100 بازی برتر دوران از نگاه GamesRadar

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
دوست عزیز شما نتونستی بازی کنی دلیل نمیشه بد باشه . من خودم بعد از هزار و یک بار مُردن در این بازی تونستم بازی رو تموم کنم . کل زیبایی این بازی به گیم پلی سنگین و منحصر به فردش هست . شاید یک بار دیگه کنسول رو روشن کردی و خواستی دوباره DS رو بازی کنی خوشت بیاد .
کنسول شکست خورده ؟!
------------------------
در این لیست و تمام لیست های دیگه همیشه جای یک بازی از سری Mortal Kombat خالی هست , از Shaolin Monks تا Armageddon و Deception 8-|
نتونستی یعنی چه؟ما بازی میکنیم که اعصابمون اروم شه نه اینکه روانی شیم.توی این بازی ها قهرمان باید بتونه هیولا ها و اژدها رو از پا در بیاره نه اینکه توسط یک اسکلت کشته بشه.در هر صورت بازیش اعصاب فولادی می خواد چون گیم پلی و کنترل زیر صفره

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
خداییش من 10 دقیقه هم نتونستم دارک سول رو بازی کنم ،حالا نمیدونم که چرا اول شده!!گیم پلی که نداره،گرافیکم که صفر
این به اصطلاح منتقدان به یکسری بازی نمره الکی میدن که مثلا بگن ما روشنفکریم و چیزهایی رو میبینیم که شما نمیبینید.
بازی شماره 2 هم که یک بازی بچه گانست روی کنسولی شکست خورده
شماره 20 هم که به نظر من بدترین بازی تاریخ بود.

:|:|:|
:|:|
:|

بعله Journey بدترین بازی تاریخ بود! بــــــــــــــــــعله

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
اصلا تا حالا زلدا رو بازی کردی که همچین نظری میدی؟ چیز خاصی زدی؟ فازت چیه واقعا؟ :))
اره اون نسخه 3 دی اس رو بازی کردم.اصلا هم خوشم نیومد .مال گروه کودک و نوجوانه نه پلیر های حرفه ای مثل من

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
خداییش من 10 دقیقه هم نتونستم دارک سول رو بازی کنم ،حالا نمیدونم که چرا اول شده!!گیم پلی که نداره،گرافیکم که صفر
این به اصطلاح منتقدان به یکسری بازی نمره الکی میدن که مثلا بگن ما روشنفکریم و چیزهایی رو میبینیم که شما نمیبینید.
بازی شماره 2 هم که یک بازی بچه گانست روی کنسولی شکست خورده
شماره 20 هم که به نظر من بدترین بازی تاریخ بود.

شما بلد نیستی بازی کنی دارک سولز رو... وگرنه خود بازی در همه ضمیمه ها فوق العادست

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
نتونستی یعنی چه؟ما بازی میکنیم که اعصابمون اروم شه نه اینکه روانی شیم.توی این بازی ها قهرمان باید بتونه هیولا ها و اژدها رو از پا در بیاره نه اینکه توسط یک اسکلت کشته بشه.در هر صورت بازیش اعصاب فولادی می خواد چون گیم پلی و کنترل زیر صفره

خوب این بازی جوری ساخته شده که سخت باشه . حتی اسم یکی از DLC های این بازی فکر کنم Prepare to die هست . کسی هم که بتونه پیدا کنه چطور با این سختی ها مقابله کنه می تونه از بازی خوشش بیاد . این بازی کلا شکل جدیدی از Gameplay در صنعت بازی هست بخاطر همین شاید کنتل بازی برات سخت شده . ولی بازم اشکال نداره من خودم بازی DMC3 رو اولین بار که بر روی PS2 بازی کردم از بس برام سخت یود انداختمش کنار تا یک سال بعد که بازی دیگه نداشتم بازی کنم نشستم با زور مراحلش رو با SS تموم کردم . شاید DS هم بعدا برات این طوری بشه .

محمدرضا79

کاربر سایت
Jul 20, 2012
24
نام
محمدرضا آ
برم سرمو بکوبم تو دیوار...
آخه اینا از زلدا چی دیدن؟توهین نشه بریزین سرم ولی ترو به خدا نگا کنین!
هیچ توتالو واری تو لیست نبود،دیس آنورد هم نبود(البته شاید بوده من ندیدم)
ممنون بابت اطلاع رسانی در کل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر