system بازی خیلی خوب بود. از اون طرف هرچقدر از Divinity : OS تعریف کنم ، کم هست.:d واقعا بهترین نقش آفرینی چند سال اخیر بود :-"
من 1 ماه پیش بازی کردم گرافیک مشکلی نداشت،دساتان هم آره یه چیزی معمولی بود ولی گیم پلی + کلا دنیای بازی و محیط/جو آخرالزمانیش :d عالی بود :)
Divinity رو من زیاد وقت نکردم بازی کنم (5-6 ساعت فعلا )ولی توی همین مدت کم عاشقش شدم :| :d بی نهایت همه چی بالانسه تو بازی :|
+
این Pillars of eternity هم خراب نکنه خیلی خوشحال میشیم :d

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
نسخه Xbox One بازی Wasteland 2 Goty است و دارای سیستم جدید quirks و Perks و دارای سیستم جدید Precision Strike و سیستم نورپردازی بهینه و استفاده از Unity 5 است. کل اعضا Party می تونند مدل کاراکترهای خودشون رو آپدیت کنند

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
game 4 و cuphead رو از ایندی هایی ـن که خیلی وقته منتظرشونم.
game 4 از the behemoth ـه که castle crashers و battleblock theater از ساخته های قبلی شونه.طبق ویدئو هایی که 2-3 ماه پیش ازش دیدم گسترده ترین بازیشون به حساب میومد و شدیدا جذاب بود.کلا بازی های the behemoth استایل گرافیکی خاص خودشون رو داره(+شخصت سازی عالی:d)که توی اینم حفظ شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر