NVIDIA در سومین روز از ماه March قصد انقلابی در صنعت گیمینگ دارد...تحولی عظیم!

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,706
images

اگر قصد دارید بدانید که NVIDIA در چند ماه گذشته در حال انجام چه کارهایی بوده، فقط کافی چند هفته دیگر صبر کنید.

این شرکت بزرگ فعال در زمینه سخت افزار و بازی های رایانه ای، در دعوت نامه ای که برای مطبوعات و اشخاص خاص صنعت فرستاده، از آنها دعوت کرده تا در روز سه شنبه، سوم ماه مارس برای مراسمی در سان فرانسیسکو گرد هم آیند.
بر طبق این دعوت نامه، آقای Jen-Hsun Huang رئیس انویدیا، حضار را دعوت به مراسمی کرده که در آن چیزی نمایش داده خواهد شد که به مدت 5 سال در دست ساخت بوده و قرار است آینده این صنعت را به طور کامل متحول کند.
من قصد دارم شما را دعوت به شرکت در یک مراسم بسیار ویژه در روز سوم مارس بکنم.
چیزی که من می خواهم با شما به اشتراک بگذارم بیشتر از 5 سال در حال ساخت بوده و آینده صنعت گیم را دوباره تعریف خواهد کرد.

nexus2cee_invite_thumb.png

نظر شما در این مورد چیست؟؟ آیا با یک کارت گرافیک انقلابی رو به رو خواهیم بود، یا اینکه این شرکت صاحب یک کنسول خواهد شد؟؟؟؟

آپدیت:

بالاخره آن انقلاب (:d) رخ داد و انویدیا از یک کنسول به نام NVIDIA Shield رونمایی کرد که بر مبنای Cloud Gaming بوده و از 4K پشتیبانی می کند...این دستگاه هم چنین به چیپ ست Tegra X1 مجهز می باشد.

shield-hero-image.0.0.0.jpg

اگر منتظر انقلاب دیگری بودید لطفا باز هم منتظر باشید:d

آخرین ویرایش:

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
زده made to game ! ازین سیستم واقعیت مجازی و این حرفا نمیتونه باشه !
من احتمال حضور یک کنسول هم نمیدم . کارت گرافیک هم که تازه gtx900 رو معرفی کرده ! در واقع هیچ نظری ندارم که چی میتونه باشه :biggrin1:
حرف از ساخت زده پس احتمالا باید یک نوع سخت افزار باشه ! #:-s

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
به نظرم با توجه به معرفی چیپ tegra x1 طی 1ماه گذشته انویدیا میخواد نسل جدید nvidia shield رو معرفی کنه.یا حداقل تبلتی با پردازنده tegra x1 معرفی کنه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
باوجود اینکه خیلی دوست دارم یه سخت افزار خفن با قیمت مناسب یا روش پردازشی گرافیکی جدید که بتونه به صورت تک هسته ای 4K یا 8K بدون هیچ دردسری با تنظیمات بالا اجرا کنه یا کیتی مثل physx باشه که فقط برای همین یه مورد آخر من فقط کارت Nvidia خریداری میکنم اما تایتل دعوتنامه میگه "ساخته شده برای بازی " احتمال میدم یه steam box از طرف Nvidia باشه .

kamyar.73

کاربر سایت
Aug 25, 2013
76
بابا محض رضای خدا یه کم فکر کنید
میگن ۵ سال روش زمان گذاشتیم و قراره صنعت گیم رو متحول کنه
اگر اقرار و خالی بندی باشه کاری ندارم ولی متحول کردن صنعت گیم میشه یه چیزی مثل تبدیل 2d به polygon یا اولین بازی های آنلاینی که اومدن
دیگه تبلت و سخت افزار و ... که نیست دیگه شما خفن ترین سخت افزار رو هم داشته باشی سال بعد قوی ترش میاد

اون هایی هم که میگن شیلد ۲ هست یه کم فکر کنید بابا محض رضای خدا چطوری میتونن قبل از اینکه شماره ۱ یه تبلت رو عرضه کنن روی شماره ۲ اش کار کنن -ــ-

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
به nvidia cpu هم میشه فکر کرد !!!!!
انودیا پروژه ای تو سر داشت که بتونه دستورات X86 در داخل پردازنده گرافیک یا ARM شبیه سازی کنه دقیقا اولین بارم شنیدم حدود 5 سالی میشه .... !
البته با این بحث فقط شاید 10 درصد مربوط باشه

بابا محض رضای خدا یه کم فکر کنید
میگن ۵ سال روش زمان گذاشتیم و قراره صنعت گیم رو متحول کنه
اگر اقرار و خالی بندی باشه کاری ندارم ولی متحول کردن صنعت گیم میشه یه چیزی مثل تبدیل 2d به polygon یا اولین بازی های آنلاینی که اومدن
دیگه تبلت و سخت افزار و ... که نیست دیگه شما خفن ترین سخت افزار رو هم داشته باشی سال بعد قوی ترش میاد

اون هایی هم که میگن شیلد ۲ هست یه کم فکر کنید بابا محض رضای خدا چطوری میتونن قبل از اینکه شماره ۱ یه تبلت رو عرضه کنن روی شماره ۲ اش کار کنن -ــ-

منم همین میگم ولی حرف ساخت زده انودیا تو کار تولید نرم افزار نیست صد در صد یک سخت افزار خاصی
یک چیزی که خیلی چند سال انودیا مانور میداد مثل اینتل ساخت بازی براساس متد ray tracing
ولی ray tracing توان سخت افزار بالایی میخواد !

kamyar.73

کاربر سایت
Aug 25, 2013
76
منم همین میگم ولی حرف ساخت زده انودیا تو کار تولید نرم افزار نیست صد در صد یک سخت افزار خاصی
یک چیزی که خیلی چند سال انودیا مانور میداد مثل اینتل ساخت بازی براساس متد ray tracing
ولی ray tracing توان سخت افزار بالایی میخواد !
آخه اگر اینطوری باشه که منطقی نیست
ما اصلا چیزی به نام انقلاب سخت افزاری نداریم هرجور شما بخوای حساب کنی قوی ترین کارت گرافیک تاریخ بشر رو هم بده بیرون میشه ۱۰ در صد تعداد core هاش رو افزایش داد یا vram اش رو بالا برد یا اصلا دوتاش رو گرفت چسبوند به هم تا بشه یه کارت قوی تر -ــ-

والا من بیشتر از همه چیز منتظر انقلاب تو صنعت باتری ام فعلا مهم ترین چیزی که لازمه داشتن باتری قویه الان شما ۱۰ تا \ردازنده x1 هم داشته باشی فایده نداره وقتی باتری ۳-۴ ساعت دووم میاره

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
آخه اگر اینطوری باشه که منطقی نیست
ما اصلا چیزی به نام انقلاب سخت افزاری نداریم هرجور شما بخوای حساب کنی قوی ترین کارت گرافیک تاریخ بشر رو هم بده بیرون میشه ۱۰ در صد تعداد core هاش رو افزایش داد یا vram اش رو بالا برد یا اصلا دوتاش رو گرفت چسبوند به هم تا بشه یه کارت قوی تر -ــ-

والا من بیشتر از همه چیز منتظر انقلاب تو صنعت باتری ام فعلا مهم ترین چیزی که لازمه داشتن باتری قویه الان شما ۱۰ تا \ردازنده x1 هم داشته باشی فایده نداره وقتی باتری ۳-۴ ساعت دووم میاره
اره حق باشماست
شاید کیت سخت افزاری و نرم افزاری باهم !

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
با اینکه کارت گرافیک خودم انویدیا هست و کلا اولین انتخابم هم انویدیا هست و این چند وقت اخیر کارت گرافیک های خفن و چیپ tegra x1 رو معرفی کرده ولی بازم هنوز سر قضیه کنسولا به شدت حساس میکنه از رقبا عقب افتاده و داره درجا میزنه
یا داره برای این کنفرانس بازار گرمی میکنه و خودشو میخواد دوباره سر زبون بندازه با نه واقعا یه چیزی تو چنته داره که امیدارم دومی درست باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر