NVIDIA در سومین روز از ماه March قصد انقلابی در صنعت گیمینگ دارد...تحولی عظیم!

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,706
images

اگر قصد دارید بدانید که NVIDIA در چند ماه گذشته در حال انجام چه کارهایی بوده، فقط کافی چند هفته دیگر صبر کنید.

این شرکت بزرگ فعال در زمینه سخت افزار و بازی های رایانه ای، در دعوت نامه ای که برای مطبوعات و اشخاص خاص صنعت فرستاده، از آنها دعوت کرده تا در روز سه شنبه، سوم ماه مارس برای مراسمی در سان فرانسیسکو گرد هم آیند.
بر طبق این دعوت نامه، آقای Jen-Hsun Huang رئیس انویدیا، حضار را دعوت به مراسمی کرده که در آن چیزی نمایش داده خواهد شد که به مدت 5 سال در دست ساخت بوده و قرار است آینده این صنعت را به طور کامل متحول کند.
من قصد دارم شما را دعوت به شرکت در یک مراسم بسیار ویژه در روز سوم مارس بکنم.
چیزی که من می خواهم با شما به اشتراک بگذارم بیشتر از 5 سال در حال ساخت بوده و آینده صنعت گیم را دوباره تعریف خواهد کرد.

nexus2cee_invite_thumb.png

نظر شما در این مورد چیست؟؟ آیا با یک کارت گرافیک انقلابی رو به رو خواهیم بود، یا اینکه این شرکت صاحب یک کنسول خواهد شد؟؟؟؟

آپدیت:

بالاخره آن انقلاب (:d) رخ داد و انویدیا از یک کنسول به نام NVIDIA Shield رونمایی کرد که بر مبنای Cloud Gaming بوده و از 4K پشتیبانی می کند...این دستگاه هم چنین به چیپ ست Tegra X1 مجهز می باشد.

shield-hero-image.0.0.0.jpg

اگر منتظر انقلاب دیگری بودید لطفا باز هم منتظر باشید:d

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
امیدوارم چیزی باشه که دست ما که اینجا زندگی میکنیم هم بهش برسه و در مقابل AMD هم خودی نشون بده، رقابت این دو شرکت صد در صد به نفع PC گیمرهاست وگرنه اگر همین رقابت نباشه قیمت قطعات بدبخت میکنه گیمرهارو ...

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
کارت گرافیک و CPU که نمیتونه باشه ، چون دیگه نهایتش مثلا یه کارتی میده که 100% از نسل قبل خودش قویتر باشه (که همین کار هم شرکتا نمیکنن چون ضررش خیلی بیشتر از سودشه) سی پی یو هم که تازه معرفی شده و بحثش منتفیه

احتمالا یه چیزی تو زمینه واقعیت مجازی و این چیزا باشه ...

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
زده made to game ! ازین سیستم واقعیت مجازی و این حرفا نمیتونه باشه !
من احتمال حضور یک کنسول هم نمیدم . کارت گرافیک هم که تازه gtx900 رو معرفی کرده ! در واقع هیچ نظری ندارم که چی میتونه باشه :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
حتما میخواد یک قابلیتی رو عرضه کنه که روی کارتهای قبلیش نیست و حتما باید 1000 دلار بردی GPU جدید بخری
بالاخره باید برای فروش کارتهای جدید بهانه ای هم باشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
کیت اختصاصی بازی سازی مخصوص کارت گرافیک های انویدیا پشتیبانی از DX12 و تکنیک های اختصاصی انویدیا @-):-ssx_x[-o<
=p~
شتر در خواب بیند ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر