چگونه PSP خریدید؟

در هنگام خرید PSP کدام یک از مدل های زیر را خریداری کردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    35

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
این تاپیک درباره بیشتر کنسول ها بود فقط PSP این تاپیکو نداشت.
دوستان لطفا نحوه و تاریخ خرید این کنسول دستی نسل هفتمی رو توضیح بدن .
مشخصا حالا که عمر این کنسول به سر رسیده گفتن این خاطرات خیلی دل انگیزه.
و این که یک آشتی با PSPصورت میگیره که تاپیکش (به جز تاپیک هواداران)بدجوری داره خاک میخوره.
من داستان خودمو تا چند روز دیگه میذارم.
لطفا در بحث شرکت کنید.
ممنون
psp-go-unit.jpg

- - -ویرایش - - -

نظر سنجی اضافه شد

آخرین ویرایش:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
5-6 سالی پیش بود که کمی پول جمع کردم
بعدش عصری بلند شدم رفتم بازار و یه نفر که میشناختم ازش خریدم اون زمان 230 تومن مدل 3000 رو میدادن که من با یه رم 8 گیگ 200 گرفتم چون به صاحاب مغازه هکشو یاد دادم :D
الانم که الانه باصاحب مغازه در ارتباطم و یه مرد 45 ساله اینا که دامپزشک هم هستش و یه ادم منصف که عالی پول در میاره ، چند بار هم خواست دست منو بگیره منم وارد بازار شم ولی به دلایلی نشد.
خریدش باعث شد با یه ادم خیلی خوب اشنا شم
4-5 سالی میشه تو انجمن های مختلف از جمله زنده یاد irpsp فعال بودم تو دوران داشتنش که شدیدا حال داد.
علت اصلی خرید PSP هم بازی God of War بود که دیوانه وار فنشم <3

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من سری اول یعنی 1000 خریدم پک کامل که کابل usb - هدفون و ..... داشت اون زمان هک نشده بود بعد هک اومد umd اورجینال میخواست انواع لودر براش اومده بود که دردسر داشت بعد ها فروختمش بعد از سال ها یه psp street خریدم

69400709135452942706.jpg

91382502518648675575.jpg

13451581230055354624.jpg

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,819
سلام بکس
والا یادمه که اوایل هک شدن کنسول بود که زد به سرم برم بخرمش ، یه بار فقط دستم گرفته بودم که یه مغازه تو پایتخت توی یه استند تبلیغاتی گذاشته بود که میتونستی بازی کنی ، بازیشم Pursuite Force بود که من خوشم اومد ، توی یه فیلم دیگه هم که یادم نیس یکی توش با PSP یه بازی میکنه که خیلی گنگ بود و من کف کرده بودم ( که بعدها فهمیدم بازی نبوده ، یه Cg بوده که واسه فیلمه ساخته بودن) هیچی دیگه پولامو جمع کردم یه 1000 از یه مغازه تو پاسداران خریدم که بد جور کرد تو پاچه من لاکردار ، هدفون آیپاد داشت به جا هدفون خودش ، دستگاه هم کارکرده بود ولی خوب خیلی باهاش حال کردم ، صبح تا شب بازی میکردمو موزیک گوش میکردم تا اینکه کیفش گم شد خیلی دلم سوخت فروختمش یه 2000 دست دو از آشنای رفیقم گرفتم با یه اسپیکر PSP ، این دست من بود تا فهمیدم خروجی هدفونش مشکل پیدا کرده ، صدا میومد ولی دیالوگ و این نه انگار که چند تا کانالش قطع شده باشه ، تو این کش و قوس ها بود که یه 3000 خریدم ، اسپیکر 2000 و یه بار زدم بهش منم از همه جا بیخبر دیدم اینم مثل 2000 ه شد ، نگو اسپیکر خراب بوده میزده اینرم میترکونده دیگه ، هیچی 2000 و بردم دادم به دوستم با کلی غر زدن بهش که دستگاه رو ترکوندی ، پاشدم رفتم توپخونه ، گفتم این همه اینا میکنن پاچه مردم یه بارم من بکنم پاچشون ، رفتم تو یه مغازه با کلی چک و چونه زدن فروختمش ، طرف هم کل کنسول چک کرد ، همه جاشو -_- ، ولی دیگه به عقلش نمیرسید ایراد هدفون داشته باشه ، خرید ازم و دیدم مرتیکه همونو ( خدایی هم تر و تمیز بود) برچسب LCD ش و کند یه دستمال کشید گذاشت قاطی نو ها ، منم پیش خودم گفتم فردا جای نو میفروشیش طرف میاد خشتکتو پرچم میکنه ، تا اینکه دیدم یکی از بچه های اینجا PSP Go داشت میخواست بفروشه تهران هم نبود ، ولی اومد تهران یه قرار با هم گذاشتیم ازش خریدم ، خیلی هم بچه گلی بود ، هم تخفیف بهم داد ، هم کلی اشانتیون ، با ارزشترینشم یه بند MGS PW بود که معرکه بود ازم پیچوندنش ولی هنوز Go رو دارم و هنوزم باهاش بازی میکنم ، کلی هم باهاش خاطره دارم

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
من سری اول گرفتم . فقط بخاطر Tekken 5 که چند تا کرکتر اضافه داشت رو psp مجبور شدم بخرم. بعد خیلی خوشم اومد ازش بعدا رنگ سفیدش اومد چنج کردم با سفیدش. یادمه umd هاش هم خیلی گرون بود. در کل خیلی خاطره دارم با psp و زمان خودش واقعا معرکه بود

آخرین ویرایش:

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام بکس
والا یادمه که اوایل هک شدن کنسول بود که زد به سرم برم بخرمش ، یه بار فقط دستم گرفته بودم که یه مغازه تو پایتخت توی یه استند تبلیغاتی گذاشته بود که میتونستی بازی کنی ، بازیشم Pursuite Force بود که من خوشم اومد ، توی یه فیلم دیگه هم که یادم نیس یکی توش با PSP یه بازی میکنه که خیلی گنگ بود و من کف کرده بودم ( که بعدها فهمیدم بازی نبوده ، یه Cg بوده که واسه فیلمه ساخته بودن) هیچی دیگه پولامو جمع کردم یه 1000 از یه مغازه تو پاسداران خریدم که بد جور کرد تو پاچه من لاکردار ، هدفون آیپاد داشت به جا هدفون خودش ، دستگاه هم کارکرده بود ولی خوب خیلی باهاش حال کردم ، صبح تا شب بازی میکردمو موزیک گوش میکردم تا اینکه کیفش گم شد خیلی دلم سوخت فروختمش یه 2000 دست دو از آشنای رفیقم گرفتم با یه اسپیکر PSP ، این دست من بود تا فهمیدم خروجی هدفونش مشکل پیدا کرده ، صدا میومد ولی دیالوگ و این نه انگار که چند تا کانالش قطع شده باشه ، تو این کش و قوس ها بود که یه 3000 خریدم ، اسپیکر 2000 و یه بار زدم بهش منم از همه جا بیخبر دیدم اینم مثل 2000 ه شد ، نگو اسپیکر خراب بوده میزده اینرم میترکونده دیگه ، هیچی 2000 و بردم دادم به دوستم با کلی غر زدن بهش که دستگاه رو ترکوندی ، پاشدم رفتم توپخونه ، گفتم این همه اینا میکنن پاچه مردم یه بارم من بکنم پاچشون ، رفتم تو یه مغازه با کلی چک و چونه زدن فروختمش ، طرف هم کل کنسول چک کرد ، همه جاشو -_- ، ولی دیگه به عقلش نمیرسید ایراد هدفون داشته باشه ، خرید ازم و دیدم مرتیکه همونو ( خدایی هم تر و تمیز بود) برچسب LCD ش و کند یه دستمال کشید گذاشت قاطی نو ها ، منم پیش خودم گفتم فردا جای نو میفروشیش طرف میاد خشتکتو پرچم میکنه ، تا اینکه دیدم یکی از بچه های اینجا PSP Go داشت میخواست بفروشه تهران هم نبود ، ولی اومد تهران یه قرار با هم گذاشتیم ازش خریدم ، خیلی هم بچه گلی بود ، هم تخفیف بهم داد ، هم کلی اشانتیون ، با ارزشترینشم یه بند MGS PW بود که معرکه بود ازم پیچوندنش ولی هنوز Go رو دارم و هنوزم باهاش بازی میکنم ، کلی هم باهاش خاطره دارم

سلام داداش
آره منم اونو یادمه که تو استند بود -- چنتا مغازه ام تو پایتخت همیشه psp روش تو برق داشتن که دمو پخش میکرد
از این اتفاقا زیاد میفتاد که دستگاه دست دومو قالب کنن الان پیشرفت کرده جنس قلابی چینی درجه 3 میزارن بجا لوازم اصلی :d
موزیکشو که نگو خیلی باکیفیت بود بخصوص اون اکولایزاش خیلی باحال بودن خیلی کلاس داشت اونم زمانی که گوشی هایی مثل 1100 تو بازار بودن اصلا نمیدونستن موزیک چیه موزیک پلیر چیه
همه مدلا psp داشتی :d

من سری اول گرفتم . فقط بخاطر Tekken 5 که چند تا کرکتر اضافه داشت رو psp مجبور شدم بخرم. بعد خیلی خوشم اومد ازش بعدا رنگ سفیدش اومد چنج کردم با سفیدش. یادمه umd هاش هم خیلی گرون بود. در کل خیلی خاطره دارم با psp و زمان خودش واقعا معرکه بود

آره منم کلی ذوق کرده بودم رو ps1 تیکن 1 تا 3 بازی کرده بودم بعد تیکنا ps2 وقتی هم 2 تا تیکن خفن روی کنسول اومده بود ذوق مرگ شده بودم
چقدر میترسیدم سر تیکن بازی کردن دکمه ها psp خراب شه :d الان ست کامل بدنه psp با دکمه هاش تو پشت شهرداری ریخته

فکر کنم رنگ سفیدا مدل 2000 باشن

d1t0k03vl4o0nao16q8c.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: residen

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
بهترین کنسول دستی به لحاظ تعداد بازی ، تنوع بازی ، داشتن بیشترین و بهترین شبیه سازهای کنسول های قبلی ، راحت ترین کنسول برای بازی مجانی !
مدل تاشو یعنی PSP Go که واقعا حرف نداره و جمع و جور برای همراهی در همه جا !
منم سال اول عرضه مدل Go موفق شدم با PSP آشنا بشم و با کلی تحقیق یک عدد PSP Go خریدم و هنوزم دارمش ..
خیلی باهاش بازی کردم ولی بیشتر از هر چیزی به عنوان کنسول سگا !

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
بهترین کنسول دستی به لحاظ تعداد بازی ، تنوع بازی ، داشتن بیشترین و بهترین شبیه سازهای کنسول های قبلی ، راحت ترین کنسول برای بازی مجانی !
مدل تاشو یعنی PSP Go که واقعا حرف نداره و جمع و جور برای همراهی در همه جا !
منم سال اول عرضه مدل Go موفق شدم با PSP آشنا بشم و با کلی تحقیق یک عدد PSP Go خریدم و هنوزم دارمش ..
خیلی باهاش بازی کردم ولی بیشتر از هر چیزی به عنوان کنسول سگا !

من مدل ۱۰۰۰ خریدم
بعد فروختم مدل ۳۰۰۰ خریدم
و آخرین مدل psp street گرفتم و عاشقش بودم

تنوع سبکش بالاست . بازیا زیادی داره تو هر سبکی
واقعا قدرتمنده و گرافیک بازیاش بالاست

همین الانش 3ds نسل هشتی دارم
اصلا قابل قیاس با psp نیست
Psp خیلی بهتره

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان
15 16 سالم بود که یه 2000 ابی رنگ خریدم که استوک از اب در اومد ولی نگه اش داشتم تا الان. همین الانم دارمش خیلیم دوسش دارم. بعدشم رفتم سراغ pc تا الانم فعلا کنسول دیگه ای نگرفتم. حرفای مدیر عامل سونیم که تیر اخری بود بر پیکر طرفداران کنسول های دستی سونی که متاسفانه دیگه ساخته نمی شن. افسوس ...

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
15 16 سالم بود که یه 2000 ابی رنگ خریدم که استوک از اب در اومد ولی نگه اش داشتم تا الان. همین الانم دارمش خیلیم دوسش دارم. بعدشم رفتم سراغ pc تا الانم فعلا کنسول دیگه ای نگرفتم. حرفای مدیر عامل سونیم که تیر اخری بود بر پیکر طرفداران کنسول های دستی سونی که متاسفانه دیگه ساخته نمی شن. افسوس ...

برا من ps2 بهترین کنسول بود
و psp هم یه ps2 پرتابل بود
و واقعا psp شاهکاره

images

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر