نسخه پرمیوم بازی Battlefield Hardline

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
bu3j7csp130ahdqqk4tx.jpg

درود
EAجزئیات نسخه پرمیوم بازی را منتشر کرد
این نسخه که 50 دلار قیمت دارد (در انگلستان 40پوند) به بازیکن ها امکانات و تجهیزات زیادی را میدهد در زیر لیست کامل این امکانات را می بینید:

Masks : ماسک های جدید با خصوصیات گیم پلی منحصربه فرد بر اساس زمینه هرکدام از ماسک ها
Gun Bench : به بازیکن ها این امکان را می دهد تا بصورت تصویری اسلحه ها را شخصی کنند و کشته های هرکدام از اسلحه ها را هم پیگیری کنند
Competitive Play : رقابت بین بازیکن هایی که فقط این پکیج را دارند
Legendary Status : امکان پخش مجدد تمامی سیستم پیشرفت بازی
Four digital expansion packs : شامل نقشه ها، مودها، اسلحه ها، محتوای داخل بازی و زمینه های داستانی برای هرکدام از بسته ها
Battlefield Hardline: Criminal Activity : بازیکن ها میتوانند در نقشه هایی سریع و با تخریب بالا با زمان محدود که در تابستان 2015 منتشر خواهند شد اسم برای خودشان انتخاب کنند.
Battlefield Hardline: Robbery : بازی در نقشه هایی جدید با کارهای جنایی بزرگ که در تابستان 2015 منتشر می شوند.
Battlefield Hardline: Getaway : تعقیب و گریز هایی سریع و هیجان انگیز با تم سرقت که در پاییز 2015 منتشر می شود.
Battlefield Hardline: Betrayal : در تیم یک جاسوس وجود دارد و بازیکن ها باید انتخاب کنند که به چه کسی اعتماد کنند. در زمستان یا اوایل 2016 منتشر می شود.
دو هفته دسترسی زودتر به تمامی بسته های الحاقی بازی
12 بسته جنگی طلایی
دسترسی به ماموریت های double-XP و رخداد های اختصاصی مربوط به دارندگان بسته پرمیوم

منبع

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
50 دلار :| تقریاب اندازه پول یه بازی AAA جدید :)
از این به بعد برا بازی ها باید 100 دلار به بالا پول بزاریم :|
+
Battlefield Hardline: Betrayal : در تیم یک جاسوس وجود دارد و بازیکن ها باید انتخاب کنند که به چه کسی اعتماد کنند. در زمستان یا اوایل 2016 منتشر می شود.
Gmod-Trouble in Terrorist Town رو کپی پیست میکنن تو بازیشون :d هرچند مخالف اینجور کارها نیستم ولی خوب TTT توی بتلفیلد زیاد جالب نمیشه به نظرم :|

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
50 دلار :| تقریاب اندازه پول یه بازی AAA جدید :)
از این به بعد برا بازی ها باید 100 دلار به بالا پول بزاریم :|
+

Gmod-Trouble in Terrorist Town رو کپی پیست میکنن تو بازیشون :d هرچند مخالف اینجور کارها نیستم ولی خوب TTT توی بتلفیلد زیاد جالب نمیشه به نظرم :|

موافقم، اصلاً TTT انگار فقط برای Gmod ساخته شده. از این season pass بازی‌ها (مخصوصاً با این قیمت که می‌شه همین الان باهاش «The Witcher 3» رو پیش‌خرید کرد) هم اصلاً خوشم نمیاد. یه جورایی انگار از ما می‌خوان که دو برابر قیمت بازی اصلی بهشون پول بدیم. مپ‌های خوبشون رو می‌ذارن تو DLC، هر چی مپ افتضاح مونده رو می‌ذارن برای بازی.

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
واقعا جالبه برام که COD و بتلفیلد هر سال دارن سیزن پس های هم قیمت بازی اصلی میدن و کلی هم تازه افتخارمیکنن که قیمتش از خرید جداگانه dlc ها ارزونتره !!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
DLC یا حالا PREMIUM و SEASON PASS و..
متاسفانه دیگه تو صنعت گیم ی روش رایج برای کسب درامد شده و کمتر استودیوهایی مثل CD سازنده witcher حاظرن این محتواهایی که بعضا نقشه و مدهای دیگس و حتی ماسک !!! به عنوان رایگان به مشتری که بازیشون خریده و .. بدن و بعضی مثل EA با دادن premium یا یوبی سافت با دادن seson pass میان بعضا قیمت بازی اصلی برای ماسک و نقشه و چندتا مرحله و مد.. میدن خداییش ماسک و نقشه اضافی ارزش پول گرفتن داره ؟!

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
عجب مُد های باحالی دارهِ به خصوص مُدِ Battlefield Hardline: Betrayal خیلی جَلَبِ . جاسوس بازی خوشم میاد .:|
فوقش میخرین بعد چند ماه میفروشین یا با یه بازی دیگه عوض می کنید . البته PC می گم نه کنسول .

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تا وقتی اینجور DLC ها خریدار داره نباید به سازنده خرده گرفت.مشکل از خریداراس که کم نمیارن و سازنده 100 دلارم DLC بده میرن میخرن و افتخارم میکنن!

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
نمی خوام طرفداری کنم از این SP ها و ...
ولی تو بعضی موارد، جدا چه اشکلی داره سازنده بیاد محتوای اضافی برای بازیش عرضه کنه و پول بگیره؟ (به شرط این که این محتوا ها از بازی اصلی کنده نشده باشن و ساختشون بعد از اتمام ساخت بازی بوده باشه)
برای خیلی از بازی ها عرضه این محتواها خیلی خوبه، طرفدارای بازی که دیگه بازی اصلی براشون تکراری شده این DLC ها رو می گیرن. اونایی هم که نمی خوان، اجباری نیست بخرن این DLC ها رو

ولی به هر حال این معرفی کردن Season pass و این محتوا ها قبل از عرضه خود بازی اصلا قشنگ نیست! این حس رو به آدم می ده که داره Episode 1 بازی رو می خره و برای باقی Episode هاش باید پول بده!

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
واقعا جالبه برام که COD و بتلفیلد هر سال دارن سیزن پس های هم قیمت بازی اصلی میدن و کلی هم تازه افتخارمیکنن که قیمتش از خرید جداگانه dlc ها ارزونتره !!
ببین منطق EA و خیلی از شرکتای ِ دیگه اینه که به جای این که بیان یک بازی بزرگ بسازن و به قیمت 100 دلار بدن بیرون ، بازی رو به چند قسمت تقسیم میکنن و با قیمت های معقول میدن بیرون ( مثلا BF3,4 هر کدوم 10 تا مپِ مولتی پلیر داشتن تو بازی اصلی ولی season pass هاشون به تنهایی 16 تا مپ داشت با کلی سلاح ها و گجت های اضافی که نسبت به پوله پرداختی ارزش داشتن واقعا) و از طرفی هیچکس شما رو مجبور نمیکنه که همه ی Expansion ها رو بخری و میتونی اصن فقط بازی اصلی رو بخری ، بر خلاف بازی هایی مثل Destiny که شما اگه DLC ها رو نخری عملا دیگه بازی کردن لذت نداره ، الان مشکل این Premium بتلفیلد چیه؟!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ببین منطق EA و خیلی از شرکتای ِ دیگه اینه که به جای این که بیان یک بازی بزرگ بسازن و به قیمت 100 دلار بدن بیرون ، بازی رو به چند قسمت تقسیم میکنن و با قیمت های معقول میدن بیرون ( مثلا BF3,4 هر کدوم 10 تا مپِ مولتی پلیر داشتن تو بازی اصلی ولی season pass هاشون به تنهایی 16 تا مپ داشت با کلی سلاح ها و گجت های اضافی که نسبت به پوله پرداختی ارزش داشتن واقعا) و از طرفی هیچکس شما رو مجبور نمیکنه که همه ی Expansion ها رو بخری و میتونی اصن فقط بازی اصلی رو بخری ، بر خلاف بازی هایی مثل Destiny که شما اگه DLC ها رو نخری عملا دیگه بازی کردن لذت نداره ، الان مشکل این Premium بتلفیلد چیه؟!
بازی بزرگ؟! :|
60 دلار پول یک بازی کامل هست،با هیچ منطقی نیمشه چند قسمت کردن بازی به قول شما یا محتویات کم یه بازی رو توجیح کرد.شما حرف از مپ های بیشتر میزنید،مپ هایی که تا 90% محتویاتشون همون تکسچر ها و ایتم های قدیمی داخل بازی اصلی هست،چیزی که با یه level editor ساده خود کاربر ها هم میتونستن درست کنن.
dlc چیزی باید باشه که هرچند وقت یه بار به بازی به اندازه معقول محتویات درست،حسابی اضافه کنه.
اینجوری محتویات که به عنوان dlc معرفی میکنن بیشتر شبیه یه توهین به مخاطب و کاربر هست،یه بازی مثل همین هاردلاین نه level editor داره و نه Mod support،اینطور هم که معلومه با آپدیت های رایگان چیزی به بازی اضافه نمیکنن و نهایتا مشکلات بازی رو فیکس کنن.بجاش dlc 50-60 دلاری داره که تنها منبع محتویات جدید برای بازی هست،یه کاربر بعد یه مدت از بازی اصلی خسته میشه و بعد تنها راه اینکه یه تجربه یکم جدیدتر داشته باشه همین dlc ها هستن،بعد حدود 1 سال و 3-4 ماه از عرضه بازی هم شماره بعدی بازی رو منتشر میکنن و ساپورت از نسخه قبلی قطع میشه :) اینجوری اون کاربری که طرفدار شوتر نظامی و بتلفیلد هست مجبور میشه سالی حداقل 100 دلار برای یه بازی خرج کنه که پیشرفت خاصی نسبت به نسخه قبلی نداشته.......
این سیاست اینجور شرکت ها هست و اصلا نمیشه بهش عادلانه،معقول و ... گفت،فقط به فکر سود خودشون هستن...

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
بازی بزرگ؟!
بله نسخه های اصلی بتلفیلد و COD به اندازه ی کافی مولتی پلیرِِ بزرگی دارن.
چیزی که با یه level editor ساده خود کاربر ها هم میتونستن درست کنن.
تا حالا BF بازی کردی این حرف و میزنی ؟!!
کاربرا میتونن مپ درست کنن ?!! lol مپ ها 64 نفریِ بتلفیلد رو هر کی بتونه بسازه مستقیم تویِ DICE استخدام میشه!
شما برو همین الان مپ هایِ کاربرا توی FarCry 4 رو ببین بعد بیا از این حرفا بزن ، به جرات بین هر 200 تا مپ فقط یکیش قابل بازی کردنه!
محتویاتشون همون تکسچر ها و ایتم های قدیمی داخل بازی اصلی هست
نکنه توقع داری با هر DLC بشینن یه انجین جدید طراحی کنن.؟!
ینطور هم که معلومه با آپدیت های رایگان چیزی به بازی اضافه نمیکنن و نهایتا مشکلات بازی رو فیکس کنن
برایِ چی باید محتویاتِ مجانی قرار بدن ؟! شما برو یکم در مورد هزینه های طراحی ، تولید و تست بازی ها مطالعه کن بعد بیا این حرف و بزن ؟! شما خودت رئیس EA بودی حاضر بودی همچین ضرری رو تحمل کنی؟؟!
حتی راکستار هم که برای GTA V dlc های رایگان ارائه داد به خاطر این بود که فروش خود بازی به تندازه کافی نجومی بود و گرنه همون راکستار برای GTA IV ,RDRو Max Payne همچین کاری نکرد و DLC هاشون پولی بود.
ساپورت از نسخه قبلی قطع میشه
:)
اینجوری اون کاربری که طرفدار شوتر نظامی و بتلفیلد هست مجبور میشه سالی حداقل 100 دلار برای یه بازی خرج کنه که پیشرفت خاصی نسبت به نسخه قبلی نداشته.......
الان دیگه قشنگ مطمئنم که تا حالا اصلا بتلفیلد بازی نکردی ! :d
من خودم با این که اکثرا BF4 بازی میکنم ولی هنوز هم گاهی اوقات میرم و BF3 بازی میکنم و اصلا این جوری نیست که حمایت از نسخه های قبلی قطع شده باشه و سرور ها مثل ساعت کار میکنه فقط تعداد پلیرها کمتر شده که ربطی به ساپورت و این حرف ها نداره.
هیچ کس هم کسی رو مجبور نمیکنه که بازی رو بخره من خودم خیلی ها رو میشناسم که هنوز میرن BF3 بازی میکنن.
ین سیاست اینجور شرکت ها هست و اصلا نمیشه بهش عادلانه،معقول و ... گفت،فقط به فکر سود خودشون هستن...
من حرفم این نیست که کار EA درسته یا نه ، من حرفم اینه که یه بار هم این قضیه رو از دید بازی ساز نگاه کنید و بعد فکت صادر کنید

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
تا حالا BF بازی کردی این حرف و میزنی ؟!!
کاربرا میتونن مپ درست کنن ?!! lol مپ ها 64 نفریِ بتلفیلد رو هر کی بتونه بسازه مستقیم تویِ DICE استخدام میشه!
شما برو همین الان مپ هایِ کاربرا توی FarCry 4 رو ببین بعد بیا از این حرفا بزن ، به جرات بین هر 200 تا مپ فقط یکیش قابل بازی کردنه

من تمام BFها رو بازی کردم، از نسخه‌ی یکش بگیر تا 1943 و Hardline و همین‌جا اعلام می‌کنم که مپ‌های BF 4 مضخرف‌ترین مپ‌های این سری بودن. یعنی بازی عملاً شده بود COD. اگه می‌خوای مقایسه کنی از یک بازی مثال بزن که community فعال و حرفه‌ای داشته باشه، نه Far Cry 4 که مولتی‌اش همین الان مرده‌اس. تو CSGO مپ‌هایی که به عنوان DLC عرضه می‌شن توسط خود کاربران ساخته شده و حتی از هر فروش درصدی هم بهشون تعلق می‌گیره. یه سری مپ‌ها اینقدر خوب بودن که Valve به بازی اصلی اضافه کرد.

اون مپ‌هایی که تو Far Cry 4 بازی کردی فقط جنبه‌ی فان داشتن و برای PvP طراحی نشده بودن. فکر نکن مپ ساختن کار خیلی سختی هست؛ کار با editor رو بلد باشی و یه ذره تجربه و خلاقیت داشته باشی می‌تونی بهترین مپ‌ها رو بسازی. حالا CSGO که چیزی نیست، یه نگاه به Portal 2 بنداز (که طراحی مرحله‌اش خیلی سخت‌تر و پیچیده‌تر از مپ‌های BF هست) که جه مراحلی براش درست کردن. یه سری‌شون رو که اصلاً جوون‌های ۱۸-۱۹ ساله ساختن و اینقدر پرطرفدار بودن که به صورت یک بازی جدا عرضه شدن.

همین الان هم اگه D.I.C.E این اجازه رو می‌داد و editor رو برای همه فعال می‌کرد قول می‌دم مپ‌هایی ساخته می‌شد که باعث می‌شد مپ‌های اصلی BF 4 رو بازی نکنی.

نکنه توقع داری با هر DLC بشینن یه انجین جدید طراحی کنن.؟!

اصلاً حرفی از انجین زد ایشون؟ گفت تکسچر و آیتم جدید. این اسلحه و skin‌هایی که هر کدوم رو چند دلار پول پاش می‌دید رو فکر می‌کنید چقدر طراحی‌شون طول می‌کشه؟ به یه روز کامل هم نمی‌کشه. من خوذم از این کارها کردم و تجربه‌اش رو دارم. درسته که باید یه ذره از قیمت اصلی بالاتر باشه اما نه اینقدر.

الان دیگه قشنگ مطمئنم که تا حالا اصلا بتلفیلد بازی نکردی ! :d
من خودم با این که اکثرا BF4 بازی میکنم ولی هنوز هم گاهی اوقات میرم و BF3 بازی میکنم و اصلا این جوری نیست که حمایت از نسخه های قبلی قطع شده باشه و سرور ها مثل ساعت کار میکنه فقط تعداد پلیرها کمتر شده که ربطی به ساپورت و این حرف ها نداره.
هیچ کس هم کسی رو مجبور نمیکنه که بازی رو بخره من خودم خیلی ها رو میشناسم که هنوز میرن BF3 بازی میکنن.

الان من مطمئن شدم که نه تنها با این صنعت آشنایی نداری، بلکه BF هم بازی نکردی. :d

معنی ساپورت (در این صنعت) رو می‌دونی یعنی چی؟ :d یعنی برطرف کردن باگ، آپدیت بازی. یه نگاه به Valve بنداز، هنوز که هنوزه داره برای HL 2 آپدیت می‌ده. یا همین CSGO؛ اگه چند ماه دیگه بازیش کنی می‌بینی با اون ورژن قبلیش کلی فرق کرده. حتی منو‌هاش رو هم عوض می‌کنه. سرور بازی که بماند. هرچند همین سرورهایی هم که می‌بینی اکثرشون مال خود EA نیست. BF 4 وقتی عرضه شد پر از اشکال بود و حتی الان هم کم اشکال نیست. نکته‌ی غم‌انگیزش اینجاست که سازنده‌های کم عقل قبل از این که باگ‌های بازی رو برطرف کنن رفتن سر DLC بازی. یعنی آدم اینقدر احمق؟ بازی که هنوز کامل نیست رو ول کنی و بری سراغ ساخت DLCیی که اصلاً بهش نیاز نیست؟ فکر کنم اینطوری شد قضیه: «خب الان بازی ما پر از اشکال هست، یه سری باگ داره و حتی بعضی مواقع کرش می‌کنه. اما به جاش می‌ریم سراغ DLC. چون پولی از برطرف کردن باگ در نمیاد، میاد؟ فوقش دو هفته بعد یه patch می‌دیم.»

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر