شایعه Fallout 4 در E3 2015 معرفی می شود

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
561b76b3de0cc3b72420e5166abf23beb8c3e6d7.jpg

به نظر Bethesda Game Studios قصد دارد تا Fallout 4 را در E3 2015 به نمایش بگذارد.

منابع نزدیک به کمپانی Bethesda گفته اند این نمایش بزودی اتفاق خواهد آفتاد. آنان مطمئن هستند که این معرفی در نمایشگاه E3 امسال خواهد بود.

این منبع آگاه در مورد تایید شدن بازی گفت:"
این اتفاق خواهد افتاد. سازنده در حال کارکردن برروی یک بازی post apocalyptic که ممکن است در یکی از دو شهر New York City وChicago جریان داشته باشد هر یک از این دو شهر ممکن است مکانی اصلی بازی باشد که گیمران باید در آن به جستوجو بپردازند. این بازی برای هردو نسل کنسول ها نیست بلکه بازی در حال توسعه برای نسل فعلی کنسول ها و PC است. انتظار نداشته باشید Fallout 4 در سال 2015 عرضه شود، تعطیلات 2015 بسیار شلوغ است. بهار 2016 تاریخ بهتری است."

Shinobi602 که یک منبع تقریبا معتبر است در مورد تایید این بازی درE3 گفته است:"
این یک فرضیه درست است.

همچنین او درمورد درصد نمایش بازی نسبت به سوال قبل که اگر فرض را 1 بر 10 بگیرم با این حال ممکن است Fallout 4 نمایش داده شود:"
عدد11 را نشان داد

او همچنین در مورد نمایش DOOM و TES VI در کنفرانس Bethesda با معرفی 3 بازی جدید گفت:"
انتظار نداشته باشید که از نظر بازاریابی و PR هردو بازی را همزمان معرفی کنند."

Phil Spencer قبلا گفته بود:"
سال 2015 سال بزرگی برای گیمران خواهد بود، تمام بازی های انحصاری و third party در این سال عرضه می شوند، چرا که پر از انبوهی از عناوین بزرگ خواهد بود."

منبع:
1
2
3

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
همچنین او درمورد درصد نمایش بازی نسبت به سوال قبل که اگر فرض را 1 بر 10 بگیرم با این حال ممکن است Fallout 4 نمایش داده شود: عدد 11 را نشان داد
=p~
راستی راستی is Coming
yahoo_63.gif
....
یـ همچین جو و فضا سازی داشته باشه وایـ :D
25b8ee77d84affb27ea1938d5bfdac6f.jpg

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اینا رو صبح به علی گفتم اینجا هم بگم :D
والا این شینوبی هرچی رو بدونه این یه قلم جنس رو عمرا بدونه :biggrin1: یعنی کلا سیستم بتزدا ، خصوصا بتزدا سافتورکس از KGB هم مخوف تره و کسی نمیدونه اون تو چه خبره :-"
ولی خب الآن که دیگه تو E3 خودشون کنفرانس خودشون رو میخوان برگزار کنن اگه نخوان Fallout 4 رو معرفی کنن بهتره اصلا کنفرانسی برگزار نکنن :| :biggrin1:
ممکن است در یکی از دو شهر New York City وChicago جریان داشته باشد
عمله های بتزدا رو تو بوستون و کلا ولایت ماساچوست در حال تهیه نشقه هم دیده شدن ، احتمالا بوستونه بازی :D

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
معرفیش که E3 حتمیه. تنها خواسته ی من از Fallout 4 اینه که Obsidian Ent. هم توی ساختش نقش داشته باشه... :(:d
یعنی میشه؟ :cry:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
معرفیش که E3 حتمیه. تنها خواسته ی من از Fallout 4 اینه که Obsidian Ent. هم توی ساختش نقش داشته باشه... :(:d
یعنی میشه؟ :cry:
الان Obsidian داره روی Pillars of Eternity (حتی عرضه اکسپنشن نه dlc و شماره بعدی هم از الان تایید شده) و Armored Warfare کار میکنه. فکر کنم یه CRPG دیگه هم درحال ساخت داشته باشه :d :-"

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
الان Obsidian داره روی Pillars of Eternity (حتی عرضه اکسپنشن نه dlc و شماره بعدی هم از الان تایید شده) و Armored Warfare کار میکنه. فکر کنم یه CRPG دیگه هم درحال ساخت داشته باشه :d :-"

مهم نیست اینها سلطان ساخت چنتا پروژه با هم هستن! :-" :d خودشون هم که با همه ی اون مشکلاتی که سر New Vegas پیش اومد برای ساخت دوباره ی فالوت ابراز علاقه کرده بودن! :d
Josh Sawyer و Chris Avellone باید باشن... :( همکاریشون در حد طراحی 5 ـتا ساید کوئست هم باشه من راضی ـم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مهم نیست اینها سلطان ساخت چنتا پروژه با هم هستن! :-" :d خودشون هم که با همه ی اون مشکلاتی که سر New Vegas پیش اومد برای ساخت دوباره ی فالوت ابراز علاقه کرده بودن! :d
Josh Sawyer و Chris Avellone باید باشن... :( همکاریشون در حد طراحی 5 ـتا ساید کوئست هم باشه من راضی ـم.
همکاری رو دوست دارم ولی‌ خیلی‌ بعید هست شماره اصلی‌ رو به کسی‌ جز استودیو اصلی‌ bethesda بدن. :D
POE هم خودش بازی خیلی‌ بزرگی‌ هست و چند وقت هست کل نیرو obsidian رو گرفته،من خودم فکر نمیکنم دادنش دست obsidian با این وضعیت فعلی‌ زیاد ایده خوبی‌ باشه. حداقل تا وقتی‌ که کار POE تموم نشه :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
یک درصد احتمال بدید 2015 بازی معرفی و منتشر بشه! U4 , Batman , Witcher 3 , msgV همه رو یه تنه میزنه زمین:dیه جورایی شبیه 2011 میشه که Skyrim چنین بلایی رو سری U3 , Witcher 2 , Batman AC درآورد:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یک درصد احتمال بدید 2015 بازی معرفی و منتشر بشه! U4 , Batman , Witcher 3 , msgV همه رو یه تنه میزنه زمین:dیه جورایی شبیه 2011 میشه که Skyrim چنین بلایی رو سری U3 , Witcher 2 , Batman AC درآورد:d
از اتقاقی مشابه 2008 و به هم خوردن این 2 تا استقبال نمیشه
sweetdrop-onion-head-emoticon.gif

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
واقعا ... بازگشت دوباره به والت ؟

خبر خیلی خوبی بود
امیدوارم ترکیبی از شماره 3 و وگاس جدید باشه

TESO + فال اوت 4 ... چه سال بازی خوبی
فقط میمونه یک مافیا و یک هیتمن ... متال گیر هم که داریم
[LTR]
البته اگر خراب نکنه
[/LTR]

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
450
نام
حسین
من از همین الان دارم جنجال GOTY رو می بینم . خیلی زیادن بازی های خوب . U4 و MGSVو AK و F4و Witcher 3 . چه شود. یکی از پر ابهت ترین و باشکوه ترین سال های تاریخ صنعت گیمینگ. تازه جناب پچر که الکی مثلا تحلیلگرن گفتن که راکستار بازی جدید میده:| از اون ور یوبیسافت هم Victory و Division موفق شن دیگه چه شود:d تازه EA هم بیکار نمی شینه
خلاصه در این بین من به F4 ایمان دارم که معرفی میشه و خیلی هم بازی جذابی خواهد بود ولی در این بین شانس رقبایی نظیر U4 و Witcher به نظرم خیلی زیاده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر