مایکروسافت در GDC با تمام قوا حاضر خواهد شد

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
xbox_windows_10_gdc.jpg

مایکروسافت امروز به طور رسمی اعلام کرد که میزبان 16 برنامه مختلف در GDC خواهد بود.

در این برنامه‌ها مباحث مختلفی مثل ساخت بازی‌ برای Xbox One و Windows 10، نگاهی نزدیک به DirectX 12، به وجود آوردن بستری Cross-Device توسط Xbox Live و غیره، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
Phil Spencer نیز همایشی را با نام "آینده Gaming در اکوسیستم مایکروسافت" در تاریخ 4 مارچ، 7 عصر به وقت انگلیس خواهد داشت. برای مشاهده می‌توانید از Xbox Live، Channel 9 و یا Youtube استفاده کنید.

مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که در این مراسم گزیده‌ای از آخرین و بزرگ‌ترین بازی‌ها و اعلامیه‌ها را نمایش خواهد داد.

منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
امیدوارم اولین تریلر Tomb Raider رو اینجا نشون بدن، یعنی بهترین جا همین جاست :D در حال حاضر (بعد از اومدن اولین اطلاعات بازی) مورد انتظارترین بازی سال 2015 واسه من این بازی هست، تا E3 ببینم چی پیش میاد! :D اگه بتونن داستان بازی رو بهتر کنن و اون مولتی داغون رو هم یه سر و سامانی بهش بدن، خیلی راحت میتونه یکی از بزرگترین بازی های 2015 باشه.

احتمالا Killer Instinct هم واسه PC معرفی بشه.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
همچنان منتظره Age of empire جدید .کراس پلتفرم هم خیلی خوبه جدی گرفته امیدوارم محدود به بازی های فرست پارتی ها نشه (فیبل و کیلرو ...) استدیو های ترد پارتی همکاری کنن سره این مسله بازی های مثل مرتال کمبت فیفا کراس خیلی خوبه

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
امیدوارم اولین تریلر Tomb Raider رو اینجا نشون بدن، یعنی بهترین جا همین جاست :D در حال حاضر (بعد از اومدن اولین اطلاعات بازی) مورد انتظارترین بازی سال 2015 واسه من این بازی هست، تا E3 ببینم چی پیش میاد! :D اگه بتونن داستان بازی رو بهتر کنن و اون مولتی داغون رو هم یه سر و سامانی بهش بدن، خیلی راحت میتونه یکی از بزرگترین بازی های 2015 باشه.

احتمالا Killer Instinct هم واسه PC معرفی بشه.

یعنی این پستت رسما کفر محسوب میشه :| پس هیلو چی مرد حسابی :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
سرشون خیلی شلوغ
1- نمایش QB
2- نمایش HALO 5
3- نمایش TR
4- نمایشه Fable
و...
تازه یک دو جین بازی معرفی کردن مثل CD و SB و FM6 و Ori و PD و... که اونام باید نمایش داشته باشن.! واقعا این همه بازی انحصاری از ماکرو بعیده

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
گفتن بازی Indie نشون میدن و شاید یسری از بازیهای AAA رو هم نشون دادن (که تعدادشون هم نباید زیاد باشه). E3 که نیست اینهمه بازی AAA ردیف کردید.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
یعنی انتظار برای Tomb raider سخت تر از پنجمین نسخه Halo هست اون هم زمانیکه بتای بازی همچین فیدبک خوبی داشته ؟ عجب ! /:)...

یعنی این پستت رسما کفر محسوب میشه :| پس هیلو چی مرد حسابی :d
تا E3 ببینم چی پیش میاد :-/
بعدش من از این سبکی که TR داره، بیشتر از FPS خوشم میاد :D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
حالا یه اسم بازی اومد باز لیست کردید؟! :d

مطمئنا اگه گیمی هم نشون بدن برای نمایش قابلیت های dx12 و اون کراس دیوایس
هست پس فکر نکنم اون بازی هایی که نام بردید چیز خاصی ازشون نشون بدن. یه تک دمو UE4 با استفاده کامل از DX12 نشون بدن بفهمیم 10 سال دیگه باید منتظر چه چیزایی باشیم.
:d

من بیشتر دوس دارم یه قابلیت هایی مثل همون استریم بازی X1 روی WIN10 رو ببینم بخصوص بیان در مورد اپلیکیشن هایی که در آینده X1 میتونه به واسطه WIN 10 اجرا کنه صحبت کنن در کل حرفایی که توی E3 زیاد دوس نداریم بشنویم ولی برامون مهمه رو اینجا بگن. XLIVE هم هرچه بیشتر با PC هماهنگ بشه واسه بازیهای کراس پلی خیلی مفیده مثل همون قابلیت چت و پارتی بین X1 و PC که واسه من و دوستای PC بازم حسابی بدرد بخوره.

آخرین ویرایش:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
آینده ی گیمینگ در اکوسیستم مایکروسافت یه چیزی تو مایه های پلی استیشن اکسپرینس هست دیگه :d
البته با این تفاوت که ظاهرا مانورشون بیشتر روی ویندوز 10 و ایکس باکس وان باشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر